Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6097/29828 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

OTP* GPWlkp Ostrzeszów
GPW 2023 - XXX Mistrzostwa Ostrzeszowa w brydżu sportowym
sobota, 27 maja 2023r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.07102
12777
Jacek Omelańczuk
Piotr Piotrowski
LD
LD
4
5
60.297035III
III
2.09568
01599
Mariusz Ilnicki
Maciej Rochowicz
DS
DS
9
7
59.096432III
III
3.04906
05548
Jan Borychowski
Janusz Zwierzyński
WP
WP
13
12
58.705930 
 
4.05572
05811
Bogdan Białoszyński
Wiesław Skowroński
WP
WP
5
5
58.565427 
 
5.14782
05856
Jakub Patreuha
Piotr Walczak
DS
WP
11
21
58.514925 
 
6.19926
20261
Jacek Barski
Roger Szarek
DS
DS
3
2.5
58.224422 
 
7.15519
10533
Piotr Kulesza
Ryszard Pałasz
ZP
ZP
9
13
57.023920 
 
8.05352
05353
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
WP
WP
9
13
56.883417 
 
9.10479
01608
Krzysztof Obłój
Marek Rużyło
DS
DS
5
5
56.832915 
 
10.12691
01725
Stanisław Borowiec
Dariusz Wincenty
DS
DS
5
11
56.782412 
 
11.17983
09006
John Catlow
Adam Peszke
WP
WP
4
5
56.201910 
 
12.01311
01641
Jerzy Gładysz
Zbigniew Sobczyk
DS
DS
12
12
55.67147 
 
13. 
 
Marian Gasztych
Łukasz Majewski
NZ
NZ
0
0
55.00137 
 
14. 
17483
Grzegorz Adamek
Daniel Mrugała
NZ
DS
0
1
54.95137 
 
15.19315
19316
Marcel Błażejewski
Adam Serafin
WP
WP
0
0.5
54.90126 
 
16.07080
18251
Tomasz Freitag
Elżbieta Lis
DS
DS
5
3
54.76116 
 
17.01234
01707
Kazimierz Bednarek
Stanisław Wachel
DS
DS
9
7
54.52105 
 
18.10534
10536
Waldemar Sroczyński
Mirosław Witek
MA
WP
11
3
54.4295 
 
19.21731
01381
Marek Brosch
Piotr Klubiński
DS
DS
2.5
11
54.1384 
 
20.07153
01910
Andrzej Mazurek
Roman Zabłocki
OP
OP
3
5
53.8074 
 
21.12139
01826
Remigiusz Kaźmierczak
Janusz Kościelny
DS
WP
5
9
53.0874 
 
22.05585
01835
Stanisław Ciach
Bogdan Lipczak
OP
OP
5
7
52.7463 
 
23.01297
01352
Mirosław Fechner
Bernard Jadczak
DS
DS
7
9
52.3153 
 
24.04885
05367
Zbigniew Bera
Zbigniew Sabała
WP
WP
5
12
52.0742 
 
25.05203
07663
Sławomir Maciejewski
Krzysztof Szymczak
WP
WP
5
5
51.7332 
 
26.07590
09096
Jerzy Guzowski
Piotr Kobyłka
WP
WP
5
5
51.7121 
 
27.18684
20131
Grzegorz Wasiak
Marian Wojtasiński
LD
LD
2.5
2.5
51.2011 
 
28.11590
13092
Maciej Baranowski
Wiesław Muzykiewicz
WP
WP
2
2.5
50.5811 
 
29.10495
10501
Łukasz Rokita
Ireneusz Szulc
DS
DS
5
5
50.5311 
 
30.20223
20038
Piotr Cieśliński
Robert Kempka
WP
WP
2
2
49.9811 
 
31.01868
01908
Włodzimierz Pocztowski
Ryszard Wójtowicz
OP
OP
7
9
49.8111 
 
32.05635
17693
Bogusław Jakóbczyk
Tadeusz Kempko
LB
LD
5
2
49.6411 
 
33.13603
05136
Paweł Galuba
Adam Kozłowski
DS
WP
1
3
49.4511 
 
34.20178
01668
Marian Chrzanowski
Edward Szafraniec
DS
DS
2.5
11
48.9411 
 
35.14358
19449
Piotr Kardasiński
Liliana Suflida
LD
LD
2
2
48.5111 
 
36.01635
01636
Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
DS
DS
5
5
47.9811 
 
37.01803
01864
Stanisław Górski
Andrzej Owczarek
OP
OP
5
5
47.6911 
 
38.20124
16987
Janina Czaja-Kozioł
Henryk Urbański
OP
WP
2.5
1
47.5511 
 
39.15395
12835
Andrzej Duszyński
Wacław Opacki
LD
PK
4
3
47.2611 
 
40.05021
10393
Tadeusz Grobys
Włodzimierz Grobys
WP
WP
4
2
46.8511 
 
41.11423
05246
Krzysztof Buzała
Zofia Mikołajczyk
WP
WP
5
4
46.7311 
 
42.07695
05155
Czesław Kościelak
Jan Kuczera
WP
WP
4
7
46.4411 
 
43.07327
13088
Andrzej Huńka
Jan Skoczylas
OP
OP
4
2.5
44.5911 
 
44.09195
01888
Bogusława Szagała
Jan Szagała
OP
OP
5
5
44.5711 
 
45.05333
05531
Mirosław Powązka
Zdzisława Zabłocka
DS
DS
4
3
44.5411 
 
46.01785
16178
Tomasz Baranowski
Leszek Tarnogrodzki
OP
OP
5
4
44.4711 
 
47.19755
05876
Marek Łukaszewski
Piotr Wulkiewicz
LD
PD
2
7
42.5011 
 
48.09782
12366
Jacek Śmiatacz
Andrzej Wójtowicz
DS
DS
1.5
2.5
42.3111 
 
49.04958
09452
Tomasz Dorobek
Maciej Pilecki
DS
DS
4
3
41.4911 
 
50.22527
22529
Karolina Garbarczyk
Martyna Sędziak
WP
WP
0
0
37.9311 
 
51.01824
07130
Andrzej Kazimierowicz
Eugeniusz Konik
OP
OP
4
5
37.2611 
 
52.19176
18323
Tomasz Kuś
Jan Szynczewski
LD
LD
2.5
2
36.8511 
 
53.22525
22521
Jagoda Piątek
Maria Tomaszewska
WP
WP
0
0
32.6911 
 
54.22518
22520
Weronika Badowska
Hanna Wilińska
WP
WP
0
0
28.8011 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1274 punkty PKL, w tym 678 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.brydz.wlkp.pl/w/2023/GPWostrzeszow/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-03-01 g.06:26:53 (0.2977/118) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.