Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6369/31323 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP** XII Memoriał im. Arcymistrza Międzynarodowego Czarka Szadkowskiego
OTP** XII Memoriał im. Arcymistrza Międzynarodowego Czarka Szadkowskiego
niedziela, 18 lutego 2024r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.08769
09126
Sławomir Piechocki
Jacek Zalewski
WP
WP
13
9
60.65104II
II
2.05918
02185
Tomasz Derba
Damian Wroński
ZP
ZP
11
12
59.0695III
III
3.09994
10343
Adam Małecki
Waldemar Marczyński
LB
LB
5
3
58.9487III
III
4.12691
01502
Stanisław Borowiec
Mirosław Miłaszewski
DS
DS
5
19
58.9080 
 
5.08343
06042
Andrzej Gil
Zbigniew Nowak
ZP
ZP
5
5
58.7872 
 
6.07902
02114
Damian Mazurak
Sebastian Rawlik
LB
LB
7
7
57.1365 
 
7.06090
13767
Robert Cylwik
Robert Zaciura
ZP
ZP
7
5
56.6557 
 
8.12779
14960
Jacek Kufel
Krzysztof Kufel
WP
WP
5
4
56.5950 
 
9.02395
02126
Krzysztof Rogoziński
Sebastian Simonienko
WP
LB
12
5
56.3642 
 
10.05282
05400
Jerzy Nowak
Maciej Sobieralski
WP
WP
13
17
55.8935 
 
11.07906
02436
Andrzej Parmonik
Krzysztof Tumielewicz
LB
LB
7
9
55.5327 
 
12.10479
01608
Krzysztof Obłój
Marek Rużyło
DS
DS
5
5
55.4221 
 
13.01952
02000
Andrzej Choniawko
Janusz Hliwa
LB
LB
13
7
55.0220 
 
14.05221
02382
Tadeusz Masłowski
Sławomir Polak
LB
LB
9
7
54.4118 
 
15.05084
02121
Tadeusz Kaczanowski
Ryszard Sakowicz
ZP
MA
19
19
54.1517 
 
16.10403
06148
Andrzej Wielowieyski
Andrzej Wójcik
ZP
ZP
5
7
53.0516 
 
17.11355
06080
Władysław Korbutowicz
Jerzy Sadowski
ZP
ZP
5
12
53.0015 
 
18.05108
12317
Andrzej Kędzierski
Grzegorz Proniewicz
WP
WP
5
5
52.9313 
 
19.08841
06144
Mirosław Sankiewicz
Czesław Wojtaś
ZP
ZP
5
7
52.7612 
 
20.02037
02116
Tadeusz Kowalicki
Andrzej Rękosiak
LB
LB
7
9
52.7211 
 
21.14374
14375
Czesław Socha
Bogusław Zieliński
ZP
ZP
4
5
52.539 
 
22.05352
05353
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
WP
WP
9
13
52.518 
 
23.02018
02119
Robert Karanowski
Edward Sajkowski
LB
LB
9
4
52.297 
 
24.10365
10364
Grzegorz Hajkowicz
Marek Stolarczyk
LB
LB
2
2.5
52.186 
 
25.12914
17301
Łukasz Frąckowiak
Arkadiusz Jaranowski
LB
LB
4
4
52.104 
 
26.01945
07926
Mirosław Bublewicz
Maciej Wierzbicki
WP
WP
11
9
51.263 
 
27.02049
02093
Kazimierz Kuczyński
Stanisław Owczarski
LB
LB
5
12
50.852 
 
28.02025
02143
Roman Klejny
Mieczysław Stefański
LB
LB
11
9
49.941 
 
29.05079
05544
Rafał Junik
Jolanta Ziętara
WP
WP
7
7
49.931 
 
30.02234
02305
Piotr Ciesielski
Henryk Krzymiński
LB
LB
3
5
49.451 
 
31.11806
04818
Olga Jackiewicz
Krzysztof Materek
PM
PM
2
4
49.241 
 
32.06014
04848
Adam Małdyk
Maria Tomczewska
ZP
PM
5
7
48.261 
 
33.02036
02087
Stanisław Kotas
Marian Nieznański
LB
LB
5
7
48.051 
 
34.16736
20140
Paweł Kańduła
Małgorzata Żychlińska
LB
LB
2
2
47.341 
 
35.15633
02163
Bogusław Drozd
Henryk Tyburczy
ZP
ZP
4
5
47.081 
 
36.02040
02074
Skarbimir Kozar
Bogusław Mazierski
LB
LB
5
4
46.941 
 
37.02057
02199
Radosław Liskowiak
Wiesław Żegilewicz
LB
LB
5
12
46.911 
 
38.02115
06151
Czesław Rekret
Hanna Zembrzuska
ZP
ZP
5
9
46.691 
 
39.01968
22495
Sławomir Drewalski
Marta Haszkiewicz
LB
LB
5
1
46.381 
 
40.16470
12680
Agata Pyclik
Michał Wróblewski
ZP
ZP
3
4
46.261 
 
41.04906
05454
Jan Borychowski
Bogdan Świątek
WP
WP
13
13
46.101 
 
42.16729
05438
Barbara Podgórska
Witold Szczepaniak
WP
WP
5
5
46.091 
 
43.02261
02174
Krzysztof Hajkowski
Wojciech Waszkowiak
LB
LB
9
12
45.871 
 
44.01234
01707
Kazimierz Bednarek
Stanisław Wachel
DS
DS
9
7
44.931 
 
45.02296
01682
Janusz Kotasa
Michał Szymkowiak
LB
LB
5
4
44.771 
 
46.01936
14301
Władysław Biernat
Marian Grzesiak
LB
LB
5
4
44.061 
 
47.23633
18502
Adam Królak
Małgorzata Węglewska
WP
LB
0
3
43.111 
 
48.11503
15688
Mirosława Miętkiewska
Barbara Soroko
WP
LB
3
3
42.011 
 
49.09001
07909
Marek Matwijewicz
Paweł Pietrażycki
LB
LB
5
5
41.231 
 
50.21478
21501
Katarzyna Rzepka
Kazimierz Woliński
WP
WP
1.5
2
40.901 
 
51.20899
19673
Marian Andruch
Andrzej Pawlik
LB
LB
2
2
40.351 
 
52.09039
23713
Leszek Kiczaty
Kazimierz Pronkiewicz
LB
LB
5
0
33.581 
 
53.15906
11198
Dariusz Głowiński
Krzysztof Lipowski
ZP
ZP
4
5
33.531 
 
54.18859
14369
Sławomir Jamka
Józef Klimowski
ZP
ZP
3
4
30.641 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1846 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-05-25 g.16:16:32 (0.4112/118) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.