Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6286/31476 turniej teamów
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

Grand Prix Polski Teamów (3)
IX Memoriał Krzysztofa Bądera o Puchar Starosty Sieradzkiego
niedziela, 24 marca 2024r.

Wyniki oficjalne − turniej teamów Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.05423
06540
01345
15259
06909
Jeremi Stępiński
Bartosz Chmurski
Maciej Hutyra
Dominika Ocylok
Anna Sarniak
OP
MA
OP
WP
MA
21
24
11
5
21
16.69334I
I
I
I
I
2.07431
07346
03529
13174
Marek Witek
Kazimierz Lichawski
Jacek Szczerbowski
Ryszard Zwolak
PM
SL
SL
SL
21
13
9
5
-16.69284II
II
II
II
3.13709
04762
04111
09755
Grzegorz Głasek
Konrad Araszkiewicz
Krzysztof Kotorowicz
Łukasz Witkowski
SW
SW
SW
SW
11
21
21
17
-0.08240II
II
II
II
4.05730
05675
05678
06346
Wiesław Niciński
Mariusz Kraśnicki
Adam Krysiak
Adam Pawłowski
LD
LD
LD
LD
13
9
7
13
-17.34197 
 
 
 
5.06795
06716
07000
07869
Ewa Miszewska
Anna Kręglewska-Wnuk
Tomasz Wnuk
Sławomir Zawiślak
PK
WP
WP
SL
19
9
12
21
-3.35154 
 
 
 
6.07099
06554
05611
06815
04740
Jerzy Olczyk
Jarosław Cieślak
Dominik Filipowicz
Piotr Nawrocki
Piotr Wiankowski
DS
DS
DS
MA
MA
11
21
21
21
21
-0.17111 
 
 
 
 
7.04198
01318
04108
08195
09643
04842
Adolf Bocheński
Stanisław Gołębiowski
Przemysław Janiszewski
Dariusz Kowalski
Tomasz Sielicki
Leszek Sztyrak
WM
DS
DS
WM
WM
DS
15
24
21
21
11
19
-1.8467 
 
 
 
 
 
8.05568
04353
13412
05859
Zdzisław Beling
Krzysztof Łukaszewicz
Zuzanna Moszczyńska
Artur Wasiak
WM
WM
MA
MA
18
15
9
13
-15.5560 
 
 
 
9.12154
12999
09357
16807
03512
02806
Mateusz Sobczak
Adam Krysa
Arkadiusz Majcher
Dariusz Sołtysik
Wojciech Sołtysik
Wojciech Strzemecki
DS
DS
MA
DS
DS
DS
15
13
15
2.5
7
21
12.6952 
 
 
 
 
 
10.05713
12439
05656
08994
Mirosław Marszał
Arkadiusz Gotwald
Andrzej Kaźmierczak
Jacek Szkup
LD
LD
LD
LD
5
5
7
5
-12.6945 
 
 
 
11.06973
17155
10534
06963
Piotr Tuszyński
Sławomir Bąk
Waldemar Sroczyński
Marek Szymanowski
MA
MA
WP
MA
24
5
11
24
-20.9338 
 
 
 
12.15214
13638
05606
13656
18072
Tadeusz Bartolik
Włodzimierz Biernacki
Grzegorz Dziębowski
Wiesław Olczyk
Krzysztof Olejnik
LD
LD
LD
LD
LD
2.5
3
9
3
3
-23.4630 
 
 
 
 
13.08294
10095
06802
07849
Mariusz Bartkowski
Paweł Miechowicz
Tomasz Modrzejewski
Bogdan Szulejewski
MA
KP
WM
KP
18
17
13
21
47.8323 
 
 
 
14.12987
11451
07102
12777
Witold Pietrzak
Tomasz Baj
Jacek Omelańczuk
Piotr Piotrowski
PM
DS
LD
LD
3
4
5
5
-47.8315 
 
 
 
15.05708
09568
15519
10533
Janusz Makaruk
Mariusz Ilnicki
Piotr Kulesza
Ryszard Pałasz
ZP
DS
ZP
ZP
18
9
9
13
-17.158 
 
 
 
16.11428
05670
07109
05830
Paweł Zubiel
Andrzej Kozikowski
Jerzy Ronke
Robert Stoliński
LD
LD
LD
LD
9
15
13
15
-4.451 
 
 
 
17.15595
01347
11600
05856
Maciej Dąbrowski
Piotr Ilczuk
Jarosław Stach
Piotr Walczak
OP
LU
OP
WP
13
19
11
21
6.731 
 
 
 
18.16829
19724
04067
20076
Tomasz Zaleski
Bartosz Bejenka
Tomasz Bliński
Marek Nazarko
PD
PD
PD
PD
7
4
9
4
-6.731 
 
 
 
19.09228
05615
18128
09736
Karol Kałuziński
Jarosław Gąsiorowski
Wojciech Kurkowski
Adam Motyka
LD
LD
LU
LD
7
13
7
7
-15.821 
 
 
 
20.05701
05574
06551
07809
09303
18890
Marta Maj-Rudnicka
Przemysław Błaszczyk
Jacek Ciechomski
Piotr Kołuda
Jarosław Łaszczuk
Vasil Valchev
WP
LD
LU
LU
WP
LU
13
18
19
18
9
7
-36.521 
 
 
 
 
 
21.06822
04061
04157
04097
Anna Nosalska
Jan Bojaryn
Sławomir Bolesta
Andrzej Raczkowski
PD
PD
PD
PD
9
7
9
7
19.771 
 
 
 
22.21769
21367
20259
21368
Wojciech Wnuk
Jakub Bereza
Jan Kot
Uladzislau Tsitavets
MA
MA
MA
MA
2.5
3
2.5
2.5
-19.771 
 
 
 
23.01705
12139
01483
01744
Małgorzata Turska-Marcinowska
Remigiusz Kaźmierczak
Adam Marcinowski
Krzysztof Wójcik
DS
DS
DS
DS
9
5
9
7
-1.821 
 
 
 
24.23068
19830
16898
17545
Justyna Kalisoras
Wojciech Bąk
Maciej Kędzierski
Franciszek Kurlit
LB
MP
LU
MP
1
4
7
5
-10.411 
 
 
 
25.12923
17495
05582
09542
Maciej Szalewicz
Robert Barankiewicz
Włodzimierz Choinkowski
Waldemar Górski
LD
LD
LD
LD
5
5
7
5
44.891 
 
 
 
26.07209
04191
19722
19723
Krzysztof Krajewski
Przemysław Bednarski
Michał Korwek
Adam Rogowski
PD
WM
MA
MA
7
7
2.5
2.5
43.771 
 
 
 
27.19178
22099
20789
19755
Mirosław Rumak
Witold Dobroszek
Bartosz Heyduk
Marek Łukaszewski
LD
LD
LB
LD
2
1.5
1
2
43.271 
 
 
 
28.05560
07079
05804
07117
Paweł Ambroziak
Zbigniew Frank
Jolanta Sendacka
Sławomir Sroczyński
LD
LD
LD
LD
5
5
13
5
35.491 
 
 
 
29.05876
07087
07090
06348
Piotr Wulkiewicz
Piotr Kaczorowski
Anna Kowalska
Tomasz Radwański
LD
LD
LD
LD
9
5
13
7
31.071 
 
 
 
30.05637
19176
18323
20131
Marian Jakubowski
Tomasz Kuś
Jan Szynczewski
Marian Wojtasiński
LD
LD
LD
LD
4
2.5
2
3
27.791 
 
 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 7407 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/2024/sieradz/t/2/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-05-25 g.17:25:33 (1.0315/139) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.