Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C5781/30000 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

66. Kongres "Sława"
OTP* - 7. Kongresowy
wtorek, 27 czerwca 2023r., godz. 15:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.17539
20680
Kacper Kuflowski
Wojciech Okrzesik
MP
MP
4
3
64.416533III
III
2.12154
09146
Mateusz Sobczak
Piotr Tuczyński
DS
WP
15
24
64.366231III
III
3.14782
07431
Jakub Patreuha
Marek Witek
DS
PM
11
21
61.535930 
 
4.10534
06973
Waldemar Sroczyński
Piotr Tuszyński
MA
MA
11
24
61.155628 
 
5.01224
02013
Marek Bałdysz
Andrzej Jeleniewski
DS
WM
13
18
60.475427 
 
6.08978
05856
Jacek Leśniczak
Piotr Walczak
WP
WP
17
21
60.025126 
 
7.07114
05464
Waldemar Skóra
Witold Turant
LD
LD
15
18
59.914925 
 
8.03085
03168
Jacek Cebulski
Roman Goszcz
SL
SL
7
5
59.604623 
 
9.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
11
11
59.514422 
 
10.17167
05859
Tomasz Kiełbasa
Artur Wasiak
MA
MA
9
13
58.594121 
 
11.16699
19189
Arkadiusz Poziemski
Zofia Trojan
DS
DS
5
2.5
57.023920 
 
12.10343
02387
Waldemar Marczyński
Stanisław Pryputniewicz
LB
LB
3
5
56.953618 
 
13.03472
03588
Kazimierz Róg
Maciej Wilkoszewski
SL
SL
9
5
56.913317 
 
14.16898
18890
Maciej Kędzierski
Vasil Valchev
MA
SL
7
7
56.803116 
 
15.12320
05611
Sophia Bałdysz
Dominik Filipowicz
DS
DS
11
21
56.712814 
 
16.19830
13438
Wojciech Bąk
Rafał Marks
MA
MA
4
15
56.642613 
 
17.13412
16875
Zuzanna Moszczyńska
Edward Sucharda
MA
MA
7
7
56.212312 
 
18.11551
05880
Grzegorz Jarząbek
Marcin Zbroja
MA
LD
7
7
56.192111 
 
19.02382
02402
Sławomir Polak
Zygmunt Sanocki
LB
LB
7
5
55.73189 
 
20.05023
08769
Paweł Gruszczyński
Sławomir Piechocki
WP
WP
9
11
55.68168 
 
21.04906
05340
Jan Borychowski
Janusz Przybysz
WP
WP
13
9
55.43137 
 
22.05208
15615
Andrzej Malenta
Waldemar Pietrasiewicz
WP
LB
5
2.5
55.29137 
 
23.09228
09736
Karol Kałuziński
Adam Motyka
LD
LD
7
7
54.73137 
 
24.14783
12374
Patryk Patreuha
Zdzisław Patreuha
DS
DS
11
5
54.54126 
 
25.02460
02976
Marek Atalski
Tomasz Raczkiewicz
LU
LU
13
12
54.36126 
 
26.02806
07545
Wojciech Strzemecki
Aleksander Wład
SW
PK
21
5
53.76116 
 
27.18699
05670
Piotr Ciszak
Andrzej Kozikowski
LD
LD
2
15
53.57116 
 
28.09303
05701
Jarosław Łaszczuk
Marta Maj-Rudnicka
WP
WP
7
13
53.41105 
 
