Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 2023 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C5387/27672 zbitka

szczegóły imprezy

Drużynowe Mistrzostwa Polski - sezon 2021/2022
III Liga Lubuska
niedziela, 3 kwietnia 2022r.

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL drużyna
1.21004Romuald AlaborskiLB028SBS REBID Grodzisk Wlkp.
2.20899Marian AndruchLB1113Wastaafu Gorzów Wlkp. - Fundacja ILB
3.12780Alina Arndt-KufelLB2220Cystersi Lubiąż
4.13082Krzysztof BakLB212Instalko SBS 2 Międzyrzecz
5.14307Jadwiga BakalarskaLB2.522MKS Sokół Żary
6.16733Stanisław BamberLB1.528SBS REBID Grodzisk Wlkp.
7.10576Ryszard BelećLB4194CKR Wschowa
8.02211Krzysztof BeygaLB5210MKS Sokół Żary
9.01933Wiesław BieniekLB4200Steinpol Klub 17 WBZ Wędrzyn
10.01936Władysław BiernatLB487Instalko SBS 2 Międzyrzecz
11.02214Zbigniew BlinkiewiczLB4250ALMAR Zielona Góra
12.01937Ryszard BoberskiLB3186Ilanka Rzepin
13.01938Henryk BoguckiLB4150Instalko SBS 2 Międzyrzecz
14.18993Franciszek BułyszkoLB4260GSBS DOM KULTURY GÓRA
15.02235Jacek CornLB4111MKS Sokół Żary
16.01968Sławomir DrewalskiLB4230Ilanka Rzepin
17.02245Paweł DubowskiLB5190K.B.S. Dawid Nowa Sól
18.02246Witold DygasLB5190K.B.S. Dawid Nowa Sól
19.19327Tomasz FedakLB1190K.B.S. Dawid Nowa Sól
20.20136Adrian FoltynLB1.5163SBS REBID Grodzisk Wlkp.
21.18409Dariusz ForyckiLB2.5230DOMARADZKI FIRST SELECTION LOGISTICS
22.12914Łukasz FrąckowiakLB350Instalko SBS 1 Międzyrzecz
23.09464Bartosz GajewskiLB4300Metallbau Chrostowski MOSiR II Kostrzyn
24.01982Andrzej GarczyńskiLB5160Wastaafu Gorzów Wlkp. - Fundacja ILB
25.20973Henryk GąsiorowskiLB0.587Instalko SBS 2 Międzyrzecz
26.17943Szymon GorskiLB127Wastaafu Gorzów Wlkp. - Fundacja ILB
27.20349Izabela GórnickaLB1.5163SBS REBID Grodzisk Wlkp.
28.01995Krzysztof GromadzińskiLB4124Ilanka Rzepin
29.02259Andrzej GrygorczukLB5190K.B.S. Dawid Nowa Sól
30.17388Halina GrześkowiakLB2106Instalko SBS 2 Międzyrzecz
31.10365Grzegorz HajkowiczLB282Spójnia Ośno lubuskie
32.02261Krzysztof HajkowskiLB9300Metallbau Chrostowski MOSiR II Kostrzyn
33.02262Zbigniew HalatLB12186Ilanka Rzepin
34.07140Jerzy IgnyśLB786(n/a)
35.17301Arkadiusz JaranowskiLB469Instalko SBS 1 Międzyrzecz
36.02277Janusz JasińskiLB545K.B.S. Dawid Nowa Sól
37.17411Lech JaworskiLB3248CKR Wschowa
38.02283Zbigniew JózefiakLB4260GSBS DOM KULTURY GÓRA
39.10402Tomasz KalembkiewiczLB3182DOMARADZKI FIRST SELECTION LOGISTICS
40.17820Andrzej KałużnyLB2.5280CKR Wschowa
41.16736Paweł KańdułaLB1170SBS REBID Grodzisk Wlkp.
42.05108Andrzej KędzierskiLB5115DOMARADZKI FIRST SELECTION LOGISTICS
43.09039Leszek KiczatyLB4240DOMARADZKI FIRST SELECTION LOGISTICS
44.20010Aneta KlaczyńskaLB1.5113SBS REBID Grodzisk Wlkp.
45.20304Aleksandra KlupśLB1.5170SBS REBID Grodzisk Wlkp.
46.11401Robert KomarLB3211DOMARADZKI FIRST SELECTION LOGISTICS
47.05123Tomasz KonopkaLB4280CKR Wschowa
48.02034Zbigniew KosiórLB495Steinpol Klub 17 WBZ Wędrzyn
49.02296Janusz KotasaLB4180Spójnia Ośno lubuskie
50.21528Marek KowalskiLB0147Wastaafu Gorzów Wlkp. - Fundacja ILB
51.02040Skarbimir KozarLB5230Ilanka Rzepin
52.02301Wacław KremensLB5250ALMAR Zielona Góra
53.17389Zdzisława KrzyżańskaLB1.562Instalko SBS 2 Międzyrzecz
54.02307Stefan KubiesLB7177MKS Sokół Żary
55.12779Jacek KufelLB4220Cystersi Lubiąż
56.14960Krzysztof KufelLB3220Cystersi Lubiąż
57.02310Zdzisław KuleszaLB9260GSBS DOM KULTURY GÓRA
58.02314Ireneusz LachowiczLB5154K.B.S. Dawid Nowa Sól
59.02320Tadeusz LisieckiLB2.543CKR Wschowa
60.02057Radosław LiskowiakLB5160Wastaafu Gorzów Wlkp. - Fundacja ILB
