Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 2023 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C5420/27895 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

43. Błękitna Wstęga Odry
OTP* - II MTP im. Ryszarda Nowaka
piątek, 20 maja 2022r., godz. 17:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
1.07052
11550
Edmund Czubak
Piotr Marcinowski
MA
DS
11
13
65.027035
2.13438
09550
Rafał Marks
Jakub Wojcieszek
MA
WP
13
17
64.066633
3.08203
01731
Wojciech Gaweł
Paweł Wittenbeck
OP
DS
21
12
63.296231
4.01318
14783
Stanisław Gołębiowski
Patryk Patreuha
DS
DS
24
9
63.235930
5.12139
05523
Remigiusz Kaźmierczak
Artur Wójcik
DS
WP
5
12
61.545628
6.12197
08158
Michał Klukowski
Piotr Zatorski
PM
PM
24
21
60.715327
7.07291
01643
Krzysztof Buras
Ewa Sobolewska
MA
OP
24
15
60.204925
8.01283
01912
Piotr Dobryszycki
Franciszek Zarzecki
DS
DS
12
15
58.664623
9.05856
07869
Piotr Walczak
Sławomir Zawiślak
SW
SL
21
21
58.574322
10.02121
06973
Ryszard Sakowicz
Piotr Tuszyński
LU
PM
18
24
58.394020
11.13709
14728
Grzegorz Głasek
Kamil Nowak
SW
SW
11
15
58.203719
12.01952
02000
Andrzej Choniawko
Janusz Hliwa
ZP
LB
13
7
58.073317
13.01826
10533
Janusz Kościelny
Ryszard Pałasz
WP
ZP
9
11
57.413015
14.12450
06336
Katarzyna Dufrat
Piotr Lutostański
PM
MA
19
18
57.332714
15.01635
01636
Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
DS
DS
5
5
56.952412
16.15595
12899
Maciej Dąbrowski
Michał Wróbel
OP
SL
11
9
56.542010
17.18284
18066
Aleks Bukat
Michał Stasik
DS
MP
3
3
56.40179
18.07346
07431
Kazimierz Lichawski
Marek Witek
SL
SW
13
21
55.61147
19.06554
06802
Jarosław Cieślak
Tomasz Modrzejewski
DS
LD
19
11
55.55147
20.06382
06341
Maciej Dobrzyński
Grzegorz Narkiewicz
SW
MA
9
24
55.38137
21.07849
01726
Bogdan Szulejewski
Tomasz Winciorek
KP
MA
21
19
54.81137
22.04198
04842
Adolf Bocheński
Leszek Sztyrak
WM
WM
13
19
54.70126
23.05670
17494
Andrzej Kozikowski
Aleksander Zatke
LD
LD
15
4
54.36126
24.01345
05423
Maciej Hutyra
Jeremi Stępiński
OP
OP
7
19
54.29116
25.19388
06923
Andrzej Jarząbkowski
Jacek Sikora
PM
PM
1.5
7
54.02105
26.07114
05464
Waldemar Skóra
Witold Turant
LD
LD
15
18
53.87105
27.04852
17030
Marta Sikora
Anna Zaręba
PM
MA
5
4
53.6195
28.01239
03170
Robert Biel
Cezary Góra
LB
SL
11
9
53.2695
29.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
WM
WM
21
17
53.0984
30.04163
10370
Andrei Arlovich
Erikas Vainikonis
DS
DS
17
15
52.9184
31.17046
02806
Jerzy Kuhn
Wojciech Strzemecki
MA
SW
5
21
52.9174
32.14454
01645
Marcin Motykiewicz
Bogdan Sokół
DS
DS
5
4
52.7574
33.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
9
9
52.6163
34.01220
01749
Grzegorz Bajek
Maciej Wręczycki
DS
DS
13
17
52.5753
35.18925
01288
Andrzej Bojda
Janusz Drozdowski
DS
DS
2
12
52.5553
36.01648
01664
Zbigniew Sosna
Andrzej Suchodolski
DS
DS
4
5
52.4542
37.13616
06706
Arunas Jankauskas
Apolinary Kowalski
WM
WM
5
24
52.1642
38.07725
18890
Grzegorz Superson
Vasil Valchev
SL
SL
15
7
51.8132
39.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
9
9
51.6132
40.01736
01739
Jacek Wojnarowicz
Rafał Wolański
DS
SL
11
9
51.4021
41.07710
02727
Andrzej Dudzik
Andrzej Lubojemski
MP
MP
13
13
