Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C2222/10326 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP*** BUDIMEX GPP Par (1)
II TP - Grand Prix Polski Par
sobota, 11 lutego 2012r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.02121
09550
Ryszard Sakowicz
Jakub Wojcieszek
LB
WP
12
7
62.53200I
I
2.05059
05282
Stanisław Janik
Jerzy Nowak
WP
WP
12
12
62.08194II
II
3.01318
01661
Stanisław Gołębiowski
Włodzimierz Starkowski
DS
DS
18
19
61.60187II
II
4.10148
07812
Paulina Klimentowska
Zygmunt Kuczyński
MA
MA
4
7
59.92180III
III
5.06551
07114
Jacek Ciechomski
Waldemar Skóra
MA
LD
18
7
59.39174III
III
6.06580
10570
Piotr Dybicz
Wojciech Kaźmierczak
MA
MA
7
7
59.38169III
III
7.04527
05084
Krzysztof Antas
Tadeusz Kaczanowski
WP
WP
18
18
59.24164 
 
8.06693
06800
Jacek Korpetta
Sylwester Młynarczuk
MA
MA
13
18
58.90158 
 
9.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
PD
PD
19
13
57.97153 
 
10.07777
04108
Ewa Banaszkiewicz
Przemysław Janiszewski
MA
MA
13
18
57.76147 
 
11.11682
11681
Stanisław Bohut
Ziemowit Nowak
WM
PM
2
2.5
57.61142 
 
12.06706
06795
Apolinary Kowalski
Ewa Miszewska
WP
WP
24
18
56.95137 
 
13.04165
12357
Ihar Radziukevich
Aleh Tsimakhovich
PD
PD
4
7
56.95131 
 
14.04630
04740
Jacek Lasota
Piotr Wiankowski
PM
MA
7
12
56.88126 
 
15.06526
06877
Waldemar Burakowski
Waldemar Radziak
MA
MA
13
12
56.56120 
 
16.07849
01726
Bogdan Szulejewski
Tomasz Winciorek
MA
DS
18
18
56.51115 
 
17.04163
10370
Andrei Arlovich
Erikas Vainikonis
PD
PD
12
7
56.47110 
 
18.04240
09162
Dariusz Filipek
Jacek Trętowski
WM
WM
2.5
2
56.40104 
 
19. 
04618
Wojciech Brzozowski
Wiesława Kasperek
NZ
WM
0
2.5
56.3699 
 
20.09768
04721
Sebastian Piepióra
Piotr Tomczak
PM
PM
7
4
56.2393 
 
21.12923
11428
Maciej Szalewicz
Paweł Zubiel
LD
LD
2
4
55.9488 
 
22.04665
04842
Kazimierz Omernik
Leszek Sztyrak
PM
WM
18
18
55.8483 
 
23.06542
06543
Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
MA
MA
18
18
55.3977 
 
