Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6379/31073 zbitka

szczegóły imprezy

Drużynowe Mistrzostwa Polski - sezon 2023/2024
III liga LD
sobota, 13 kwietnia 2024r.

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL drużyna
1.05560Paweł AmbroziakLD5245Jagielloński Ośrodek Kultury Łódź
2.05564Paweł BanackiLD4170Jagielloński Ośrodek Kultury Łódź
3.05565Jerzy BaranieckiLD4286Ekolog Łódź
4.15214Tadeusz BartolikLD2.5273Zdrowie Piast Sieradz
5.13638Włodzimierz BiernackiLD3273Zdrowie Piast Sieradz
6.22011Adam BrancewiczLD0.5124Kenez Łódź
7.21895Andrzej BronieckiLD1.5124Kenez Łódź
8.10456Waldemar BrzozowskiLD4142KDK II Kutno
9.05582Włodzimierz ChoinkowskiLD7259Rondo Bzura Red Łódź
10.15394Milan ChylińskiLD2.5210Rondo Bzura Blue Łódź
11.05586Bolesław CichockiLD777Kenez Łódź
12.17413Paweł CichośLD268PKB Ares Piotrków Tryb. - PTC Pabianice
13.05587Tadeusz CiechanowskiLD5123Rondo Bzura Blue Łódź
14.19025Krzysztof CieślakLD2.5191PKB Jakbud Piotrków Trybunalski
15.05592Dariusz CyganLD4300PTC Pabianice
16.05595Zenon DarmaszekLD5177Kenez Łódź
17.22099Witold DobroszekLD1.5273Zdrowie Piast Sieradz
18.21542Stanisław DróżdżLD1.5114PKB Ares Piotrków Tryb. - PTC Pabianice
19.17418Zofia DudaLD234PKB Ares Piotrków Tryb. - PTC Pabianice
20.21966Marek DudkiewiczLD1.553Rondo Bzura Blue Łódź
21.15395Andrzej DuszyńskiLD470Rondo Bzura Red Łódź
22.05606Grzegorz DziębowskiLD9273Zdrowie Piast Sieradz
23.16694Zenon FilipiakLD3108UTW Łowicz
24.07079Zbigniew FrankLD5208Jagielloński Ośrodek Kultury Łódź
25.15048Grzegorz FrątczakLD2232Lokator Zduńska Wola
26.06599Waldemar GałekLD4103PTC Pabianice
27.18553Marcin GarbarczykLD1.5232Lokator Zduńska Wola
28.18332Jerzy GawlikLD2223Lokator Zduńska Wola
29.05614Jerzy GaworczykLD5191PKB Jakbud Piotrków Trybunalski
30.06325Ireneusz GłowackiLD4150UTW Łowicz
31.18892Sławomir GomulakLD1142KDK II Kutno
32.09542Waldemar GórskiLD5208Rondo Bzura Red Łódź
33.05632Rafał ImielaLD5164PKB Ares Piotrków Tryb. - PTC Pabianice
34.18414Alicja Jackowska-SzotLD236UTW Łowicz
35.18391Urszula JakubowskaLD2.5191PKB Jakbud Piotrków Trybunalski
36.18390Jerzy JakubowskiLD2.5191PKB Jakbud Piotrków Trybunalski
37.16249Jakub JanasiakLD2.5210Rondo Bzura Blue Łódź
38.15876Marek JanaszkiewiczLD352PTC Pabianice
39.18326Grzegorz JanickiLD2149Lokator Zduńska Wola
40.12852Jerzy JanioLD452PTC Pabianice
41.21706Alicja JaszczakLD168PKB Ares Piotrków Tryb. - PTC Pabianice
42.07087Piotr KaczorowskiLD5189Jagielloński Ośrodek Kultury Łódź
43.05652Cezary KanarLD5121Rondo Bzura Red Łódź
44.17693Tadeusz KempkoLD2177Kenez Łódź
45.05662Tadeusz KołatLD2.5191PKB Jakbud Piotrków Trybunalski
46.18327Włodzimierz KozłowskiLD1.575Lokator Zduńska Wola
47.19700Zbigniew KretowiczLD1149Lokator Zduńska Wola
48.16412Jerzy KudlikLD3205KDK II Kutno
49.16888Ireneusz LiberadzkiLD3120UTW Łowicz
50.14694Jan ŁubkowskiLD4259Rondo Bzura Red Łódź
51.19755Marek ŁukaszewskiLD2232Lokator Zduńska Wola
52.18388Maciej MaciołekLD268PKB Ares Piotrków Tryb. - PTC Pabianice
53.18387Michał MaciołekLD2102PKB Ares Piotrków Tryb. - PTC Pabianice
54.05704Łukasz MajchrowskiLD4286Ekolog Łódź
