Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6077/30498 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

65 Mityng Bursztynowy**
65.OTP** Bursztynowy
sobota, 16 września 2023r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.09387
02185
Cezary Jarmuł
Damian Wroński
ZP
ZP
7
12
60.29100II
II
2.06079
06120
Grzegorz Rybacki
Jerzy Taźbierski
ZP
ZP
7
5
59.8990III
III
3.08326
06074
Leszek Konieczny
Mieczysław Rogowski
ZP
ZP
5
5
59.0782III
III
4.07891
02121
Piotr Klimacki
Ryszard Sakowicz
ZP
LU
18
19
57.8374 
 
5.10324
11296
Filip Piotrowski
Artur Pomarański
ZP
OP
3
9
57.3167 
 
6.06003
06040
Robert Lewandowski
Grzegorz Niewiarowski
ZP
ZP
4
4
57.0959 
 
7.12176
05944
Aneta Buze
Adam Hintertan
ZP
MA
5
12
57.0351 
 
8.11444
05918
Grzegorz Adamski
Tomasz Derba
ZP
ZP
5
11
56.3943 
 
9.15633
02163
Bogusław Drozd
Henryk Tyburczy
ZP
ZP
4
5
56.1835 
 
10.12269
06151
Tomasz Jakóbczak
Hanna Zembrzuska
ZP
ZP
5
9
56.0127 
 
11.11104
02131
Sławomir Niajko
Ryszard Smejda
ZP
LB
12
7
55.6620 
 
12.02395
02126
Krzysztof Rogoziński
Sebastian Simonienko
LB
LB
12
5
54.3719 
 
13.14374
14375
Czesław Socha
Bogusław Zieliński
ZP
ZP
4
5
53.9018 
 
14.05900
05957
Lechosław Błaziński
Edward Kaczmarek
ZP
ZP
12
11
53.5416 
 
15.05983
06093
Marian Kryger
Marian Siwy
ZP
ZP
4
11
53.5215 
 
16.05988
06101
Stanisław Kulesza
Paweł Stężała
ZP
ZP
11
5
52.9113 
 
17.12575
05084
Wojciech Bondarewicz
Tadeusz Kaczanowski
ZP
ZP
7
19
52.6912 
 
18.06014
04848
Adam Małdyk
Maria Tomczewska
ZP
PM
5
7
52.0511 
 
19.05340
03933
Janusz Przybysz
Eugeniusz Seichter
WP
KP
9
12
51.829 
 
20.05920
06112
Andrzej Dębowski
Roman Szlachetka
ZP
ZP
12
12
51.758 
 
21.11198
06121
Krzysztof Lipowski
Bogdan Trun
ZP
ZP
5
5
51.557 
 
22.16161
13718
Mirosław Gluba
Marek Szumowicz
WP
WP
2.5
2.5
51.495 
 
23.05996
06086
Zbigniew Lasocki
Ryszard Sawicki
ZP
WP
12
7
50.744 
 
24.11356
06105
Janusz Linkiewicz
Lech Sulżycki
ZP
ZP
5
7
50.183 
 
25.08825
06148
Cezary Kawiak
Andrzej Wójcik
ZP
ZP
5
7
49.711 
 
26.20120
21219
Artur Buciak
Michał Krok
ZP
ZP
1.5
2
49.641 
 
27.05950
10401
Tadeusz Janczurewicz
Marek Szabałowski
WP
WP
5
3
48.631 
 
28.10104
13249
Ryszard Gaca
Krzysztof Małolepszy
ZP
ZP
5
4
48.591 
 
29.16470
12680
Agata Pyclik
Michał Wróblewski
ZP
ZP
3
4
48.511 
 
30.16717
10403
Aleksander Swatler
Andrzej Wielowieyski
ZP
ZP
13
5
48.151 
 
31.21487
14205
Ewa Krok
Bartosz Muszyński
ZP
ZP
1
2
47.781 
 
32.02115
13693
Czesław Rekret
Curt Sjolin
ZP
LB
5
2.5
47.291 
 
33.12007
14774
Henryk Cieśla
Ryszard Ćwierz
ZP
ZP
4
1
47.161 
 
34.05893
17274
Jacek Batóg
Marcin Dziembor
ZP
ZP
7
3
46.831 
 
35.04823
06085
Małgorzata Sawicka
Zbigniew Sawicki
ZP
ZP
18
11
46.761 
 
36.14175
08348
Andrzej Jabłoński
Piotr Wilczok
ZP
ZP
5
4
46.471 
 
37.11355
14368
Władysław Korbutowicz
Andrzej Żmuda
ZP
ZP
5
4
46.301 
 
38.18403
06108
Tadeusz Kuc
Sławomir Szczełkun
ZP
ZP
2
5
46.241 
 
39.14145
20133
Katarzyna Abratkiewicz
Franciszek Stężała
ZP
ZP
3
2
45.551 
 
40.02036
06026
Stanisław Kotas
Eugeniusz Meyer
LB
WP
5
4
45.251 
 
41.20944
18000
Julia Krok
Dominik Zawada
DS
MP
0.5
1.5
45.121 
 
42.08343
06042
Andrzej Gil
Zbigniew Nowak
ZP
ZP
5
5
44.871 
 
43.08841
06144
Mirosław Sankiewicz
Czesław Wojtaś
ZP
ZP
5
7
44.851 
 
44.12177
10651
Michał Szelągowski
Eligiusz Śmieja
ZP
ZP
2
2.5
44.321 
 
45.11489
21220
Wojciech Abratkiewicz
Jadwiga Stężała
ZP
ZP
3
1.5
43.431 
 
46.21413
19399
Dariusz Grochowiak
Bogumiła Kuryj
ZP
ZP
1
1.5
43.311 
 
47.09464
09427
Bartosz Gajewski
Mariusz Wierzchowski
LB
LB
5
3
42.701 
 
48.18877
22820
Bolesław Aleksandrowicz
Krystyna Kudelska
ZP
ZP
2
0.5
42.011 
 
49.18206
11673
Sławomir Pudlis
Gabriela Stężała
ZP
ZP
1.5
2
38.531 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1626 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://zzbs.pl/wyniki/2023/20230916/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-03-01 g.06:01:51 (0.1801/108) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.