Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6555/31568 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP** 3. Memoriał Bolesława Ostrowskiego
3. Memoriał Bola Ostrowskiego
niedziela, 7 kwietnia 2024r., godz. 11:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.05017
05049
Józef Grewling
Jarosław Hilbrecht
WP
WP
7
7
64.30100II
II
2.08513
08979
Piotr Gawryś
Krzysztof Jassem
MA
DS
24
24
61.8393III
III
3.08978
09691
Jacek Leśniczak
Andrzej Twardowski
WP
PM
17
7
60.7486III
III
4.07591
05548
Aleksander Nowakowski
Janusz Zwierzyński
WP
WP
11
12
60.2980 
 
5.04921
02382
Cezary Bura
Sławomir Polak
WP
LB
9
7
60.1674 
 
6.21731
01381
Marek Brosch
Piotr Klubiński
DS
DS
3
11
59.3768 
 
7.05079
05544
Rafał Junik
Jolanta Ziętara
WP
WP
7
7
58.6662 
 
8.06041
05400
Edward Niewierowski
Maciej Sobieralski
WP
WP
11
17
58.1056 
 
9.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
11
11
57.8050 
 
10.13065
01662
Anna Jankowska
Tomasz Struzik
DS
DS
5
5
57.5644 
 
11.06712
09006
Ewa Kozyra
Adam Peszke
MA
WP
11
5
57.4038 
 
12.15596
22572
Grzegorz Silny
Marek Tymoszyk
WP
WP
1.5
0
57.3531 
 
13.17983
22567
John Catlow
Serhii Poznanskyi
WP
WP
4
1.5
56.8525 
 
14.18409
11401
Dariusz Forycki
Robert Komar
LB
LB
4
4
56.8320 
 
15.05055
01621
Jolanta Jacoszek
Wojciech Sękowski
WP
DS
4
5
56.7219 
 
16.09283
05321
Maciej Mizerka
Andrzej Pietrkiewicz
WP
WP
4
5
56.5518 
 
17.16184
16183
Tomasz Bartnicki
Zofia Miechowicz
KP
KP
7
7
56.4417 
 
18.10479
01744
Krzysztof Obłój
Krzysztof Wójcik
DS
DS
5
7
56.4116 
 
19.11423
05450
Krzysztof Buzała
Rafał Szymański
WP
WP
5
5
55.4215 
 
20.18642
05483
Maria Niklaus
Tomasz Wasilewski
WP
WP
3
9
55.3014 
 
21.01945
07926
Mirosław Bublewicz
Maciej Wierzbicki
WP
WP
11
9
55.2013 
 
22.14789
09099
Bartosz Kaczmarek
Tomasz Lipiński
WP
WP
5
5
55.1712 
 
23.08769
09126
Sławomir Piechocki
Jacek Zalewski
WP
WP
13
9
54.9911 
 
24.05192
21060
Jarosław Lubczyński
Katarzyna Stachowiak
WP
WP
5
2.5
54.7210 
 
25.05210
05508
Przemysław Maliszewski
Robert Włodkowski
WP
WP
5
7
54.369 
 
26.10905
02146
Aleksander Blumski
Grzegorz Struzik
WP
WP
1.5
3
53.618 
 
27.08485
04922
Grażyna Busse
Piotr Busse
WP
WP
17
19
53.267 
 
28.03401
05534
Jarosław Ostrowski
Stanisław Zakrzewski
WP
WP
15
17
53.246 
 
29.06090
13767
Robert Cylwik
Robert Zaciura
ZP
ZP
7
5
53.025 
 
30.18859
14369
Sławomir Jamka
Józef Klimowski
ZP
ZP
3
4
52.264 
 
31.07717
11296
Halina Mikołajczak
Artur Pomarański
ZP
OP
4
9
52.093 
 
32.08370
07568
Bartłomiej Kamelski
Marek Kamelski
KP
