Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C5849/30649 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP** Mistrzostwa Mazowsza
OTP** Grand Prix Mazowsza
niedziela, 17 września 2023r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.08294
08950
Mariusz Bartkowski
Iwona Czajka
LU
MA
18
11
62.47100II
II
2.11358
12123
Aleksander Krych
Mateusz Stępiński
MA
MA
7
11
61.5393III
III
3.06812
06830
Jan Nadaj
Andrzej Ogłoblin
MA
MA
13
15
60.6786III
III
4.06909
04842
Anna Sarniak
Leszek Sztyrak
MA
WM
21
19
60.0481 
 
5.16380
16065
Jakub Andruszkiewicz
Konrad Majewski
MA
MA
5
4
59.3975 
 
6.12456
19705
Krzysztof Stefaniak
Jan Syska
MA
MA
3
3
59.2669 
 
7.06765
06915
Piotr Łyczkowski
Andrzej Serwach
MA
MA
12
12
58.7163 
 
8.07052
01726
Edmund Czubak
Tomasz Winciorek
MA
MA
12
19
58.6957 
 
9.11899
08271
Dominik Głowacki
Adam Karczmarz
MA
PD
5
7
58.6651 
 
10.19345
14534
Bożena Jacuch
Roman Wajs
MA
MA
2.5
4
57.0745 
 
11.09822
06341
Zdzisław Ingielewicz
Grzegorz Narkiewicz
MA
MA
9
24
56.8739 
 
12.06659
08411
Maciej Kalita
Krzysztof Kobyliński
OP
MA
7
11
56.7533 
 
13.22169
13622
Romuald Kąkiel
Mirosław Łopaciuk
PD
MA
2
5
56.7228 
 
14.06697
17453
Jarosław Kostrzewa
Ireneusz Saturski
MA
MA
11
3
56.3022 
 
15.07053
07810
Krzysztof Gołaś
Waldemar Kostrzewa
MA
MA
7
5
56.1820 
 
16.12006
05363
Danuta Krupnik
Jerzy Russyan
MA
WM
7
21
55.5119 
 
17.14971
14973
Bartosz Ćwiek
Piotr Duszak
MA
MA
4
3
55.4418 
 
18.19233
06956
Marek Grabowski
Bogdan Szlacheta
MA
MA
2
7
55.2717 
 
18.19830
12899
Wojciech Bąk
Michał Wróbel
MA
MA
4
9
55.2716 
 
20.06706
06795
Apolinary Kowalski
Ewa Miszewska
WM
PK
24
19
55.1315 
 
21.08970
19663
Bogusław Pawszak
Ewa Wawrowska
MA
MA
12
2.5
55.0014 
 
22.10571
06813
Marek Kubicki
Krzysztof Najda
MA
MA
5
7
54.6513 
 
23.17214
18319
Karol Konopko
Rafał Przybysz
MA
MA
3
4
53.7012 
 
24.15032
10056
Rafał Maszenda
Piotr Nowicki
MA
MA
5
7
53.3111 
 
25.17155
06705
Sławomir Bąk
Zdzisław Kowalewski
MA
MA
5
13
52.6010 
 
26.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
3
5
52.469 
 
27.06707
13591
Maciej Kowalski
Konrad Stenzel
MA
MA
12
5
51.978 
 
28.06616
19938
Łukasz Grodzicki
Miłosz Polak
MA
MA
5
2
51.487 
 
29.20898
19518
Bogusław Jóźwiak
Bolesław Studziński
MA
MA
2.5
2.5
50.926 
 
30.17061
07814
Urszula Kielak
Piotr Kuźmicz
MA
MA
3
3
50.715 
 
31.19724
18645
Bartosz Bejenka
Ewa Morawska
PD
WP
3
4
50.634 
 
32.17724
16645
Maksymilian Grochowski
Piotr Jasiński
MA
MA
4
7
50.063 
 
33.10105
17675
Robert Głowacki
Janusz Królikowski
MA
MA
13
5
49.932 
 
34.11942
07018
Bogdan Radwański
