Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C5373/26827 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP*** Budimex GPPP
Vilnius CUP Budimex GPPP
sobota, 2 października 2021r., godz. 11:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL
1.11550
12154
Piotr Marcinowski
Mateusz Sobczak
POL
POL
13
13
61.02230
2.09138
06909
Danuta Kazmucha
Anna Sarniak
POL
POL
17
21
60.62219
3.06815
04740
Piotr Nawrocki
Piotr Wiankowski
POL
POL
21
21
59.45208
4.04163
06341
Andrei Arlovich
Grzegorz Narkiewicz
POL
POL
17
24
59.09199
5.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
POL
LTU
21
17
58.82190
6.13616
06706
Arunas Jankauskas
Apolinary Kowalski
LTU
POL
5
24
58.64182
7.20111
20110
Povilas Lukinskas
Andrius Michailovas
LTU
LTU
1
1
58.61173
8. 
 
Mattias Lindgren
Magnus Melin
SWE
SWE
6
6
58.06164
9.04250
04451
Bogusław Gierulski
Jerzy Skrzypczak
LTU
LTU
21
21
57.97155
10.05670
07109
Andrzej Kozikowski
Jerzy Ronke
POL
POL
15
13
57.59146
11.04762
04111
Konrad Araszkiewicz
Krzysztof Kotorowicz
POL
POL
21
21
57.54138
12.21314
 
Karlis Rubins
Júlíus Sigurjónsson
LVA
ISL
0.5
6
57.13129
13.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Szarkanas
LTU
LTU
11
13
57.06120
14.06554
05611
Jarosław Cieślak
Dominik Filipowicz
POL
POL
19
21
57.01111
15. 
 
Ivar Kalma
Aarne Rummel
EST
EST
6
6
56.79103
16.06973
02827
Piotr Tuszyński
Marek Urbański
POL
POL
24
15
56.3394
17. 
 
Kauko Koistinen
Alexander Smirnov
FIN
DEU
6
6
56.0085
18.05097
05856
Janusz Kalida
Piotr Walczak
POL
POL
7
21
55.2076
19.06887
05363
Jacek Romański
Jerzy Russyan
POL
POL
24
21
55.1868
20.17721
17167
Jakub Bazyluk
Tomasz Kiełbasa
POL
POL
5
7
54.8659
21.18832
18834
Vołodymyr Dragan
Borys Shukhmeister
UKR
UKR
2
0
54.7950
22. 
10372
Rokas Blazevicius
Marius Korkevicius
LTU
LTU
6
0
54.7746
23. 
 
Saulius Milimavicius
Lina Vrubliauskiene
LTU
LTU
6
6
54.7744
24.19391
19390
Barbara Tuma
Krzysztof Tuma
POL
POL
1.5
1
54.7243
25.06658
05341
Jacek Kalita
Jacek Pszczoła
POL
POL
24
24
54.6941
26.05574
07544
Przemysław Błaszczyk
Marek Tyran
POL
POL
15
15
54.6240
27.10450
06795
Jacek Dmowski
Ewa Miszewska
POL
POL
13
19
54.5138
28.06620
06621
Igor Grzejdziak
Sabina Grzejdziak
POL
POL
15
13
54.2637
29. 
 
Karl Asplund
Joakim Nordlindh
SWE
SWE
6
6
54.1535
30. 
 
Aleksandar Stanković
Milan Uscumlic
SRB
SRB
6
6
54.0234
31. 
 
Marko Tenn
Vilmar Vahe
EST
EST
6
6
53.9732
32.14252
04077
Stefan Kopyt
Mirosław Morchat
POL
POL
4
5
53.6431
33.07164
 
Sviatlana Badrankova
Fotis Skoularikis
LTU
GRC
5
6
53.0729
34.06716
07000
Anna Kręglewska-Wnuk
Tomasz Wnuk
POL
POL
7
12
52.8628
35.04198
04405
Adolf Bocheński
Krzysztof Pikus
POL
POL
13
19
52.8126
36. 
 
Dainius Minelga
Bronius Zibaitis
LTU
LTU
6
6
52.6125
37.18644
20797
Szymon Graś
Jakub Piłat
POL
POL
2
1
52.3823
38.18197
 
Andrzej Knap
Alan Maddock
ESP
ESP
5
6
52.3422
39.14420
06540
Igor Chalupec
Bartosz Chmurski
POL
POL
5
24
52.2920
40.14186
14157
Ramunas Grigoraitis
Sonata Simanaitiene
LTU
LTU
3
4
52.2219
41.04187
04435
Tadeusz Banach
Jan Romot
POL
POL
7
11
52.1717
42. 
 
Clement Maamarbachi
Vasileios Vroustis
LBN
GRC
6
6
52.0916
43. 
 
Jakub Vojtik
David Vozabal
CZE
CZE
6
6
52.0714
44.16380
16875
Jakub Andruszkiewicz
Edward Sucharda
POL
POL
4
5
52.0413
45.07221
11653
Andrei Kavalenka
Igor Kravchenko
POL
POL
7
7
51.9011
46. 
 
Vladimir Kalčić
Veljko Vujčić
SRB
SRB
6
6
51.7710
47.07849
01726
Bogdan Szulejewski
Tomasz Winciorek
POL
POL
21
18
51.708
48.08950
04842
Iwona Czajka
Leszek Sztyrak
POL
POL
9
19
51.427
49.04350
04509
Jarosław Łosiak
Janusz Wróblewski
POL
POL
11
9
51.405
50.05352
05353
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
POL
POL
7
13
50.724
51. 
 
