Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 2023 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C5249/27105 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

Krakowska Jesień Brydżowa
OTP*** Wawelski Smok
niedziela, 28 listopada 2021r., godz. 10:15

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.06382
02806
Maciej Dobrzyński
Wojciech Strzemecki
SW
SW
7
21
63.13246I
I
2.14619
09357
Maksymilian Chodacki
Arkadiusz Majcher
MA
MA
11
13
62.86237II
II
3.01865
15120
Andrzej Pawlak
Agnieszka Pietrzyk
OP
SL
17
7
59.04228II
II
4.16259
08308
Maciej Kliś
Kamil Walczyk
MP
SW
5
9
58.27219III
III
5.04163
10370
Andrei Arlovich
Erikas Vainikonis
DS
DS
17
15
58.16212III
III
6.02723
02846
Bogusław Lesiecki
Ryszard Woliński
MP
MP
12
12
58.14205III
III
7.04108
09755
Przemysław Janiszewski
Łukasz Witkowski
SW
SW
21
15
57.99198 
 
8.07114
05464
Waldemar Skóra
Witold Turant
LD
LD
15
18
57.94191 
 
9.02934
18128
Krzysztof Kujawa
Wojciech Kurkowski
SL
WM
19
5
56.93183 
 
10.03293
03496
Patryk Kuczera-Dyga
Marek Skulimowski
SL
SL
7
7
56.69176 
 
11.03064
04111
Michał Błach
Krzysztof Kotorowicz
SW
SW
7
21
56.64169 
 
12.09549
07431
Maciej Bielawski
Marek Witek
DS
SW
13
21
56.40162 
 
13.07190
02827
Paweł Chindelewicz
Marek Urbański
PM
PM
13
15
56.37155 
 
14.02921
15916
Tadeusz Kowalczewski
Grzegorz Wieczorkiewicz
SW
SW
12
5
56.25148 
 
15.18433
05859
Marcin Miller
Artur Wasiak
LD
MA
2
12
56.15140 
 
16.21580
21583
Martin Melčák
Jakub Vojtik
MP
MP
0
0
56.05133 
 
17.09418
11769
Piotr Kuc-Dzierżawski
Tomasz Stryszawski
MP
MP
7
9
55.93126 
 
18.01318
14783
Stanisław Gołębiowski
Patryk Patreuha
DS
DS
24
7
55.89119 
 
19.02671
07473
Ryszard Jaśkiewicz
Janusz Szyszkowski
MP
MP
11
12
55.73112 
 
20.08294
01726
Mariusz Bartkowski
Tomasz Winciorek
KP
MA
17
18
55.26104 
 
21.05374
06973
Cezary Serek
Piotr Tuszyński
WP
PM
17
24
55.1097 
 
22.21579
21581
Michal Kopecky
Jakub Slemr
MP
MP
0
0
55.1090 
 
23.13616
06706
Arunas Jankauskas
Apolinary Kowalski
WM
WM
5
24
54.7483 
 
24.01345
09138
Maciej Hutyra
Danuta Kazmucha
OP
MA
7
17
54.7176 
 
25.03206
03434
Maciej Janeczko
Grzegorz Plewniak
MP
MP
9
7
54.5868 
 
26.02644
02698
Grzegorz Gawron
Jakub Kowal
MP
MP
12
13
54.3161 
 
27.02597
09430
Tadeusz Biernat
Kazimierz Gałka
MP
MP
12
7
54.2654 
 
28.12154
03512
Mateusz Sobczak
Wojciech Sołtysik
DS
SL
13
5
54.0349 
 
29.06551
12362
Jacek Ciechomski
Justyna Stachowiak-Kluz
MA
WP
19
7
54.0248 
 
30.04250
04842
Bogusław Gierulski
Leszek Sztyrak
WM
WM
21
19
53.9047 
 
31.15595
12999
Maciej Dąbrowski
Adam Krysa
OP
PK
11
13
53.8846 
 
32.14234
11319
Jakub Zawada
Przemysław Zawada
PK
SW
9
19
53.8444 
 
33.02642
02809
Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
MP
MP
9
11
53.1143 
 
