Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C5781/30006 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

66. Kongres "Sława"
OTP* - 9. Kongresowy
czwartek, 29 czerwca 2023r., godz. 15:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.05059
05400
Stanisław Janik
Maciej Sobieralski
WP
WP
13
17
73.725930III
III
2.13438
20680
Rafał Marks
Wojciech Okrzesik
MA
MP
15
3
70.735628III
III
3.16898
17167
Maciej Kędzierski
Tomasz Kiełbasa
MA
MA
7
9
57.135327 
 
4.08979
14783
Krzysztof Jassem
Patryk Patreuha
DS
DS
24
11
52.815025 
 
5.05574
01397
Przemysław Błaszczyk
Piotr Korecki
LD
LD
15
9
49.204724 
 
6.02806
07545
Wojciech Strzemecki
Aleksander Wład
SW
PK
21
5
48.484523 
 
7.19485
09146
Adrianna Staniszewska
Piotr Tuczyński
MA
WP
1.5
24
47.334221 
 
8.12985
07849
Eugeniusz Strzyż
Bogdan Szulejewski
PK
MA
5
21
45.183920 
 
9.02460
02976
Marek Atalski
Tomasz Raczkiewicz
LU
LU
13
12
44.593719 
 
10.05611
09138
Dominik Filipowicz
Danuta Kazmucha
DS
MA
21
19
41.893417 
 
11.05691
03588
Grzegorz Lewaciak
Maciej Wilkoszewski
LD
SL
18
5
41.093116 
 
12.05386
02158
Paweł Siwiński
Zdzisław Świątek
WP
WP
13
13
35.262814 
 
13.02933
02966
Piotr Kucharski
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
32.842613 
 
