Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 2023 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C5648/27317 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP** Turniej Otwarcia ZZBS
OTP** Turniej Otwarcia Sezonu 2022
sobota, 22 stycznia 2022r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.07906
02116
Andrzej Parmonik
Andrzej Rękosiak
LB
LB
5
7
60.68100II
II
2.01952
02000
Andrzej Choniawko
Janusz Hliwa
ZP
LB
13
7
60.2587III
III
3.11296
06085
Artur Pomarański
Zbigniew Sawicki
OP
ZP
7
11
58.1277III
III
4.06090
13767
Robert Cylwik
Robert Zaciura
ZP
ZP
7
4
55.9866 
 
5.14374
14375
Czesław Socha
Bogusław Zieliński
ZP
ZP
4
5
55.5055 
 
6.05988
06108
Stanisław Kulesza
Sławomir Szczełkun
ZP
ZP
11
5
55.4244 
 
7.11198
06121
Krzysztof Lipowski
Bogdan Trun
ZP
ZP
5
5
53.6933 
 
8.12176
13029
Aneta Buze
Dominik Jarmocik
ZP
ZP
5
4
53.3623 
 
9.05957
06144
Edward Kaczmarek
Czesław Wojtaś
ZP
ZP
9
5
53.3519 
 
10.05893
05996
Jacek Batóg
Zbigniew Lasocki
ZP
ZP
7
12
52.7817 
 
11.08341
08855
Jan Chmielewski
Janusz Wierucki
ZP
ZP
7
7
52.3315 
 
12.11444
09555
Grzegorz Adamski
Przemysław Klęsk
ZP
ZP
5
5
52.3113 
 
13.05918
06112
Tomasz Derba
Roman Szlachetka
ZP
ZP
11
12
52.1612 
 
14.14175
05989
Andrzej Jabłoński
Jerzy Kullass
ZP
ZP
5
9
51.8810 
 
15.09387
05954
Cezary Jarmuł
Aleksander Jasiukiewicz
ZP
ZP
7
2.5
50.688 
 
16.11356
06157
Janusz Linkiewicz
Marek Żakowicz
ZP
ZP
5
12
50.636 
 
17.17301
02436
Arkadiusz Jaranowski
Krzysztof Tumielewicz
LB
LB
4
9
50.404 
 
18.06030
06079
Waldemar Mikucki
Grzegorz Rybacki
ZP
ZP
9
7
50.312 
 
19.06116
06137
Radosław Szymczak
Marcin Wiliński
ZP
ZP
5
5
50.261 
 
20.06093
06148
Marian Siwy
Andrzej Wójcik
ZP
ZP
11
7
49.861 
 
21.05982
05348
Waldemar Krych
Włodzimierz Reszelski
ZP
ZP
4
11
49.771 
 
22.02103
06120
Zdzisław Pleskot
Jerzy Taźbierski
ZP
ZP
11
5
49.301 
 
23.15906
06066
Dariusz Głowiński
Ludwik Piotrowski
ZP
ZP
3
9
48.721 
 
24.12269
06151
Tomasz Jakóbczak
Hanna Zembrzuska
ZP
ZP
4
9
48.561 
 
25.18879
08348
Zbigniew Lange
Piotr Wilczok
ZP
ZP
2.5
3
47.981 
 
26.12575
05084
Wojciech Bondarewicz
Tadeusz Kaczanowski
ZP
ZP
5
19
47.841 
 
27.06014
02115
Adam Małdyk
Czesław Rekret
ZP
ZP
5
4
47.711 
 
28.11355
09735
Władysław Korbutowicz
Czesław Majewski
ZP
ZP
5
4
47.001 
 
29.06067
09394
Julian Pisarek
Marek Siech
ZP
ZP
13
5
46.871 
 
30.05973
06040
Ryszard Kłosiński
Grzegorz Niewiarowski
ZP
ZP
7
3
45.781 
 
31.18846
09553
Ewa Bargłowska
Robert Hase
ZP
ZP
1.5
0
44.521 
 
32.12177
10651
Michał Szelągowski
Eligiusz Śmieja
ZP
ZP
2
2
44.291 
 
33.05900
06115
Lechosław Błaziński
Radosław Szopiński
ZP
ZP
12
7
41.411 
 
34.18877
 
Bolesław Aleksandrowicz
Krystyna Kudelska
ZP
-
2
0
41.381 
 
35.20003
20004
Katarzyna Cantwell
Mariusz Soldat
ZP
ZP
1
1
39.921 
 
36.19399
15625
Bogumiła Kuryj
Maryla Nakoneczna
ZP
ZP
1.5
2
39.521 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1218 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-06-27 g.14:33:00 (0.2255/82) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.