Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C2889/12696 turniej teamów
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTT*** GPTeamów (5)
Kongresowy Turniej Teamów
sobota, 1 czerwca 2013r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej teamów Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.12624
12620
11550
12154
Patryk Berhorst
Bartłomiej Cybula
Piotr Marcinowski
Mateusz Sobczak
PM
PM
DS
MA
2.5
2
2
2.5
147.01200I
I
I
I
2.01807
03345
05718
06887
Roman Grzelak
Zbigniew Mącior
Jerzy Michałek
Jacek Romański
SL
SL
SL
SL
7
18
18
24
143.79172II
II
II
II
3.08203
05056
12197
06341
09146
08158
Wojciech Gaweł
Rafał Jagniewski
Michał Klukowski
Grzegorz Narkiewicz
Piotr Tuczyński
Piotr Zatorski
WP
WP
DS
WP
WP
DS
13
18
7
24
12
13
133.94149II
II
II
II
II
II
4. 
 
 
 
 
Pim Coppens
Bob Donkersloot
Tobias Polak
Maarten Schollaardt
Michel Schols
NZ
NZ
NZ
NZ
NZ
0
0
0
0
0
132.63125 
 
 
 
 
5.06554
05611
01347
05520
Jarosław Cieślak
Dominik Filipowicz
Piotr Ilczuk
Marek Wójcicki
WP
WP
WP
WP
15
15
18
18
131.09102 
 
 
 
6.02496
02501
02515
06954
Cezary Komajda
Mariusz Kowalski
Piotr Lutek
Adam Suwik
LU
LU
LU
LU
7
7
4
18
124.5478 
 
 
 
7.03644
03844
04662
03978
04022
Adam Błachnio
Marcin Mazurkiewicz
Michał Nowosadzki
Jarosław Śmieszek
Adam Wujków
KP
KP
WP
KP
KP
7
4
19
12
12
123.3955 
 
 
 
 
8.04802
01840
03960
05856
Cezary Krzemiński
Leszek Majdański
Radosław Szczepański
Piotr Walczak
PM
WP
KP
WP
18
13
18
19
121.4439 
 
 
 
9.04588
04665
04699
04735
Sławomir Henclik
Kazimierz Omernik
Krzysztof Sikorski
Wacław Wejknis
PM
PM
PM
PM
18
18
18
13
119.5135 
 
 
 
10.01223
09138
06909
10085
Cathy Bałdysz
Danuta Kazmucha
Anna Sarniak
Justyna Żmuda
WP
WP
WP
WP
13
7
18
7
118.6331 
 
 
 
11.07777
08117
07792
01643
Ewa Banaszkiewicz
Grażyna Brewiak
Ewa Harasimowicz
Ewa Sobolewska
WP
WP
MA
DS
13
18
13
13
111.3927 
 
 
 
12.08485
04922
07591
05534
Grażyna Busse
Piotr Busse
Aleksander Nowakowski
Stanisław Zakrzewski
WP
WP
WP
WP
7
18
7
12
101.5523 
 
 
 
13.05574
04250
02121
04451
10534
06973
Przemysław Błaszczyk
Bogusław Gierulski
Ryszard Sakowicz
Jerzy Skrzypczak
Waldemar Sroczyński
Piotr Tuszyński
LD
WM
LB
WM
LB
LB
12
19
12
19
7
24
62.5319 
 
 
 
 
 
14.04535
04553
04643
04751
Dariusz Bogucki
Elżbieta Czekaj
Bogdan Małysz
Andrzej Zaleski
WM
PM
PM
PM
12
7
18
4
62.5115 
 
 
 
15.02912
02673
05111
02966
01865
07603
Jacek Janowski
Marek Jaworski
Wit Klapper
Stanisław Pająk
Andrzej Pawlak
Tomasz Pilch
SW
MP
MP
SW
LB
SL
18
7
19
12
12
18
61.9511 
 
 
 
 
 
16.05069
01661
01726
09550
Paweł Jassem
Włodzimierz Starkowski
Tomasz Winciorek
Jakub Wojcieszek
WP
DS
DS
WP
13
19
18
7
60.647 
 
