Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6217/30676 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

1. OTP** o puchar Prezesa Mazowieckiego ZBS
1 OTP** o Puchary Prezesa MZBS
sobota, 21 października 2023r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.18785
05423
Paweł Sierakowski
Jeremi Stępiński
MA
OP
4
19
61.41106II
II
2.08294
07849
Mariusz Bartkowski
Bogdan Szulejewski
LU
KP
18
21
59.3892III
III
3.06539
15023
Robert Chmielak
Rafał Łangowski
MA
MA
7
5
58.4781III
III
4.16859
06629
Ireneusz Grynczewski
Włodzimierz Ilnicki
MA
MA
7
17
56.8869 
 
5.08950
06845
Iwona Czajka
Tomasz Paluchowski
MA
MA
11
13
56.2851 
 
5.05675
06355
Mariusz Kraśnicki
Lech Warwocki
LD
LD
9
9
56.2851 
 
7.13622
08970
Mirosław Łopaciuk
Bogusław Pawszak
MA
MA
5
12
55.9733 
 
8.19233
06956
Marek Grabowski
Bogdan Szlacheta
MA
MA
2
7
55.8122 
 
9.11942
07018
Bogdan Radwański
Włodzimierz Wyrzykowski
MA
MA
7
9
55.3120 
 
10.19380
19984
Marek Borkowski
Mirosław Rożek
MA
MA
2.5
2
54.6418 
 
11.10571
06813
Marek Kubicki
Krzysztof Najda
MA
MA
5
7
54.4116 
 
12.12685
17675
Witold Bielecki
Janusz Królikowski
MA
MA
3
5
53.9414 
 
13.06706
06795
Apolinary Kowalski
Ewa Miszewska
WM
PK
24
19
52.8912 
 
14.06815
12250
Piotr Nawrocki
Małgorzata Rozman
MA
MA
21
2.5
52.8410 
 
15.18165
17854
Dariusz Kłodos
Dariusz Krakowiak
MA
MA
4
5
52.738 
 
16.16460
12224
Zbigniew Komorowski
Aleksander Waślicki
MA
MA
2.5
4
52.456 
 
17.06348
05876
Tomasz Radwański
Piotr Wulkiewicz
LD
PD
5
9
52.274 
 
18.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
3
5
50.942 
 
19.08411
07042
Krzysztof Kobyliński
Andrzej Ziomek
MA
MA
11
9
49.691 
 
20.06387
09322
Bogdan Gancarz
Mirosław Kotowski
MA
SW
5
5
48.751 
 
21.09135
09357
Aleksandra Górska
Arkadiusz Majcher
WP
MA
3
15
48.701 
 
22.19345
14534
Bożena Jacuch
Roman Wajs
MA
MA
2.5
4
47.301 
 
23.09622
22316
Andrzej Bajko
Paweł Wydra
MA
MA
2
1
46.981 
 
24.14007
14006
Tomasz Szleszyński
Andrzej Tarlecki
MA
MA
3
4
46.831 
 
25.17640
12968
Marek Chylewski
Andrzej Piesiewicz
MA
MA
2.5
5
46.751 
 
26.19103
08885
Piotr Guzik
Marcel Kołodziejczyk
MA
MA
2.5
3
46.721 
 
27.10191
06661
Artur Duczmalewski
Waldemar Kałużyński
MA
MA
5
9
46.641 
 
28.08543
19157
Marek Jaroszkiewicz
Grażyna Jaskulska
MA
MA
4
3
45.811 
 
29.18862
17738
Dariusz Płoszaj
Witold Żygulski
MA
MA
3
3
45.581 
 
30.06542
06543
Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
PK
PK
18
19
42.841 
 
31.15412
13111
Bogdan Kościelny
Grażyna Kościelny
MA
MA
2.5
2
42.141 
 
32.20711
11447
Milena Lasota
Paweł Lasota
MA
MA
1
3
41.331 
 
33.08931
15582
Andrzej Fengler
Tomasz Kozłowski
MA
MA
5
4
40.471 
 
34.18298
03023
Ryszard Pietrzak
Teresa Roszkowska-Śliź
MA
MA
2.5
2
40.341 
 
35.21351
21140
Elżbieta Chmielowska
Krzysztof Micek
MA
MA
1.5
1
40.231 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1264 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.warsbrydz.pl/infoturnieje/20231021mzbs.html

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-02-28 g.16:20:30 (0.1565/80) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.