Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C5309/26888 turniej teamów

szczegóły imprezy

Regionalne Internetowe Rozgrywki Ligowe
Podlaska Liga Internetowa OPEN Turniej Wiosenny
czwartek, 30 września 2021r.

Wyniki oficjalne − turniej teamów Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.06795
10450
10548
06801
16140
09785
Ewa Miszewska
Jacek Dmowski
Tadeusz Filaber
Maciej Modrzejewski
Andrzej Szepczyński
Tomasz Twaróg
WP
WP
MA
MA
WP
WP
19
13
7
12
5
4
24.0075
2.15023
06332
09774
07901
06940
13591
Rafał Łangowski
Michał Kilanowski
Krzysztof Kwiatkowski
Rafał Łuczak
Sylwester Sommer
Konrad Stenzel
MA
MA
MA
MA
MA
MA
5
5
4
4
5
4
23.0068
3.07563
08593
12129
04319
08388
04474
Radosław Kozłowski
Marcin Bartoszewski
Grzegorz Deptuła
Dariusz Kozłowski
Tomasz Kuś
Andrzej Sulima
WM
WM
WM
WM
WM
WM
7
7
9
12
4
11
22.5062
4.05876
04157
04160
16317
04077
04063
Piotr Wulkiewicz
Sławomir Bolesta
Mirosław Hanusz
Marian Krasowski
Mirosław Morchat
Andrzej Prasalski
PD
PD
PD
PD
PD
PD
7
9
9
7
5
7
22.0056
5.04095
04105
14043
14252
13653
04103
Dariusz Hutnik
Andrzej Jakimiec
Alfred Koda
Stefan Kopyt
Leszek Rutkowski
Dariusz Sterniczuk
PD
PD
PD
PD
PD
PD
7
5
4
4
4
5
21.5050
6.16829
04067
20076
09763
Tomasz Zaleski
Tomasz Bliński
Marek Nazarko
Adam Wszeborowski
PD
PD
PD
PD
5
7
1.5
5
21.0043
7.08565
04601
03829
04660
12010
04755
Lechosław Suszka
Witold Kaliński
Bogumił Macierzyński
Marek Niesłuchowski
Dariusz Zieliński
Danuta Żabicka
PM
PM
PM
PM
PM
PM
5
12
9
7
5
7
20.5037
8.14157
04035
17766
04039
14186
04043
Sonata Simanaitiene
Andrzej Balunowski
Yuliy Chumak
Andrzej Głowacki
Ramunas Grigoraitis
Mirosław Liszewski
PD
PD
PD
PD
PD
PD
4
7
4
5
3
11
20.0031
9.17675
14307
02601
11928
10105
Janusz Królikowski
Jadwiga Bakalarska
Rudolf Borusiewicz
Krystian Dowolski
Robert Głowacki
MA
LB
MA
MA
MA
4
2
5
5
13
19.0025
10.06876
02873
02909
02919
02952
02954
Janusz Radecki
Jacek Adamczyk
Wojciech Jadczyk
Aleksander Knawa
Ireneusz Michalski
Włodzimierz Niedolaz
MA
SW
SW
SW
SW
SW
18
7
4
13
9
7
18.0019
11.10870
09355
03714
10869
03820
08052
Paweł Krzemiński
Mariusz Grabowski
Andrzej Grela
Alicja Krzemińska
Jarosław Łakomy
Bohdan Pliszka
KP
KP
KP
KP
KP
KP
4
9
9
4
7
7
17.5015
12.20655
20806
20663
20672
20641
20659
Dominika Lucka
Mateusz Bakalarski
Maja Pacholec
Natalia Suszanowicz
Maximilian Szemik
Zofia Teper
SL
SL
SL
SL
SL
SL
1.5
1
1
1.5
1.5
0.5
16.0014
13.07209
08605
04143
16793
07239
Krzysztof Krajewski
Krzysztof Dach
Stanisław Gawryszczak
Jacek Pióro
Bogdan Zakrzewski
PD
PD
PD
PD
PD
7
3
7
3
7
14.0013
14.07992
06813
07981
07999
Andrzej Szczepaniak
Krzysztof Najda
Jarosław Ostrowski
Jerzy Zub
LU
MA
LU
LU
5
7
4
2.5
12.0012
15.14965
08929
04161
08854
07043
07061
Marta Wójcik
Jan Mazurkiewicz
Bartosz Mer
Joanna Przytycka
Sandra Różańska
Marek Różański
WP
MA
MA
MA
MA
MA
4
9
4
4
3
9
10.0011
16.20668
19197
18536
20680
20675
21253
Emilia Gwóźdź
Jakub Gawron
Jakub Marekwica
Wojciech Okrzesik
Jakub Pietrzak
Julianna Szymonek
SL
SL
SL
SL
SL
SL
1
2
2
1.5
1.5
0
9.0010
17.04124
04052
11325
12689
Roman Kruk
Adam Szempliński
Tomasz Szewczyk
Stanisław Walewski
PD
PD
PD
PD
7
5
4
2
8.009
18.17228
17230
18501
14466
17157
Mirosław Derwojed
Krzysztof Bonowicz
Jacek Kostrzewski
Aleksandra Różańska
Marek Wyżlic
KP
KP
KP
KP
KP
2
2
2
2
2
7.008
19.12045
03765
03766
19472
Mirosław Skarbek
Józef Kaźmierczak
Stefan Kaźmierczak
Michał Krzemiński
KP
KP
KP
KP
3
5
4
1
6.007
20.19124
19760
19350
20318
Ireneusz Turyk
Edyta Dominkiewicz
Robert Dominkiewicz
Artur Kozłowski
PD
PD
PD
PD
2
0.5
1.5
0.5
5.006
21.18392
03693
08370
03763
21057
04011
Anna Stelmach
Jerzy Erwiński
Bartłomiej Kamelski
Leszek Kawski
Dariusz Sarzyński
Michał Włoszek
SL
KP
KP
KP
LU
KP
2
9
7
9
0.5
7
4.005
22.20975
06580
17554
20768
17725
21102
Grzegorz Leśniewski
Piotr Dybicz
Jakub Dziuba
Ignacy Gębuś
Albert Grochowski
Tymoteusz Kucharek
MA
MA
MA
MA
MA
MA
0
11
2.5
0.5
2
0
3.004
23.15677
09332
04079
18436
04100
04129
Jarosław Roszczenko
Janusz Galewski
Sławomir Juchnicki
Bogusław Kozakiewicz
Mieczysław Kudźma
Adam Ościłowski
PD
PD
PD
PD
PD
PD
3
5
5
2
5
7
2.003
24.19723
19315
19722
20875
19316
19725
Adam Rogowski
Marcel Błażejewski
Michał Korwek
Michał Kościński
Adam Serafin
Jakub Wierzbowski
PD
PD
PD
MA
PD
PD
1.5
0
1.5
0
0
1.5
1.002

Łącznie 3310 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.labs.lomza.pl/images/LIGAINTERNETOWA4/LIGA4/4/index.html

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-12-03 g.22:40:41 (0.2434/141) przez system MSC Cezar v.2.0.36 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.