Rudolfs Barons
Edgars Olla
LVA
LVA
6
6
50.622
52.12129
04360
Grzegorz Deptuła
Mirosław Makatrewicz
POL
POL
9
13
50.591
53. 
 
Ilze Andersone
Egons Lavendelis
LVA
LVA
6
6
49.931
54.21416
 
Wojciech Gorczyca
Marcin Rudzinski
IRL
IRL
0
6
49.771
55.02109
16145
Jerzy Poślednik
Andrzej Proczkowski
POL
POL
5
3
49.611
56.02013
11320
Andrzej Jeleniewski
Robert Kwiatkowski
POL
POL
18
4
49.571
57.04642
04731
Marek Małysa
Sylwester Walerowicz
POL
POL
7
15
49.541
58.10790
09679
Grzegorz Antosz
Krzysztof Meyer
POL
POL
3
4
49.391
59.19417
19415
Petro Karlykov
Vitalii Zuban
UKR
UKR
0
1
49.161
60. 
 
Erik Klems
Michal Kopecky
CZE
CZE
6
6
49.031
61.12006
06822
Danuta Krupnik
Anna Nosalska
POL
POL
7
7
48.851
62.11860
 
Milan Macura
Lukas Teichmann
CZE
CZE
1.5
6
48.641
63. 
 
Janis Neimanis
Ivars Rubenis
LVA
LVA
6
6
48.521
64.17766
04043
Yuliy Chumak
Mirosław Liszewski
UKR
POL
4
11
48.441
65. 
21317
Lauris Lauks
Maija Romanovska
LVA
LVA
6
0.5
48.301
66. 
 
Nikolaos Delimpaltadakis
Tasos Koukouselis
GRC
GRC
6
6
48.291
67.13709
14728
Grzegorz Głasek
Kamil Nowak
POL
POL
9
15
48.071
68.07710
08308
Andrzej Dudzik
Kamil Walczyk
POL
POL
13
9
48.011
69. 
 
Niels Van Der Gaast
Agnes Wesseling
NLD
NLD
6
6
47.991
70.01318
14782
Stanisław Gołębiowski
Jakub Patreuha
POL
POL
24
7
47.961
71.07341
10219
Ireneusz Kowalczyk
Jacek Stokowacki
POL
POL
21
5
47.631
72.06382
02806
Maciej Dobrzyński
Wojciech Strzemecki
POL
POL
7
21
47.211
73.10563
18508
Paweł Klapper
Monika Kowner
POL
POL
5
1.5
46.961
74. 
07431
Jonas Drobulis
Marek Witek
LTU
POL
6
21
46.791
75.01502
13917
Mirosław Miłaszewski
Krzysztof Strykier
POL
POL
19
0.5
46.601
76.19163
18647
Wiktor Chałupniczak
Jakub Nawrocki
POL
POL
2
2
46.551
77.18625
04818
Krzysztof Boniek
Krzysztof Materek
POL
POL
1
3
46.531
78.11466
09357
Tadeusz Laszczak
Arkadiusz Majcher
POL
POL
7
11
46.501
79.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
POL
POL
18
15
46.091
80.02489
02519
Jarosław Kaczorowski
Bartosz Matras
POL
POL
12
9
45.531
81. 
 
Aigars Germanis
Ugis Jansons
LVA
LVA
6
6
45.111
82.05732
07099
Paweł Niedzielski
Jerzy Olczyk
POL
POL
18
9
44.851
83. 
 
Martynas Jovaisa
Mindaugas Vrubliauskas
LTU
LTU
6
6
44.671
84. 
02202
Marek Czapliński
Anna Dworakowska
POL
POL
6
1.5
44.451
85.07572
04463
Ireneusz Jagielski
Jan Stańczak
POL
POL
7
9
44.381
86. 
 
Enrique Basabe
Gabriel Carrasco
ESP
ESP
6
6
44.011
87.12503
 
Wojciech Uszyński
Sophie Waksman
POL
FRA
13
6
43.801
88.10798
14767
Kazimierz Gierulski
Mariusz Skrzypczak
POL
POL
4
1.5
43.471
89. 
 
Žaneta Gupta
Maksim Žukovskij Zilber
LTU
LTU
6
6
42.351
90. 
 
Audrius Kelbauskas
Inga Kelbauskiene
LTU
LTU
6
6
42.041
91. 
 
Kestutis Jasutis
Ginte Lukinskiene
LTU
LTU
6
6
41.991
92.04780
04829
Grzegorz Gan
Marek Pietrzak
POL
POL
4
5
41.701
93.01218
04506
Andrzej Szyc
Regina Wołek
POL
POL
0.5
3
41.551
94. 
 
Jonas Engström
Peter Ventura
SWE
SWE
6
6
41.261
95. 
 
Rolandas Babickas
Žilvinas Zencevičius
POL
LTU
6
6
40.921
96. 
20960
Ugur Canpolat
Rimantas Cizauskas
TUR
TUR
6
0
39.751
97. 
 
Dalia Pileckiene
Laimutis Zuromskas
LTU
LTU
6
6
39.701
98. 
 
Skirmantas Tomkevičius
Donatas Vilimas
LTU
LTU
6
6
39.651
99.14676
14156
Valentinas Cesunas
Gintaras Simanaitis
LTU
LTU
1
2
39.311
100. 
19268
Virginijus Kartanas
Remigijus Mackus
LTU
LTU
6
1
37.331
101. 
 
Toms Jansons
Ralfs Rubins
LVA
LVA
6
6
35.091
102. 
 
Carina Estefanell
Ana Panella
ESP
ESP
6
6
32.571

Łącznie 7340 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/2021/vilnius/gp/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-01-20 g.12:31:28 (0.4170/214) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.