KP
7
4
51.912 
 
33.05081
05430
Marek Juszczak
Janusz Suszczyński
WP
WP
5
5
51.331 
 
34.21478
21501
Katarzyna Rzepka
Kazimierz Woliński
WP
WP
2
2
51.081 
 
35.11590
13092
Maciej Baranowski
Wiesław Muzykiewicz
WP
WP
2.5
2.5
49.461 
 
36.04906
05454
Jan Borychowski
Bogdan Świątek
WP
WP
13
13
48.961 
 
37.12783
10012
Robert Mrukowski
Waldemar Zieliński
KP
KP
7
5
48.961 
 
38.17254
05352
Krzysztof Jordan
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
WP
WP
4
9
48.861 
 
39.15107
05525
Jerzy Kamiński
Maciej Wybranowski
WP
WP
3
5
48.761 
 
40.09001
07909
Marek Matwijewicz
Paweł Pietrażycki
LB
LB
5
5
48.621 
 
41.20043
21548
Hanna Kempka
Agnieszka Kwacz
LB
WP
2
2
48.621 
 
42.18842
21558
Rafał Milinkiewicz
Radosław Spychalski
WP
WP
2.5
2
48.321 
 
43.18647
20797
Jakub Nawrocki
Jakub Piłat
WP
WP
3
3
47.781 
 
44.05203
07663
Sławomir Maciejewski
Krzysztof Szymczak
WP
WP
5
5
46.431 
 
45.05350
05356
Wojciech Robiński
Lech Rosochowicz
WP
WP
5
5
46.041 
 
46.01224
10472
Marek Bałdysz
Samuel Bałdysz
DS
DS
13
7
45.261 
 
47.02057
02199
Radosław Liskowiak
Wiesław Żegilewicz
LB
LB
5
12
45.091 
 
48.19346
19403
Andrzej Dachtera
Andrzej Grześko
WP
WP
2
2
44.801 
 
49.12093
10352
Jarosław Marczewski
Krzysztof Staśkiewicz
WP
WP
4
4
44.491 
 
50.21966
18502
Marek Dudkiewicz
Małgorzata Węglewska
LD
LB
1.5
3
44.461 
 
51.17230
20201
Krzysztof Bonowicz
Piotr Mizak
KP
KP
3
2.5
43.831 
 
52.05059
05282
Stanisław Janik
Jerzy Nowak
WP
WP
13
13
43.651 
 
53.12691
01725
Stanisław Borowiec
Dariusz Wincenty
DS
DS
5
11
43.111 
 
54.05108
12317
Andrzej Kędzierski
Grzegorz Proniewicz
WP
WP
5
5
42.171 
 
55.20225
19644
Maciej Cieślukowski
Katarzyna Żabicka-Bajon
WP
WP
2
3
41.491 
 
56.21215
21217
Bożena Jakubowicz
Marta Mańkiewicz
WP
WP
1
1
39.641 
 
57.18491
13607
Tadeusz Dziadykiewicz
Jan Sztuba
WP
WP
3
2.5
39.051 
 
58.21131
23475
Maciej Kwacz
Ciprian Pitis
WP
WP
1.5
0
38.211 
 
59.23162
23728
Małgorzata Borowiak-Koppe
Wojciech Zielonka
WP
WP
1
0
38.111 
 
60.20038
21040
Robert Kempka
Maciej Nowakowski
WP
WP
2.5
1.5
36.681 
 
61.20045
20046
Renata Lachowska
Witold Lachowski
WP
WP
1.5
1.5
35.811 
 
62.04872
12434
Zygfryd Banecki
Wojciech Kaniewski
WP
WP
4
5
35.361 
 
63.23132
23457
Ewa Górska
Jolanta Schmidt
WP
WP
0
0
32.991 
 
64. 
23090
Magdalena Łabędzka
Jan Masarz
-
WP
0
0
25.161 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 2096 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-06-15 g.18:35:48 (0.2100/138) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.