Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6235/31701 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

Kongres Poznański
OTP** 1. Kongresowy
czwartek, 2 maja 2024r., godz. 11:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.12253
15615
Jerzy Kozyczkowski
Waldemar Pietrasiewicz
WP
LB
11
2.5
75.067538II
II
2.06556
22169
Sylwester Cieślak
Romuald Kąkiel
MA
PD
12
2.5
65.297035III
III
3.14782
12374
Jakub Patreuha
Zdzisław Patreuha
MA
DS
11
5
61.606633III
III
4.06041
09006
Edward Niewierowski
Adam Peszke
WP
WP
11
5
49.926231 
 
5.04949
17254
Michał Dembiński
Krzysztof Jordan
WP
WP
12
4
47.125829 
 
6.12093
10352
Jarosław Marczewski
Krzysztof Staśkiewicz
WP
WP
4
4
44.265427 
 
7.20706
20133
Jakub Michalski
Franciszek Stężała
MP
ZP
3
2
29.515025 
 
8.11590
07663
Maciej Baranowski
Krzysztof Szymczak
WP
WP
2.5
5
26.824623 
 
9.17912
21750
Alicja Kaczmarek
Karolina Kaczmarek
WP
WP
2
1
26.774221 
 
10.22099
19178
Witold Dobroszek
Mirosław Rumak
LD
LD
1.5
2
24.453819 
 
11.04906
05454
Jan Borychowski
Bogdan Świątek
WP
WP
13
13
22.003417 
 
12.14527
14528
Urszula Cwyl
Marek Palubiński
MA
MA
3
4
21.553015 
 
13.11423
05450
Krzysztof Buzała
Rafał Szymański
WP
WP
5
5
21.202613 
 
14.05064
05243
Andrzej Janowicz
Tomasz Mieloch
WP
WP
7
4
20.402211 
 
15.23068
16898
Justyna Kalisoras
Maciej Kędzierski
LB
LU
1
7
19.68189 
 
16.09387
02185
Cezary Jarmuł
Damian Wroński
ZP
ZP
7
12
18.94158 
 
17.05045
05356
Przemysław Hauser
Lech Rosochowicz
WP
WP
9
5
17.63158 
 
18.14252
05876
Stefan Kopyt
Piotr Wulkiewicz
PD
LD
5
9
16.74147 
 
19.17740
05192
Lidia Gapińska
Jarosław Lubczyński
WP
WP
3
5
16.05137 
 
20.21478
21501
Katarzyna Rzepka
Kazimierz Woliński
WP
WP
2
2
16.04126 
 
21.04551
08119
Robert Czarnecki
Waldemar Warzała
PM
PM
5
12
15.95126 
 
22.18943
11550
Witold Chmarzyński
Piotr Marcinowski
KP
PM
2.5
17
15.25116 
 
23.20167
18996
Magdalena Judek
Natalia Węgleńska
MA
MA
2
2.5
14.91105 
 
24.22579
12229
Piotr Pawełkiewicz
Robert Rychlicki
KP
KP
2
7
10.69105 
 
25.04921
05226
Cezary Bura
Andrzej Mazurek
WP
WP
9
12
10.6195 
 
26.04920
05371
Marek Bukowski
Grzegorz Samol
WP
WP
5
5
9.9284 
 
27.18119
05367
Bożena Budnik
Zbigniew Sabała
WP
WP
2.5
12
9.8584 
 
28.01840
05534
Leszek Majdański
Stanisław Zakrzewski
WP
WP
15
17
9.3274 
 
29.05400
05446
Maciej Sobieralski
Marek Szukała
WP
WP
17
19
8.2363 
 
30.02109
02131
Jerzy Poślednik
Ryszard Smejda
LB
LB
5
7
7.7763 
 
31.15511
19474
Kacper Kopka
Agnieszka Tokarczyk
MA
MA
9
2.5
6.5653 
 
32.05244
18667
Bogna Latowska
Roman Wojciechowski
WP
WP
2.5
2
6.3542 
 
33.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
11
11
5.0942 
 
34. 
 
