Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C5363/26621 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

60. Międzynarodowy Kongres Bałtycki*
OTP* VI KTP o puchar Marszałka Województwa Pomorskiego Mieczysława Struka
wtorek, 10 sierpnia 2021r., godz. 17:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.05670
17494
Andrzej Kozikowski
Aleksander Zatke
LD
LD
15
3
63.497437III
III
2.11550
12154
Piotr Marcinowski
Mateusz Sobczak
DS
DS
13
11
62.397035III
III
3. 
 
Morten Olsen
Roy Hugo Olsen
NOR
NOR
6
6
59.826633 
 
4.03064
08195
Michał Błach
Dariusz Kowalski
SW
SW
7
21
59.726332 
 
5.05023
08769
Paweł Gruszczyński
Sławomir Piechocki
WP
WP
7
11
58.316030 
 
6.07827
07869
Lech Ohrysko
Sławomir Zawiślak
SL
SL
18
21
58.205729 
 
7.04250
04588
Bogusław Gierulski
Sławomir Henclik
WM
PM
21
18
57.955327 
 
8.12983
04399
Janusz Kobylarski
Tomasz Patalan
PM
PM
5
5
57.875025 
 
9.05403
05508
Piotr Solecki
Robert Włodkowski
WP
WP
7
5
57.504724 
 
10.09594
01291
Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
DS
DS
9
12
57.354322 
 
11.05889
09555
Patryk Araszkiewicz
Przemysław Klęsk
ZP
ZP
5
4
57.334020 
 
12. 
 
Ole Berset
Are Sivertsen
NOR
NOR
6
6
57.303719 
 
13.07221
08859
Andrei Kavalenka
Krzysztof Lewandowski
WM
DS
7
7
57.233417 
 
14.03750
06355
Julian Jurski
Lech Warwocki
KP
LD
11
9
56.923015 
 
15.04630
04732
Jacek Lasota
Michał Wantke
PM
PM
11
11
56.312714 
 
16.06507
06921
Wojciech Biegajło
Dariusz Sierocki
MA
MA
13
9
55.842412 
 
17.06815
04740
Piotr Nawrocki
Piotr Wiankowski
MA
MA
19
21
55.782111 
 
18.02114
02174
Sebastian Rawlik
Wojciech Waszkowiak
LB
LB
4
12
55.24179 
 
19.11246
10118
Aleksander Gruca
Jarosław Pęski
PM
PM
5
5
54.82158 
 
20.04887
05374
Olech Bestrzyński
Cezary Serek
ZP
WP
17
17
54.68158 
 
21.05611
05634
Dominik Filipowicz
Włodzimierz Jakowicki
DS
WP
21
7
54.57147 
 
22.08979
14783
Krzysztof Jassem
Patryk Patreuha
DS
DS
24
7
54.56137 
 
23.04531
 
Marek Barylewski
Adam Craft
MA
-
18
0
54.47137 
 
24.16130
04618
Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
PM
PM
5
5
53.90126 
 
