Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C5318/26470 zbitka

szczegóły imprezy

RealBridge
Klub Źródło - czerwiec
środa, 30 czerwca 2021r.

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL
1.09961Jerzy AdamczakWP42
2.11590Maciej BaranowskiWP231
3.01005Andrzej BilińskiDS1.57
4.05578Ryszard BuczekLD34
5.04208Jerzy BujnowskiWM55
6.09417Anna BułatMP34
7.18061Andrzej ChylińskiMA21
8.20124Janina Czaja-KoziołOP1.53
9.18417Robert CzerneckiLD1.55
10.20112Mirosław DorauMA121
11.06322Kazimierz FalkowskiMA510
12.19507Elżbieta FiejkaMA1.54
13.19604Tadeusz GórnickiMA11
14.19630Mieczysław HauswirtMA210
15. Elżbieta Horbaczewska-02
16.19547Mariusz JażdżewskiPM111
17.06642Jacek JedynakMA24
18.17836Leszek JędrzejczakMA2.513
19.20787Tomasz KalinowskiMA0.52
20.20021Małgorzata KołakowskaMA03
21.14252Stefan KopytPD44
22.15412Bogdan KościelnyMA1.527
23.13111Grażyna KościelnyMA111
24.19837Adam KowalczykMA12
25.15855Roman KowalewiczMA2.54
26.16712Ewa KrakówkaKP25
27.06721Edward KrusiewiczMA715
28.06335Bolesław KrzewskiMA922
29.18901Grzegorz KujawińskiPM25
30.16469Wioletta LichodziejewskaMA218
31.17844Jacek LipskiMA2.51
32.03030Zbigniew ListewnikWM212
33.10954Stanisław MakuchLB2.55
34.13092Wiesław MuzykiewiczWP226
35.05727Małgorzata NalepaLD32
36.17817Wanda NowickaKP1.53
37.16708Agata NowiczPM28
38.18831Janina OrłowskaMA22
39.18701Marzena PancewiczKP13
40.13695Jadwiga PęcherzewskaMA2.51
41.08297Leszek PęcherzewskiMA714
42.19085Zdzisław PietruszewskiMA21
43.18298Ryszard PietrzakMA24
44.16145Andrzej ProczkowskiPK34
45.03023Teresa Roszkowska-ŚliźMA1.58
46.19984Mirosław RożekMA05
47.03470Zofia RożniatowskaSL410
48.06898Włodzimierz RutkowskiMA417
49.15825Kazimierz SalakMA2.52
50.08841Mirosław SankiewiczZP51
51.20173Maciej SchmidtDS1.53
52.03933Eugeniusz SeichterKP129
53.20319Tadeusz SerafińskiMA02
54.08991Grzegorz SewerynZP31
55.16456Sylwester SokółLD55
56.01045Jacek SroczyńskiDS1.51
57.06097Jerzy StańczykZP56
58.04103Dariusz SterniczukPD510
59.18989Janusz StrześniewskiKP1.51
60.18603Mirosława SwobodaMA2.515
61.20920Danuta SzczepanikSL17
62.17658Aleksandra Szemietowa-KopećMA26
63.19751Janusz SzymańskiMA1.52
64.20247Zygmunt TolakMA0.52
65.03003Hubert UrbanMA714
66.17051Jan WadowskiMA210
67.14534Roman WajsMA32
68.06130Wojciech WaszkiewiczZP53
69.18502Małgorzata WęglewskaWP21
70.19750Sławomir WitrowyMA0.52
71.20131Marian WojtasińskiLD1.52
72.12173Olga WrzosMA513
73.20048Danuta Zalewska-BielanikSL11
74.10979Mirosław ZarzyckiMP31
75.08930Maja ŻabierekMA514
76.03631Adam ŻywiecSL414

Łącznie 532 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.uzrodla.pl/turnieje/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-09-17 g.01:54:50 (0.2041/86) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.