Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C5995/29387 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP*** BUDIMEX Grand Prix Polski Par 2023 (1)
BUDIMEX Grand Prix Polski Par 2023
niedziela, 5 marca 2023r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.04540
12983
Rafał Bownik
Janusz Kobylarski
PM
PM
7
7
61.29247I
I
2.01318
04108
Stanisław Gołębiowski
Przemysław Janiszewski
DS
SL
24
21
61.20240II
II
3.06706
17242
Apolinary Kowalski
Andrzej Zawada
WM
MA
24
7
60.65232II
II
4.06554
05611
Jarosław Cieślak
Dominik Filipowicz
DS
DS
21
21
59.38225III
III
5.05574
01397
Przemysław Błaszczyk
Piotr Korecki
LD
LD
15
9
57.82218III
III
6.04198
04842
Adolf Bocheński
Leszek Sztyrak
WM
WM
13
19
57.81212III
III
7.04547
07794
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
PM
PM
18
11
57.72206 
 
8.11550
14728
Piotr Marcinowski
Kamil Nowak
DS
SW
15
15
57.56201 
 
9.06812
06830
Jan Nadaj
Andrzej Ogłoblin
MA
MA
13
15
57.56195 
 
10.06845
07725
Tomasz Paluchowski
Grzegorz Superson
MA
MP
13
15
57.43189 
 
11.14782
14783
Jakub Patreuha
Patryk Patreuha
DS
DS
9
11
57.14183 
 
12.08485
04922
Grażyna Busse
Piotr Busse
ZP
ZP
15
19
56.83177 
 
13.05059
05400
Stanisław Janik
Maciej Sobieralski
WP
WP
13
15
56.82171 
 
14.20076
16829
Marek Nazarko
Tomasz Zaleski
PD
PD
3
7
56.80165 
 
15.10450
06973
Jacek Dmowski
Piotr Tuszyński
MA
MA
13
24
56.77159 
 
16.06620
06621
Igor Grzejdziak
Sabina Grzejdziak
WM
WM
17
15
56.70153 
 
17.02460
09491
Marek Atalski
Rafał Niedzielski
LU
LU
13
9
56.21147 
 
18.06338
08297
Aleksander Marciniak
Leszek Pęcherzewski
MA
MA
7
7
56.17141 
 
19.09822
06341
Zdzisław Ingielewicz
Grzegorz Narkiewicz
MA
MA
7
24
56.11135 
 
20.11899
06225
Dominik Głowacki
Wojciech Palmowski
MA
MA
4
9
55.91129 
 
21.04588
04735
Sławomir Henclik
Wacław Wejknis
PM
PM
19
17
55.86123 
 
22.09303
05701
Jarosław Łaszczuk
Marta Maj-Rudnicka
WP
WP
7
13
55.67117 
 
23.17082
10148
Maciej Boczar
Paulina Klimentowska
MA
MA
5
9
55.54112 
 
24.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
WM
WM
21
17
55.44106 
 
25.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
MA
MA
9
7
55.38100 
 
26.08978
05856
Jacek Leśniczak
Piotr Walczak
WP
WP
15
21
55.3794 
 
27.08294
10095
Mariusz Bartkowski
Paweł Miechowicz
LU
LU
18
17
55.2388 
 
28.13438
09550
Rafał Marks
Jakub Wojcieszek
MA
MA
13
17
55.2082 
 
29.13364
11809
Adam Lonski
Krzysztof Mielnik
PM
PM
9
9
54.8876 
 
30.03496
03546
Marek Skulimowski
Krzysztof Śliwoń
SL
SL
9
13
54.8370 
 
31.09355
03763
Mariusz Grabowski
Leszek Kawski
KP
KP
9
9
54.7664 
 
32.04261
09245
Lech Grabski
Tomasz Sinkiewicz
WM
WM
7
7
54.7058 
 
33.15032
10056
Rafał Maszenda
Piotr Nowicki
MA
MA
5
7
54.6452 
 
34.07052
12154
Edmund Czubak
Mateusz Sobczak
MA
DS
11
15
54.4149 
 
35.06795
07869
Ewa Miszewska
Sławomir Zawiślak
PK
SL
19
21
54.4048 
 
36.08593
12129
Marcin Bartoszewski
Grzegorz Deptuła
WM
WM
9
9
54.1947 
 
37.11802
04793
Marek Banasiński
Krzysztof Kluf
PM
PM
12
12
53.9246 
 
38.09135
09146
Aleksandra Górska
Piotr Tuczyński
