Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C5999/29593 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP*** BUDIMEX Grand Prix Polski Par 2023 (3)
Budimex GPPPar - Bydgoszcz
niedziela, 16 kwietnia 2023r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.01865
18890
Andrzej Pawlak
Vasil Valchev
SW
SL
17
7
62.44231I
I
2.17082
10148
Maciej Boczar
Paulina Klimentowska
MA
MA
5
9
61.85223II
II
3.04665
04699
Kazimierz Omernik
Krzysztof Sikorski
PM
PM
21
19
60.35215II
II
4.03496
03546
Marek Skulimowski
Krzysztof Śliwoń
SL
SL
9
13
58.90207III
III
5.06540
09138
Bartosz Chmurski
Danuta Kazmucha
MA
MA
24
19
58.70200III
III
6.04198
14782
Adolf Bocheński
Jakub Patreuha
WM
DS
13
9
58.67193III
III
7.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
WM
WM
21
19
57.99187 
 
8.07928
07901
Mariusz Łasiewicki
Rafał Łuczak
MA
MA
5
5
57.80180 
 
9.05203
07663
Sławomir Maciejewski
Krzysztof Szymczak
WP
WP
5
5
57.46174 
 
10.06706
05363
Apolinary Kowalski
Jerzy Russyan
WM
WM
24
21
57.29167 
 
11.06551
09550
Jacek Ciechomski
Jakub Wojcieszek
MA
MA
19
19
57.27160 
 
12.01345
05423
Maciej Hutyra
Jeremi Stępiński
OP
OP
9
19
57.26154 
 
13.04303
17231
Roman Kierznowski
Stanisław Król
WM
WM
21
2
56.94147 
 
14.04108
04842
Przemysław Janiszewski
Leszek Sztyrak
SL
WM
21
19
56.83140 
 
15.05574
05856
Przemysław Błaszczyk
Piotr Walczak
LD
WP
15
21
56.69134 
 
16.04588
04735
Sławomir Henclik
Wacław Wejknis
PM
PM
19
17
56.65127 
 
17.09357
14783
Arkadiusz Majcher
Patryk Patreuha
MA
DS
13
11
56.45121 
 
18.07902
02114
Damian Mazurak
Sebastian Rawlik
LB
LB
5
7
55.81114 
 
19.04581
04712
Kazimierz Gralak
Leszek Szkudlarek
PM
PM
18
9
55.67107 
 
20.09418
08158
Piotr Kuc-Dzierżawski
Piotr Zatorski
MP
PM
7
21
55.63101 
 
21.06802
12923
Tomasz Modrzejewski
Maciej Szalewicz
WM
LD
13
5
55.5294 
 
22.03787
03815
Adam Kozłowski
Michał Lewiński
KP
KP
12
12
55.5088 
 
23.10450
06973
Jacek Dmowski
Piotr Tuszyński
MA
MA
13
24
55.3181 
 
24.11246
10118
Aleksander Gruca
Jarosław Pęski
PM
PM
5
5
55.1574 
 
25.01318
11550
Stanisław Gołębiowski
Piotr Marcinowski
DS
DS
24
15
55.1068 
 
26.06697
19938
Jarosław Kostrzewa
Miłosz Polak
MA
MA
11
1.5
55.0461 
 
27.01286
01739
Maciej Dorabiała
Rafał Wolański
DS
SL
9
9
54.8655 
 
28.03785
03992
Roman Kowalkowski
Roman Wachowiak
KP
KP
7
18
54.8048 
 
29.04547
07794
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
PM
PM
18
11
54.7546 
 
