Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C5160/26490 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

64. Kongres "Sława" *
OTP** Kongresowy 4
niedziela, 27 czerwca 2021r., godz. 15:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
1.01239
01433
Robert Biel
Aleksander Kud
LB
LB
11
11
65.089246
2.17155
06973
Sławomir Bąk
Piotr Tuszyński
MA
DS
5
24
62.048844
3.14619
12154
Maksymilian Chodacki
Mateusz Sobczak
MA
DS
9
11
61.228342
4.06341
07869
Grzegorz Narkiewicz
Sławomir Zawiślak
MA
SL
24
21
60.867940
5.02644
02698
Grzegorz Gawron
Jakub Kowal
MP
MP
12
12
60.337538
6.17495
05670
Robert Barankiewicz
Andrzej Kozikowski
LD
LD
3
15
59.877136
7.07710
02673
Andrzej Dudzik
Marek Jaworski
MP
MP
13
13
58.626834
8.01467
01744
Waldemar Maciejewski
Krzysztof Wójcik
DS
DS
4
7
58.466432
9.09594
01291
Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
DS
DS
9
12
58.376030
10.07725
02831
Grzegorz Superson
Włodzimierz Wala
MP
MP
13
19
58.085628
11.01321
01713
Jarosław Grabek
Stanisław Wawszczyk
DS
DS
2.5
7
57.735226
12.15906
11198
Dariusz Głowiński
Krzysztof Lipowski
ZP
ZP
3
4
57.654925
13.20167
19484
Magdalena Judek
Urszula Staniszewska
MA
MA
0.5
1.5
57.434523
14.06551
05611
Jacek Ciechomski
Dominik Filipowicz
MA
DS
19
21
56.644121
15.01272
05822
Marek Czerepak
Tomasz Spodenkiewicz
DS
DS
13
13
56.533719
16.06335
08297
Bolesław Krzewski
Leszek Pęcherzewski
MA
MA
9
7
55.993317
17.07341
10219
Ireneusz Kowalczyk
Jacek Stokowacki
SL
SL
21
5
55.953015
18.12320
13438
Sophia Bałdysz
Rafał Marks
DS
MA
7
13
55.922613
19.12176
13029
Aneta Buze
Dominik Jarmocik
ZP
ZP
5
3
55.912211
20.01054
05307
Tadeusz Garbacik
Zbigniew Papierniak
MP
SL
15
13
55.771910
21.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
9
9
54.80189
22.04682
04683
Jacek Piotrowski
Przemysław Piotrowski
PM
DS
12
12
54.64179
23.01945
07926
Mirosław Bublewicz
Maciej Wierzbicki
LB
LB
11
9
54.38179
24.05023
08769
Paweł Gruszczyński
Sławomir Piechocki
WP
WP
7
11
54.34168
25.03345
03469
Zbigniew Mącior
Marzena Ropska
SL
SL
18
5
54.31168
26.08929
08854
Jan Mazurkiewicz
Joanna Przytycka
MA
MA
9
4
54.13158
27.19830
18284
Wojciech Bąk
Aleks Bukat
MA
DS
1.5
2.5
53.93147
28.02580
17593
Agata Kowal
Kinga Kowal
MP
MP
7
2
53.90147
29.09228
09736
Karol Kałuziński
Adam Motyka
LD
LD
5
5
53.76137
30.02114
02174
Sebastian Rawlik
Wojciech Waszkowiak
LB
LB
4
12
53.35126
31.03096
16898
Konrad Ciborowski
Maciej Kędzierski
MP
MP
11
5
53.08126
32.04887
07815
Olech Bestrzyński
Lena Leszczyńska
ZP
ZP
17
9
53.07116
33.16184
16183
Tomasz Bartnicki
Zofia Miechowicz
LB
LB
7
5
52.70105
34.01437
11519
Zdzisław Kunc
Bożena Rakuzy
DS
DS
11
3
52.66105
35.09568
01617
Mariusz Ilnicki
Przemysław Saliński
DS
DS
7
11
52.6395
36.05221
02382
Tadeusz Masłowski
Sławomir Polak
WP
WP
9
7
52.4784
37.06705
11191
Zdzisław Kowalewski
Dariusz Węgrowicz
MA
MA
13
5
51.4584
38.20260
20261
Anna Diakun
Roger Szarek
DS
DS
1
1
51.3674
39.08485
04922
Grażyna Busse
Piotr Busse
ZP
ZP
15
19
51.2363
40.15511
07849
Kacper Kopka
Bogdan Szulejewski
KP
KP
7
21
50.9063
41.05059
05282
Stanisław Janik
Jerzy Nowak
LB
LB
13
13
50.8253
42.09001
07909
Marek Matwijewicz
Paweł Pietrażycki
LB
LB
4
5
50.8242
43.03523
06355
Jan Sucharkiewicz
Lech Warwocki
SL
LD
18
9
50.5742
44.21101
 