34.05574
01397
Przemysław Błaszczyk
Piotr Korecki
LB
LB
15
7
52.6742 
 
35.05615
07542
Jarosław Gąsiorowski
Marek Tekieli
LD
OP
13
9
52.6241 
 
36.13709
02970
Grzegorz Głasek
Marcin Piwowarczyk
SW
SW
11
12
52.6139 
 
37.14420
06540
Igor Chalupec
Bartosz Chmurski
MA
MA
5
24
52.5438 
 
38.08195
09643
Dariusz Kowalski
Tomasz Sielicki
MA
MA
21
9
52.3137 
 
39.04198
07729
Adolf Bocheński
Wojciech Paszko
WM
PK
13
9
52.2736 
 
40.06923
15477
Jacek Sikora
Krzysztof Żak
PM
PM
7
7
52.2734 
 
41.17046
14782
Jerzy Kuhn
Jakub Patreuha
MA
DS
5
7
52.1933 
 
42.15519
10533
Piotr Kulesza
Ryszard Pałasz
ZP
ZP
9
11
52.1932 
 
43.02013
07221
Andrzej Jeleniewski
Andrei Kavalenka
WP
WM
18
7
52.1931 
 
44.01739
12899
Rafał Wolański
Michał Wróbel
SL
SL
9
9
52.1829 
 
45.21578
21582
Erik Klemś
David Vozábal
MP
MP
0
0
52.0228 
 
46.01822
11296
Andrzej Jurkiewicz
Artur Pomarański
OP
OP
4
7
52.0027 
 
47.15259
18760
Dominika Ocylok
Joanna Zalewska
DS
MA
3
4
51.9626 
 
48.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
51.8625 
 
49.20076
16829
Marek Nazarko
Tomasz Zaleski
PD
PD
2
7
51.8323 
 
50.07405
02804
Piotr Radzikowski
Piotr Stopa
MP
MP
9
13
51.8022 
 
51.06556
01152
Sylwester Cieślak
Grzegorz Rewer
MA
LU
12
11
51.7921 
 
52.07090
05423
Anna Kowalska
Jeremi Stępiński
LD
OP
13
19
51.6620 
 
53.01054
02727
Tadeusz Garbacik
Andrzej Lubojemski
MP
MP
15
13
51.5418 
 
54.18284
18897
Aleks Bukat
Kornel Krawiec
DS
DS
3
2
51.3017 
 
55.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
WM
WM
21
17
51.2516 
 
56.03430
05797
Janusz Pisarek
Karol Ruszkiewicz
SL
SL
7
7
51.2415 
 
57.02681
07312
Mariusz Kita
Dariusz Sosin
PD
PD
12
5
51.1913 
 
58.18642
16585
Maria Niklaus
Adam Pigulski
KP
KP
2
3
51.1312 
 
59.17545
14525
Franciszek Kurlit
Przemysław Kurzak
MP
