Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6235/31693 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

Kongres Poznański
OTP** - Eliminacje MP Par OPEN
środa, 1 maja 2024r., godz. 12:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.09418
22882
Piotr Kuc-Dzierżawski
Giorgi Zedginidze
MP
MP
9
2.5
64.84132II
II
2.08978
09126
Jacek Leśniczak
Jacek Zalewski
WP
WP
17
9
62.25126III
III
3.05675
05678
Mariusz Kraśnicki
Adam Krysiak
LD
LD
9
7
58.92119III
III
4.13438
09550
Rafał Marks
Jakub Wojcieszek
MA
MA
15
19
58.66113 
 
5.08294
06802
Mariusz Bartkowski
Tomasz Modrzejewski
MA
WM
18
13
58.52108 
 
6.04250
04588
Bogusław Gierulski
Sławomir Henclik
WM
PM
21
19
58.34103 
 
7.05989
06131
Jerzy Kullass
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
9
9
58.1597 
 
8.05023
08769
Paweł Gruszczyński
Sławomir Piechocki
WP
WP
9
13
57.0992 
 
9.07827
07869
Lech Ohrysko
Sławomir Zawiślak
SL
SL
18
21
56.8986 
 
10.08128
04535
Zenon Betański
Dariusz Bogucki
PM
PM
5
18
56.8181 
 
11.01892
01901
Leszek Szymaniec
Jerzy Wiszniewski
OP
OP
7
7
56.6176 
 
12.10534
06973
Waldemar Sroczyński
Piotr Tuszyński
WP
MA
11
24
56.5170 
 
13.07809
18890
Piotr Kołuda
Vasil Valchev
LU
LU
19
7
56.1365 
 
14.16729
05438
Barbara Podgórska
Witold Szczepaniak
WP
WP
5
5
55.7759 
 
15.01444
01718
Ryszard Laskowski
Bogumił Wegner
LB
LB
7
12
55.3454 
 
16.05242
04848
Ewa Knapik
Maria Tomczewska
WP
PM
5
7
55.2349 
 
17.18896
20668
Jakub Franczak
Emilia Gwóźdź
DS
PD
3
1.5
55.0743 
 
18.08117
14753
Grażyna Brewiak
Jarosław Piasecki
PM
PM
19
12
55.0638 
 
19.21756
22119
Stanisław Heimrath
Antoni Krawiecki
WP
WP
2
2
54.9332 
 
20.05574
05856
Przemysław Błaszczyk
Piotr Walczak
LD
WP
18
21
54.9027 
 
21.02673
02519
Marek Jaworski
Bartosz Matras
MP
WM
13
9
54.7426 
 
22.09822
06341
Zdzisław Ingielewicz
Grzegorz Narkiewicz
MA
MA
9
24
54.5625 
 
23.04802
01726
Cezary Krzemiński
Tomasz Winciorek
PM
MA
18
19
54.4724 
 
24.21724
05280
Eugeniusz Bienias
Waldemar Nowak
WP
WP
1.5
5
54.4023 
 
25.08485
04922
Grażyna Busse
Piotr Busse
WP
WP
17
19
54.2722 
 
26.01807
11296
Roman Grzelak
Artur Pomarański
OP
OP
15
9
54.2121 
 
27.18647
20797
Jakub Nawrocki
Jakub Piłat
WP
WP
3
3
54.1220 
 
28.05708
10533
Janusz Makaruk
Ryszard Pałasz
ZP
ZP
18
13
54.0419 
 
29.03707
03807
Marek Giża
Tomasz Latos
WP
KP
9
9
53.7419 
 
30.13364
11809
Adam Lonski
Krzysztof Mielnik
PM
PM
9
11
53.5218 
 
31.17916
20655
Kajetan Gościański
Dominika Lucka
WP
SL
2.5
3
53.3617 
 
32.05081
05371
Marek Juszczak
Grzegorz Samol
WP
WP
5
5
53.2816 
 
33.15259
16585
Dominika Ocylok
Adam Pigulski
WP
DS
5
5
53.2015 
 
34.06795
16140
Ewa Miszewska
Andrzej Szepczyński
PK
PK
19
5
53.1614 
 
35.05059
05282
Stanisław Janik
Jerzy Nowak
WP
WP
13
13
53.0613 
 
36.16317
15665
Marian Krasowski
Andrei Sotnikau
PD
PD
7
4
52.7512 
 
37.02219
12316
Beata Bojarska
Andrzej Proniewicz
WP
WP
5
4
52.6311 
 
38.04985
02121
Rafał Gardzielewski
Ryszard Sakowicz
MA
MA
13
19
52.5410 
 
39.21731
01381
Marek Brosch
Piotr Klubiński
DS
DS
3
11
52.499 
 
40.04547
07794
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
PM
PM
18
11
52.408 
 
