Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C5751/29677 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

63. Poznański Mityng Brydżowy
63rd Poznan Bridge Meeting
OTP* - 2. Kongresowy
sobota, 29 kwietnia 2023r., godz. 16:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.01826
06041
Janusz Kościelny
Edward Niewierowski
WP
WP
9
11
65.105025III
III
2.05264
05483
Jerzy Mścisz
Tomasz Wasilewski
WM
WP
13
9
64.744523III
III
3.04949
13491
Michał Dembiński
Marek Kudła
WP
WP
12
19
63.454121 
 
4.08978
09126
Jacek Leśniczak
Jacek Zalewski
WP
WP
15
7
60.643719 
 
5.10770
05314
Jan Pędziński
Marcin Pędziński
WP
WP
4
15
60.103317 
 
6.16728
05192
Paweł Biś
Jarosław Lubczyński
WP
WP
3
5
57.322915 
 
7.02673
07431
Marek Jaworski
Marek Witek
MP
PM
13
21
56.682513 
 
8.12780
12779
Alina Arndt-Kufel
Jacek Kufel
LB
LB
2.5
4
56.392111 
 
9.12999
18642
Adam Krysa
Maria Niklaus
MP
MA
13
3
55.65179 
 
10.18491
13607
Tadeusz Dziadykiewicz
Jan Sztuba
WP
WP
3
2.5
55.60137 
 
11.04947
17254
Leszek Dąbkiewicz
Krzysztof Jordan
WP
WP
5
4
55.03105 
 
12.12093
10352
Jarosław Marczewski
Krzysztof Staśkiewicz
WP
WP
3
3
54.92105 
 
13.19830
16585
Wojciech Bąk
Adam Pigulski
MA
DS
3
4
54.6395 
 
14.18644
17925
Szymon Graś
Adam Zalwowski
WP
WP
3
2
54.4784 
 
15.21536
21408
Milena Gryzło
Krzysztof Świątkowski
SL
SL
1.5
2.5
53.9074 
 
16.18284
12154
Aleks Bukat
Mateusz Sobczak
DS
DS
4
15
53.7174 
 
17.18409
11401
Dariusz Forycki
Robert Komar
LB
LB
3
4
51.8263 
 
18.15350
12651
Eliza Gardzińska
Wojciech Gardziński
MA
MA
2.5
2.5
51.7953 
 
19.04797
08859
Ryszard Konopka
Krzysztof Lewandowski
PM
DS
12
7
50.8453 
 
20.20797
05548
Jakub Piłat
Janusz Zwierzyński
WP
WP
2.5
12
50.6942 
 
21.22752
20308
Piotr Michałkiewicz
Marek Stawujak
WP
WP
0
1
49.9832 
 
22.21538
21512
Jan Luber
Kaja Pustułka
SL
SL
1.5
1.5
49.9432 
 
23.15313
17983
Małgorzata Augustyn
John Catlow
WP
WP
3
4
49.8921 
 
24.22397
22378
Jakub Bździuch
Karol Złocki
SL
SL
0.5
0.5
49.1411 
 
25.20038
18502
Robert Kempka
Małgorzata Węglewska
WP
WP
2
3
48.7911 
 
26.07052
05856
Edmund Czubak
Piotr Walczak
MA
WP
11
21
48.2911 
 
27.04906
05454
Jan Borychowski
Bogdan Świątek
WP
WP
13
12
48.2311 
 
28.05282
05446
Jerzy Nowak
Marek Szukała
WP
WP
13
19
48.1911 
 
29.20133
21220
Franciszek Stężała
Jadwiga Stężała
ZP
ZP
2
1.5
48.0411 
 
30.04198
04829
Adolf Bocheński
Marek Pietrzak
WM
PM
13
5
47.5411 
 
31.05059
05400
Stanisław Janik
Maciej Sobieralski
WP
WP
13
15
47.4211 
 
32.20454
20450
Maja Skowrońska
Maria Tytyk
WP
WP
1.5
1.5
47.3811 
 
33.20068
20043
Alina Dobosz-Sztuba
Hanna Kempka
WP
WP
1.5
1.5
47.2611 
 
34.05534
19644
Stanisław Zakrzewski
Katarzyna Żabicka-Bajon
WP
WP
17
2.5
46.7911 
 
35.13709
02806
Grzegorz Głasek
Wojciech Strzemecki
SW
SW
11
21
46.6311 
 
36.05210
05371
Przemysław Maliszewski
Grzegorz Samol
WP
WP
5
5
46.5511 
 
37.21478
21501
Katarzyna Rzepka
Kazimierz Woliński
WP
WP
1
1
45.0811 
 
38.16729
05351
Barbara Podgórska
Jerzy Rodziewicz
WP
WP
5
5
44.5911 
 
39.18860
18996
Karolina Matraszek
Natalia Węgleńska
MA
MA
2
2
44.3711 
 
40.15107
05525
Jerzy Kamiński
Maciej Wybranowski
WP
WP
3
5
44.2511 
 
41.05055
01621
Jolanta Jacoszek
Wojciech Sękowski
WP
DS
4
5
44.0711 
 
42.07221
04848
Andrei Kavalenka
Maria Tomczewska
WM
PM
7
7
43.7511 
 
43.21351
21695
Elżbieta Chmielowska
Małgorzata Olejnik
MA
MA
1
1
43.4011 
 
44.01005
20173
Andrzej Biliński
Maciej Schmidt
DS
DS
2.5
2
43.1111 
 
45.21234
21548
Monika Borowska
Agnieszka Kwacz
MA
WP
0.5
1
42.5611 
 
46.21209
11244
Antoni Kierepka
Tomasz Kierepka
SL
SL
1
2
38.3111 
 
47.21210
22419
Franciszek Kierepka
Mieszko Szmigel
SL
SL
1.5
1
37.3211 
 
48.22189
21642
Jan Ludwig
Lidia Nowak
WP
WP
0
0.5
32.3911 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 830 punktów PKL, w tym 456 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/2023/poznan/k2/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-03-05 g.04:06:55 (0.2618/106) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.