SL
3
4
51.0111 
 
60.15906
11198
Dariusz Głowiński
Krzysztof Lipowski
ZP
ZP
3
5
50.9510 
 
61.07691
15715
Janusz Natorski
Robert Podsiadły
MP
MP
5
5
50.899 
 
62.01892
01901
Leszek Szymaniec
Jerzy Wiszniewski
OP
OP
5
5
50.797 
 
63.07291
06336
Krzysztof Buras
Piotr Lutostański
MA
MA
24
18
50.726 
 
64.14885
01138
Marcin Dobrowolski
Marek Pietraszek
WP
PK
9
18
50.675 
 
65.11834
12108
Jakub Jagodziński
Aleksandra Jarosz
LU
MA
7
5
50.654 
 
66.19197
20655
Jakub Gawron
Dominika Lucka
MP
SL
2
2
50.532 
 
67.05691
07544
Grzegorz Lewaciak
Marek Tyran
LD
LD
18
15
50.331 
 
68.03029
03454
Stanisław Adamczyk
Jacek Radomski
SL
SL
7
11
50.281 
 
69.10479
01744
Krzysztof Obłój
Krzysztof Wójcik
DS
DS
5
7
50.121 
 
70.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
MA
MA
7
5
50.071 
 
71.02888
02990
Zbigniew Borkowski
Adam Strzelecki
SW
SW
12
7
49.981 
 
72.20680
20675
Wojciech Okrzesik
Jakub Pietrzak
SL
SL
2
2
49.861 
 
73.07642
02831
Witold Stachnik
Włodzimierz Wala
MP
MP
9
21
49.721 
 
74.03807
06341
Tomasz Latos
Grzegorz Narkiewicz
MA
MA
9
24
49.481 
 
75.10209
17008
Igor Łosiewicz
Filip Trojański
MA
MP
9
4
49.391 
 
76.15511
07849
Kacper Kopka
Bogdan Szulejewski
MA
KP
7
21
49.311 
 
77.16645
12272
Piotr Jasiński
Anna Makarewicz
MA
MA
7
5
49.231 
 
78.02757
02807
Bogdan Palczyński
Reginald Sukiennik
MP
MP
11
12
49.111 
 
79.11949
11953
Piotr Dobrzyński
Piotr Wójtowicz
MP
MP
1.5
1.5
49.081 
 
80.09228
09736
Karol Kałuziński
Adam Motyka
LD
LD
7
5
49.051 
 
81.16898
14286
Maciej Kędzierski
Błażej Krawczyk
MP
MP
5
7
48.991 
 
82.13602
15757
Ewa Kwiecień
Marcin Wilczyński
MP
MP
3
5
48.991 
 
83.01066
18018
Andrzej Janda
Zbigniew Niziołek
PK
PK
5
3
48.811 
 
84.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Szarkanas
PD
PD
11
13
48.791 
 
