Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C5182/26686 zbitka

szczegóły imprezy

Rozgrywki Regionalne Sierpień 2021
Kujawsko-Pomorski WZBS
rozgrywki w okręgu
kpzbs.host4u.pl

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL
1. Andrzej Arcimowicz-06
2. Teresa Arcimowicz-06
3.18959Wanda Balawender-CzynszKP2.54
4.21083Rafał BaldKP01
5.17294Marek BałabuchKP37
6. Zygmunt Bartoszewski-08
7.03635Dariusz BartośKP43
8. Aleksander Bąk-01
9.13003Mariusz BielskiKP51
10.14874Ireneusz BinieckiKP1.52
11.14875Mariusz BłażyńskiKP22
12.17230Krzysztof BonowiczKP216
13.03658Czesław BuryKP49
14.18943Witold ChmarzyńskiKP1.53
15.18237Janusz ChojnowskiKP1.57
16.19386Andrzej CiechackiKP215
17.09588Tadeusz CzajkaZP2.51
18.09389Jan DamazynZP21
19.19600Krzysztof DembekKP11
20.17228Mirosław DerwojedKP226
21.12278Michał DolnyKP2.510
22.17213Grzegorz DrażbaKP113
23.18932Krzysztof DzierżakKP213
24.10898Zbigniew EhlertKP522
25.18225Marek FarbiszewskiKP1.55
26.11787Marcin FiguraKP35
27.21406Hanna FrelichowskaKP01
28.21407Henryk FrelichowskiKP01
29.18057Zenon GajkowskiKP0.53
30. Andrzej Glonek-04
31.10899Janusz GorczyńskiKP1.513
32.15399Leszek GozdekKP2.51
33.15398Lucyna GozdekKP21
34.13385Roman GrabowskiKP31
35.03714Andrzej GrelaKP94
36. Konrad GrempkaKP01
37.08377Edward GuziołekKP1.52
38. Wacław Humienny-08
39.18226Mirosław JackiewiczKP1.55
40.03739Jarosław JamroszczakKP48
41.03740Roman JanczarekKP53
42. Elżbieta Janiszewska-04
43. Andrzej Janiszewski-04
44.18238Jerzy JankowskiKP1.57
45.10897Kazimierz JankowskiKP2.513
46. Dorota JaworskaKP04
47.18933Tomasz JaworskiKP1.59
48.10922Piotr JerkaKP36
49.03750Julian JurskiKP1118
50.03751Ludwik JurzystaKP16
51. Krzysztof Kacprowicz-02
52.03757Jerzy KadukowskiKP31
53.03758Robert KadukowskiKP31
54.08370Bartłomiej KamelskiKP75
55.11789Robert KamińskiKP428
56.03761Waldemar KamińskiKP72
57.08250Andrzej KarczewskiKP46
58. Andrzej KempaKP01
59.18677Andrzej KitaKP1.51
60.18557Ewa KitaKP2.54
61.18558Przemysław KitaKP2.54
62. Renata Klonowska-01
63.18065Lech KobajłoKP1.53
64. Joanna Kochanowska-06
65. Krzysztof Kochanowski-06
66.09455Henryk KomodzińskiKP1.58
67. Maciej Korzeniowski-01
68.10465Mieczysław KorzeniowskiKP42
69.18501Jacek KostrzewskiKP216
70. Zbigniew KoszykKP01
71.19462Eugeniusz KowalikowskiKP26
72.03785Roman KowalkowskiKP76
73.11800Mariusz KrakowiakKP53
74.16712Ewa KrakówkaKP23
75.10869Alicja KrzemińskaKP48
76.19472Michał KrzemińskiKP14
77.10870Paweł KrzemińskiKP412
78.18459Ewa KubiakKP0.55
79.13571Józef KurnikKP31
80.03801Jerzy KurzawskiKP710
81.06001Tadeusz LeszczyńskiZP51
82.09259Kazimierz LigęzaKP59
83.03820Jarosław ŁakomyKP718
84.03823Stanisław ŁańskiKP94
85.17318Andrzej ŁozińskiKP27
86.16336Włodzimierz MaćkowskiKP2.57
87.13387Benedykt MieszczakKP31
88.03853Jerzy MisiórskiKP910
89.20201Piotr MizakKP110
90.03857Jerzy MojsiewiczKP53
91.12783Robert MrukowskiKP526
92.09764Bogusz NalazekKP718
93. Andrzej Nasierowski-09
94. Andrzej Nasiorowski-04
95.03868Marek NazarewiczKP58
96.18224Marek NicewiczKP1.57
97. Małgorzata NiedzielskaKP01
98. Tomasz NiedzielskiKP01
99. Marta Nowacka-01
100.15722Karol NowakKP2.520
101.19775Ewa NowińskaKP1.520
102.19776Roman NowińskiKP1.520
103.17249Elżbieta OlejnikKP24
104.17250Grzegorz OlejnikKP24
105.03885Józef PalewiczKP59
106.12676Bartłomiej PałubickiKP1.511
107.16815Zbigniew PełkaKP2.511
108. Tomasz Perduta-013
109.19011Marian PiaseckiKP1.54
110.16323Halina PientkaKP2.510
111. Bogdan PodgajnyKP07
112.20047Witold PosadzyKP318
113. Ewa PowałaKP01
114. Sławomir PowałaKP01
115.14516Tadeusz RakoczyKP2.520
116. Michał RedmannKP013
117.03920Grzegorz RojewskiWP134
118.12639Jacek RosenthalKP32
119.14466Aleksandra RóżańskaKP27
120.03925Roch RupniewskiKP1128
121. Henryk RybackiKP01
122.12229Robert RychlickiKP51
123.17493Adam SeichterKP2.55
124.03933Eugeniusz SeichterKP127
125. Andrzej Sinoracki-01
126.13339Jan SiwczyńskiKP2.527
127. Ala SkoniecznaKP02
128. Władysław SkoniecznyKP02
129.14465Igor SmykKP31
130.10999Krzysztof StodólnyKP12
131.19599Włodzimierz SuchodolskiKP14
132.03954Maciej SukniakKP48
133.03963Janusz SzczukaKP72
134.03964Piotr SzczukaKP92
135.03970Tadeusz SzwenkelKP928
136. Narcyz TempskiKP04
137.08380Aleksander TomczakKP2.54
138. Piotr Ufnal-01
139.21033Alicja UsowiczKP02
140.18988Łukasz WaliszewskiKP0.51
141.11853Jerzy WawrzyniakKP424
142. Krystyna WawrzyniakKP08
143.14517Maciej WawrzyniakKP318
144.12669Tomasz WęgrzynowskiKP1.51
145.20116Kazimierz WierzbowskiKP1.59
146.17819Zbigniew WittKP24
147.04013Jarosław WojnowskiKP21
148.17765Maciej WoropayKP1.57
149.18937Kazimierz WrzesińskiKP13
150.17157Marek WyżlicKP29
151.08379Zdzisław ZachwiejaKP310
152.16332Zofia ZachwiejaKP1.51
153.18960Maciej ZarzykaKP23
154.10314Bogdan ZielińskiKP59
155.10012Waldemar ZielińskiKP512
156.20123Ewa ZiółkowskaKP0.54

Łącznie 1072 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://kpzbs.host4u.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-10-28 g.00:00:35 (0.3640/166) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.