Włodzimierz Wyrzykowski
MA
MA
7
9
49.841 
 
35.06186
06255
Sławomir Grędziński
Paweł Wróblewski
PD
MA
7
4
49.811 
 
36.17854
11595
Dariusz Krakowiak
Dariusz Wojna
MA
MA
5
4
49.481 
 
37.06539
18479
Robert Chmielak
Magdalena Czajkowska
MA
MA
7
3
49.421 
 
38.06329
10022
Andrzej Jaroński
Piotr Urbański
MA
MA
5
4
49.261 
 
39.21124
18996
Katarzyna Pogłód
Natalia Węgleńska
MA
MA
1.5
2.5
48.751 
 
40.10426
13379
Marek Szakun
Włodzimierz Urbanowicz
MA
MA
5
5
47.661 
 
41.06332
08426
Michał Kilanowski
Robert Sadowski
MA
MA
5
5
47.191 
 
42.19103
08885
Piotr Guzik
Marcel Kołodziejczyk
MA
MA
2.5
3
47.151 
 
43.08931
15582
Andrzej Fengler
Tomasz Kozłowski
MA
MA
5
4
47.071 
 
44.19380
19984
Marek Borkowski
Mirosław Rożek
MA
MA
2.5
2
47.031 
 
45.18165
18166
Dariusz Kłodos
Arkadiusz Wódkowski
MA
MA
4
3
46.681 
 
46.21057
11940
Dariusz Sarzyński
Dariusz Serafin
LU
LU
2.5
4
46.521 
 
47.18862
17738
Dariusz Płoszaj
Witold Żygulski
MA
MA
3
3
46.411 
 
48.06335
08297
Bolesław Krzewski
Leszek Pęcherzewski
MA
MA
11
7
46.031 
 
49.06629
07090
Włodzimierz Ilnicki
Anna Kowalska
MA
LD
17
13
45.591 
 
50.16862
06702
Paweł Bagrowski
Janusz Kowalczyk
MA
MA
2.5
5
45.501 
 
51.07190
16859
Paweł Chindelewicz
Ireneusz Grynczewski
PM
MA
13
7
44.941 
 
52.20298
21769
Jan Izwantowski
Wojciech Wnuk
MA
MA
1.5
2
44.201 
 
53.09734
15023
Krzysztof Kowalczyk
Rafał Łangowski
MA
MA
5
5
43.821 
 
54.19921
14416
Małgorzata Olborska
Irena Pruszko
MA
MA
2
2
43.781 
 
55.20822
12224
Roman Rutyna
Aleksander Waślicki
MA
MA
1.5
4
42.811 
 
56.18801
18603
Radosław Rozman
Mirosława Swoboda
MA
MA
3
2.5
42.171 
 
57.06527
23183
Wanda Buszkowska
Ewa Zawilska
MA
MA
3
0.5
42.071 
 
58.06684
18260
Stefan Knothe
Tomasz Wolfke
MA
MA
9
3
42.021 
 
59.06854
07555
Janusz Pietrzak
Stanisław Stachlewski
MA
MA
7
9
41.371 
 
60.23012
23247
Witold Klecz
Elżbieta Zalewska
MA
MA
0.5
0
41.151 
 
61.07786
06752
Bogdan Dejnakowski
Jacek Lipiński
MA
MA
4
5
40.671 
 
62.20763
22103
Andrzej Polak
Marcin Szpak
MA
MA
1
0.5
39.761 
 
63.16473
21427
Wojciech Niewiadomski
Józef Wernik
MA
MA
2.5
1.5
38.571 
 
64.15412
13111
Bogdan Kościelny
Grażyna Kościelny
MA
MA
2.5
2
38.381 
 
65.15213
11658
Grzegorz Szulc
Zofia Zaręba
MA
MA
3
4
37.531 
 
66.09622
22584
Andrzej Bajko
Monika Prasek
MA
MA
2
0
34.061 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 2168 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.warsbrydz.pl/infoturnieje/20230915_ommaz.html

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-03-01 g.05:31:10 (0.2055/142) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.