30.05023
08769
Paweł Gruszczyński
Sławomir Piechocki
WP
WP
9
11
54.7345 
 
31.03644
03978
Adam Błachnio
Jarosław Śmieszek
KP
KP
15
15
54.5544 
 
32.04823
06085
Małgorzata Sawicka
Zbigniew Sawicki
ZP
ZP
18
11
54.0842 
 
33.03696
03909
Leszek Falkowski
Ryszard Rapicki
KP
KP
13
12
53.6441 
 
34.10534
10536
Waldemar Sroczyński
Mirosław Witek
MA
WP
11
3
53.5540 
 
35.08950
06845
Iwona Czajka
Tomasz Paluchowski
MA
MA
11
13
53.5539 
 
36.08485
04922
Grażyna Busse
Piotr Busse
ZP
ZP
15
19
53.5338 
 
37.12129
04463
Grzegorz Deptuła
Jan Stańczak
WM
WM
9
11
53.4837 
 
38.08294
02121
Mariusz Bartkowski
Ryszard Sakowicz
LU
LU
18
18
53.3736 
 
39.12108
17030
Aleksandra Jarosz
Anna Zaręba
MA
WP
7
5
52.9434 
 
40.17775
18284
Maciej Betliński
Aleks Bukat
DS
DS
2.5
4
52.8933 
 
41.15906
14369
Dariusz Głowiński
Józef Klimowski
ZP
ZP
3
4
52.8232 
 
42.05282
05483
Jerzy Nowak
Tomasz Wasilewski
WP
WP
13
9
52.8231 
 
43.06923
15477
Jacek Sikora
Krzysztof Żak
PM
PM
7
9
52.7830 
 
44.03724
02013
Leszek Hejne
Andrzej Jeleniewski
KP
WM
7
18
52.2329 
 
45.19755
05876
Marek Łukaszewski
Piotr Wulkiewicz
LD
PD
2
7
52.1928 
 
46.07710
02673
Andrzej Dudzik
Marek Jaworski
MP
MP
13
13
52.1727 
 
47.12460
12303
Sławomir Stępniewski
Przemysław Zyśk
MA
MA
3
4
52.1225 
 
48.12006
06356
Danuta Krupnik
Maciej Wiącek
MA
MA
7
12
52.1124 
 
49.05950
05134
Tadeusz Janczurewicz
Piotr Kozicki
WP
WP
5
7
51.9323 
 
50.02934
18128
Krzysztof Kujawa
Wojciech Kurkowski
SL
LU
19
5
51.9122 
 
51.08344
11198
Jerzy Czeszewski
Krzysztof Lipowski
ZP
ZP
5
5
51.7921 
 
52.02495
02519
Andrzej Kokoryka
Bartosz Matras
LU
WM
11
9
51.7820 
 
53.16259
02806
Maciej Kliś
Wojciech Strzemecki
MP
SW
5
21
51.5919 
 
54.05118
05403
Cezary Kmiecik
Piotr Solecki
WP
WP
7
7
51.4617 
 
55.09764
20047
Bogusz Nalazek
Witold Posadzy
KP
KP
7
4
51.2516 
 
56.13364
11809
Adam Lonski
Krzysztof Mielnik
PM
PM
9
9
51.2315 
 
57.11802
04793
Marek Banasiński
Krzysztof Kluf
PM
PM
12
12
51.0214 
 
58.10533
07725
Ryszard Pałasz
Grzegorz Superson
ZP
MP
13
15
50.7413 
 
59.12154
03512
Mateusz Sobczak
Wojciech Sołtysik
DS
DS
15
5
50.6012 
 
60.05142
05210
Waldemar Kożuchowski
Przemysław Maliszewski
WP
WP
5
5
50.4611 
 
61.17493
03933
Adam Seichter
Eugeniusz Seichter
KP
KP
4
12
50.3610 
 
62.17810
08563
Tomasz Czekała
Andrzej Osiński
PM
PM
2.5
3
