Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C2515/13210 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP** Bursztynowy
55 OTP** BURSZTYNOWY
Szczecin, 28 września 2013 r.
sobota, 28 września 2013r.

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.05084
04665
Tadeusz Kaczanowski
Kazimierz Omernik
WP
PM
18
18
64.90100II
II
2.06112
14375
Roman Szlachetka
Bogusław Zieliński
ZP
ZP
7
4
61.9494III
III
3.06092
02131
Piotr Siemaszko
Ryszard Smejda
ZP
ZP
4
4
60.3089III
III
4.02013
02166
Andrzej Jeleniewski
Jarosław Wachnowski
LB
LB
18
18
60.0484 
 
5.07891
02121
Piotr Klimacki
Ryszard Sakowicz
ZP
LB
18
12
60.0379 
 
6.07595
06129
Jerzy Razik
Piotr Wasylko
ZP
ZP
13
7
58.2774 
 
7.04802
01539
Cezary Krzemiński
Wojciech Olański
PM
PD
18
19
56.2469 
 
8.08825
06074
Cezary Kawiak
Mieczysław Rogowski
ZP
ZP
2.5
4
56.1665 
 
9.09393
06077
Damian Ćwirko
Tomasz Rusiecki
ZP
ZP
4
7
56.1460 
 
10.12269
05348
Tomasz Jakóbczak
Włodzimierz Reszelski
ZP
ZP
2.5
7
55.8955 
 
11.08326
06093
Leszek Konieczny
Marian Siwy
ZP
ZP
4
7
55.8150 
 
12.14885
15839
Marcin Dobrowolski
Adrian Górka
ZP
ZP
2
1.5
55.1845 
 
13.01952
06130
Andrzej Choniawko
Wojciech Waszkiewicz
ZP
ZP
12
4
55.1341 
 
14.05918
06033
Tomasz Derba
Włodzimierz Mysłek
ZP
ZP
7
4
54.8036 
 
15.05923
08335
Krzysztof Dudziński
Kazimierz Jordan
ZP
ZP
4
4
54.3231 
 
16.05059
01556
Stanisław Janik
Jan Pawlikaniec
WP
DS
12
4
54.2626 
 
17.05900
06067
Lechosław Błaziński
Julian Pisarek
ZP
ZP
12
12
54.1721 
 
18.05893
06090
Jacek Batóg
Robert Cylwik
ZP
ZP
4
4
54.1620 
 
19.04762
13768
Konrad Araszkiewicz
Rafał Przybylski
ZP
ZP
19
1.5
54.1219 
 
20.05966
05996
Grzegorz Kaźmierczak
Zbigniew Lasocki
ZP
ZP
7
7
53.5118 
 
21.06041
13693
Edward Niewierowski
Curt Sjolin
ZP
LB
7
1.5
53.4817 
 
22.02262
02395
Zbigniew Halat
Krzysztof Rogoziński
LB
LB
12
12
53.2817 
 
23.06010
06086
Jan Majkut
Ryszard Sawicki
ZP
WP
7
4
52.9816 
 
24.06116
06137
Radosław Szymczak
Marcin Wiliński
ZP
ZP
2
2
52.7715 
 
25.13029
02184
Dominik Jarmocik
Sławomir Wrona
ZP
ZP
2.5
2.5
52.6514 
 
26.11371
14565
Maciej Chrobot
Daniel Fira
ZP
ZP
2
2
52.5813 
 
27.03787
03815
Adam Kozłowski
Michał Lewiński
LB
LB
12
12
52.5012 
 
28.05967
05968
Sabina Kaźmierska
Aleksander Kaźmierski
ZP
ZP
7
7
52.4712 
 
29.15104
06088
Jacek Reszczyński
Zbigniew Sękowski
ZP
ZP
0
2
52.3511 
 
30.06113
06125
Kazimierz Szlachta
Ryszard Urbański
ZP
ZP
7
4
52.0810 
 
31.05973
06079
Ryszard Kłosiński
Grzegorz Rybacki
ZP
ZP
7
4
51.909 
 
32.02261
02102
Krzysztof Hajkowski
Czesław Plachimowicz
LB
LB
7
4
51.888 
 
33.05038
05326
Jerzy Gurzęda
Robert Pogorzelski
WP
WP
7
4
51.727 
 
34.05890
08990
Marek Banach
Ryszard Sałata
ZP
ZP
4
2.5
51.687 
 
35.14372
14371
Eugeniusz Karczyński
Leszek Piechocki
ZP
ZP
2
1.5
51.656 
 
36.05982
13601
Waldemar Krych
Mirosław Wojcieszek
ZP
ZP
2.5
2
51.535 
 
37.05950
10401
Tadeusz Janczurewicz
Marek Szabałowski
WP
ZP
4
1.5
51.184 
 
38.04943
05527
Sławomir Czapliński
Janusz Wygowski
WP
WP
4
7
50.883 
 
39.02117
06158
Jacek Rybacki
Grzegorz Żurawski
LB
ZP
4
2
50.783 
 
40.15226
13084
Ryszard Szkwarek
Łukasz Wieczorek
LB
LB
1.5
2
50.702 
 
41.06528
12176
