Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C5779/29928 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

Memoriał Jurka Gresia
4 OTP* - Impy
sobota, 10 czerwca 2023r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.18645
05374
Ewa Morawska
Cezary Serek
WP
WP
4
17
53.706131III
III
2.03681
03724
Mariusz Daszkowski
Leszek Hejne
KP
KP
3
7
49.295829III
III
3.18354
18319
Małgorzata Buduła
Rafał Przybysz
MA
MA
3
4
48.965427 
 
4.04163
07164
Andrei Arlovich
Sviatlana Badrankova
WM
PD
17
5
40.475126 
 
5.06542
06543
Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
PK
PK
18
19
39.564824 
 
6.12127
04602
Jarosław Bartosiński
Aleksander Kasprzak
PM
PM
9
18
38.904523 
 
7.10148
06780
Paulina Klimentowska
Anna Mandecka
MA
MA
9
7
37.704221 
 
8.12250
18801
Małgorzata Rozman
Radosław Rozman
MA
MA
2
3
37.643920 
 
9.15825
14534
Kazimierz Salak
Roman Wajs
MA
MA
2.5
4
35.283618 
 
10.21057
11940
Dariusz Sarzyński
Dariusz Serafin
LU
LU
2.5
4
34.153317 
 
11.11550
14728
Piotr Marcinowski
Kamil Nowak
DS
SW
15
17
32.283015 
 
12.08485
04922
Grażyna Busse
Piotr Busse
ZP
ZP
17
19
31.032714 
 
13.13134
16616
Janusz Goławski
Paweł Sankowski
MA
MA
5
3
30.202412 
 
14.07809
17361
Piotr Kołuda
Marta Makarewicz
LU
MA
17
5
28.832111 
 
15. 
 
Dieruk Mistiaen
Leentje Verleyen
BEL
BEL
0
0
27.62189 
 
16.08854
07871
Joanna Przytycka
Piotr Zieliński
MA
MA
4
7
27.58158 
 
17.07271
03206
Adrian Bakalarz
Maciej Janeczko
SL
MP
9
9
26.82137 
 
18.22169
08970
Romuald Kąkiel
Bogusław Pawszak
PD
MA
1.5
12
26.04126 
 
19.04110
05856
Jakub Kotorowicz
Piotr Walczak
LU
WP
18
21
24.94126 
 
20.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
3
5
24.12116 
 
21.01865
01726
Andrzej Pawlak
Tomasz Winciorek
SW
MA
17
19
24.05116 
 
22.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
MA
MA
9
7
22.73105 
 
23.04036
04353
Janusz Ciruk
Krzysztof Łukaszewicz
MA
WM
11
15
22.44105 
 
24.04008
04198
Aniela Bocheńska
Adolf Bocheński
WM
WM
1.5
13
18.8995 
 
25.17155
06705
Sławomir Bąk
Zdzisław Kowalewski
MA
MA
5
13
14.5784 
 
26.05574
06802
Przemysław Błaszczyk
Tomasz Modrzejewski
LD
WM
15
13
13.5484 
 
27.05352
05353
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
WP
WP
9
13
11.4174 
 