29.02489
01910
Jarosław Kaczorowski
Roman Zabłocki
LU
OP
12
5
53.10105 
 
30.01361
01634
Tomasz Jaworski
Agnieszka Skrybant-Jaworska
DS
DS
9
4
53.0095 
 
31.02580
02698
Agata Kowal
Jakub Kowal
MP
MP
7
13
52.8195 
 
32.02673
11769
Marek Jaworski
Tomasz Stryszawski
MP
MP
13
9
52.5295 
 
33.02644
12999
Grzegorz Gawron
Adam Krysa
MP
MP
13
13
52.4084 
 
34.01502
01905
Mirosław Miłaszewski
Andrzej Wojnarowski
DS
OP
19
7
52.1084 
 
35.19197
07941
Jakub Gawron
Jacek Zając
LU
LU
2.5
4
51.7574 
 
36.03029
03103
Stanisław Adamczyk
Robert Cimr
SL
SL
7
7
51.7474 
 
37.17001
17030
Jakub Lenkiewicz
Anna Zaręba
MP
WP
3
5
51.7363 
 
38.11550
14728
Piotr Marcinowski
Kamil Nowak
DS
SW
15
17
51.5263 
 
39.17775
17544
Maciej Betliński
Łukasz Kasperczyk
DS
MP
2.5
3
51.5163 
 
40.06507
01433
Wojciech Biegajło
Aleksander Kud
MA
PK
13
12
51.4853 
 
41.05059
05400
Stanisław Janik
Maciej Sobieralski
WP
WP
13
17
51.4253 
 
42.07102
10893
Jacek Omelańczuk
Mariusz Tatarczuk
LD
PD
4
4
51.4042 
 
43.04008
04198
Aniela Bocheńska
Adolf Bocheński
WM
WM
1.5
13
51.3542 
 
44.06540
17545
Bartosz Chmurski
Franciszek Kurlit
MA
MP
24
4
51.2332 
 
45.21731
01381
Marek Brosch
Piotr Klubiński
DS
DS
2.5
11
51.2132 
 
46.04603
17590
Jakub Kasprzak
Aleksandra Rekowska
PM
PM
11
1.5
50.9221 
 
47.19780
15840
Tomasz Kuchta
Patryk Szczuczko
ZP
ZP
2
1.5
50.7721 
 
48.17872
01592
Remigiusz Mincger
Ryszard Rączkowski
DS
DS
2.5
5
50.4821 
 
49.01352
01554
Bernard Jadczak
Janusz Pawlicki
DS
DS
9
7
50.4211 
 
50.18897
17935
Kornel Krawiec
Ryszard Rosikiewicz
DS
DS
2.5
4
50.4011 
 
51.03422
18392
Andrzej Piecuch
Anna Stelmach
SL
SL
9
2.5
50.2611 
 
52.08165
10283
Marek Czerniawski
Witold Dudek
DS
DS
5
3
50.0911 
 
53.05574
01397
Przemysław Błaszczyk
Piotr Korecki
LD
LD
15
9
50.0711 
 
54.12383
13065
Andrzej Chodowski
Anna Jankowska
DS
DS
3
5
50.0111 
 
55.05624
11573
Jacek Grzelczak
Piotr Kazub
LD
LD
15
5
49.8511 
 
56.18645
05374
Ewa Morawska
Cezary Serek
WP
WP
4
17
49.8311 
 
57.01508
01772
Jarosław Molenda
Sławomir Zimniak
DS
DS
9
7
49.3711 
 
58.07902
02114
Damian Mazurak
Sebastian Rawlik
LB
LB
7
7
49.3411 
 
59.05957
06144
Edward Kaczmarek
Czesław Wojtaś
ZP
ZP
11
7
49.1011 
 
60.02933
02966
Piotr Kucharski
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
48.9111 
 