WP
WP
2.5
24
53.8245 
 
39.02114
02131
Sebastian Rawlik
Ryszard Smejda
LB
LB
7
7
53.7144 
 
40.07928
07901
Mariusz Łasiewicki
Rafał Łuczak
MA
MA
5
5
53.6743 
 
41.05624
12253
Jacek Grzelczak
Jerzy Kozyczkowski
LD
LD
15
11
53.3342 
 
42.07291
11466
Krzysztof Buras
Tadeusz Laszczak
MA
MA
24
9
53.2941 
 
43.13342
16317
Krzysztof Baranowski
Marian Krasowski
PD
PD
4
7
53.2840 
 
44.17766
04043
Yuliy Chumak
Mirosław Liszewski
PD
PD
4
11
53.2739 
 
45.06697
19938
Jarosław Kostrzewa
Miłosz Polak
MA
MA
11
1.5
53.2138 
 
46.12460
12303
Sławomir Stępniewski
Przemysław Zyśk
MA
MA
3
4
53.1637 
 
47.04242
04751
Andrzej Fronczak
Andrzej Zaleski
PM
PM
18
11
53.1136 
 
48.14186
14157
Ramunas Grigoraitis
Sonata Simanaitiene
PD
PD
4
4
53.0935 
 
49.15259
15414
Dominika Ocylok
Wojciech Okuniewski
SL
LU
3
5
53.0834 
 
50.08316
04473
Krzysztof Nagielski
Jerzy Sukow
WM
WM
9
12
53.0033 
 
51.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
ZP
ZP
11
11
52.9632 
 
52.08950
17361
Iwona Czajka
Marta Makarewicz
MA
MA
11
5
52.8931 
 
53.05893
17274
Jacek Batóg
Marcin Dziembor
ZP
ZP
7
3
52.8030 
 
54.02013
07221
Andrzej Jeleniewski
Andrei Kavalenka
WM
WM
18
7
52.7329 
 
55.04541
13028
Mariusz Brewiak
Piotr Suchodolski
PM
PM
13
7
52.6328 
 
56.07054
06909
Sławomir Kolarz
Anna Sarniak
MA
MA
7
21
52.5327 
 
57.08195
09643
Dariusz Kowalski
Tomasz Sielicki
MA
MA
21
9
52.5026 
 
58.07710
02673
Andrzej Dudzik
Marek Jaworski
MP
MP
13
13
52.4525 
 
59.04531
04535
Marek Barylewski
Dariusz Bogucki
MA
PM
18
18
52.3924 
 
60.14230
10798
Adam Betliński
Kazimierz Gierulski
PM
PM
4
4
52.3123 
 
61.16130
16727
Jerzy Kajzer
Dariusz Milewski
PM
PM
5
2.5
52.1922 
 
62.12575
05084
Wojciech Bondarewicz
Tadeusz Kaczanowski
ZP
ZP
5
19
52.0121 
 
63.14965
17030
Marta Wójcik
Anna Zaręba
WP
WP
5
5
51.9920 
 
64.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
51.9319 
 
65.04303
04431
Roman Kierznowski
Zbigniew Rogowski
WM
WM
21
18
51.9118 
 
66.03644
04022
Adam Błachnio
Adam Wujków
KP
KP
15
17
51.8917 
 
67.04163
10370
Andrei Arlovich
Erikas Vainikonis
WM
WM
17
15
51.8416 
 
68.06382
02806
Maciej Dobrzyński
Wojciech Strzemecki
SW
SW
9
21
51.8415 
 
69.04551
04628
Robert Czarnecki
Marcin Kut
PM
PM
5
7
51.5914 
 
70.03529
13174
Jacek Szczerbowski
Ryszard Zwolak
SL
SL
9
5
51.3513 
 
71.04179
04429
Paweł Abramski
Patrycjusz Reszczyński
WM
WM
5
5
51.3012 
 
72.15595
07849
Maciej Dąbrowski
Bogdan Szulejewski
OP
MA
13
21
51.1511 
 
73.18128
02519
Wojciech Kurkowski
Bartosz Matras
LU
WM
5
9
51.0410 
 
74.08166
01726
Renata Dancewicz
Tomasz Winciorek
MA
MA
7
19
50.999 
 
75.06488
04399
Wiesław Andruk
Tomasz Patalan
WM
WM
9
5
50.988 
 
76.04602
04665
Aleksander Kasprzak
Kazimierz Omernik
PM
PM
18
21
50.927 
 
77.15621
04699
Tomasz Gotard
Krzysztof Sikorski
PM
PM
21
19
50.816 
 
78.12006
05363
Danuta Krupnik
Jerzy Russyan
MA
WM
7
21
50.605 
 
79.18625
04829
Krzysztof Boniek
Marek Pietrzak
PM
PM
2.5
5
50.544 
 
80.18354
18319
Małgorzata Buduła
Rafał Przybysz
MA
MA
3
4
50.463 
 
81.02496
