Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C5875/30869 turniej par

szczegóły imprezy

Krakowska Jesień Brydżowa
Turniej Pocieszenia
sobota, 25 listopada 2023r., godz. 16:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.06556
10893
Sylwester Cieślak
Mariusz Tatarczuk
MA
PD
12
4
64.3836
2.05670
11428
Andrzej Kozikowski
Paweł Zubiel
LD
LD
15
9
61.6134
3.03529
13174
Jacek Szczerbowski
Ryszard Zwolak
SL
SL
9
5
60.3632
4.15519
01617
Piotr Kulesza
Przemysław Saliński
ZP
DS
9
11
60.2629
5.17539
20680
Kacper Kuflowski
Wojciech Okrzesik
MA
MA
5
4
59.6927
6.09228
09736
Karol Kałuziński
Adam Motyka
LD
LD
7
7
59.5825
7.12139
01826
Remigiusz Kaźmierczak
Janusz Kościelny
DS
WP
5
11
59.1723
8.11471
02846
Maciej Rodzaj
Ryszard Woliński
MP
MP
9
13
58.5921
9.07130
12714
Eugeniusz Konik
Wacław Mizera
OP
MP
5
4
58.3119
10.08294
07849
Mariusz Bartkowski
Bogdan Szulejewski
LU
KP
18
21
57.8117
11.02934
18128
Krzysztof Kujawa
Wojciech Kurkowski
SL
LU
19
7
57.5514
11.07221
22990
Andrei Kavalenka
Henryk Mach
WM
MP
7
1
57.5514
13.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
MA
MA
9
7
57.0911
14.02495
02976
Andrzej Kokoryka
Tomasz Raczkiewicz
LU
LU
11
13
55.529
15.11198
06121
Krzysztof Lipowski
Bogdan Trun
ZP
ZP
5
5
55.007
16.11949
11953
Piotr Dobrzyński
Piotr Wójtowicz
MP
MP
1.5
1.5
54.807
17.14626
19366
Mateusz Dominik
Piotr Szewczyk
MP
MP
3
3
54.587
18.03345
03588
Zbigniew Mącior
Maciej Wilkoszewski
SL
SL
18
5
53.856
19.12272
06822
Anna Makarewicz
Anna Nosalska
MA
PD
7
7
53.806
20.06765
06915
Piotr Łyczkowski
Andrzej Serwach
MA
MA
12
12
53.706
21.05282
08769
Jerzy Nowak
Sławomir Piechocki
WP
WP
13
13
53.235
22.17596
19601
Jerzy Jasiński
Jan Surdej
MP
MP
2
2
52.975
23.06795
16140
Ewa Miszewska
Andrzej Szepczyński
PK
PK
19
5
52.865
23.17082
01054
Maciej Boczar
Tadeusz Garbacik
MA
MP
7
15
52.865
25.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
52.764
26.02460
09491
Marek Atalski
Rafał Niedzielski
LU
LU
13
9
52.684
27.02507
02519
Grzegorz Kułak
Bartosz Matras
LU
WM
13
9
52.143
28.02775
07617
Małgorzata Praszałowicz
Mirosław Sady
MP
MP
5
12
51.463
29.01892
01901
Leszek Szymaniec
Jerzy Wiszniewski
OP
OP
7
7
51.412
30.04001
04509
Adam Wróblewski
Janusz Wróblewski
WM
WM
2.5
9
51.282
31.21821
06697
Antoni Danek
Jarosław Kostrzewa
WP
MA
1
11
50.572
32.16903
16585
Roman Madej
Adam Pigulski
DS
DS
4
5
50.311
33.12108
17030
Aleksandra Jarosz
Anna Zaręba
PM
MA
7
5
50.001
33.20168
03370
Bogusław Jarosz
Jerzy Miś
SL
SL
3
5
50.001
35.06845
07725
Tomasz Paluchowski
Grzegorz Superson
MA
MP
13
15
49.791
36.21731
01381
Marek Brosch
Piotr Klubiński
DS
DS
2.5
11
49.691
37.05111
02831
Wit Klapper
Włodzimierz Wala
MP
MP
21
21
49.061
38.11358
12123
Aleksander Krych
Mateusz Stępiński
MA
MA
7
11
48.391
39.20260
20261
Anna Diakun
Roger Szarek
DS
DS
2.5
2.5
48.021
40.22169
13622
Romuald Kąkiel
Mirosław Łopaciuk
PD
MA
2
5
47.661
40.17528
16456
Dominik Rajtar
Sylwester Sokół
MP
LD
2.5
5
47.661
42. 
21408
Przemek Jęczalik
Krzysztof Świątkowski
-
SL
0
2.5
47.541
43.18433
05859
Marcin Miller
Artur Wasiak
LD
MA
2.5
13
47.401
44.12006
21057
Danuta Krupnik
Dariusz Sarzyński
MA
SL
7
3
47.031
45.03496
03546
Marek Skulimowski
Krzysztof Śliwoń
SL
SL
11
13
46.981
46.05624
12253
Jacek Grzelczak
Jerzy Kozyczkowski
LD
LD
15
11
46.671
47.18284
18066
Aleks Bukat
Michał Stasik
DS
DS
4
4
46.511
48.21405
19718
Mikołaj Chmielewski
Ignacy Kotewicz
MP
MP
1.5
2.5
46.461
49.21847
06562
Antonina Chmielewska
Maciej Czajkowski
MP
MA
2
5
46.151
50.19721
20706
Kacper Kisielewski
Jakub Michalski
MP
MP
3
2.5
45.681
51.01138
01206
Marek Pietraszek
Jacek Znamirowski
PK
PK
18
15
44.531
52.13156
03006
Paweł Szymański
Krzysztof Warzocha
LU
LU
3
12
43.961
53.06612
06733
Jerzy Góralczyk
Grzegorz Kula
PK
MA
5
11
43.811
54.18417
16373
Robert Czernecki
Krzysztof Pietruszka
LD
LD
3
3
43.541
54.20186
20171
Anna Kozikowska
Agnieszka Łuczak
DS
DS
2
1.5
43.541
56.20170
10486
Adam Stachura
Artur Stachura
MP
MP
2
1
42.911
57.14584
16341
Marek Heichel
Mateusz Krzemyk
MP
MP
5
2.5
42.341
58.22245
21538
Mateusz Janik
Jan Luber
MP
SL
1
2
41.931
59.13709
02806
Grzegorz Głasek
Wojciech Strzemecki
SW
DS
11
21
41.881
60.22260
21492
Anna Kurzeja
Angelika Węgrzyn
MP
MP
0
0.5
41.821
61.08783
21383
Piotr Leszczyński
Łukasz Lichota
MP
MP
1
1
41.671
62.12154
09424
Mateusz Sobczak
Stefan Szenberg
DS
DS
15
13
41.351
63.21880
21879
Błażej Mróz
Wojciech Mróz
MP
MP
2
1
41.241
64.15340
03221
Aleksander Drabczyk
Paweł Jończyk
SL
SL
4
5
41.181
65.17544
19730
Łukasz Kasperczyk
Jakub Korzeniowski
DS
MP
3
2
40.681
66.16504
14650
Alena Hallakh
Dmitry Kamlyuk
PD
PD
0
2
40.051
67.21893
18933
Nadia Berut
Tomasz Jaworski
KP
KP
1.5
2.5
35.421

Łącznie 852 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-03-05 g.06:07:58 (0.3008/144) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.