50.218 
 
63.02131
02185
Ryszard Smejda
Damian Wroński
LB
ZP
7
12
50.187 
 
64.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
9
9
49.996 
 
65.05059
05508
Stanisław Janik
Robert Włodkowski
WP
WP
13
7
49.885 
 
66.19420
09259
Marek Grużewski
Kazimierz Ligęza
KP
KP
2.5
7
49.864 
 
67.16716
16616
Lena Ostrowska
Paweł Sankowski
MA
MA
4
3
49.773 
 
68.15023
06813
Rafał Łangowski
Krzysztof Najda
MA
MA
5
7
49.732 
 
69.01952
02000
Andrzej Choniawko
Janusz Hliwa
LB
LB
13
7
49.701 
 
70.10056
06355
Piotr Nowicki
Lech Warwocki
MA
LD
7
9
49.691 
 
71.13709
14728
Grzegorz Głasek
Kamil Nowak
SW
SW
11
15
49.621 
 
72.04627
04737
Jacek Kuśmierz
Elżbieta Wesołowska
PM
PM
5
9
49.521 
 
73.09355
03867
Mariusz Grabowski
Jan Nawrocki
KP
KP
9
9
49.291 
 
74.05081
05371
Marek Juszczak
Grzegorz Samol
WP
WP
5
5
49.111 
 
75.16187
04559
Krzysztof Czapczyk
Kazimierz Dominiak
PM
PM
5
9
49.071 
 
76.13098
20797
Damian Garczarek
Jakub Piłat
ZG
WP
1
2.5
49.061 
 
77.04857
05156
Jan Adamczewski
Roman Kujawski
WP
WP
11
12
48.891 
 
78.04535
04751
Dariusz Bogucki
Andrzej Zaleski
PM
PM
18
11
48.861 
 
79.07053
06638
Krzysztof Gołaś
Włodzimierz Janeczek
MA
MA
5
11
48.711 
 
80.02436
02174
Krzysztof Tumielewicz
Wojciech Waszkowiak
LB
LB
9
12
48.671 
 
81.04601
04621
Witold Kaliński
Marek Kryniewski
PM
PM
12
5
48.671 
 
82.08283
02966
Andrzej Iwański
Stanisław Pająk
SW
SW
13
15
48.631 
 
83.11801
03823
Wojciech Giżyński
Stanisław Łański
KP
KP
5
9
48.631 
 
84.08251
03788
Adam Kozłowski
Eugeniusz Krawczyk
KP
KP
4
9
48.481 
 
85.07052
08166
Edmund Czubak
Renata Dancewicz
MA
MA
11
7
48.421 
 
86.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
ZP
ZP
11
11
48.301 
 
87.22099
19178
Witold Dobroszek
Mirosław Rumak
LD
LD
1
2
48.181 
 
88.18677
05110
Andrzej Kita
Leszek Kita
KP
KP
2
3
48.071 
 
89.04628
13028
Marcin Kut
Piotr Suchodolski
PM
PM
7
7
48.061 
 
90.06795
05534
Ewa Miszewska
Stanisław Zakrzewski
PK
WP
19
17
47.951 
 
91.09303
05701
Jarosław Łaszczuk
Marta Maj-Rudnicka
WP
WP
7
13
47.911 
 
92.19926
19777
Jacek Barski
Piotr Cegielski
DS
DS
2.5
1.5
47.831 
 
93.12783
10012
Robert Mrukowski
Waldemar Zieliński
KP
KP
7
5
47.791 
 
94.04540
12983
Rafał Bownik
Janusz Kobylarski
PM
PM
7
7
47.721 
 
95.16130
04618
Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
PM
PM
5
5
47.661 
 