41.06627
21979
Krzysztof Hołowacz
Michał Hołowacz
MA
MA
7
2
52.057 
 
42.04042
10893
Janusz Kowalewski
Mariusz Tatarczuk
PD
PD
12
4
51.947 
 
43.19899
20033
Milena Klimiuk
Dominik Magryś
MP
PK
4
4
51.886 
 
44.15630
12435
Marian Kanikowski
Janusz Kopras
WP
WP
4
5
51.835 
 
45.15519
07725
Piotr Kulesza
Grzegorz Superson
ZP
MP
9
15
51.774 
 
46.01005
01045
Andrzej Biliński
Jacek Sroczyński
DS
DS
2.5
3
51.613 
 
47.16184
16183
Tomasz Bartnicki
Zofia Miechowicz
KP
KP
7
7
51.602 
 
48.06697
19938
Jarosław Kostrzewa
Miłosz Polak
MA
MA
11
2.5
51.591 
 
49.05944
03345
Adam Hintertan
Zbigniew Mącior
MA
MP
12
18
50.931 
 
50.19724
18645
Bartosz Bejenka
Ewa Morawska
PD
WP
4
5
50.731 
 
51.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
11
11
50.341 
 
52.06620
06621
Igor Grzejdziak
Sabina Grzejdziak
WM
WM
17
15
50.241 
 
53.14782
12374
Jakub Patreuha
Zdzisław Patreuha
MA
DS
11
5
50.201 
 
54.09387
02185
Cezary Jarmuł
Damian Wroński
ZP
ZP
7
12
49.831 
 
55.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
9
9
49.701 
 
56.20010
15044
Aneta Klaczyńska
Piotr Surdyk
WP
WP
2.5
5
48.931 
 
57.17254
05509
Krzysztof Jordan
Marek Włoszczuk
WP
WP
4
5
48.691 
 
58.15511
19474
Kacper Kopka
Agnieszka Tokarczyk
MA
MA
9
2.5
48.441 
 
59.13709
14728
Grzegorz Głasek
Kamil Nowak
SW
SW
13
17
48.221 
 
60.22099
19178
Witold Dobroszek
Mirosław Rumak
LD
LD
1.5
2
47.931 
 
61.07902
02131
Damian Mazurak
Ryszard Smejda
LB
LB
7
7
47.701 
 
62.14252
05876
Stefan Kopyt
Piotr Wulkiewicz
PD
LD
5
9
47.491 
 
63.08097
04719
Włodzimierz Kocoń
Artur Toeplitz
PM
PM
5
7
47.091 
 
64.18284
17935
Aleks Bukat
Ryszard Rosikiewicz
DS
DS
4
5
46.681 
 
65.20068
20043
Alina Dobosz-Sztuba
Hanna Kempka
LB
LB
2
2
46.561 
 
66.21129
20787
Marta Jakubisiak
Tomasz Kalinowski
MA
SW
1.5
2.5
46.551 
 
67.04797
08859
Ryszard Konopka
Krzysztof Lewandowski
PM
DS
12
7
46.431 
 
68.07291
11466
Krzysztof Buras
Tadeusz Laszczak
SW
MA
24
9
46.361 
 
69.01840
05534
Leszek Majdański
Stanisław Zakrzewski
WP
WP
15
17
46.341 
 
70.05400
05446
Maciej Sobieralski
Marek Szukała
WP
WP
17
19
46.251 
 
71.12914
17301
Łukasz Frąckowiak
Arkadiusz Jaranowski
LB
LB
4
5
46.151 
 
72.21821
22844
Antoni Danek
Wojciech Dańczak
WP
WP
1.5
1
45.891 
 
73.06556
22169
Sylwester Cieślak
Romuald Kąkiel
MA
PD
12
2.5
45.891 
 
74.04551
08119
Robert Czarnecki
Waldemar Warzała
PM
PM
5
12
45.841 
 
75.19463
14956
Bogdan Kowalczyk
Wiesław Pytliński
KP
KP
4
2.5
45.721 
 
76.19926
12450
Jacek Barski
Katarzyna Dufrat
DS
PM
3
19
45.711 
 
77.18493
09138
Jarosław Chłądowicz
Danuta Kazmucha
DS
MA
2
21
45.401 
 
78.12783
10012
Robert Mrukowski
Waldemar Zieliński
KP
KP
7
5
44.321 
 
79.21850
21704
Wojciech Duda
Jakub Jaworski
MA
MA
2
2
43.951 
 
80.21426
22288
Konrad Długosz
Edward Niewolny
KP
KP
0.5
1
43.861 
 
81.23214
21642
Dorota Bździak
Lidia Nowak
WP
WP
0
1.5
43.851 
 
82. 
 
Olena Golub
Sergio Nitsche
-
-
6
6
43.641 
 
83.19722
19723
Michał Korwek
Adam Rogowski
MA
MA
2.5
2.5
43.471 
 
84.22752
18952
Piotr Michałkiewicz
Jerzy Węglarz
WP
WP
1.5
2
43.441 
 
85.17228
13339
Mirosław Derwojed
Jan Siwczyński
KP
KP
3
4
43.351 
 
86.21478
21501
Katarzyna Rzepka
Kazimierz Woliński
WP
WP
2
2
43.281 
 
87.05244
18667
Bogna Latowska
Roman Wojciechowski
WP
WP
2.5
2
41.891 
 
88.18491
13607
Tadeusz Dziadykiewicz
Jan Sztuba
WP
WP
3
2.5
41.431 
 
89.23068
16898
Justyna Kalisoras
Maciej Kędzierski
LB
LU
1
7
41.181 
 
90.20167
18996
Magdalena Judek
Natalia Węgleńska
MA
MA
2
2.5
41.181 
 
91.21234
21548
Monika Borowska
Agnieszka Kwacz
MA
WP
1.5
2
38.251 
 
92.15350
12651
Eliza Gardzińska
Wojciech Gardziński
MA
MA
2.5
3
37.681 
 
93.18677
20054
Andrzej Kita
Łukasz Taczalski
KP
LU
2.5
1
35.181 
 
94.17836
12629
Leszek Jędrzejczak
Tomasz Magryś
MA
PK
3
4
33.721 
 
95.02000
02109
Janusz Hliwa
Jerzy Poślednik
LB
LB
7
5
18.321 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 3988 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/2024/poznan/mppo/eliminacje/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-06-15 g.18:58:17 (0.2799/200) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.