02934
Cezary Komajda
Krzysztof Kujawa
LU
SL
12
19
50.452 
 
82.14276
06822
Pavel Klebanovich
Anna Nosalska
PD
PM
5
7
50.441 
 
83.04404
04494
Wiesław Pietrzak
Zenon Wawer
WM
WM
5
5
50.421 
 
84.04240
09162
Dariusz Filipek
Jacek Trętowski
WM
WM
5
4
50.061 
 
85.03787
03815
Adam Kozłowski
Michał Lewiński
KP
KP
12
12
49.961 
 
86.06765
06915
Piotr Łyczkowski
Andrzej Serwach
MA
MA
12
11
49.901 
 
87.17640
12968
Marek Chylewski
Andrzej Piesiewicz
MA
MA
2.5
5
49.871 
 
88.07209
09763
Krzysztof Krajewski
Adam Wszeborowski
PD
PD
7
7
49.641 
 
89.06577
06904
Zygmunt Dumała
Lech Sadoś
MA
MA
5
12
49.551 
 
90.02888
02921
Zbigniew Borkowski
Tadeusz Kowalczewski
SW
SW
12
12
49.481 
 
91.06802
11296
Tomasz Modrzejewski
Artur Pomarański
WM
OP
13
9
49.381 
 
92.07563
08388
Radosław Kozłowski
Tomasz Kuś
WM
WM
9
5
49.231 
 
93.05822
05876
Tomasz Spodenkiewicz
Piotr Wulkiewicz
LD
PD
13
7
49.161 
 
94.04427
09037
Edmund Reczuga
Mirosław Roesler
WM
WM
7
11
49.061 
 
95.05732
07099
Paweł Niedzielski
Jerzy Olczyk
DS
DS
18
9
48.921 
 
96.06540
13709
Bartosz Chmurski
Grzegorz Głasek
MA
SW
24
11
48.771 
 
97.03309
03311
Hanna Rohde
Krzysztof Rohde
WM
WM
3
3
48.721 
 
98.04780
09679
Grzegorz Gan
Krzysztof Meyer
PM
PM
4
4
48.521 
 
99.19722
19723
Michał Korwek
Adam Rogowski
MA
MA
2
2
48.461 
 
100.09462
08951
Marek Serdyński
Janusz Tchórzewski
WM
WM
2.5
2.5
48.411 
 
101.04001
04509
Adam Wróblewski
Janusz Wróblewski
WM
WM
1.5
9
48.351 
 
102.12634
03960
Monika Sautaux
Radosław Szczepański
KP
MA
5
18
48.341 
 
103.04581
04712
Kazimierz Gralak
Leszek Szkudlarek
PM
PM
18
9
48.221 
 
104.04413
04430
Grzegorz Probola
Jan Rogowski
WM
WM
11
18
48.221 
 
105.05431
10403
Andrzej Syrek
Andrzej Wielowieyski
ZP
ZP
13
5
47.981 
 
106.07501
04013
Jan Styczyński
Jarosław Wojnowski
KP
KP
5
2.5
47.951 
 
107.03920
12229
Grzegorz Rojewski
Robert Rychlicki
KP
KP
13
5
47.911 
 
108.08344
15906
Jerzy Czeszewski
Dariusz Głowiński
ZP
ZP
5
3
47.841 
 
109.09413
13693
Jacek Ridinger
Curt Sjolin
WM
LB
0.5
2.5
47.791 
 
110.05282
05483
Jerzy Nowak
Tomasz Wasilewski
WP
WP
13
9
47.791 
 
111.06616
13463
Łukasz Grodzicki
Arkadiusz Zadworny
MA
MA
5
5
47.701 
 
112.04682
08119
Jacek Piotrowski
Waldemar Warzała
PM
PM
12
12
47.511 
 
113.11246
10118
Aleksander Gruca
Jarosław Pęski
PM
PM
5
5
47.481 
 
114.03750
06355
Julian Jurski
Lech Warwocki
KP
LD
11
9
47.391 
 
115.18417
16456
Robert Czernecki
Sylwester Sokół
LD
LD
3
5
47.341 
 
116.07572
04463
Ireneusz Jagielski
Jan Stańczak
WM
WM
7
11
47.191 
 
117.16259
08308
Maciej Kliś
Kamil Walczyk
MP
SW
5
9
47.091 
 
118.09734
15023
Krzysztof Kowalczyk
Rafał Łangowski
MA
MA
4
5
47.071 
 
119.04279
04350
Jan Janiak
Jarosław Łosiak
WM
WM
9
11
46.971 
 
120.01979
01101
Jerzy Kwoczek
Iwona Smilgin
WM
WM
1.5
1.5
46.781 
 
121.11600
01739
Jarosław Stach
Rafał Wolański
SL
SL
11
9
46.771 
 
122.11198
06121
Krzysztof Lipowski
Bogdan Trun
ZP
ZP
5
5
46.531 
 
123.06556
06921
Sylwester Cieślak
Dariusz Sierocki
MA
MA
12
9
46.501 
 
124.01345
05423
Maciej Hutyra