51.3621
42.12320
12108
Sophia Bałdysz
Aleksandra Jarosz
DS
MA
9
5
50.7011
43.07902
02114
Damian Mazurak
Sebastian Rawlik
LB
LB
5
5
50.6011
44.02673
07642
Marek Jaworski
Witold Stachnik
MP
MP
13
9
50.5311
45.02663
12272
Jacek Herman
Anna Makarewicz
PK
MA
11
5
50.2411
46.13065
01381
Anna Jankowska
Piotr Klubiński
DS
DS
4
11
49.7511
47.21747
21738
Antoine Farine
Jędrzej Wołoszczuk
WP
WP
0
0
49.2811
48.09594
01291
Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
DS
DS
9
13
48.8911
49.01223
10472
Cathy Bałdysz
Samuel Bałdysz
DS
DS
19
7
48.8311
50.05115
11527
Tomasz Klimczak
Andrzej Pękala
DS
DS
4
4
48.5711
51.02013
07221
Andrzej Jeleniewski
Andrei Kavalenka
WP
WM
18
7
48.4711
52.17495
05678
Robert Barankiewicz
Adam Krysiak
LD
LD
4
5
48.3511
53.09549
10045
Maciej Bielawski
Jacek Krystecki
DS
DS
13
5
47.8711
54.17334
18645
Maria Banaszkiewicz
Ewa Morawska
WP
WP
2
3
47.7511
55.01433
01713
Aleksander Kud
Stanisław Wawszczyk
LB
DS
12
7
47.7011
56.01277
04848
Krzysztof Ćwik
Maria Tomczewska
DS
PM
5
7
47.3111
57.20028
20224
Anna Kołodziejczyk
Krzysztof Rokita
DS
DS
1.5
1
47.0811
58.01219
11479
Marcin Baj
Tomasz Koźlecki
DS
DS
4
5
46.7111
59.16585
17935
Adam Pigulski
Ryszard Rosikiewicz
KP
DS
4
4
46.6511
60.11296
01882
Artur Pomarański
Andrzej Skotniczny
OP
OP
7
9
46.3011
61.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
46.0411
62.01554
16699
Janusz Pawlicki
Arkadiusz Poziemski
DS
DS
7
4
45.9511
63.17337
20261
Ariel Chlaściak
Roger Szarek
DS
DS
1
1.5
45.6711
64.17775
18642
Maciej Betliński
Maria Niklaus
DS
KP
2.5
2.5
44.7811
65.20171
20548
Agnieszka Łuczak
Marta Walczyk
DS
DS
0.5
1
43.7311
66.17931
18897
Szymon Armata
Kornel Krawiec
DS
DS
2
2.5
43.6611
67.20187
20186
Agnieszka Drobnik
Anna Górska
DS
DS
1
1
43.5511
68.01402
01707
Lech Kostecki
Stanisław Wachel
DS
DS
5
7
43.4111
69.18896
19189
Jakub Franczak
Zofia Trojan
DS
DS
2.5
2
42.8911
70.18128
05739
Wojciech Kurkowski
Robert Nowicki
WM
LD
5
15
42.8811
71.15645
21756
Marcin Bonawenturczak
Stanisław Heimrath
WP
WP
2.5
0
42.7411
72.11551
12927
Grzegorz Jarząbek
Adam Waszkiewicz
MA
DS
5
5
42.4411
73.21088
21114
Paweł Argasiński
Jakub Ciura
DS
DS
0
0
41.8611
74.01677
01683
Stanisław Szuba
Marian Szymonowicz
DS
DS
5
11
41.6711
75.20457
20454
Aleksandra Imioła
Maja Skowrońska
WP
WP
1
1
40.6511
76.09592
01484
Waldemar Majewski
Dariusz Marczak
DS
DS
4
5
40.5511
77.21731
11521
Marek Brosch
Kazimierz Komorowicz
DS
DS
1.5
4
40.2511
78.20446
20450
Aleksandra Sobańska
Maria Tytyk
WP
WP
1
1
39.9211
79.19322
19323
Franciszek Kłonowski
Mikołaj Paluczek
WP
WP
1
1.5
39.3811
80.10479
01641
Krzysztof Obłój
Zbigniew Sobczyk
DS
DS
5
12
37.6411
81.15217
05286
Zofia Diakowska
Ryszard Nowicki
DS
WP
4
5
37.4811
82.20798
20444
Emilia Szymańska
Alicja Wendt
WP
WP
0.5
0
33.9011
83.21748
21573
Jagoda Jodłowska
Zofia Zaprzalska
WP
WP
0
0
33.4711
84.21644
21745
Mateusz Kopaszewski
Kamil Lipkowski
WP
WP
0
0
31.4111

Łącznie 1932 punkty PKL, w tym 1028 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/2022/wroclaw/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-08-09 g.14:58:02 (0.3778/178) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.