Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C5804/30335 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

Mityng Podkarpacki
OTP** Electrics CUP
sobota, 12 sierpnia 2023r., godz. 16:15

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.02727
07617
Andrzej Lubojemski
Mirosław Sady
POL
POL
13
12
60.619146II
II
2.01006
01053
Zdzisław Baryła
Leszek Garbacik
POL
POL
5
7
59.898442III
III
3.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
POL
POL
9
7
58.987739III
III
4.06706
05363
Apolinary Kowalski
Jerzy Russyan
POL
POL
24
21
58.217136 
 
5.08520
01146
Tomasz Bajorek
Robert Przybyło
POL
POL
9
7
58.046533 
 
6.03529
13174
Jacek Szczerbowski
Ryszard Zwolak
POL
POL
9
5
57.785930 
 
7.01030
01207
Marek Cyrkiel
Stanisław Zych
POL
POL
12
5
57.595327 
 
8.04108
02806
Przemysław Janiszewski
Wojciech Strzemecki
POL
POL
21
21
57.164724 
 
9.01066
18018
Andrzej Janda
Zbigniew Niziołek
POL
POL
5
4
56.644121 
 
10.03232
03231
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
POL
POL
7
7
56.563518 
 
11.21338
19366
Patryk Leszczak
Piotr Szewczyk
POL
POL
2
3
56.362915 
 
12.03085
03168
Jacek Cebulski
Roman Goszcz
POL
POL
7
5
55.882312 
 
13.20186
05670
Anna Kozikowska
Andrzej Kozikowski
POL
POL
2
15
54.99189 
 
14.06274
07545
Ryszard Kiełczewski
Aleksander Wład
POL
POL
18
5
54.87179 
 
15. 
05341
Andrzej Jaszczak
Jacek Pszczoła
BGR
POL
6
24
53.83168 
 
16.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
LTU
LTU
21
19
53.76158 
 
17.03186
01128
Sebastian Gumula
Roman Opaliński
POL
POL
4
18
53.26147 
 
18.07155
10094
Andrzej Lembas
Karol Suchoń
POL
POL
3
3
51.99137 
 
19.07712
07704
Aleksander Bobko
Ilona Bobko
POL
POL
5
5
51.56126 
 
20.07991
08043
Gabriel Szarafin
Piotr Zawiślak
POL
POL
5
5
51.40116 
 
21.02489
05675
Jarosław Kaczorowski
Mariusz Kraśnicki
POL
POL
12
9
51.26105 
 
22.06795
07729
Ewa Miszewska
Wojciech Paszko
POL
POL
19
9
51.1095 
 
23.07291
06336
Krzysztof Buras
Piotr Lutostański
POL
POL
24
24
50.8084 
 
24.06802
12923
Tomasz Modrzejewski
Maciej Szalewicz
POL
POL
13
5
50.3374 
 
25.22435
22175
Marcin Tryba
Mirosław Witkowski
POL
POL
0
0
50.2663 
 
26.02666
11471
Andrzej Hycnar
Maciej Rodzaj
POL
POL
13
9
50.2153 
 
27.07221
02519
Andrei Kavalenka
Bartosz Matras
LTU
POL
7
9
49.4042 
 
28.16528
22990
Piotr Kruczek
Henryk Mach
POL
POL
3
0
49.2832 
 
29.06978
01208
Tomasz Ukraiński
Adam Żarnowski
POL
POL
12
12
49.2721 
 
30.07941
05880
Jacek Zając
Marcin Zbroja
POL
POL
4
7
49.0511 
 
31.08950
06845
Iwona Czajka
Tomasz Paluchowski
POL
POL
11
13
49.0011 
 
32.21391
01189
Jan Druch
Tadeusz Urbanek
POL
POL
2.5
7
48.9411 
 
33. 
 
María Gómez de las Cortinas
Beatriz Rosety Blanco
ESP
ESP
6
6
48.8911 
 
34.02934
16145
Krzysztof Kujawa
Andrzej Proczkowski
POL
POL
19
4
48.6211 
 
35.01074
01173
Zbigniew Kiełbasa
Bolesław Smorąg
POL
POL
5
5
48.5311 
 
36.01067
01071
Leszek Jarosz
Jan Kadula
POL
POL
5
12
48.4011 
 
37.01068
16778
Janusz Jarząbek
Jerzy Rybarski
POL
POL
5
4
48.2511 
 
38.01072
01147
Waldemar Kaszuba
Tadeusz Przybyło
POL
POL
5
9
48.1211 
 
39.22077
21908
Paweł Godula
Magdalena Podgórczyk
POL
POL
1
1.5
48.0511 
 
40.02495
15414
Andrzej Kokoryka
Wojciech Okuniewski
POL
POL
11
5
47.8611 
 
41.01220
01749
Grzegorz Bajek
Maciej Wręczycki
POL
POL
13
17
47.7111 
 
42.17495
05678
Robert Barankiewicz
Adam Krysiak
POL
POL
5
7
46.7111 
 
43.18925
20150
Andrzej Bojda
Marta Bojda
POL
POL
2.5
2
46.2511 
 
44.11299
01170
Wacław Gruszczyński
Mieczysław Sipowicz
POL
POL
4
5
46.1211 
 
45.12006
21057
Danuta Krupnik
Dariusz Sarzyński
POL
POL
7
2.5
46.0711 
 
46.01024
12985
Władysław Chodziński
Eugeniusz Strzyż
POL
POL
7
5
45.6711 
 
47.01865
07725
Andrzej Pawlak
Grzegorz Superson
POL
POL
17
15
45.1811 
 
48.02723
07642
Bogusław Lesiecki
Witold Stachnik
POL
POL
12
9
44.9211 
 
49.01807
06659
Roman Grzelak
Maciej Kalita
POL
POL
15
7
44.7311 
 
50.06612
09407
Jerzy Góralczyk
Karol Grzywacz
POL
POL
5
3
44.6711 
 
51.01007
20074
Zygmunt Bącal
Karol Kędziora
POL
POL
7
0.5
44.5911 
 
52.01318
11319
Stanisław Gołębiowski
Przemysław Zawada
POL
POL
24
21
44.5011 
 
53.19347
22883
Adam Maryniak
Adam Rudyk
POL
POL
1
0
43.3311 
 
54.09228
09736
Karol Kałuziński
Adam Motyka
POL
POL
7
7
43.0111 
 
55.01433
01200
Aleksander Kud
Józef Wrona
POL
POL
12
5
42.5011 
 
56.13372
13371
Piotr Tryba
Łukasz Witkowski
POL
POL
1
1.5
42.4011 
 
57.01051
01183
Hieronim Furman
Tadeusz Szemraj
POL
POL
9
5
40.4311 
 
58. 
 
Jesus Garcia Lecuona
Araceli Huici
ESP
ESP
6
6
39.3911 
 
59.03029
03103
Stanisław Adamczyk
Robert Cimr
POL
POL
7
7
31.4911 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1750 punktów PKL, w tym 924 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/2023/pmb/230812/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-02-29 g.17:17:25 (0.1923/128) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.