Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C5361/26890 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

OTP* Mityng Senator Starachowice
OTP* - III Mityngowy Turniej Par
piątek, 15 października 2021r., godz. 16:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
1.10533
07849
Ryszard Pałasz
Bogdan Szulejewski
ZP
KP
11
21
66.697638
2.07221
18128
Andrei Kavalenka
Wojciech Kurkowski
PD
LU
7
5
61.917136
3.10721
15414
Sławomir Czech
Wojciech Okuniewski
LU
LU
7
4
61.246633
4.08026
08043
Andrzej Potrzyszcz
Piotr Zawiślak
LU
LU
7
5
61.086231
5.05989
06131
Jerzy Kullass
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
9
7
59.925829
6.03293
03496
Patryk Kuczera-Dyga
Marek Skulimowski
SL
SL
7
7
59.625327
7.05611
07809
Dominik Filipowicz
Piotr Kołuda
DS
LU
21
17
59.344925
8.15120
03454
Agnieszka Pietrzyk
Jacek Radomski
SL
SL
7
11
58.704523
9.14234
11319
Jakub Zawada
Przemysław Zawada
PK
SW
9
19
57.564121
10.04198
04842
Adolf Bocheński
Leszek Sztyrak
WM
MA
13
19
56.963618
11.03085
03168
Jacek Cebulski
Roman Goszcz
SL
SL
7
5
56.553216
12.14782
03512
Jakub Patreuha
Wojciech Sołtysik
DS
SL
7
5
56.302814
13.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
9
9
55.622312
14.18890
09550
Vasil Valchev
Jakub Wojcieszek
MP
WP
5
17
55.531910
15.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
WM
WM
21
17
54.87168
16.07291
06336
Krzysztof Buras
Piotr Lutostański
MA
MP
24
18
54.64158
17.04350
04463
Jarosław Łosiak
Jan Stańczak
WM
WM
11
9
54.62147
18.02934
16145
Krzysztof Kujawa
Andrzej Proczkowski
SL
PK
19
3
54.43137
19.05059
08978
Stanisław Janik
Jacek Leśniczak
LB
LB
13
15
53.93137
20.01318
14783
Stanisław Gołębiowski
Patryk Patreuha
DS
DS
24
7
53.68126
21.03881
03971
Tomasz Osiński
Karol Szwenkel
KP
KP
12
9
53.55116
22.01025
12985
Roman Cieśla
Eugeniusz Strzyż
PK
PK
9
5
53.41105
23.05691
07114
Grzegorz Lewaciak
Waldemar Skóra
LD
LD
18
15
53.17105
24.12006
21057
Danuta Krupnik
Dariusz Sarzyński
MA
LU
7
1
52.9395
25.03064
08195
Michał Błach
Dariusz Kowalski
SW
SW
7
21
52.7484
26. 
 
Martin Koychev
Ilko Popov
BGR
BGR
6
6
52.3174
27.09491
01152
Rafał Niedzielski
Grzegorz Rewer
LU
LU
9
11
52.1474
28.07283
07431
Jarosław Figlus
Marek Witek
SL
PM
13
21
51.9663
29.17155
06973
Sławomir Bąk
Piotr Tuszyński
MA
DS
5
24
51.7553
30.02921
03020
Tadeusz Kowalczewski
Grzegorz Zakrzewski
SW
SW
12
9
51.5453
31.11550
12154
Piotr Marcinowski
Mateusz Sobczak
DS
DS
13
13
51.1442
32.08308
06445
Kamil Walczyk
Ryszard Wójcik
SW
MA
9
4
50.8232
33.14142
04848
Ryhor Abramovich
Maria Tomczewska
SW
PM
2.5
7
50.5621
34.13709
14728
Grzegorz Głasek
Kamil Nowak
SW
SW
9
15
50.1921
35.09774
06904
Krzysztof Kwiatkowski
Lech Sadoś
MA
MA
4
12
50.0411
36.05464
07544
Witold Turant
Marek Tyran
LD
LD
18
15
49.6111
37.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
OP
9
21
49.3811
38.16259
02806
Maciej Kliś
Wojciech Strzemecki
MP
SW
5
21
49.3611
39.04242
04279
Andrzej Fronczak
Jan Janiak
PM
WM
18
7
48.8911
40.07090
05423
Anna Kowalska
Jeremi Stępiński
LD
OP
13
19
48.6511
41.04329
04396
Zbigniew Krzepkowski
Krzysztof Pakuła
WM
WM
5
9
48.4811
42.03529
13174
Jacek Szczerbowski
Ryszard Zwolak
SL
SL
9
5
48.4611
43.06382
02904
Maciej Dobrzyński
Janusz Gawęcki
SW
SW
7
18
48.1211
44.09228
09736
Karol Kałuziński
Adam Motyka
LD
LD
5
5
47.5511
45.18625
04818
Krzysztof Boniek
Krzysztof Materek
PM
PM
1
3
47.2311
46.01286
01739
Maciej Dorabiała
Rafał Wolański
DS
OP
9
9
46.9011
47.04535
05856
Dariusz Bogucki
Piotr Walczak
PM
SW
17
21
46.8011
48.04163
10370
Andrei Arlovich
Erikas Vainikonis
DS
DS
17
13
46.7811
49.02907
14609
Waldemar Haponiuk
Piotr Szczygieł
SW
SW
7
5
46.6511
50.07158
09210
Zbigniew Hałaczkiewicz
Tatiana Verkhos
LU
MA
5
4
45.1011
51.17495
06802
Robert Barankiewicz
Tomasz Modrzejewski
LD
LD
3
11
45.0211
52.12503
21475
Wojciech Uszyński
Sophie Waksman
MA
MA
13
0
44.9611
53.04670
04701
Mariusz Pater
Jan Staniszewski
PM
PM
11
5
44.5011
54.05670
17494
Andrzej Kozikowski
Aleksander Zatke
LD
LD
15
3
44.0911
55.11089
06478
Marek Michalczyk
Stanisław Tranda
LU
LU
4
4
43.8011
56.20033
12629
Dominik Magryś
Tomasz Magryś
PK
PK
2
2.5
43.7611
57.03206
03434
Maciej Janeczko
Grzegorz Plewniak
MP
MP
9
7
43.5811
58.08283
02966
Andrzej Iwański
Stanisław Pająk
SW
SW
13
15
43.4711
59.12263
12272
Anna Jaguszewska
Anna Makarewicz
MA
MA
4
5
43.4311
60.01822
11296
Andrzej Jurkiewicz
Artur Pomarański
OP
OP
4
7
43.3711
61.06014
06079
Adam Małdyk
Grzegorz Rybacki
ZP
ZP
5
7
43.2611
62.13940
15263
Andrzej Łukianiuk
Andrzej Rzechuła
MA
MA
3
3
42.8211
63.06387
07975
Bogdan Gancarz
Jerzy Maludziński
MA
SW
5
11
42.7111
64.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
MA
MA
7
5
42.3111
65.21488
07043
Tomasz Galek
Sandra Różańska
MA
MA
0
3
41.6711
66.05918
06112
Tomasz Derba
Roman Szlachetka
ZP
ZP
11
12
41.2211
67.07939
07940
Elżbieta Waniurska
Piotr Waniurski
LU
MP
7
12
40.5711
68.08833
04829
Zdzisław Michalski
Marek Pietrzak
ZP
PM
4
5
39.8211
69.09365
15913
Grzegorz Półtorak
Adam Rydz
SW
MA
2
3
36.7811

Łącznie 1732 punkty PKL, w tym 918 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/2021/starachowice/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-01-16 g.22:46:55 (0.3158/148) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.