24.03724
07809
Leszek Hejne
Piotr Kołuda
KP
WP
4
13
55.2472 
 
25.08241
03847
Wojciech Dolny
Jarosław Michałowski
KP
KP
12
18
55.1766 
 
26.07221
15665
Andrei Kavalenka
Andrei Sotnikau
PD
PD
4
0
55.0861 
 
27.12108
07428
Aleksandra Jarosz
Izabela Weinhold
WP
SL
2.5
4
54.8556 
 
28.08107
04783
Maciej Bystrzejewski
Michał Górski
PM
PM
7
7
54.7950 
 
29.04411
04434
Zbigniew Prasek
Wojciech Romaszko
PM
PM
4
2.5
54.5945 
 
30.04303
04431
Roman Kierznowski
Zbigniew Rogowski
WM
WM
18
18
54.5340 
 
31.07775
04707
Piotr Anastaziak
Mirosław Szaliński
PM
PM
7
12
54.4839 
 
32.04662
06973
Michał Nowosadzki
Piotr Tuszyński
MA
MA
19
24
54.4338 
 
33.07796
07827
Marek Jeleniewski
Lech Ohrysko
WP
WP
13
13
54.2438 
 
34.03644
04022
Adam Błachnio
Adam Wujków
KP
KP
7
12
54.1137 
 
35.04670
04748
Mariusz Pater
Andrzej Wyborski
PM
PM
7
4
54.0336 
 
36.07572
04509
Ireneusz Jagielski
Janusz Wróblewski
WM
WM
4
7
53.8335 
 
37.04242
04473
Andrzej Fronczak
Jerzy Sukow
WM
WM
18
7
53.7834 
 
38.04535
04541
Dariusz Bogucki
Mariusz Brewiak
PM
PM
12
12
53.7633 
 
39.02013
02166
Andrzej Jeleniewski
Jarosław Wachnowski
LB
LB
18
18
53.6132 
 
40.04195
04546
Filip Bieńkowski
Andrzej Daszczuk
WM
WM
4
1.5
53.4231 
 
41.04857
05156
Jan Adamczewski
Roman Kujawski
WP
WP
7
7
53.3830 
 
42.08078
04682
Edmund Pinkiewicz
Jacek Piotrowski
PM
PM
12
12
53.2529 
 
43.06488
06689
Wiesław Andruk
Andrzej Kondeja
MA
MA
7
12
53.2428 
 
44.04547
07794
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
PM
PM
18
7
53.2127 
 