61.05675
05822
Mariusz Kraśnicki
Tomasz Spodenkiewicz
LD
LD
9
13
48.6011 
 
62.17155
06705
Sławomir Bąk
Zdzisław Kowalewski
MA
MA
5
13
48.4911 
 
63.12985
07849
Eugeniusz Strzyż
Bogdan Szulejewski
PK
MA
5
21
48.4511 
 
64.17254
21060
Krzysztof Jordan
Katarzyna Stachowiak
WP
WP
4
2.5
48.2211 
 
65.12846
03322
Andrzej Hermansdorfer
Ryszard Łazikiewicz
SL
SL
7
7
48.2111 
 
66.09138
21558
Danuta Kazmucha
Radosław Spychalski
MA
WP
19
2
48.1911 
 
67.16585
23155
Adam Pigulski
Oliwia Żmuda
DS
MP
5
0
47.9711 
 
68.06556
02057
Sylwester Cieślak
Radosław Liskowiak
MA
LB
12
5
47.6211 
 
69.21367
21368
Jakub Bereza
Uladzislau Tsitavets
MA
MA
2.5
2
47.3111 
 
70.08166
09357
Renata Dancewicz
Arkadiusz Majcher
MA
MA
7
15
47.3111 
 
71.07646
12362
Tomasz Kluz
Justyna Stachowiak-Kluz
MP
WP
12
7
47.2811 
 
72.16616
21442
Paweł Sankowski
Anna Sladek
MA
MA
3
1.5
47.0111 
 
73.05386
02158
Paweł Siwiński
Zdzisław Świątek
WP
WP
13
13
46.9811 
 
74.18860
18996
Karolina Matraszek
Natalia Węgleńska
MA
MA
2
2
46.8111 
 
75.01270
01523
Grzegorz Czapulak
Jan Niebudek
DS
DS
5
3
46.6011 
 
76.01416
01493
Marek Kozłowski
Bohdan Mazur
SL
DS
5
13
46.4311 
 
77.05678
05691
Adam Krysiak
Grzegorz Lewaciak
LD
LD
7
18
46.2211 
 
78.12691
01725
Stanisław Borowiec
Dariusz Wincenty
DS
DS
5
11
46.1211 
 
79.18642
21057
Maria Niklaus
Dariusz Sarzyński
MA
LU
3
2.5
45.9611 
 
80.01239
01718
Robert Biel
Bogumił Wegner
DS
DS
11
12
44.7011 
 
81.18684
19065
Grzegorz Wasiak
Jacek Zubiel
LD
LD
2.5
1.5
43.7711 
 
82.17386
19532
Wojciech Potapczyk
Adrian Sinicki
DS
DS
1.5
1
43.3311 
 
83.15906
07221
Dariusz Głowiński
Andrei Kavalenka
ZP
WM
4
7
43.1311 
 
84.17951
21124
Jakub Bojanowski
Katarzyna Pogłód
MA
MA
2.5
1.5
43.0111 
 
85.05064
05243
Andrzej Janowicz
Tomasz Mieloch
WP
WP
7
4
42.4911 
 
86.03345
03423
Zbigniew Mącior
Marek Pieczka
SL
SL
18
13
42.2511 
 
87.18829
21505
Gerhard Langenmayr
Szymon Lubina
LB
LU
0.5
1
42.0011 
 
88.21601
21408
Natalia Fręchowicz
Krzysztof Świątkowski
SL
SL
1.5
2.5
41.8611 
 
89.21502
21538
Alex Cimr
Jan Luber
SL
SL
2
2
41.2611 
 
90.18014
18015
Krystyna Jędrzejewska
Ireneusz Jędrzejewski
MA
MA
1.5
2
40.6711 
 
91.21114
20436
Jakub Ciura
Jan Lorkowski
DS
DS
0
0.5
39.9011 
 
92.15617
15616
Matthias Stenneken
Ralf Wollenberg
LB
LB
1.5
1.5
39.7611 
 
93.13181
14165
Sławomir Bogdanowicz
Sylwester Gołdyn
DS
DS
4
3
38.8911 
 
94.04873
05635
Bogusław Barański
Bogusław Jakóbczyk
WP
LB
4
5
38.1911 
 
95.20171
20548
Agnieszka Łuczak
Marta Walczyk
DS
DS
1
1.5
37.8411 
 
96.02262
07090
Zbigniew Halat
Anna Kowalska
LB
LD
12
13
36.0411 
 
97.18794
21642
Danuta Kaczmarek
Lidia Nowak
WP
WP
1.5
0.5
33.7611 
 
98.21646
22102
Kamil Grzybek
Jolanta Maślanka
DS
DS
0.5
0.5
29.1711 
 
99.05830
11428
Robert Stoliński
Paweł Zubiel
LD
LD
15
9
18.5911 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 2118 punktów PKL, w tym 1134 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.kongres-slawa.pl/harmonogram/2023

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-02-29 g.17:11:02 (0.2442/208) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.