55.10457Zdzisław MajerLD348KDK II Kutno
56.10458Ryszard MarasLD548KDK II Kutno
57.05712Jerzy MarkowskiLD5177Kenez Łódź
58.16370Jerzy MierzejewskiLD2.5190KDK II Kutno
59.18433Marcin MillerLD2.5286Ekolog Łódź
60.05727Małgorzata NalepaLD362Kenez Łódź
61.05739Robert NowickiWP15275KS Tęcza Szczecinek
62.05743Tadeusz OlbromskiLD469PTC Pabianice
63.13656Wiesław OlczykLD3273Zdrowie Piast Sieradz
64.23484Andrzej OlejniczakLD0112Lokator Zduńska Wola
65.18072Krzysztof OlejnikLD3189Zdrowie Piast Sieradz
66.07102Jacek OmelańczukLD5240PTC Pabianice
67.12835Wacław OpackiLD3121Rondo Bzura Red Łódź
68.18412Zofia OsadowskaLD1.548UTW Łowicz
69.16372Tadeusz OsieckiLD336UTW Łowicz
70.05759Zdzisław PawlickiLD4286Ekolog Łódź
71.14695Sławomir PawłowskiLD2205KDK II Kutno
72.13483Andrzej PełkaLD2154Kenez Łódź
73.05762Mirosław PiątkowskiLD557Jagielloński Ośrodek Kultury Łódź
74.16373Krzysztof PietruszkaLD3144UTW Łowicz
75.18413Grażyna PiorunLD2.5108UTW Łowicz
76.12777Piotr PiotrowskiLD5292PTC Pabianice
77.05774Maciej PotzLD4286Ekolog Łódź
78.05783Lech RakowskiLD576Jagielloński Ośrodek Kultury Łódź
79.14692Zbyszek RatajczakLD3205KDK II Kutno
80.06073Igor RegułaLD3103PTC Pabianice
81.21054Magdalena RegułaLD280PKB Ares Piotrków Tryb. - PTC Pabianice
82.05785Krzysztof RobaszekLD5227Jagielloński Ośrodek Kultury Łódź
83.18389Szymon RogutLD2.5164PKB Ares Piotrków Tryb. - PTC Pabianice
84.05791Krzysztof RosiakLD369PTC Pabianice
85.05793Ireneusz RóżyckiLD562Kenez Łódź
86.19178Mirosław RumakLD2168Zdrowie Piast Sieradz
87.10050Robert SacharczukLD2151Jagielloński Ośrodek Kultury Łódź
88.05804Jolanta SendackaLD13189Jagielloński Ośrodek Kultury Łódź
89.14357Tomasz SobczakLD252PTC Pabianice
90.18762Ewa Sokół-NawalnyLD2218Rondo Bzura Blue Łódź
91.07117Sławomir SroczyńskiLD5245Jagielloński Ośrodek Kultury Łódź
92.05828Mirosław StaszewskiLD5286Ekolog Łódź
93.05830Robert StolińskiLD15172PTC Pabianice
94.14508Zdzisław StoszekLD4218Rondo Bzura Blue Łódź
95.05834Roman SupełLD5190Rondo Bzura Red Łódź
96.20919Leszek SuperaLD2300PTC Pabianice
97.12923Maciej SzalewiczLD5259Rondo Bzura Red Łódź
98.05836Piotr SzczecińskiLD5218Rondo Bzura Blue Łódź
99.05837Lesław SzczepaniakLD3128PKB Jakbud Piotrków Trybunalski
100.16655Tadeusz SzczepańskiLD3132UTW Łowicz
101.05841Jerzy SzubigaLD563Zdrowie Piast Sieradz
102.12473Dariusz ŚledziewskiLD5225Rondo Bzura Red Łódź
103.16413Bogusław ŚwieżawskiLD2205KDK II Kutno
104.16707Piotr TrębskiLD3144UTW Łowicz
105.05858Jerzy WarszakowskiLD5286Ekolog Łódź
106.18684Grzegorz WasiakLD2.5218Rondo Bzura Blue Łódź
107.15975Jacek WęgrzykLD4104Rondo Bzura Red Łódź
108.18324Jan WiązekLD1.5205Lokator Zduńska Wola
109.17396Andrzej WieczorekLD1.5130Lokator Zduńska Wola
110.05870Piotr WnukLD5164PKB Ares Piotrków Tryb. - PTC Pabianice
111.21541Dariusz WojtasiakLD1.548KDK II Kutno
112.20131Marian WojtasińskiLD3139Kenez Łódź
113.03615Adam ZaczekLD2.5142KDK II Kutno
114.16455Jerzy ZnajdekLD2.5144UTW Łowicz

Łącznie 18778 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-05-25 g.15:40:25 (0.3507/124) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.