 
 
17.05651
08978
02806
11319
Edward Kaczmarek
Jacek Leśniczak
Wojciech Strzemecki
Przemysław Zawada
WP
WP
MP
PK
13
13
18
7
60.413 
 
 
 
18.12047
06872
06904
13008
Andrzej Gołygowski
Kazimierz Puczyński
Lech Sadoś
Jerzy Szukała
WP
MA
MA
MA
7
13
12
4
58.52  
 
 
 
19.14709
14710
07221
04165
Andrei Chayeuski
Yauheni Hardzei
Andrei Kavalenka
Ihar Radziukevich
PD
PD
PD
PD
1.5
1.5
4
4
58.19  
 
 
 
20.06540
01318
06658
05176
06873
Bartosz Chmurski
Stanisław Gołębiowski
Jacek Kalita
Michał Kwiecień
Mariusz Puczyński
WP
DS
WP
DS
WP
19
18
19
24
19
56.93  
 
 
 
 
21.05017
05079
05081
05544
Józef Grewling
Rafał Junik
Marek Juszczak
Jolanta Ziętara
WP
WP
WP
WP
4
7
4
4
56.28  
 
 
 
22.04108
06706
06795
07869
Przemysław Janiszewski
Apolinary Kowalski
Ewa Miszewska
Sławomir Zawiślak
SL
WP
WP
LU
18
24
18
19
55.28  
 
 
 
23.09549
08107
11104
08769
05353
04740
Maciej Bielawski
Maciej Bystrzejewski
Sławomir Niajko
Sławomir Piechocki
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
Piotr Wiankowski
ZP
PM
ZP
WP
WP
SW
4
7
7
4
7
12
53.68  
 
 
 
 
 
24.05170
05226
05242
05436
Włodzimierz Kwiatkowski
Andrzej Mazurek
Ewa Mielcarzewicz
Mieczysław Szczechowiak
WP
WP
WP
WP
12
7
4
2.5
49.60  
 
 
 
25.13074
14286
13438
11903
Maciej Grabiec
Błażej Krawczyk
Rafał Marks
Paweł Szymaszczyk
MP
MP
MA
MA
4
2.5
4
4
49.45  
 
 
 
26.16135
 
15040
15621
Marie Eggeling
Barbara Gotard
Thomas Gotard
Tomasz Gotard
WP
GER
WP
PM
2.5
5
4
19
48.89  
 
 
 
27.03633
08243
11305
05670
Mariusz Arutiunianc
Jacek Gackowski
Łukasz Golder
Andrzej Kozikowski
KP
KP
SL
LD
7
7
4
12
42.73  
 
 
 
28.10472
12320
12914
14789
10770
Sammy Bałdysz
Zofia Bałdysz
Łukasz Frąckowiak
Bartosz Kaczmarek
Jan Pędziński
DS
DS
LB
WP
WP
2
1.5
1.5
1.5
2.5
42.19  
 
 
 
 
29.06334
06343
11245
06356
Dariusz Krajewski
Mariusz Nowak
Jarosław Szczygieł
Maciej Wiącek
MA
MA
MA
MA
12
7
2.5
7
40.98  
 
 
 
30.07190
06551
06877
07114
Paweł Chindelewicz
Jacek Ciechomski
Waldemar Radziak
Waldemar Skóra
MA
SW
MA
LD
12
18
12
7
39.93  
 
 
 
31.14885
15839
13899
14250
Marcin Dobrowolski
Adrian Górka
Grzegorz Jędrzejewski
Marcin Szymański
ZP
ZP
WP
WP
1.5
1
2
2
39.39  
 
 
 
32.12450
 
05314
 
Katarzyna Dufrat
Iris Grumm
Marcin Pędziński
Jessica Piafsky
WP
USA
WP
USA
7
5
13
5
34.44  
 
 
 
33.10978
11803
14480
12108
Natalia Banaś
Agnieszka Chudy
Krzysztof Duwe
Aleksandra Jarosz
DS
DS
MA
WP
2
2.5
1.5
4
27.57  
 
 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 4902 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-07-09 g.09:21:45 (0.2515/154) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.