96.16161
13718
Mirosław Gluba
Marek Szumowicz
ZP
ZP
2.5
2.5
47.571 
 
97.21889
21888
Małgorzata Niedzielska
Tomasz Niedzielski
KP
KP
1
1
47.511 
 
98.07093
05678
Tomasz Krym
Adam Krysiak
LD
LD
3
7
47.411 
 
99.01234
01608
Kazimierz Bednarek
Marek Rużyło
DS
DS
9
5
47.391 
 
100.08097
04719
Włodzimierz Kocoń
Artur Toeplitz
PM
PM
5
7
47.371 
 
101.03920
12229
Grzegorz Rojewski
Robert Rychlicki
KP
KP
13
5
47.331 
 
102.03740
09291
Roman Janczarek
Andrzej Sielużycki
KP
KP
5
3
47.071 
 
103.06338
08297
Aleksander Marciniak
Leszek Pęcherzewski
MA
MA
7
7
46.491 
 
104.08859
01744
Krzysztof Lewandowski
Krzysztof Wójcik
DS
KP
7
7
46.391 
 
105.18165
15582
Dariusz Kłodos
Tomasz Kozłowski
MA
MA
3
4
46.341 
 
106.12127
07431
Jarosław Bartosiński
Marek Witek
PM
PM
9
21
46.061 
 
107.18625
13359
Krzysztof Boniek
Dominika Wołyńska
PM
PM
2.5
2.5
45.981 
 
108.17294
13570
Marek Bałabuch
Piotr Proporowicz
KP
KP
4
5
45.911 
 
109.20985
12678
Marcin Bohdziewicz
Tomasz Gawrys
PM
PM
1.5
1.5
45.861 
 
110.03647
12018
Cezary Bołądź
Andrzej Wilemski
KP
KP
9
7
45.811 
 
111.19386
16936
Andrzej Ciechacki
Bolesław Radko
KP
KP
2.5
3
45.791 
 
112.20186
05670
Anna Górska
Andrzej Kozikowski
DS
LD
1.5
15
45.761 
 
113.11806
04818
Olga Jackiewicz
Krzysztof Materek
PM
PM
2
3
45.591 
 
114.15596
22572
Grzegorz Silny
Marek Tymoszyk
WP
WP
1.5
0
45.261 
 
115.15350
12651
Eliza Gardzińska
Wojciech Gardziński
MA
MA
2.5
2.5
44.961 
 
116.11899
06225
Dominik Głowacki
Wojciech Palmowski
MA
MA
5
9
44.661 
 
117.03829
08565
Bogumił Macierzyński
Lechosław Suszka
PM
PM
9
5
44.351 
 
118.18943
03857
Witold Chmarzyński
Jerzy Mojsiewicz
KP
KP
2
5
44.241 
 
119.06357
06358
Jolanta Wiśniewska
Sławomir Wiśniewski
MA
MA
4
4
44.121 
 
120.19780
06103
Tomasz Kuchta
Wacław Stupnicki
ZP
ZP
2
4
43.891 
 
121.09491
02157
Rafał Niedzielski
Paweł Szymonik
LU
LU
9
7
43.731 
 
122.04921
02382
Cezary Bura
Sławomir Polak
WP
LB
9
7
43.611 
 
123.04682
08119
Jacek Piotrowski
Waldemar Warzała
PM
PM
12
12
43.291 
 
124.18645
05374
Ewa Morawska
Cezary Serek
WP
WP
4
17
43.101 
 
125.21478
21501
Katarzyna Rzepka
Kazimierz Woliński
WP
WP
1
1
43.041 
 
126.06488
04399
Wiesław Andruk
Tomasz Patalan
WM
WM
9
5
43.001 
 
127.04360
10561
Mirosław Makatrewicz
Tadeusz Więckiewicz
WM
WM
13
7
42.411 
 
128.06556
22319
Sylwester Cieślak
Szymon Dombrowski
MA
KP
12
0
42.331 
 
129.04829
04704
Marek Pietrzak
Maciej Stasiński
PM
PM
5
3
41.551 
 
130.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
3
5
41.411 
 
131.20010
21548
Aneta Klaczyńska
Agnieszka Kwacz
WP
WP
2
1
40.861 
 
132.01239
03170
Robert Biel
Cezary Góra
DS
SL
11
9
39.991 
 
133.16173
10651
Beata Szczepańska
Eligiusz Śmieja
ZP
ZP
1.5
2.5
39.571 
 
134.18481
23124
Piotr Centek
Roman Mierzbiczak
KP
KP
1.5
0
39.231 
 
135.08377
10999
Edward Guziołek
Krzysztof Stodólny
KP
KP
2
1.5
37.281 
 
136.10324
11296
Filip Piotrowski
Artur Pomarański
ZP
OP
3
9
36.191 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 9736 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-02-29 g.15:10:13 (0.4153/282) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.