28.17554
19722
Jakub Dziuba
Michał Korwek
MA
MA
3
2
10.7674 
 
29.16879
13622
Piotr Kopko
Mirosław Łopaciuk
MA
MA
2.5
5
10.5263 
 
30.15350
12651
Eliza Gardzińska
Wojciech Gardziński
MA
MA
2.5
2.5
8.3363 
 
31.06628
06648
Krzysztof Hordyński
Piotr Jurek
MA
LU
3
18
7.9653 
 
32.06817
05363
Renata Neronowicz
Jerzy Russyan
MA
WM
12
21
6.5953 
 
33.14971
14973
Bartosz Ćwiek
Piotr Duszak
MA
MA
4
3
6.0842 
 
34.06795
01138
Ewa Miszewska
Marek Pietraszek
PK
PK
19
18
4.7642 
 
35.19830
14782
Wojciech Bąk
Jakub Patreuha
MA
DS
4
11
3.9932 
 
36.05314
08769
Marcin Pędziński
Sławomir Piechocki
WP
WP
15
11
2.7632 
 
37.05708
10533
Janusz Makaruk
Ryszard Pałasz
LD
ZP
18
13
2.1021 
 
38.19388
20978
Andrzej Jarząbkowski
Cyprian Morawski
PM
PM
2
2
1.7721 
 
39.04793
06813
Krzysztof Kluf
Krzysztof Najda
PM
MA
12
7
1.2511 
 
40.16217
19723
Patrycja Krupnik
Adam Rogowski
DS
MA
2
2.5
1.2311 
 
41.03293
03496
Patryk Kuczera-Dyga
Marek Skulimowski
SL
SL
9
9
1.0311 
 
42.02673
02519
Marek Jaworski
Bartosz Matras
MP
WM
13
9
0.9911 
 
43.18032
18785
Maciej Kulikowski
Paweł Sierakowski
MA
MA
5
4
-0.5811 
 
44.13364
11809
Adam Lonski
Krzysztof Mielnik
PM
PM
9
11
-0.7911 
 
45.10191
06661
Artur Duczmalewski
Waldemar Kałużyński
MA
MA
5
9
-0.9411 
 
46.15259
11903
Dominika Ocylok
Paweł Szymaszczyk
SL
OP
4
11
-2.1711 
 
47.06488
15822
Wiesław Andruk
Jacek Metter
WM
MA
9
3
-2.5011 
 
48.07939
07940
Elżbieta Waniurska
Piotr Waniurski
LU
MP
7
12
-2.9511 
 
49.02806
11319
Wojciech Strzemecki
Przemysław Zawada
SW
SW
21
21
-5.5111 
 
50.16716
13882
Lena Ostrowska
Agnieszka Wiankowska
MA
PM
4
5
-5.5811 
 
51.04157
17001
Sławomir Bolesta
Jakub Lenkiewicz
PD
MP
9
3
-5.6211 
 
52.07370
03546
Piotr Matkowski
Krzysztof Śliwoń
SL
SL
13
13
-5.6511 
 
53.06539
06697
Robert Chmielak
Jarosław Kostrzewa
MA
MA
7
11
-6.3311 
 
54.06845
07725
Tomasz Paluchowski
Grzegorz Superson
MA
MP
13
15
-7.4511 
 
55.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
-8.0211 
 
56.16936
18494
Bolesław Radko
Jakub Wieleba
KP
MA
3
1.5
-10.7211 
 
57.20298
21769
Jan Izwantowski
Wojciech Wnuk
MA
MA
1.5
1.5
-12.6911 
 
58.12266
07385
Marek Drukier
Maria Orłowska
WP
SL
5
4
-13.5211 
 
59. 
 
Anke van der Bergh
Nic van der Bergh
BEL
BEL
0
0
-15.4411 
 
59.19926
19777
Jacek Barski
Piotr Cegielski
DS
DS
3
2
-15.4411 
 
61.21367
21368
Jakub Bereza
Uladzislau Tsitavets
MA
MA
2.5
2
-15.8011 
 
62.20830
19912
Szymon Grabala
Jan Łuczeczko
PM
PM
2
2.5
-18.8811 
 
63.20034
17675
Katarzyna Grabarczyk-Steć
Janusz Królikowski
MA
MA
1.5
5
-22.9111 
 
64.01286
01739
Maciej Dorabiała
Rafał Wolański
DS
SL
9
11
-23.5611 
 
65.21391
19157
Jan Druch
Grażyna Jaskulska
MA
MA
2.5
3
-24.5611 
 
66.20787
19474
Tomasz Kalinowski
Agnieszka Tokarczyk
MA
MA
2
2
-25.8511 
 
67.20259
20240
Jan Kot
Bernard Kula
MA
MA
2
2.5
-25.9811 
 
68.14276
06822
Pavel Klebanovich
Anna Nosalska
PD
PM
5
7
-26.2211 
 
69.06556
18165
Sylwester Cieślak
Dariusz Kłodos
MA
MA
12
4
-27.3011 
 
70.08565
12010
Lechosław Suszka
Dariusz Zieliński
PM
PM
5
5
-29.1611 
 
71.21850
21704
Wojciech Duda
Jakub Jaworski
MA
MA
1
1
-30.9311 
 
72.06733
08428
Grzegorz Kula
Krzysztof Sokół
MA
MA
11
4
-33.0111 
 
73.21337
20822
Anna Napierajczyk
Roman Rutyna
DS
MA
1
1
-35.3011 
 
74.21471
21459
Matylda Brzyzka
Iga Śliwska
MA
MA
1
1
-49.8211 
 
75.18298
03023
Ryszard Pietrzak
Teresa Roszkowska-Śliź
MA
MA
2.5
2
-53.8311 
 
76.07572
04463
Ireneusz Jagielski
Jan Stańczak
WM
WM
7
11
-57.8911 
 
77.21695
21690
Małgorzata Olejnik
Aleksandra Wilk
MA
MA
1
1
-63.4511 
 
78.08950
07052
Iwona Czajka
Edmund Czubak
MA
MA
11
11
-70.2511 
 
79.21982
21902
Jakub Adamczak
Igor Wojciechowski
MA
MA
0.5
0.5
-74.9611 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1602 punkty PKL, w tym 860 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://czaja.pzbs.pl/jurek/2023/wyniki.php

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-02-29 g.15:49:45 (0.2358/168) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.