Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 2023 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C5361/26887 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

OTP* Mityng Senator Starachowice
OTP* - II Mityngowy Turniej Par
piątek, 15 października 2021r., godz. 10:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.01138
14688
Marek Pietraszek
Jacek Szczerba
PK
PK
18
5
63.407437III
III
2.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
MA
MA
7
5
51.286834III
III
3.10533
07849
Ryszard Pałasz
Bogdan Szulejewski
ZP
KP
11
21
48.016332 
 
4.05691
07544
Grzegorz Lewaciak
Marek Tyran
LD
LD
18
15
47.385829 
 
5.05989
06131
Jerzy Kullass
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
9
7
44.575327 
 
6.09491
01152
Rafał Niedzielski
Grzegorz Rewer
LU
LU
9
11
37.464824 
 
7.14142
04848
Ryhor Abramovich
Maria Tomczewska
SW
PM
2.5
7
34.544322 
 
8.04198
04842
Adolf Bocheński
Leszek Sztyrak
WM
MA
13
19
33.653819 
 
9.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
9
9
29.853317 
 
10.11550
12154
Piotr Marcinowski
Mateusz Sobczak
DS
DS
13
13
29.432814 
 
11.07291
06336
Krzysztof Buras
Piotr Lutostański
MA
MP
24
18
28.922312 
 
12.05611
07809
Dominik Filipowicz
Piotr Kołuda
DS
LU
21
17
28.56189 
 
13.09357
09550
Arkadiusz Majcher
Jakub Wojcieszek
MA
WP
11
17
26.38158 
 
14.05918
06112
Tomasz Derba
Roman Szlachetka
ZP
ZP
11
12
24.08147 
 
15.18625
04818
Krzysztof Boniek
Krzysztof Materek
PM
PM
1
3
23.01137 
 
16.17495
06802
Robert Barankiewicz
Tomasz Modrzejewski
LD
LD
3
11
22.43126 
 
17.10721
15414
Sławomir Czech
Wojciech Okuniewski
LU
LU
7
4
21.50126 
 
18.02921
02934
Tadeusz Kowalczewski
Krzysztof Kujawa
SW
SL
12
19
20.11116 
 
19.16259
02806
Maciej Kliś
Wojciech Strzemecki
MP
SW
5
21
19.94105 
 
20.07221
18128
Andrei Kavalenka
Wojciech Kurkowski
PD
LU
7
5
17.5795 
 
21. 
 
Martin Koychev
Ilko Popov
BGR
BGR
6
6
17.2584 
 
22.12006
21057
Danuta Krupnik
Dariusz Sarzyński
MA
LU
7
1
17.2174 
 
23.12503
21475
Wojciech Uszyński
Sophie Waksman
MA
MA
13
0
14.4763 
 
24.08026
08043
Andrzej Potrzyszcz
Piotr Zawiślak
LU
LU
7
5
13.5063 
 
25.05059
08978
Stanisław Janik
Jacek Leśniczak
LB
LB
13
15
11.4353 
 
26.13940
15263
Andrzej Łukianiuk
Andrzej Rzechuła
MA
MA
3
3
8.5042 
 
27.07283
07431
Jarosław Figlus
Marek Witek
SL
PM
13
21
8.4332 
 
28.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
OP
9
21
3.3121 
 
29.09228
09736
Karol Kałuziński
Adam Motyka
LD
LD
5
5
1.7211 
 
30.06382
02904
Maciej Dobrzyński
Janusz Gawęcki
SW
SW
7
18
1.6111 
 
31.01822
11296
Andrzej Jurkiewicz
Artur Pomarański
OP
OP
4
7
-0.1411 
 
32.06387
07975
Bogdan Gancarz
Jerzy Maludziński
MA
SW
5
11
-6.3011 
 
33.12129
04360
Grzegorz Deptuła
Mirosław Makatrewicz
WM
WM
9
13
-7.7511 
 
34.01025
12985
Roman Cieśla
Eugeniusz Strzyż
PK
PK
9
5
-9.9711 
 
35.07158
09210
Zbigniew Hałaczkiewicz
Tatiana Verkhos
LU
MA
5
4
-10.9911 
 
36.01286
01739
Maciej Dorabiała
Rafał Wolański
DS
OP
9
9
-12.0411 
 
37.05670
17494
Andrzej Kozikowski
Aleksander Zatke
LD
LD
15
3
-16.1811 
 
38.03529
13174
Jacek Szczerbowski
Ryszard Zwolak
SL
SL
9
5
-16.6811 
 
39.04329
04396
Zbigniew Krzepkowski
Krzysztof Pakuła
WM
WM
5
9
-17.0311 
 
40.09774
06904
Krzysztof Kwiatkowski
Lech Sadoś
MA
MA
4
12
-17.7211 
 
41.11089
06478
Marek Michalczyk
Stanisław Tranda
LU
LU
4
4
-18.3611 
 
42.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
WM
WM
21
17
-18.8511 
 
43.08283
02966
Andrzej Iwański
Stanisław Pająk
SW
SW
13
15
-20.2211 
 
44.04242
04279
Andrzej Fronczak
Jan Janiak
PM
WM
18
7
-22.8611 
 
45.14234
11319
Jakub Zawada
Przemysław Zawada
PK
SW
9
19
-24.6711 
 
46.07090
05423
Anna Kowalska
Jeremi Stępiński
LD
OP
13
19
-25.4711 
 
47.12263
12272
Anna Jaguszewska
Anna Makarewicz
MA
MA
4
5
-29.0011 
 
48.13709
14728
Grzegorz Głasek
Kamil Nowak
SW
SW
9
15
-33.1411 
 
49.03064
08195
Michał Błach
Dariusz Kowalski
SW
SW
7
21
-34.6711 
 
50.08833
04829
Zdzisław Michalski
Marek Pietrzak
ZP
PM
4
5
-35.7111 
 
51.04350
04463
Jarosław Łosiak
Jan Stańczak
WM
WM
11
9
-36.0011 
 
52.04670
04701
Mariusz Pater
Jan Staniszewski
PM
PM
11
5
-38.3911 
 
53.04163
10370
Andrei Arlovich
Erikas Vainikonis
DS
DS
17
13
-38.7511 
 
54.02913
15916
Edmund Jas
Grzegorz Wieczorkiewicz
SW
SW
7
5
-42.0311 
 
55.20033
12629
Dominik Magryś
Tomasz Magryś
PK
PK
2
2.5
-46.1511 
 
56.15913
06445
Adam Rydz
Ryszard Wójcik
MA
MA
3
4
-47.4411 
 
57.15120
03454
Agnieszka Pietrzyk
Jacek Radomski
SL
SL
7
11
-58.0411 
 
58.06014
06079
Adam Małdyk
Grzegorz Rybacki
ZP
ZP
5
7
-62.9611 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1428 punktów PKL, w tym 756 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/2021/starachowice/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-08-08 g.11:36:11 (0.2336/126) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.