Włodzimierz Buze
Aneta Jarmocik
MA
ZP
18
4
50.281 
 
42.08978
16717
Jacek Leśniczak
Aleksander Swatler
WP
PM
13
13
50.27  
 
43.05939
09387
Stanisław Grzyb
Cezary Jarmuł
ZP
ZP
4
4
50.18  
 
44.05906
06045
Stanisław Charkot
Zbigniew Ogrodnik
ZP
ZP
4
7
50.00  
 
45.06023
16257
Andrzej Matysek
Ryszard Szewczyk
ZP
ZP
2
0.5
49.74  
 
46.14772
06040
Marian Białecki
Grzegorz Niewiarowski
ZP
ZP
1.5
2.5
49.64  
 
47.01928
02036
Halina Baran
Stanisław Kotas
LB
LB
2.5
4
49.55  
 
48.15816
05912
Włodzimierz Abkowicz
Stefan Cichy
ZP
ZP
1
2.5
49.30  
 
49.15733
11490
Maria Domagałło
Mieczysław Manik
PM
ZP
0.5
2
49.20  
 
50. 
 
Jonas Hogedal
Stefan Zylberstein
SWE
SWE
5
5
48.94  
 
51.05951
02094
Tadeusz Janiak
Romuald Paszkowski
ZP
ZP
2.5
4
48.87  
 
52.14778
07237
Judyta Michałowicz-Wnęk
Artur Wnęk
ZP
ZP
2
1.5
48.59  
 
53.08343
08819
Andrzej Gil
Marek Goraj
ZP
ZP
2.5
2.5
48.56  
 
54.12276
12177
Lech Mokrzycki
Michał Szelągowski
ZP
ZP
2.5
1.5
48.43  
 
55.15227
16179
Piotr Kalinowski
Rafał Kowalczyk
ZP
ZP
1
0.5
47.87  
 
56.15838
15840
Daniel Bogdziel
Patryk Szczuczko
ZP
ZP
1
1
47.81  
 
57.05929
06097
Eugeniusz Frasoński
Jerzy Stańczyk
ZP
ZP
4
4
47.55  
 
58.11489
14145
Wojciech Abratkiewicz
Katarzyna Kubasik
ZP
ZP
2
2
47.52  
 
59.10654
06118
Bogdan Świadek
Jerzy Świderski
ZP
ZP
2
7
47.45  
 
60.06056
08346
Andrzej Paluch
Piotr Węgrzyn
ZP
ZP
1.5
2.5
47.29  
 
61.14175
05989
Andrzej Jabłoński
Jerzy Kullass
ZP
ZP
2
4
47.27  
 
62.08838
09394
Dżemil Półtorzycki
Marek Siech
ZP
ZP
2.5
4
47.27  
 
63. 
12346
Roman Rysiewicz
Andrzej Włodarczak
NZ
LB
0
1.5
46.95  
 
64.08549
15837
Anna Maduzia
Aleksandra Stec
ZP
ZP
1.5
1
46.73  
 
65. 
 
Niusia Lichtman
Bodil Wikstroem
SWE
SWE
5
5
46.62  
 
66. 
 
Lars-Erik Moberg
Galina Nilsson
SWE
SWE
5
5
45.85  
 
67.09464
09427
Bartosz Gajewski
Mariusz Wierzchowski
LB
ZP
2.5
1
45.76  
 
68.05957
06144
Edward Kaczmarek
Czesław Wojtaś
ZP
ZP
7
4
45.67  
 
69.14940
06151
Roman Gazduła
Hanna Zembrzuska
ZP
ZP
1.5
7
44.75  
 
70.08814
 
Czesław Dalecki
Jan Włoszek
ZP
NZ
2.5
0
44.49  
 
71.15906
11198
Dariusz Głowiński
Krzysztof Lipowski
ZP
ZP
0.5
2
44.09  
 
72.06013
06069
Edward Malinowski
Waldemar Pomorski
ZP
ZP
2.5
4
43.70  
 
73.10730
16139
Ryszard Pawłowski
Dorota Sosinowicz
ZP
ZP
4
1
43.49  
 
74.08833
14229
Zdzisław Michalski
Daniel Wacławek
ZP
MA
2.5
1
42.62  
 
75.05986
02059
Wiktor Kujda
Andrzej Łuczak
ZP
ZP
2.5
2.5
42.38  
 
76.16157
16159
Łukasz Bożykowski
Radosław Maćczak
ZP
ZP
0.5
0.5
41.96  
 
77.08328
06014
Piotr Kiełczewski
Adam Małdyk
ZP
ZP
4
2
40.67  
 
78.12007
15491
Henryk Cieśla
Jerzy Romańczuk
ZP
ZP
2
0.5
40.55  
 
79.15082
15084
Krzysztof Lubkowski
Mirosław Stelmaszyk
ZP
ZP
1.5
1.5
40.13  
 
80.05972
15212
Marek Kleszczewski
Marian Wojtachnio
ZP
ZP
1
0.5
34.98  
 
81.13999
08747
Barbara Smulska
Waldemar Szczepański
ZP
SL
0
1.5
32.08  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 2536 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.adres

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-12-06 g.15:03:06 (0.2757/174) przez system MSC Cezar v.2.0.36 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.