Leonard Lubina
Szymon Lubina
MA
-
0
0
50.5432
45.15519
10533
Piotr Kulesza
Ryszard Pałasz
ZP
ZP
9
11
50.4021
46.06090
13767
Robert Cylwik
Robert Zaciura
ZP
ZP
7
4
50.3021
47.02262
02040
Zbigniew Halat
Skarbimir Kozar
LB
LB
12
5
50.2011
48.05678
17494
Adam Krysiak
Aleksander Zatke
LD
LD
5
3
50.1611
49.17513
17935
Bartosz Bunar
Ryszard Rosikiewicz
DS
DS
2.5
3
50.1411
50.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
2.5
5
49.7211
51.01345
06909
Maciej Hutyra
Anna Sarniak
OP
OP
7
21
49.5811
52.16716
16616
Lena Ostrowska
Paweł Sankowski
MA
MA
4
2.5
49.4911
53.20043
20038
Hanna Kempka
Robert Kempka
WP
WP
0.5
0.5
49.4411
54.06556
01152
Sylwester Cieślak
Grzegorz Rewer
MA
LU
12
11
48.9611
55.05079
05544
Rafał Junik
Jolanta Ziętara
WP
WP
7
5
48.7111
56.17892
18066
Aron Shindler
Michał Stasik
MP
MP
2.5
2.5
48.6611
57.16000
17008
Szymon Superson
Filip Trojański
MP
MP
3
3
48.5111
58.02367
09996
Bogumił Olszewski
Krzysztof Sinicki
LB
LB
5
4
47.5211
59.01224
10472
Marek Bałdysz
Samuel Bałdysz
DS
DS
13
7
47.4011
60.14783
05856
Patryk Patreuha
Piotr Walczak
DS
SW
7
21
47.2711
61.08182
01749
Paweł Kowalczewski
Maciej Wręczycki
DS
DS
9
17
47.2411
62.02966
02806
Stanisław Pająk
Wojciech Strzemecki
SW
SW
15
21
46.9211
63.01234
01707
Kazimierz Bednarek
Stanisław Wachel
DS
DS
9
7
46.3211
64.05064
05243
Andrzej Janowicz
Tomasz Mieloch
WP
WP
7
4
46.2211
65.05574
01397
Przemysław Błaszczyk
Piotr Korecki
LB
LB
15
7
46.0711
66.17554
16586
Jakub Dziuba
Maciej Racewicz
MA
DS
2.5
3
45.8111
67.18221
18222
Łucja Ciborowska
Konrad Ciborowski
MP
MP
2
2.5
45.6411
68.03481
03588
Aleksander Sejud
Maciej Wilkoszewski
SL
SL
9
5
45.6111
69.02631
08793
Kazimierz Dziadkowiec
Tadeusz Rejdych
MP
MP
7
7
45.5711
70.07114
05464
Waldemar Skóra
Witold Turant
LD
LD
15
18
45.1511
71.07691
15715
Janusz Natorski
Robert Podsiadły
MP
MP
5
5
44.9811
72.09464
13084
Bartosz Gajewski
Łukasz Wieczorek
LB
LB
4
3
44.8411
73.09138
05374
Danuta Kazmucha
Cezary Serek
OP
WP
17
17
44.7911
74.12006
06356
Danuta Krupnik
Maciej Wiącek
MA
MA
7
12
44.4911
75.20026
20010
Maria Huzar
Aneta Klaczyńska
DS
WP
0.5
1
44.3711
76.11296
08450
Artur Pomarański
Waldemar Szelka
OP
OP
7
9
44.3311
77.06795
02157
Ewa Miszewska
Paweł Szymonik
WP
LU
19
7
44.3211
78.18413
08994
Grażyna Piorun
Jacek Szkup
LD
LD
2
5
44.1711
79.18896
19189
Jakub Franczak
Zofia Trojan
DS
DS
2
1.5
44.0111
80.04250
04473
Bogusław Gierulski
Jerzy Sukow
WM
WM
21
12
43.9711
81.04242
18128
Andrzej Fronczak
Wojciech Kurkowski
PM
LU
18
5
43.9611
82.15988
14584
Ryszard Cieślik
Marek Heichel
MP
MP
4
4
43.2811
83.04161
06815
Bartosz Mer
Piotr Nawrocki
MA
MA
4
19
42.9111
84.03085
03168
Jacek Cebulski
Roman Goszcz
SL
SL
7
5
42.8611
85.18860
18996
Karolina Matraszek
Natalia Węgleńska
MA
MA
1
1.5
42.2611
86.07052
08166
Edmund Czubak
Renata Dancewicz
MA
MA
11
7
41.5011
87.09006
21060
Adam Peszke
Katarzyna Stachowiak
WP
WP
5
0
41.2911
88.12382
17677
Zygmunt Adamski
Zdzisław Kuc
DS
DS
2.5
1.5
41.1211
89.16214
15123
Hubert Prochera
Grzegorz Szablewski
DS
DS
1.5
2
41.1111
90.16736
20140
Paweł Kańduła
Małgorzata Żychlińska
WP
WP
0.5
0.5
39.1011
91.17721
14782
Jakub Bazyluk
Jakub Patreuha
MA
DS
4
7
37.9111
92.12914
17301
Łukasz Frąckowiak
Arkadiusz Jaranowski
LB
LB
3
3
37.5411
93.02013
05523
Andrzej Jeleniewski
Artur Wójcik
WP
WP
18
12
30.2411
94.03170
09951
Cezary Góra
Jacek Michalski
SL
SL
9
4
25.7311

Łącznie 2794 punkty PKL, w tym 1464 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.kongres-slawa.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-10-28 g.00:52:26 (0.4014/198) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.