Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6077/30497 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

65 Mityng Bursztynowy**
VI OTP* im. Aleksandra Żakowicza
piątek, 15 września 2023r., godz. 17:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.05900
05957
Lechosław Błaziński
Edward Kaczmarek
ZP
ZP
12
11
79.945025III
III
2.08326
06074
Leszek Konieczny
Mieczysław Rogowski
ZP
ZP
5
5
65.944422III
III
3.05893
17274
Jacek Batóg
Marcin Dziembor
ZP
ZP
7
3
40.413920 
 
4.11355
11356
Władysław Korbutowicz
Janusz Linkiewicz
ZP
ZP
5
5
32.293317 
 
5.18403
06108
Tadeusz Kuc
Sławomir Szczełkun
ZP
ZP
2
5
28.022814 
 
6.05944
07891
Adam Hintertan
Piotr Klimacki
MA
ZP
12
18
27.902211 
 
7.05920
06112
Andrzej Dębowski
Roman Szlachetka
ZP
ZP
12
12
27.25179 
 
8.21220
06101
Jadwiga Stężała
Paweł Stężała
ZP
ZP
1.5
5
22.39126 
 
9.12575
05084
Wojciech Bondarewicz
Tadeusz Kaczanowski
ZP
ZP
7
19
20.86105 
 
10.08343
06042
Andrzej Gil
Zbigniew Nowak
ZP
ZP
5
5
20.8295 
 
11.05918
06093
Tomasz Derba
Marian Siwy
ZP
ZP
11
11
11.0884 
 
12.15086
14205
Patryk Kośla
Bartosz Muszyński
ZP
ZP
2
2
5.7674 
 
13.06014
04848
Adam Małdyk
Maria Tomczewska
ZP
PM
5
7
4.2263 
 
14.04823
06085
Małgorzata Sawicka
Zbigniew Sawicki
ZP
ZP
18
11
3.3753 
 
15.14374
14375
Czesław Socha
Bogusław Zieliński
ZP
ZP
4
5
2.2242 
 
16.18846
10403
Ewa Bargłowska
Andrzej Wielowieyski
ZP
ZP
2
5
2.0232 
 
17.12269
06151
Tomasz Jakóbczak
Hanna Zembrzuska
ZP
ZP
5
9
0.7321 
 
18.20120
21219
Artur Buciak
Michał Krok
ZP
ZP
1.5
2
-2.0011 
 
19.22258
06088
Marcin Gosławski
Zbigniew Sękowski
ZP
ZP
1
4
-2.8011 
 
20.10324
11296
Filip Piotrowski
Artur Pomarański
ZP
OP
3
9
-4.2711 
 
21.02115
13693
Czesław Rekret
Curt Sjolin
ZP
LB
5
2.5
-4.4111 
 
22.06079
06120
Grzegorz Rybacki
Jerzy Taźbierski
ZP
ZP
7
5
-6.3111 
 
23.21487
15082
Ewa Krok
Krzysztof Lubkowski
ZP
ZP
1
2.5
-7.9811 
 
24.08825
06148
Cezary Kawiak
Andrzej Wójcik
ZP
ZP
5
7
-8.4711 
 
25.06003
06040
Robert Lewandowski
Grzegorz Niewiarowski
ZP
ZP
4
4
-8.7611 
 
26.11444
02131
Grzegorz Adamski
Ryszard Smejda
ZP
LB
5
7
-10.4711 
 
27.18877
22820
Bolesław Aleksandrowicz
Krystyna Kudelska
ZP
ZP
2
0.5
-10.8411 
 
28.09387
02185
Cezary Jarmuł
Damian Wroński
ZP
ZP
7
12
-13.9411 
 
29.05348
08851
Włodzimierz Reszelski
Edmund Zarzycki
ZP
ZP
11
3
-17.0611 
 
30. 
 
Lars-Erik Moberg
Galina Nilsson
SWE
SWE
6
6
-25.1611 
 
31.06080
06157
Jerzy Sadowski
Marek Żakowicz
ZP
ZP
12
12
-27.1011 
 
32.05996
16717
Zbigniew Lasocki
Aleksander Swatler
ZP
ZP
12
13
-32.0011 
 
33.08841
06144
Mirosław Sankiewicz
Czesław Wojtaś
ZP
ZP
5
7
-37.7611 
 
34.15816
16179
Włodzimierz Abkowicz
Rafał Kowalczyk
ZP
ZP
2.5
2
-41.6511 
 
35.12177
10651
Michał Szelągowski
Eligiusz Śmieja
ZP
ZP
2
2.5
-59.0011 
 
36.20944
18000
Julia Krok
Dominik Zawada
DS
MP
0.5
1.5
-75.2411 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 636 punktów PKL, w tym 344 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://zzbs.pl/wyniki/2023/20230915/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-03-05 g.09:01:29 (0.1704/82) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.