Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C5781/30002 turniej par

szczegóły imprezy

66. Kongres "Sława"
4. Wczasowy
środa, 28 czerwca 2023r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.03423
02382
Marek Pieczka
Sławomir Polak
SL
LB
13
7
66.3040
2.21367
20240
Jakub Bereza
Bernard Kula
MA
MA
2.5
2.5
63.2137
3.04008
04198
Aniela Bocheńska
Adolf Bocheński
WM
WM
1.5
13
62.5535
4.05386
02158
Paweł Siwiński
Zdzisław Świątek
WP
WP
13
13
61.9732
5.16544
17167
Hanna Ciuńczyk
Tomasz Kiełbasa
MA
MA
4
9
61.5930
6.12999
21057
Adam Krysa
Dariusz Sarzyński
MP
LU
13
2.5
60.0127
7.05957
06144
Edward Kaczmarek
Czesław Wojtaś
ZP
ZP
11
7
59.6025
8.18699
05670
Piotr Ciszak
Andrzej Kozikowski
LD
LD
2
15
59.2322
9.12985
07849
Eugeniusz Strzyż
Bogdan Szulejewski
PK
MA
5
21
58.8520
10.03345
03588
Zbigniew Mącior
Maciej Wilkoszewski
SL
SL
18
5
58.1817
11.02580
02698
Agata Kowal
Jakub Kowal
MP
MP
7
13
58.1615
12.11444
09555
Grzegorz Adamski
Przemysław Klęsk
ZP
ZP
5
5
57.3712
13.06909
03960
Anna Sarniak
Radosław Szczepański
MA
MA
21
19
56.5810
14.06556
02057
Sylwester Cieślak
Radosław Liskowiak
MA
LB
12
5
56.588
15.02673
11769
Marek Jaworski
Tomasz Stryszawski
MP
MP
13
9
56.208
16.18897
19189
Kornel Krawiec
Zofia Trojan
DS
DS
2.5
2.5
56.137
17.01416
01493
Marek Kozłowski
Bohdan Mazur
SL
DS
5
13
55.147
18.11550
18011
Piotr Marcinowski
Filip Parol
DS
MA
15
4
54.987
19.17539
14728
Kacper Kuflowski
Kamil Nowak
MP
SW
4
17
54.916
20.05691
05856
Grzegorz Lewaciak
Piotr Walczak
LD
WP
18
21
53.796
21.02262
03472
Zbigniew Halat
Kazimierz Róg
LB
SL
12
9
53.695
22.18221
18222
Łucja Ciborowska
Konrad Ciborowski
MP
MP
3
3
53.655
23.20171
14782
Agnieszka Łuczak
Jakub Patreuha
DS
DS
1
11
53.455
24.16898
18392
Maciej Kędzierski
Anna Stelmach
MA
SL
7
2.5
52.774
25.05574
14885
Przemysław Błaszczyk
Marcin Dobrowolski
LD
WP
15
11
51.864
26.11573
07431
Piotr Kazub
Marek Witek
LD
PM
5
21
51.743
27.07102
18684
Jacek Omelańczuk
Grzegorz Wasiak
LD
LD
4
2.5
51.583
28.17872
01592
Remigiusz Mincger
Ryszard Rączkowski
DS
DS
2.5
5
51.412
29.08166
11551
Renata Dancewicz
Grzegorz Jarząbek
MA
MA
7
7
50.812
30.21124
21442
Katarzyna Pogłód
Anna Sladek
MA
MA
1.5
1.5
50.782
31.12383
13065
Andrzej Chodowski
Anna Jankowska
DS
DS
3
5
50.661
32.06507
01239
Wojciech Biegajło
Robert Biel
MA
DS
13
11
50.411
33.02387
02402
Stanisław Pryputniewicz
Zygmunt Sanocki
LB
LB
5
5
50.351
34.01397
06802
Piotr Korecki
Tomasz Modrzejewski
LD
WM
9
13
50.251
35.12376
01772
Dorota Kwintkiewicz
Sławomir Zimniak
DS
DS
3
7
50.251
36.19780
04848
Tomasz Kuchta
Maria Tomczewska
ZP
PM
2
7
50.101
37.12320
01554
Sophia Bałdysz
Janusz Pawlicki
DS
DS
11
7
49.801
38.21731
01381
Marek Brosch
Piotr Klubiński
DS
DS
2.5
11
49.651
39.19840
05282
Małgorzata Konkiewicz
Jerzy Nowak
WP
WP
2
13
48.821
40.13438
21368
Rafał Marks
Uladzislau Tsitavets
MA
MA
15
2
48.411
41.01502
03562
Mirosław Miłaszewski
Jerzy Ujma
DS
SL
19
12
47.741
42.18014
18996
Krystyna Jędrzejewska
Natalia Węgleńska
MA
MA
1.5
2
47.421
43.14165
15840
Sylwester Gołdyn
Patryk Szczuczko
DS
ZP
3
1.5
47.281
44.09988
02228
Barbara Chmielewska
Olgierd Chmielewski
LB
LB
2
2.5
46.801
45.09228
09736
Karol Kałuziński
Adam Motyka
LD
LD
7
7
46.551
46.05830
19065
Robert Stoliński
Jacek Zubiel
LD
LD
15
1.5
46.401
47.21642
10893
Lidia Nowak
Mariusz Tatarczuk
WP
PD
0.5
4
46.151
48.18829
21505
Gerhard Langenmayr
Szymon Lubina
LB
LU
0.5
1
45.041
49.18860
16616
Karolina Matraszek
Paweł Sankowski
MA
MA
2
3
44.901
50.05635
13693
Bogusław Jakóbczyk
Curt Sjolin
LB
LB
5
2.5
44.771
51.20186
14783
Anna Kozikowska
Patryk Patreuha
DS
DS
2
11
44.301
52.09357
18642
Arkadiusz Majcher
Maria Niklaus
MA
MA
15
3
44.261
53.02644
19197
Grzegorz Gawron
Jakub Gawron
MP
LU
13
2.5
44.111
54.17386
19545
Wojciech Potapczyk
Nina Przybylska
DS
DS
1.5
1
43.731
55.01910
11428
Roman Zabłocki
Paweł Zubiel
OP
LD
5
9
41.721
56.10283
09575
Witold Dudek
Krzysztof Komenda
DS
DS
3
5
40.431
57.17155
18015
Sławomir Bąk
Ireneusz Jędrzejewski
MA
MA
5
2
37.681
58.22284
21164
Pavlo Mykhashchuk
Maja Schroeder
DS
DS
0.5
0.5
36.951
59.01968
22495
Sławomir Drewalski
Marta Haszkiewicz
LB
LB
5
1
36.321
60.21151
21156
Michalina Barbarowicz
Kajetan Kęska
DS
DS
0.5
0.5
36.231
61.21646
22102
Kamil Grzybek
Jolanta Maślanka
DS
DS
0.5
0.5
34.921
62.23041
19531
Petro Mykhashchuk
Iga Przybylska
DS
DS
0
0.5
33.291
63.22283
19532
Katarzyna Kujałowicz
Adrian Sinicki
DS
DS
0.5
1
33.191

Łącznie 878 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.kongres-slawa.pl/harmonogram/2023

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-02-29 g.17:10:19 (2.1473/136) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.