14.07646
12362
Tomasz Kluz
Justyna Stachowiak-Kluz
MP
WP
12
7
31.952312 
 
15.18644
17925
Szymon Graś
Adam Zalwowski
WP
WP
3
2
28.522010 
 
16.21502
21408
Alex Cimr
Krzysztof Świątkowski
SL
SL
2
2.5
27.52189 
 
17.01324
17677
Stanisław Greszta
Zdzisław Kuc
DS
DS
2.5
2
24.23158 
 
18.02580
02698
Agata Kowal
Jakub Kowal
MP
MP
7
13
22.05126 
 
19.04008
04198
Aniela Bocheńska
Adolf Bocheński
WM
WM
1.5
13
21.89126 
 
20.08978
18890
Jacek Leśniczak
Vasil Valchev
WP
SL
17
7
20.14116 
 
21.06556
05282
Sylwester Cieślak
Jerzy Nowak
MA
WP
12
13
18.42116 
 
22.05023
08769
Paweł Gruszczyński
Sławomir Piechocki
WP
WP
9
11
17.78105 
 
23.09228
09736
Karol Kałuziński
Adam Motyka
LD
LD
7
7
16.54105 
 
24.10343
02387
Waldemar Marczyński
Stanisław Pryputniewicz
LB
LB
3
5
16.39105 
 
25.18124
20663
Estera Hulanicka
Maja Pacholec
MA
SL
1.5
1.5
15.4095 
 
26.18778
09357
Robert Głodowski
Arkadiusz Majcher
MA
MA
2.5
15
14.2795 
 
27.17775
17544
Maciej Betliński
Łukasz Kasperczyk
DS
MP
2.5
3
13.2084 
 
28.11444
09555
Grzegorz Adamski
Przemysław Klęsk
ZP
ZP
5
5
12.5484 
 
29.10534
06973
Waldemar Sroczyński
Piotr Tuszyński
MA
MA
11
24
12.4774 
 
30.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
11
11
12.2374 
 
31.21367
21368
Jakub Bereza
Uladzislau Tsitavets
MA
MA
2.5
2
10.6763 
 
32.17539
17545
Kacper Kuflowski
Franciszek Kurlit
MP
MP
4
4
10.4463 
 
33.01554
16699
Janusz Pawlicki
Arkadiusz Poziemski
DS
DS
7
5
7.4353 
 
34.01968
02262
Sławomir Drewalski
Zbigniew Halat
LB
LB
5
12
6.5353 
 
35.02324
15615
Andrzej Łagosz
Waldemar Pietrasiewicz
LB
LB
11
2.5
5.6842 
 
36.21057
18392
Dariusz Sarzyński
Anna Stelmach
LU
SL
2.5
2.5
5.2542 
 
37.03085
03168
Jacek Cebulski
Roman Goszcz
SL
SL
7
5
3.6242 
 
38.20806
18536
Mateusz Bakalarski
Jakub Marekwica
SL
SL
2
2
3.3032 
 
39.15617
15616
Matthias Stenneken
Ralf Wollenberg
LB
LB
1.5
1.5
2.7532 
 
40.18699
05670
Piotr Ciszak
Andrzej Kozikowski
LD
LD
2
15
2.6121 
 
41.16544
16875
Hanna Ciuńczyk
Edward Sucharda
MA
MA
4
7
1.6921 
 
42.21578
15259
Erik Klems
Dominika Ocylok
SL
SL
2
4
1.6411 
 
43.09135
02179
Aleksandra Górska
Kacper Wilczak
WP
LB
3
5
0.9311 
 
44.01239
01433
Robert Biel
Aleksander Kud
DS
PK
11
12
-0.0111 
 
45.08166
04848
Renata Dancewicz
Maria Tomczewska
MA
PM
7
7
-0.8311 
 
46.01803
01824
Stanisław Górski
Andrzej Kazimierowicz
OP
OP
5
4
-1.8011 
 
47.17155
06705
Sławomir Bąk
Zdzisław Kowalewski
MA
MA
5
13
-2.4611 
 
48.14165
10893
Sylwester Gołdyn
Mariusz Tatarczuk
DS
PD
3
4
-3.4911 
 
49.05830
11428
Robert Stoliński
Paweł Zubiel
LD
LD
15
9
-3.5211 
 
50.13412
05859
Zuzanna Moszczyńska
Artur Wasiak
MA
MA
7
13
-3.8911 
 
51.11550
14728
Piotr Marcinowski
Kamil Nowak
DS
SW
15
17
-5.3111 
 
52.21601
03562
Natalia Fręchowicz
Jerzy Ujma
SL
SL
1.5
12
-6.9111 
 
53.03345
03423
Zbigniew Mącior
Marek Pieczka
SL
SL
18
13
-8.0911 
 
54.07102
18684
Jacek Omelańczuk
Grzegorz Wasiak
LD
LD
4
2.5
-8.9011 
 
55.09001
07909
Marek Matwijewicz
Paweł Pietrażycki
LB
LB
5
5
-9.8011 
 
56.04797
02382
Ryszard Konopka
Sławomir Polak
PM
LB
12
7
-9.8811 
 
57.02489
01502
Jarosław Kaczorowski
Mirosław Miłaszewski
LU
DS
12
19
-11.0711 
 
58.05221
07431
Tadeusz Masłowski
Marek Witek
LB
PM
9
21
-11.0911 
 
59.07090
05856
Anna Kowalska
Piotr Walczak
LD
WP
13
21
-11.6311 
 
60.19830
18645
Wojciech Bąk
Ewa Morawska
MA
WP
4
4
-12.2511 
 
61.02303
02305
Krzysztof Król
Henryk Krzymiński
LB
LB
4
5
-12.2911 
 
62.01634
01693
Agnieszka Skrybant-Jaworska
Maciej Terpiłowski
DS
DS
4
5
-14.1311 
 
63.09575
01910
Krzysztof Komenda
Roman Zabłocki
DS
OP
5
5
-14.1611 
 
64.01381
01711
Piotr Klubiński
Lech Warężak
DS
DS
11
11
-14.3711 
 
65.18642
18011
Maria Niklaus
Filip Parol
MA
MA
3
4
-14.7311 
 
66.20186
20171
Anna Kozikowska
Agnieszka Łuczak
DS
DS
2
1
-15.0711 
 
67.19780
15840
Tomasz Kuchta
Patryk Szczuczko
ZP
ZP
2
1.5
-16.6111 
 
68.12376
18265
Dorota Kwintkiewicz
Ewa Sokolińska
DS
DS
3
2
-16.8011 
 
69.16616
18996
Paweł Sankowski
Natalia Węgleńska
MA
MA
3
2
-17.9111 
 
70.17951
06990
Jakub Bojanowski
Urszula Górecka-Wideryńska
MA
MA
2.5
3
-19.2811 
 
71.12383
13065
Andrzej Chodowski
Anna Jankowska
DS
DS
3
5
-20.0711 
 
72.18221
18222
Łucja Ciborowska
Konrad Ciborowski
MP
MP
3
3
-21.6511 
 
73.17386
19532
Wojciech Potapczyk
Adrian Sinicki
DS
DS
1.5
1
-22.6411 
 
74.12382
01392
Zygmunt Adamski
Andrzej Kołodziejczyk
DS
DS
2.5
3
-28.4511 
 
75.19840
21642
Małgorzata Konkiewicz
Lidia Nowak
WP
WP
2
0.5
-31.8311 
 
76.18014
18860
Krystyna Jędrzejewska
Karolina Matraszek
MA
MA
1.5
2
-36.8611 
 
77.20240
21538
Bernard Kula
Jan Luber
MA
SL
2.5
1.5
-42.1411 
 
78.21101
21505
Leonard Lubina
Szymon Lubina
MA
LU
1.5
1
-43.0111 
 
79.17254
21060
Krzysztof Jordan
Katarzyna Stachowiak
WP
WP
4
2
-44.7911 
 
80.11466
12374
Tadeusz Laszczak
Zdzisław Patreuha
MA
DS
9
5
-46.7011 
 
81.21114
20436
Jakub Ciura
Jan Lorkowski
DS
DS
0
0.5
-50.0511 
 
82.19484
19189
Urszula Staniszewska
Zofia Trojan
MA
DS
2
2.5
-61.2711 
 
83.21646
22102
Kamil Grzybek
Jolanta Maślanka
DS
DS
0.5
0.5
-81.5811 
 
84.03881
08308
Tomasz Osiński
Kamil Walczyk
SW
SW
12
9
-82.8211 
 
85.15324
 
Henryk Gayny
Stefan Gayny
DS
-
2.5
0
-98.1711 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1670 punktów PKL, w tym 898 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.kongres-slawa.pl/harmonogram/2023

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-02-29 g.17:07:58 (0.6224/180) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.