Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C5740/29618 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

24. Mityng Hotel Senator
OTP* - IV Mityngowy Turniej Par
sobota, 22 kwietnia 2023r., godz. 10:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.08978
11319
Jacek Leśniczak
Przemysław Zawada
WP
SW
15
21
62.377437III
III
2.02673
07431
Marek Jaworski
Marek Witek
MP
PM
13
21
61.056935III
III
3.13438
09550
Rafał Marks
Jakub Wojcieszek
MA
MA
15
19
60.846432 
 
4.07939
07940
Elżbieta Waniurska
Piotr Waniurski
LU
MP
7
12
60.056030 
 
5.08950
04842
Iwona Czajka
Leszek Sztyrak
MA
WM
11
19
59.185528 
 
6.04157
04160
Sławomir Bolesta
Mirosław Hanusz
PD
PD
9
9
58.825126 
 
7.03724
06802
Leszek Hejne
Tomasz Modrzejewski
KP
WM
7
13
58.384724 
 
8.07271
03206
Adrian Bakalarz
Maciej Janeczko
SL
MP
9
9
57.414221 
 
9.03293
03496
Patryk Kuczera-Dyga
Marek Skulimowski
SL
SL
9
9
57.173819 
 
10.04198
01502
Adolf Bocheński
Mirosław Miłaszewski
WM
DS
13
19
56.953417 
 
11.14626
19366
Mateusz Dominik
Piotr Szewczyk
MP
MP
3
3
56.942915 
 
12.02519
01152
Bartosz Matras
Grzegorz Rewer
WM
LU
9
11
56.292513 
 
13. 
 
Atanas Donchev
Svetlan Kazakov
BGR
BGR
6
6
55.462111 
 
14.02512
07941
Krzysztof Latus
Jacek Zając
LU
LU
7
4
54.59168 
 
15.09357
07849
Arkadiusz Majcher
Bogdan Szulejewski
MA
MA
13
21
54.10158 
 
16.02928
02806
Marek Kozdrach
Wojciech Strzemecki
SW
SW
5
21
53.82147 
 
17.19830
18392
Wojciech Bąk
Anna Stelmach
MA
SL
3
2.5
53.73137 
 
18.12006
07722
Danuta Krupnik
Janusz Wesołowski
MA
LU
7
13
53.22126 
 
19.09763
16829
Adam Wszeborowski
Tomasz Zaleski
PD
PD
7
7
52.94126 
 
20.23038
23037
Stefan Georgiev
Draganka Georgieva
KP
KP
0
0
52.79116 
 
21.06542
06543
Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
PK
PK
18
18
52.73105 
 
22.01865
18890
Andrzej Pawlak
Vasil Valchev
SW
SL
17
7
52.6395 
 
23.16259
14728
Maciej Kliś
Kamil Nowak
MP
SW
5
15
52.5495 
 
24.02468
02533
Jerzy Brzustowski
Tomasz Pawluk
LU
LU
7
7
52.4684 
 
25.01345
05423
Maciej Hutyra
Jeremi Stępiński
OP
OP
9
19
52.3074 
 
26.13156
03006
Paweł Szymański
Krzysztof Warzocha
LU
LU
3
12
52.0763 
 
27.02495
02976
Andrzej Kokoryka
Tomasz Raczkiewicz
LU
LU
11
12
52.0463 
 
28.07809
17361
Piotr Kołuda
Marta Makarewicz
LU
MA
17
5
51.5553 
 
29.12985
01206
Eugeniusz Strzyż
Jacek Znamirowski
PK
PK
5
15
50.9642 
 
30.02524
09491
Józef Myć
Rafał Niedzielski
LU
LU
7
9
50.8932 
 
31.01397
05670
Piotr Korecki
Andrzej Kozikowski
LD
LD
9
15
50.6732 
 
32.10472
15916
Samuel Bałdysz
Grzegorz Wieczorkiewicz
DS
MA
7
5
50.6221 
 
33.03529
13174
Jacek Szczerbowski
Ryszard Zwolak
SL
SL
9
5
50.4611 
 
34.10687
18128
Lech Adach
Wojciech Kurkowski
LU
LU
5
5
49.5211 
 
35.19724
04067
Bartosz Bejenka
Tomasz Bliński
PD
PD
2.5
7
49.4211 
 
36.14444
04329
Edward Kończak
Zbigniew Krzepkowski
WM
WM
3
5
49.3311 
 
37.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
48.8911 
 
38.11802
04793
Marek Banasiński
Krzysztof Kluf
PM
PM
12
12
48.8911 
 
39.17495
05678
Robert Barankiewicz
Adam Krysiak
LD
LD
4
7
48.5411 
 
40.05574
04535
Przemysław Błaszczyk
Dariusz Bogucki
LD
PM
15
18
47.9811 
 
41.02990
03003
Adam Strzelecki
Hubert Urban
SW
MA
7
9
47.8211 
 
42.17155
06705
Sławomir Bąk
Zdzisław Kowalewski
MA
MA
5
13
47.8111 
 
43.11806
04818
Olga Jackiewicz
Krzysztof Materek
PM
PM
2
3
47.6011 
 
44.06556
18165
Sylwester Cieślak
Dariusz Kłodos
MA
MA
12
3
47.0311 
 
45.01286
01739
Maciej Dorabiała
Rafał Wolański
DS
SL
9
9
46.9811 
 
46.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
ZP
ZP
11
11
46.4711 
 
47.02934
03423
Krzysztof Kujawa
Marek Pieczka
SL
SL
19
13
46.3211 
 
48.06488
04399
Wiesław Andruk
Tomasz Patalan
WM
WM
9
5
45.7911 
 
49.06795
06801
Ewa Miszewska
Maciej Modrzejewski
PK
MA
19
12
45.6311 
 
50.10721
02157
Sławomir Czech
Paweł Szymonik
LU
LU
9
7
45.2611 
 
51.05691
07109
Grzegorz Lewaciak
Jerzy Ronke
LD
LD
18
13
45.0711 
 
52.14276
06822
Pavel Klebanovich
Anna Nosalska
PD
PM
5
7
44.0511 
 
53.05830
11428
Robert Stoliński
Paweł Zubiel
LD
LD
15
9
43.8711 
 
54.13709
02970
Grzegorz Głasek
Marcin Piwowarczyk
SW
SW
11
12
43.8611 
 
55.13940
15263
Andrzej Łukianiuk
Andrzej Rzechuła
MA
MA
3
3
43.5411 
 
56.02489
02496
Jarosław Kaczorowski
Cezary Komajda
LU
LU
12
12
43.2411 
 
57.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
3
5
42.7511 
 
58.09228
09736
Karol Kałuziński
Adam Motyka
LD
LD
7
5
42.6811 
 
59.23138
06341
Jacek Latomski
Grzegorz Narkiewicz
MA
MA
0
24
42.0111 
 
60.21057
11940
Dariusz Sarzyński
Dariusz Serafin
LU
LU
2.5
4
41.0811 
 
61.02671
07312
Ryszard Jaśkiewicz
Dariusz Sosin
MP
PD
11
7
40.0011 
 
62.05097
05856
Janusz Kalida
Piotr Walczak
WP
WP
7
21
39.3011 
 
63.14446
09380
Ryszard Korba
Piotr Włoczewski
SW
SW
2.5
2
37.4111 
 
64.06539
06591
Robert Chmielak
Grzegorz Fijałkowski
MA
MA
7
11
29.5311 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1612 punktów PKL, w tym 854 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/2023/starachowice/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-02-29 g.16:56:57 (0.1873/138) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.