Jeremi Stępiński
OP
OP
9
19
46.481 
 
125.17854
11595
Dariusz Krakowiak
Dariusz Wojna
MA
MA
4
4
46.251 
 
126.20960
22886
Rimantas Cizauskas
Saulius Sakarauskas
PD
PD
0
0
45.961 
 
127.04035
04040
Andrzej Balunowski
Jerzy Gober
PD
PD
7
11
45.891 
 
128.14401
04469
Mirosław Makuch
Tomasz Stopierzyński
WM
WM
4
5
45.751 
 
129.17495
17494
Robert Barankiewicz
Aleksander Zatke
LD
LD
4
4
45.741 
 
130.01492
08124
Michał Klincewicz
Wojciech Kujda
WM
WM
1
2
45.581 
 
131.08117
15477
Grażyna Brewiak
Krzysztof Żak
PM
PM
19
9
45.571 
 
132.03454
12899
Jacek Radomski
Michał Wróbel
SL
MA
11
9
45.531 
 
133.04660
04755
Marek Niesłuchowski
Danuta Żabicka
PM
PM
7
7
45.281 
 
134.09155
09241
Piotr Ciak
Remigiusz Graczyk
WM
WM
5
5
44.981 
 
135.17155
06705
Sławomir Bąk
Zdzisław Kowalewski
MA
MA
5
13
44.901 
 
136.04066
04077
Zbigniew Gadek
Mirosław Morchat
PD
PD
3
5
44.871 
 
137.19724
04157
Bartosz Bejenka
Sławomir Bolesta
PD
PD
2.5
9
44.831 
 
138.04329
04360
Zbigniew Krzepkowski
Mirosław Makatrewicz
WM
WM
5
13
44.691 
 
139.19912
20978
Jan Łuczeczko
Cyprian Morawski
PM
PM
2
2
44.621 
 
140.05670
05678
Andrzej Kozikowski
Adam Krysiak
LD
LD
15
7
44.461 
 
141.03636
04808
Mieczysław Lebiecki
Krzysztof Pękała
WM
WM
3
4
44.041 
 
142.02928
02990
Marek Kozdrach
Adam Strzelecki
SW
SW
5
7
43.511 
 
143.18165
15582
Dariusz Kłodos
Tomasz Kozłowski
MA
MA
3
4
43.381 
 
144.04187
04435
Tadeusz Banach
Jan Romot
WM
WM
7
11
43.111 
 
145.04797
04818
Ryszard Konopka
Krzysztof Materek
PM
PM
12
3
42.941 
 
146.10350
03314
Zdzisław Cimaszkiewicz
Waldemar Orłowski
WM
WM
4
1.5
42.711 
 
147.06165
04480
Dariusz Biedrzycki
Waldemar Ślesicki
MA
WM
7
2.5
42.611 
 
148.12127
07431
Jarosław Bartosiński
Marek Witek
PM
PM
9
21
42.241 
 
149.08565
12010
Lechosław Suszka
Dariusz Zieliński
PM
PM
5
5
41.841 
 
150.20830
19770
Szymon Grabala
Martyna Smoleń
PM
PM
2
2
41.841 
 
151.02468
02533
Jerzy Brzustowski
Tomasz Pawluk
LU
LU
7
7
41.821 
 
152.06175
06255
Kazimierz Dobrzyniecki
Paweł Wróblewski
MA
MA
7
3
41.811 
 
153.11806
13359
Olga Jackiewicz
Dominika Wołyńska
PM
PM
2
2.5
41.321 
 
154.15120
04015
Agnieszka Pietrzyk
Tomasz Woźniak
SL
KP
7
7
41.311 
 
155.19268
14156
Remigijus Mackus
Gintaras Simanaitis
PD
PD
1
2
40.991 
 
156.07053
06638
Krzysztof Gołaś
Włodzimierz Janeczek
MA
MA
5
11
40.961 
 
157.19388
20974
Andrzej Jarząbkowski
Łukasz Morawski
PM
PM
2
1
40.531 
 
158.04322
04354
Józef Krasowski
Zbigniew Łukaszuk
WM
WM
5
7
39.391 
 
159.19245
19244
Krzysztof Klimczak
Małgorzata Wachowska
WM
WM
2.5
2.5
39.321 
 
160.13762
04358
Stanisław Baraszkiewicz
Jakub Milkamanowicz
WM
WM
2.5
3
39.271 
 
161.04385
10397
Stanisław Okuniewicz
Barbara Szydłowska
WM
WM
4
3
39.221 
 
162.20763
10507
Andrzej Polak
Igor Terszak
MA
MA
1
4
38.791 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 12344 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/2023/elblag/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-02-29 g.17:26:17 (0.3645/334) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.