45.03787
03815
Adam Kozłowski
Michał Lewiński
LB
LB
12
12
53.1726 
 
46.06343
10056
Mariusz Nowak
Piotr Nowicki
MA
MA
7
2.5
53.1125 
 
47.04590
04596
Józef Idczak
Ryszard Jarmużewski
PM
PM
7
4
53.0625 
 
48.12275
13651
Michał Gulczyński
Roman Kowalewski
WP
PM
4
2.5
53.0524 
 
49.06716
07000
Anna Kręglewska-Wnuk
Tomasz Wnuk
MA
MA
4
7
52.8923 
 
50.03939
05856
Aleksander Skop
Piotr Walczak
KP
WP
7
18
52.7322 
 
51. 
04329
Bogdan Jabłoński
Zbigniew Krzepkowski
-
WM
0
4
52.6921 
 
52.04250
04451
Bogusław Gierulski
Jerzy Skrzypczak
WM
WM
19
19
52.6520 
 
53.09685
08565
Jerzy Rozenberg
Lechosław Suszka
PM
PM
2
2.5
52.5019 
 
54.05574
05624
Przemysław Błaszczyk
Jacek Grzelczak
LD
LD
12
7
52.3918 
 
55.04212
04405
Mirosław Cichocki
Krzysztof Pikus
WM
WM
18
18
52.3617 
 
56.07815
08434
Lena Leszczyńska
Witold Tomaszek
MA
MA
4
7
52.1316 
 
57.07164
14011
Sviatlana Badrankova
Ulyana Haponava
PD
PD
4
2
51.8915 
 
58.04229
04497
Mirosław Doroszuk
Mirosław Wilga
WM
WM
7
4
51.8514 
 
59.04577
04755
Gabriela Gnacińska
Danuta Żabicka
PM
PM
7
4
51.8113 
 
60.10813
12571
Bartłomiej Nowak
Włodzimierz Wasielewski
PM
PM
2
2
51.7413 
 
61.09549
11104
Maciej Bielawski
Sławomir Niajko
DS
ZP
4
7
51.5512 
 
62.15134
09355
Jolanta Bartczak
Mariusz Grabowski
WP
ZP
0.5
7
51.5411 
 
63.14184
14156
Żaneta Pisarskiene
Gintaras Simanaitis
PD
PD
1
2
51.5010 
 
64.09763
11646
Adam Wszeborowski
Sebastian Wybranowski
PD
PD
2.5
2
51.479 
 
65.04627
04737
Jacek Kuśmierz
Elżbieta Wesołowska
PM
PM
4
7
51.128 
 
66.05611
04815
Dominik Filipowicz
Małgorzata Pawłowska
WP
WP
12
4
50.877 
 
67.03933
10534
Eugeniusz Seichter
Waldemar Sroczyński
KP
WP
7
4
50.836 
 
68.04699
04735
Krzysztof Sikorski
Wacław Wejknis
PM
PM
18
13
50.555 
 
69.08117
04549
Grażyna Brewiak
Dariusz Chmielewski
MA
PM
18
2.5
50.414 
 
70.04319
04347
Dariusz Kozłowski
Henryk Łakomski
WM
WM
7
12
50.403 
 
71.09461
09462
Zbigniew Samborski
Marek Serdyński
WM
WM
1
1
50.332 
 
72.02912
02966
Jacek Janowski
Stanisław Pająk
SW
SW
18
12
50.291 
 
73.14187
14186
Justas Ceponkus
Ramunas Grigoraitis
PD
PD
1
1
50.21  
 
74.04413
04431
Grzegorz Probola
Zbigniew Rogowski
WM
WM
7
18
50.08  
 
75.09238
10247
Sławomir Dytkowski
Grzegorz Lasocki
WM
WM
2.5
4
50.07  
 
76.04261
04416
Lech Grabski
Bernard Pszczoła
WM
WM
4
7
50.03  
 
77.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Sarkanas
PD
PD
7
7
49.82  
 
78.10721
12006
Sławomir Czech
Danuta Krupnik
LU
MP
2.5
4
49.73  
 
79.06845
06895
Tomasz Paluchowski
Artur Rutkowski
MA
MA
12
18
49.64  
 
80.04284
15195
Leonard Jaskowiak
Wiesław Podlecki
WM
WM
12
1
49.37  
 
81.14276
11656
Pavel Klebanovich
Elena Shokhan
PD
PD
2
4
49.35  
 
82.04573
04745
Michał Gapa
Kazimierz Wołowiec
PM
PM
4
4
49.25  
 
83.04588
04593
Sławomir Henclik
Wacław Janicki
PM
WP
18
13
49.15  
 
84.02219
12362
Beata Bojarska
Justyna Stachowiak
WP
WP
4
2
49.11  
 
85.04643
04751
Bogdan Małysz
Andrzej Zaleski
PM
PM
18
4
49.08  
 
86.04219
04463
Aleksander Cydejko
Jan Stańczak
WM
WM
4
7
48.99  
 
87.12129
04396
Grzegorz Deptuła
Krzysztof Pakuła
WM
WM
4
4
48.94  
 
88.04365
04474
Krzysztof Michalczyk
Andrzej Sulima
WM
WM
12
7
48.46  
 
89.04279
04360
Jan Janiak
Mirosław Makatrewicz
WM
WM
7
7
48.34  
 
90.08388
04446
Tomasz Kuś
Maciej Sinkiewicz
WM
WM
2.5
2
48.23  
 
91.12197
08158
Michał Klukowski
Piotr Zatorski
DS
DS
4
13
48.12  
 
92.14370
14369
Marek Figurski
Józef Klimowski
ZP
ZP
1.5
1.5
48.10  
 
93.04628
09696
Marcin Kut
Grzegorz Wołowiec
PM
PM
4
2.5
48.08  
 
94.12127
04602
Jarosław Bartosiński
Aleksander Kasprzak
PM
PM
4
18
48.08  
 
95.06749
12968
Jacek Leszczyłowski
Andrzej Piesiewicz
MA
MA
1.5
4
48.08  
 