Olena Golub
Sergio Nitsche
-
-
6
6
3.9832 
 
35.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
9
9
2.6321 
 
36.09283
05321
Maciej Mizerka
Andrzej Pietrkiewicz
WP
WP
4
5
1.8521 
 
37.02436
02199
Krzysztof Tumielewicz
Wiesław Żegilewicz
LB
LB
9
12
1.2111 
 
38.09001
07909
Marek Matwijewicz
Paweł Pietrażycki
LB
LB
5
5
0.4611 
 
39.23209
21220
Marcel Prokopowicz
Jadwiga Stężała
MP
ZP
1.5
2
0.2011 
 
40.18284
17935
Aleks Bukat
Ryszard Rosikiewicz
DS
DS
4
5
-0.2211 
 
41.21850
19723
Wojciech Duda
Adam Rogowski
MA
MA
2
2.5
-1.4411 
 
42.19899
20033
Milena Klimiuk
Dominik Magryś
MP
PK
4
4
-2.9411 
 
43.21739
21754
Michał Grabowski
Kinga Maćkowiak
WP
WP
1.5
1
-5.5211 
 
44.11673
06101
Gabriela Stężała
Paweł Stężała
ZP
ZP
2
7
-6.8611 
 
45.02395
02126
Krzysztof Rogoziński
Sebastian Simonienko
WP
LB
12
5
-6.9111 
 
46.20136
20304
Adrian Foltyn
Aleksandra Klupś
LB
LB
2
2
-6.9411 
 
47.22189
22288
Jan Ludwig
Edward Niewolny
WP
KP
1
1
-9.0311 
 
48.08097
04719
Włodzimierz Kocoń
Artur Toeplitz
PM
PM
5
7
-9.7411 
 
49.18491
12434
Tadeusz Dziadykiewicz
Wojciech Kaniewski
WP
WP
3
5
-10.2911 
 
50.19926
12450
Jacek Barski
Katarzyna Dufrat
DS
PM
3
19
-10.3711 
 
51.02000
07902
Janusz Hliwa
Damian Mazurak
LB
LB
7
7
-11.4111 
 
52.19724
18645
Bartosz Bejenka
Ewa Morawska
PD
WP
4
5
-13.0011 
 
53.09253
03740
Andrzej Drzewiecki
Roman Janczarek
KP
KP
5
5
-13.1611 
 
54.08638
09110
Andrzej Dymek
Jarosław Nowak
WP
WP
5
2.5
-16.0511 
 
55.05112
07717
Marek Klatkiewicz
Halina Mikołajczak
WP
ZP
5
4
-18.2911 
 
56.05108
12317
Andrzej Kędzierski
Grzegorz Proniewicz
WP
WP
5
5
-19.1911 
 
57.05081
05430
Marek Juszczak
Janusz Suszczyński
WP
WP
5
5
-19.7711 
 
58.21234
20308
Monika Borowska
Marek Stawujak
MA
WP
1.5
2
-20.0311 
 
59.20010
15044
Aneta Klaczyńska
Piotr Surdyk
WP
WP
2.5
5
-20.4011 
 
60.08970
19663
Bogusław Pawszak
Ewa Wawrowska
MA
MA
12
2.5
-23.3211 
 
61.18493
09138
Jarosław Chłądowicz
Danuta Kazmucha
DS
MA
2
21
-23.6211 
 
62.23164
23165
Anna Witalewska
Maciej Witalewski
WP
WP
0
0.5
-24.1711 
 
63.04797
08859
Ryszard Konopka
Krzysztof Lewandowski
PM
DS
12
7
-25.0911 
 
64.17836
12629
Leszek Jędrzejczak
Tomasz Magryś
MA
PK
3
4
-25.7211 
 
65.21752
21743
Wiktoria Glura-Karasiewicz
Anna Gorwa
WP
WP
1
1
-26.4011 
 
66.12780
12779
Alina Arndt-Kufel
Jacek Kufel
WP
WP
2.5
5
-33.1111 
 
67.18677
20054
Andrzej Kita
Łukasz Taczalski
KP
LU
2.5
1
-36.7511 
 
68.17508
18629
Maciej Masłowski
Andrzej Plewiński
WP
WP
2.5
2
-39.8911 
 
69.12914
17301
Łukasz Frąckowiak
Arkadiusz Jaranowski
LB
LB
4
5
-42.5211 
 
70.20921
20914
Jolanta Lewandowska
Marta Lewandowska
WP
WP
2
2
-48.5511 
 
71.15350
12651
Eliza Gardzińska
Wojciech Gardziński
MA
MA
2.5
3
-49.9411 
 
72.21704
19722
Jakub Jaworski
Michał Korwek
MA
MA
2
2.5
-51.6211 
 
73.21821
22844
Antoni Danek
Wojciech Dańczak
WP
WP
1.5
1
-55.5811 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1808 punktów PKL, w tym 950 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/2024/poznan/k1/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-06-15 g.19:58:29 (0.2225/156) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.