Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6006/30175 turniej teamów
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTT*** Grand Prix Polski Teamów 2023 (5)
6. Memoriał Andrzeja Żurka
piątek, 19 maja 2023r., godz. 17:30

Wyniki oficjalne − turniej teamów Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL
1.04198
13438
04842
09550
Adolf Bocheński
Rafał Marks
Leszek Sztyrak
Jakub Wojcieszek
WM
MA
WM
MA
15
15
19
19
136.50358
2.21582
21578
15259
11903
David Vozabal
Erik Klems
Dominika Ocylok
Paweł Szymaszczyk
SL
SL
SL
OP
1.5
2
4
11
137.05303
3.02806
06551
06954
11319
Wojciech Strzemecki
Jacek Ciechomski
Adam Suwik
Przemysław Zawada
SW
MA
MA
SW
21
19
18
21
119.43255
4.05520
02934
07827
05310
07603
Marek Wójcicki
Krzysztof Kujawa
Lech Ohrysko
Bogusław Pazur
Tomasz Pilch
SL
SL
SL
SL
SL
19
19
18
21
19
116.57207
5.08203
01345
08195
09643
05423
Wojciech Gaweł
Maciej Hutyra
Dariusz Kowalski
Tomasz Sielicki
Jeremi Stępiński
OP
OP
MA
MA
OP
21
9
21
11
19
110.20159
6.01115
13899
16898
20680
14250
Krzysztof Martens
Grzegorz Jędrzejewski
Maciej Kędzierski
Wojciech Okrzesik
Marcin Szymański
MA
WP
MA
MP
MP
24
5
7
3
7
129.26111
7.14728
13709
06341
05341
09755
Kamil Nowak
Grzegorz Głasek
Grzegorz Narkiewicz
Jacek Pszczoła
Łukasz Witkowski
SW
SW
MA
SW
SW
17
11
24
24
17
121.0170
8.15519
16315
10533
02831
Piotr Kulesza
Łukasz Lebioda
Ryszard Pałasz
Włodzimierz Wala
ZP
MP
ZP
MP
9
19
13
21
112.8362
9.13412
08117
15595
05859
Zuzanna Moszczyńska
Grażyna Brewiak
Maciej Dąbrowski
Artur Wasiak
MA
PM
OP
MA
7
19
13
13
107.5254
10.04852
06923
07725
15477
Marta Sikora
Jacek Sikora
Grzegorz Superson
Krzysztof Żak
PM
PM
MP
PM
5
7
15
9
107.1746
11.12108
12320
06620
06621
Aleksandra Jarosz
Sophia Bałdysz
Igor Grzejdziak
Sabina Grzejdziak
MA
DS
WM
WM
7
11
17
15
99.8238
12.07099
06554
05611
06815
05732
04740
Jerzy Olczyk
Jarosław Cieślak
Dominik Filipowicz
Piotr Nawrocki
Paweł Niedzielski
Piotr Wiankowski
DS
DS
DS
MA
DS
MA
9
21
21
21
19
21
99.9529
13.08785
13520
14000
11110
Grzegorz Merynda
Przemysław Picheta
Łukasz Pląder
Wojciech Stachnik
MP
MP
MP
MP
5
4
4
5
108.6921
14.06802
08388
04360
02519
Tomasz Modrzejewski
Tomasz Kuś
Mirosław Makatrewicz
Bartosz Matras
WM
WM
WM
WM
13
5
13
9
101.2413
15.05111
04535
07221
11296
Wit Klapper
Dariusz Bogucki
Andrei Kavalenka
Artur Pomarański
MP
PM
WM
OP
21
18
7
9
94.115
16.12362
02683
07646
02774
Justyna Stachowiak-Kluz
Krzysztof Kleinrok
Tomasz Kluz
Jarosław Posłuszny
WP
MP
MP
MP
7
13
12
12
94.031
17.07729
01138
16140
01206
Wojciech Paszko
Marek Pietraszek
Andrzej Szepczyński
Jacek Znamirowski
PK
PK
PK
PK
9
18
5
15
95.111
18.14626
07405
19366
07401
Mateusz Dominik
Piotr Radzikowski
Piotr Szewczyk
Janusz Wrześniak
MP
MP
MP
MP
3
9
3
5
94.031
19.20988
15599
10601
20922
Jan Goliński
Jerzy Jeleń
Grzegorz Latała
Janusz Lekki
MP
SL
MP
MP
1.5
2.5
4
2
98.411
20.14971
17082
11928
17214
Bartosz Ćwiek
Maciej Boczar
Krystian Dowolski
Karol Konopko
MA
MA
MA
MA
4
7
7
3
96.931
21.18011
03345
12123
18890
Filip Parol
Zbigniew Mącior
Mateusz Stępiński
Vasil Valchev
MA
SL
MA
SL
4
18
11
7
92.511
22.16829
19724
04067
20076
Tomasz Zaleski
Bartosz Bejenka
Tomasz Bliński
Marek Nazarko
PD
PD
PD
PD
7
3
7
3
93.331
23.02966
02904
02673
07431
Stanisław Pająk
Janusz Gawęcki
Marek Jaworski
Marek Witek
SW
SW
MP
PM
15
18
13
21
88.171
24.02597
09430
02678
07614
Tadeusz Biernat
Kazimierz Gałka
Jacek Kalinowski
Marek Kiepura
MP
MP
MP
MP
12
7
7
7
77.091
25.07190
10450
06973
02827
Paweł Chindelewicz
Jacek Dmowski
Piotr Tuszyński
Marek Urbański
PM
MA
MA
MA
13
13
24
15
84.561
26.07939
02703
11769
02809
07940
15757
Elżbieta Waniurska
Marcin Krawczyk
Tomasz Stryszawski
Rafał Synowiec
Piotr Waniurski
Marcin Wilczyński
LU
MP
MP
MP
MP
MP
7
12
9
11
12
7
87.411
27.17911
17401
21920
22241
Łukasz Baniak
Anna Skalny
Paweł Skrzypek
Bartłomiej Słupik
MP
MP
MP
MP
2.5
1.5
1.5
1
57.291
28.06795
05574
06716
07000
Ewa Miszewska
Przemysław Błaszczyk
Anna Kręglewska-Wnuk
Tomasz Wnuk
PK
LD
WP
WP
19
15
9
12
88.131
29.22155
16134
22156
14428
Marek Dzierżawa
Dominik Caus
Marta Kreis
Wiktor Pantak
MP
MP
MP
MP
1
2.5
1
3
71.651

Łącznie 7587 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://mzbs.pl/files/2021/wyniki/zs/23/zurek/gppt/3/index.html#000OO000125004001000000000

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-02-29 g.17:13:17 (0.6575/134) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.