96.09155
09241
Piotr Ciak
Remigiusz Graczyk
WM
WM
4
4
48.06  
 
97.06186
08271
Sławomir Grędziński
Adam Karczmarz
MA
MA
4
4
47.87  
 
98.05670
09303
Andrzej Kozikowski
Jarosław Łaszczuk
LD
LD
12
2.5
47.86  
 
99.04040
04042
Jerzy Gober
Janusz Kowalewski
PD
PD
7
7
47.85  
 
100.04294
04301
Józef Kamiński
Tadeusz Kądzielewski
WM
WM
7
7
47.84  
 
101.07052
12450
Edmund Czubak
Katarzyna Dufrat
MA
DS
7
4
47.71  
 
102.05170
05242
Włodzimierz Kwiatkowski
Ewa Mielcarzewicz
WP
WP
12
4
47.66  
 
103.04078
12009
Jan Gardocki
Mirosław Hryszko
PD
PD
4
2.5
47.56  
 
104.09491
02157
Rafał Niedzielski
Paweł Szymonik
LU
MA
4
4
47.54  
 
105.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
MA
4
18
47.44  
 
106.04350
04427
Jarosław Łosiak
Edmund Reczuga
WM
WM
7
4
47.32  
 
107.04632
04684
Jacek Lew
Józef Pochroń
PM
PM
13
18
47.09  
 
108.10256
10260
Aleksander Czwakiel
Piotr Śmieliński
WP
WP
2
2
46.84  
 
109.06338
08297
Aleksander Marciniak
Leszek Pęcherzewski
MA
MA
4
4
46.84  
 
110.06721
07020
Edward Krusiewicz
Jan Zabrocki
MA
MA
7
7
46.67  
 
111.04712
08903
Leszek Szkudlarek
Olga Zabulewicz
PM
PM
7
4
46.66  
 
112.15827
06066
Adam Ilkiewicz
Ludwik Piotrowski
ZP
ZP
2.5
7
46.12  
 
113.04429
04469
Patryk Reszczyński
Tomasz Stopierzyński
WM
WM
4
4
46.04  
 
114.14157
 
Sonata Simanaitiene
Albertas Tyla
PD
-
2
0
46.02  
 
115.06705
06972
Zdzisław Kowalewski
Jacek Turczynowicz
MA
WP
12
18
45.91  
 
116.04144
04150
Adam Chmielewski
Wiesław Sienkiewicz
PD
PD
4
4
45.32  
 
117.14845
13882
Robert Krawczyk
Agnieszka Sławenta
PM
DS
1.5
1.5
44.79  
 
118.04145
12492
Włodzimierz Królak
Adam Myśliwiec
PD
PD
4
2.5
44.69  
 
119.06248
04480
Hilary Ślesicki
Waldemar Ślesicki
WP
WM
4
2
44.68  
 
120.13616
 
Arunas Jankauskas
Remigijus Mackus
PD
NZ
2.5
5
44.67  
 
121.08166
06780
Renata Dancewicz
Anna Mandecka
MA
MA
4
7
44.63  
 
122. 
04608
Jerzy Kwoczek
Bernard Rynkowski
-
WM
0
0
44.00  
 
123.11466
06883
Tadeusz Laszczak
Sławomir Rokicki
MA
MA
4
7
43.98  
 
124.12390
12391
Katarzyna Klimkiewicz
Tomasz Klimkiewicz
PM
PM
2
2
43.57  
 
125.08094
12010
Zdzisław Jędrzejczak
Dariusz Zieliński
PM
PM
2.5
2.5
42.84  
 
126. 
13693
Lars Hoglund
Curt Sjolin
SWE
LB
5
1.5
42.27  
 
127.13841
08057
Marek Parol
Zbigniew Pinkiewicz
PM
PM
1.5
12
42.23  
 
128.13920
06218
Wojciech Adamkiewicz
Andrzej Niewiadomski
MA
MA
2
4
42.00  
 
129.04531
04626
Marek Barylewski
Krzysztof Kurkiewicz
MA
PM
18
4
41.92  
 
130.11757
09686
Paweł Anastaziak
Janusz Różański
PM
PM
2
2
41.74  
 
131.08593
09245
Marcin Bartoszewski
Tomasz Sinkiewicz
WM
WM
4
4
41.71  
 
132.09287
09290
Ryszard Mytych
Jacek Wilczewski
WM
WM
0
0
41.63  
 
133.15468
 
Adam Kajzer
Jerzy Kajzer
PM
NZ
0
0
41.12  
 
134.04506
 
Regina Wołek
Wojciech Zasuwik
WM
NZ
2
0
40.97  
 
135. 
07584
Karol Stolarowicz
Ryszard Stolarowicz
-
WM
0
0.5
39.92  
 
136.08810
09414
Andrzej Garstka
Henryk Hacik
WM
WM
1
1.5
39.86  
 
137.08833
14229
Zdzisław Michalski
Daniel Wacławek
ZP
MA
2
0.5
39.67  
 
138. 
 
Ireneusz Ciszak
Janusz Ciszak
DS
NL
0
0
39.67  
 
139.10778
12084
Joanna Kazmucha
Małgorzata Kusiak
WP
WP
2.5
2
39.08  
 
140.04187
04435
Tadeusz Banach
Jan Romot
WM
WM
4
7
39.07  
 
141. 
 
Ryszard Pinuszewski
Waldemar Zieliński
NZ
NZ
0
0
38.86  
 
142.10869
10870
Alicja Krzemińska
Paweł Krzemiński
KP
KP
2
2
37.00  
 
143.08805
07559
Roman Błoński
Henryk Łęcki
WM
WM
2
1.5
36.86  
 
144.06765
06915
Piotr Łyczkowski
Andrzej Serwach
MA
MA
7
7
16.55  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 8794 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-01-19 g.06:57:41 (0.5221/298) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.