Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6612/31774 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

OTP* o Uśmiech Patryka
o Uśmiech Patryka Złoty Potok
niedziela, 14 kwietnia 2024r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.21351
22671
Elżbieta Chmielowska
Jakub Zieliński
MA
MA
1.5
0.5
61.765025III
III
2.19475
19106
Mariola Miklaszewska
Piotr Piątkiewicz
MA
MA
3
3
60.764322III
III
3.21817
19122
Dorota Oraczewska
Anna Zalewska
MA
MA
1
2.5
60.163618 
 
4.12899
23183
Michał Wróbel
Ewa Zawilska
MA
MA
11
1
58.683015 
 
5.18860
18996
Karolina Matraszek
Natalia Węgleńska
MA
MA
2
2.5
56.302312 
 
6.23360
21988
Jacek Łazarski
Urszula Probulska
MA
MA
0
1
55.43179 
 
7.10356
11084
Agnieszka Jonczyk
Jan Malinka
MA
SL
4
1.5
55.24105 
 
8.07130
23139
Eugeniusz Konik
Kazimierz Lorens
OP
SL
5
1
54.7995 
 
9.12999
15120
Adam Krysa
Agnieszka Pietrzyk
DS
SL
13
9
54.1684 
 
9.20193
20192
Elżbieta Paluczek
Ryszard Paluczek
WP
WP
2
2.5
54.1684 
 
11.21124
21442
Katarzyna Pogłód
Anna Sladek
MA
MA
2
1.5
54.0663 
 
12.20275
19348
Magdalena Gorczyca
Leszek Suder
SL
SL
1.5
2
54.0153 
 
13.15003
15004
Hanna Kalotka-Kręglewska
Tomasz Kręglewski
MA
MA
2.5
2.5
52.0242 
 
14.19341
14416
Paweł Olech
Irena Pruszko
MA
MA
2
2.5
50.9132 
 
15.21693
21678
Małgorzata Kurzewska
Tadeusz Kurzewski
MA
MA
1
1.5
49.5221 
 
16.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
MA
MA
9
7
49.0611 
 
17.15350
12651
Eliza Gardzińska
Wojciech Gardziński
MA
MA
2.5
3
47.9311 
 
18.21695
21690
Małgorzata Olejnik
Aleksandra Wilk
MA
MA
1.5
1.5
47.2111 
 
19.21129
21136
Marta Jakubisiak
Beata Rożek
MA
MA
1.5
1.5
46.9611 
 
20.21122
21123
Ewa Cieśla
Magdalena Zasiewska
MA
MA
1
1
46.6211 
 
21.20194
20195
Dorota Zwierzyńska
Wiesław Zwierzyński
MA
MA
1.5
1.5
46.2611 
 
22.21111
23595
Krzysztof Goszczyński
Maciej Kopczyński
MA
MP
1
0
46.2011 
 
23.21234
21480
Monika Borowska
Jarosław Szymków
MA
MA
1.5
1
45.5311 
 
24.20021
20006
Małgorzata Kołakowska
Iwona Orzełowska
MA
MA
1.5
1.5
45.0411 
 
25.18014
18015
Krystyna Jędrzejewska
Ireneusz Jędrzejewski
MA
MA
1.5
2
44.8411 
 
26.22188
22157
Renata Godlewska
Piotr Szymański
MA
MA
1
1.5
44.8111 
 
27.19102
20812
Marek Jefremienko
Hubert Kamiński
MA
MA
2
1.5
44.1811 
 
28.21110
 
Anna Lasocka
Renata Pawelec
MA
-
1.5
0
42.7511 
 
29.20349
20079
Izabela Górnicka
Anna Różańska
LB
LB
2
2
38.9811 
 
30. 
 
Roman Banasik
Irena Sznober
-
-
0
0
31.7111 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 538 punktów PKL, w tym 290 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-07-22 g.19:07:40 (0.1965/70) przez system MSC Cezar v.2.0.44 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.