61.02058Lech LorkiewiczLB4230Ilanka Rzepin
62.21046Szymon ŁobaczewskiLB1149SBS REBID Grodzisk Wlkp.
63.19639Andrzej ŁysakowskiLB1.5150Instalko SBS 2 Międzyrzecz
64.09994Adam MałeckiLB5250ALMAR Zielona Góra
65.02071Marek MarciniakLB4200Steinpol Klub 17 WBZ Wędrzyn
66.08330Paweł MarczakLB3300Metallbau Chrostowski MOSiR II Kostrzyn
67.10343Waldemar MarczyńskiLB3183ALMAR Zielona Góra
68.05217Mirosław MarkiewiczLB2180Spójnia Ośno lubuskie
69.18008Jakub MasnyLB167Wastaafu Gorzów Wlkp. - Fundacja ILB
70.09001Marek MatwijewiczLB4250ALMAR Zielona Góra
71.02074Bogusław MazierskiLB3240DOMARADZKI FIRST SELECTION LOGISTICS
72.15643Rafał MikołajczakLB3220Cystersi Lubiąż
73.02346Mirosław MiłaszewiczLB5260GSBS DOM KULTURY GÓRA
74.10366Andrzej NiziałekLB367Spójnia Ośno lubuskie
75.16731Sławomir NowackiLB2.5220Cystersi Lubiąż
76.02090Tomasz NowakowskiLB558DOMARADZKI FIRST SELECTION LOGISTICS
77.02367Bogumił OlszewskiLB5144MKS Sokół Żary
78.02372Wiesław PastuszkoLB712Instalko SBS 2 Międzyrzecz
79.19673Andrzej PawlikLB1.5160Wastaafu Gorzów Wlkp. - Fundacja ILB
80.07909Paweł PietrażyckiLB5250ALMAR Zielona Góra
81.07910Zbigniew PietrzakLB1150Instalko SBS 2 Międzyrzecz
82.05325Jerzy PodgruszewskiLB212Instalko SBS 2 Międzyrzecz
83.02105Grzegorz PogodzińskiLB5112Spójnia Ośno lubuskie
84.12317Grzegorz ProniewiczLB4154DOMARADZKI FIRST SELECTION LOGISTICS
85.02395Krzysztof RogozińskiLB12300MOSiR Kostrzyn/ Fundacja ILB
86.20079Anna RóżańskaLB199SBS REBID Grodzisk Wlkp.
87.02398Sławomir RuteckiLB7260GSBS DOM KULTURY GÓRA
88.21527Danuta RynkiewiczLB0100Wastaafu Gorzów Wlkp. - Fundacja ILB
89.02119Edward SajkowskiLB494Instalko SBS 2 Międzyrzecz
90.02126Sebastian SimonienkoLB5230Ilanka Rzepin
91.09996Krzysztof SinickiLB4210MKS Sokół Żary
92.11493Arkadiusz SkoniecznyLB3280CKR Wschowa
93.19714Andrzej SkrzydłoLB312Instalko SBS 2 Międzyrzecz
94.11400Piotr StanikowskiLB438DOMARADZKI FIRST SELECTION LOGISTICS
95.02143Mieczysław StefańskiLB975Spójnia Ośno lubuskie
96.02415Stanisław StefańskiLB5177MKS Sokół Żary
97.10364Marek StolarczykLB2.5135Spójnia Ośno lubuskie
98.02424Eugeniusz SzczepańskiLB954K.B.S. Dawid Nowa Sól
99.13861Zbigniew SzczęsnyLB2.5166MKS Sokół Żary
100.02426Andrzej SzkielLB4108CKR Wschowa
101.15226Ryszard SzkwarekLB2.5183Metallbau Chrostowski MOSiR II Kostrzyn
102.02156Czesław SzymańskiLB3200Steinpol Klub 17 WBZ Wędrzyn
103.01682Michał SzymkowiakLB4180Spójnia Ośno lubuskie
104.01692Andrzej TelusLB3180Spójnia Ośno lubuskie
105.10406Stanisław TokarskiLB037Spójnia Ośno lubuskie
106.02166Jarosław WachnowskiLB1860Spójnia Ośno lubuskie
107.02396Marek Wejchan-RotowiczLB5210MKS Sokół Żary
108.19988Henryk WicińskiLB2111MKS Sokół Żary
109.13084Łukasz WieczorekLB3300Metallbau Chrostowski MOSiR II Kostrzyn
110.02443Wiesław WiśniewskiLB5248CKR Wschowa
111.18006Cezary WłodarczykLB1.5120Wastaafu Gorzów Wlkp. - Fundacja ILB
112.19598Przemysław WojtczakLB2.5200Steinpol Klub 17 WBZ Wędrzyn
113.02447Tadeusz WolniczakLB5226CKR Wschowa
114.09004Konrad WójcikLB4135ALMAR Zielona Góra
115.10578Sławomir ZubryckiLB4133MKS Sokół Żary
116.02199Wiesław ŻegilewiczLB12240DOMARADZKI FIRST SELECTION LOGISTICS
117.20915Piotr ŻeromskiLB0106SBS REBID Grodzisk Wlkp.
118.02200Cezary ŻuchowskiLB425Instalko SBS 2 Międzyrzecz
119.20140Małgorzata ŻychlińskaLB1170SBS REBID Grodzisk Wlkp.

Łącznie 19126 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.brydzlubuski.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-08-09 g.16:14:46 (0.3584/129) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.