85.03104
07346
Kazimierz Cios
Kazimierz Lichawski
SL
SL
11
13
48.761 
 
86.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
MA
9
21
48.731 
 
87.02660
02678
Jacek Gurgul
Jacek Kalinowski
MP
MP
5
7
48.671 
 
88.02580
08785
Agata Kowal
Grzegorz Merynda
MP
MP
7
5
48.661 
 
89.07102
12777
Jacek Omelańczuk
Piotr Piotrowski
LD
LD
4
5
48.461 
 
90.06599
10954
Waldemar Gałek
Stanisław Makuch
LD
LB
4
3
48.411 
 
91.07271
17539
Adrian Bakalarz
Kacper Kuflowski
SL
MP
7
3
48.301 
 
92.04242
06131
Andrzej Fronczak
Marek Wawrzyniak
PM
ZP
18
9
48.051 
 
93.16586
18066
Maciej Racewicz
Michał Stasik
DS
MP
3
2.5
47.631 
 
94.07777
12006
Ewa Banaszkiewicz
Danuta Krupnik
MA
MA
15
7
47.551 
 
95.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
9
9
47.531 
 
96.17495
06802
Robert Barankiewicz
Tomasz Modrzejewski
LD
LD
3
11
47.401 
 
97.03472
03588
Kazimierz Róg
Maciej Wilkoszewski
SL
SL
9
5
47.221 
 
98.02672
02820
Stanisław Jaśkiewicz
Józef Tokarz
MP
MP
7
9
47.001 
 
99.04535
04707
Dariusz Bogucki
Mirosław Szaliński
SW
PM
17
15
46.771 
 
100.04067
04157
Tomasz Bliński
Sławomir Bolesta
PD
PD
7
9
46.411 
 
101.14226
02819
Zbigniew Przeginiak
Halina Święch
MP
MP
5
7
46.391 
 
102.19488
07550
Aleksander Barylak
Krzysztof Zając
MP
MP
1.5
4
46.231 
 
103.04110
10095
Jakub Kotorowicz
Paweł Miechowicz
LU
LU
18
17
46.181 
 
104.18246
11584
Krzysztof Malejka
Wanda Wiszniewska
OP
OP
2
3
45.711 
 
105.03497
03529
Jerzy Skwark
Jacek Szczerbowski
SL
SL
15
9
45.401 
 
106.07725
18890
Grzegorz Superson
Vasil Valchev
SL
SL
13
5
45.281 
 
107.19830
16069
Wojciech Bąk
Łukasz Trendak
MA
MA
2.5
4
44.841 
 
108.05097
05856
Janusz Kalida
Piotr Walczak
WP
SW
7
21
44.661 
 
109.02663
12629
Jacek Herman
Tomasz Magryś
MP
PK
11
2.5
44.641 
 
110.21403
07352
Michał Omielski
Marek Orłowicz
MP
MP
0.5
3
44.541 
 
111.18554
02775
Hanna Leskiewicz
Małgorzata Praszałowicz
MP
MP
4
5
44.511 
 
112.19721
19899
Kacper Kisielewski
Milena Klimiuk
MP
MP
1.5
2
44.271 
 
113.10450
06795
Jacek Dmowski
Ewa Miszewska
DS
DS
13
19
44.201 
 
114.17361
16716
Marta Makarewicz
Lena Ostrowska
MA
MA
5
4
43.541 
 
115.11386
11153
Anna Makuch
Jarosław Malawski
SL
PK
1.5
4
43.411 
 
116.01291
01617
Krzysztof Dziekański
Przemysław Saliński
DS
DS
12
11
43.391 
 
117.18788
18787
Adam Brodowski
Aleksander Klimkowicz
MP
MP
2
2.5
43.331 
 
118.07614
07401
Marek Kiepura
Janusz Wrześniak
MP
MP
5
4
43.161 
 
119.08097
04712
Włodzimierz Kocoń
Leszek Szkudlarek
PM
PM
5
9
42.991 
 
120.09807
03143
Piotr Drąg
Edmund Gabryś
SL
SL
4
5
42.621 
 
121.13970
08781
Leszek Faber
Maria Krasowska
MP
MP
4
5
42.411 
 
122.11466
06963
Tadeusz Laszczak
Marek Szymanowski
MA
MA
7
24
42.241 
 
123.05670
07109
Andrzej Kozikowski
Jerzy Ronke
LD
LD
15
13
41.841 
 
124.20909
10150
Jerzy Badak
Jerzy Stepka
WP
WP
0.5
4
41.661 
 
125.07052
08166
Edmund Czubak
Renata Dancewicz
MA
MA
11
7
41.281 
 
126.19719
19844
Emilia Massalska
Tomasz Trojak
MP
MP
1
1
41.221 
 
127.02593
02629
Jerzy Batko
Stanisław Dynowski
MP
MP
5
4
40.851 
 
128.01218
04506
Andrzej Szyc
Regina Wołek
WM
WM
1
3
40.831 
 
129.09466
17176
Piotr Ludwikowski
Dariusz Motyl
MP
MP
5
2
40.571 
 
130.02460
02976
Marek Atalski
Tomasz Raczkiewicz
MP
LU
13
12
33.861 
 
131.19440
19442
Przemysław Ciosek
Andrzej Miazga
MP
MP
1.5
1
33.251 
 
132.02673
05718
Marek Jaworski
Jerzy Michałek
MP
MP
13
21
32.291 
 
133.01220
01749
Grzegorz Bajek
Maciej Wręczycki
DS
DS
13
17
30.351 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 10130 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://mzbs.pl/files/2021/wyniki/zs/kjb/smok/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-05-26 g.07:39:57 (0.4075/276) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.