25.20067
13800
Ewa Jaworska
Jarosław Jaworski
PM
PM
0
2.5
53.89126 
 
26.05464
07544
Witold Turant
Marek Tyran
LD
LD
18
15
53.53116 
 
27.15595
05423
Maciej Dąbrowski
Jeremi Stępiński
OP
OP
11
19
53.48116 
 
28.04242
04731
Andrzej Fronczak
Sylwester Walerowicz
PM
WP
18
15
53.34105 
 
29.04665
04735
Kazimierz Omernik
Wacław Wejknis
PM
PM
21
17
53.3295 
 
30.10148
06817
Paulina Klimentowska
Renata Neronowicz
PM
MA
9
12
53.1795 
 
31.01318
04852
Stanisław Gołębiowski
Marta Sikora
DS
PM
24
5
53.1584 
 
32.04762
04111
Konrad Araszkiewicz
Krzysztof Kotorowicz
SW
SW
21
21
53.1484 
 
33.08565
04755
Lechosław Suszka
Danuta Żabicka
PM
PM
5
7
53.0674 
 
34.04631
04633
Łukasz Ledóchowski
Adam Lewandowski
PM
PM
2.5
3
52.8874 
 
35.08485
04922
Grażyna Busse
Piotr Busse
ZP
ZP
15
19
52.5263 
 
36.04949
09146
Michał Dembiński
Piotr Tuczyński
WP
MA
12
24
52.3763 
 
37.04198
15477
Adolf Bocheński
Krzysztof Żak
WM
PM
13
7
52.3353 
 
38.12450
09424
Katarzyna Dufrat
Stefan Szenberg
PM
DS
15
13
51.8642 
 
39.05059
02013
Stanisław Janik
Andrzej Jeleniewski
LB
WP
13
18
51.6242 
 
40.12272
01739
Anna Makarewicz
Rafał Wolański
MA
OP
5
9
51.4732 
 
41.03992
03999
Roman Wachowiak
Tadeusz Wasilewski
KP
KP
18
5
51.3432 
 
42.18347
18272
Lidia Chłąd
Dorota Niewińska
PM
PM
2.5
1.5
50.3021 
 
43.10798
14767
Kazimierz Gierulski
Mariusz Skrzypczak
PM
PM
4
1.5
50.2621 
 
44.03696
11296
Leszek Falkowski
Artur Pomarański
KP
OP
13
7
50.1311 
 
45.09685
04744
Jerzy Rozenberg
Andrzej Wojnowski
PM
PM
3
3
49.9511 
 
46.04660
04712
Marek Niesłuchowski
Leszek Szkudlarek
PM
PM
7
9
49.9311 
 
47.01345
01865
Maciej Hutyra
Andrzej Pawlak
OP
OP
7
17
49.8611 
 
48.07939
07940
Elżbieta Waniurska
Piotr Waniurski
LU
MP
7
12
49.6211 
 
49.16187
04559
Krzysztof Czapczyk
Kazimierz Dominiak
PM
PM
4
9
49.4511 
 
50.12266
03523
Marek Drukier
Jan Sucharkiewicz
SL
SL
5
18
49.1411 
 
51.17810
04590
Tomasz Czekała
Józef Idczak
PM
PM
2
7
48.4311 
 
52.04601
04621
Witold Kaliński
Marek Kryniewski
PM
PM
12
5
48.3911 
 
53.02666
12634
Andrzej Hycnar
Monika Sautaux
PK
KP
13
5
48.3411 
 
54.04540
16784
Rafał Bownik
Władysław Łobacz
PM
PM
7
4
48.1211 
 
55.04547
07794
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
PM
PM
18
11
48.0811 
 
56.08057
04686
Zbigniew Pinkiewicz
Janusz Przybyszewski
PM
PM
13
11
47.7011 
 
57.19724
04143
Bartosz Bejenka
Stanisław Gawryszczak
PD
PD
2
7
47.4311 
 
58.01054
05111
Tadeusz Garbacik
Wit Klapper
MP
MP
15
21
47.4011 
 
59.20222
20223
Małgorzata Cieślińska
Piotr Cieśliński
WP
WP
1
1
47.2911 
 
60.10450
06795
Jacek Dmowski
Ewa Miszewska
WP
WP
13
19
47.0611 
 
61.17495
05678
Robert Barankiewicz
Adam Krysiak
LD
LD
3
5
46.8611 
 
62.18860
18996
Karolina Matraszek
Natalia Węgleńska
MA
MA
1
1.5
46.4711 
 
63.06556
04551
Sylwester Cieślak
Robert Czarnecki
MA
PM
12
5
45.9311 
 
64.07052
19484
Edmund Czubak
Urszula Staniszewska
MA
MA
11
1.5
45.8511 
 
65.09135
08318
Aleksandra Górska
Piotr Łopusiewicz
WP
DS
2.5
4
45.7611 
 
66.12573
16765
Zdzisław Koza
Mirosław Makurat
PM
PM
3
2.5
45.6911 
 
67.06747
06780
Krzysztof Latoszewski
Anna Mandecka
MA
MA
9
7
45.4911 
 
68.04581
04696
Kazimierz Gralak
Antoni Sękowski
PM
PM
18
18
45.3611 
 
69. 
16146
Jarl Mareno Eilertsen
Frank Svindahl
NOR
MA
6
7
45.2411 
 
70.05282
 
Jerzy Nowak
Lidia Nowak
LB
-
13
0
44.3711 
 
71.04535
07725
Dariusz Bogucki
Grzegorz Superson
PM
MP
17
13
44.2011 
 
72.10721
07815
Sławomir Czech
Lena Leszczyńska
LU
ZP
7
9
43.8911 
 
73.18846
06014
Ewa Bargłowska
Adam Małdyk
ZP
ZP
1.5
4
43.6111 
 
74.02673
18128
Marek Jaworski
Wojciech Kurkowski
MP
LU
13
5
43.4311 
 
75.17112
17113
Mikołaj Cankudis
Patryk Morawski
WP
WP
2.5
2.5
43.3411 
 
76.02131
02185
Ryszard Smejda
Damian Wroński
ZP
ZP
7
11
43.0711 
 
77.15200
15199
Małgorzata Purta
Marcin Purta
MA
MA
2.5
2.5
42.3311 
 
78.17334
18645
Maria Banaszkiewicz
Ewa Morawska
WP
WP
2
2
42.2211 
 
79.20186
20261
Anna Górska
Roger Szarek
DS
DS
0.5
1
42.0411 
 
80.05142
05210
Waldemar Kożuchowski
Przemysław Maliszewski
WP
WP
4
5
41.5811 
 
81.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
9
9
41.4111 
 
82.04699
04751
Krzysztof Sikorski
Andrzej Zaleski
PM
PM
19
9
40.7611 
 
83.19388
18273
Andrzej Jarząbkowski
Waldemar Niewiński
PM
PM
1
1.5
40.7611 
 
84.01635
01636
Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
DS
DS
5
5
39.9711 
 
85.14430
04341
Teresa Górkiewicz
Jan Lech
PM
PM
3
5
38.7211 
 
86.16259
02806
Maciej Kliś
Wojciech Strzemecki
MP
SW
5
21
38.4211 
 
87.17921
17925
Józef Bugajewski
Adam Zalwowski
WP
WP
2
2
35.6311 
 
88. 
06973
Leonard Malesza
Piotr Tuszyński
-
DS
6
24
32.1411 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 2134 punkty PKL, w tym 1134 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/2021/baltycki/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-10-28 g.01:44:46 (0.3925/186) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.