Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C3173/14846 turniej teamów
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTT*** Waza Bałtyku RUCH GPT (7)
V Kongresowy Turniej Teamów
poniedziałek, 21 lipca 2014r., godz. 09:30

Wyniki oficjalne − turniej teamów Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.04531
04250
04802
01539
04451
07242
Marek Barylewski
Bogusław Gierulski
Cezary Krzemiński
Wojciech Olański
Jerzy Skrzypczak
Vytautas Vainikonis
MA
WM
PM
PD
WM
PD
18
21
18
19
21
13
195.58297I
I
I
I
I
I
2.06551
07052
10570
01726
09755
09550
Jacek Ciechomski
Edmund Czubak
Wojciech Kaźmierczak
Tomasz Winciorek
Łukasz Witkowski
Jakub Wojcieszek
SW
MA
MA
DS
SW
MA
18
7
9
18
7
15
182.26264II
II
II
II
II
II
3.09549
11550
06807
11104
12154
05830
Maciej Bielawski
Piotr Marcinowski
Jan Moszyński
Sławomir Niajko
Mateusz Sobczak
Robert Stoliński
DS
DS
WP
WP
MA
WP
7
4
15
9
4
15
171.08237II
II
II
II
II
III
4.02904
02966
06845
02977
07595
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
Tomasz Paluchowski
Mirosław Rafalski
Jerzy Razik
SW
SW
MA
SW
ZP
18
12
13
18
13
191.58210 
 
 
 
 
5.08129
17231
16145
06978
Edward Bednarczyk
Stanisław Król
Andrzej Proczkowski
Tomasz Ukraiński
PM
SW
PK
PK
5
3
0.5
12
178.31183 
 
 
 
6.04108
07811
01128
02806
16693
11319
Przemysław Janiszewski
Marcin Krupowicz
Roman Opaliński
Wojciech Strzemecki
Tom Townsend
Przemysław Zawada
SL
SL
PK
PK
MA
PK
18
19
18
18
18
15
171.25157 
 
 
 
 
 
7.02671
02121
10534
06973
02827
02846
Ryszard Jaśkiewicz
Ryszard Sakowicz
Waldemar Sroczyński
Piotr Tuszyński
Marek Urbański
Ryszard Woliński
MP
LB
LB
LB
LB
LB
7
13
7
24
9
9
169.38130 
 
 
 
 
 
8.04563
04588
04643
04665
04699
04751
Ireneusz Dzikowski
Sławomir Henclik
Bogdan Małysz
Kazimierz Omernik
Krzysztof Sikorski
Andrzej Zaleski
PM
PM
PM
PM
PM
PM
18
18
18
19
18
7
164.00103 
 
 
 
 
 
9.01318
01502
06815
09424
04740
07431
Stanisław Gołębiowski
Mirosław Miłaszewski
Piotr Nawrocki
Stefan Szenberg
Piotr Wiankowski
Marek Witek
DS
DS
MA
DS
MA
SL
18
18
13
9
13
19
133.9776 
 
 
 
 
 
10. 
 
 
 
 
 
Pim Coppens
Bob Donkersloot
Thibo Sprinkhuezen
Lean Stougie
Marc Stougie
Luc Tijssen
NED
NED
NED
NED
NED
NED
6
6
6
6
6
6
169.9158 
 
 
 
 
 
11.04527
10054
05084
06751
04682
08119
Krzysztof Antas
Andrzej Jaszczak
Tadeusz Kaczanowski
Marcin Leśniewski
Jacek Piotrowski
Waldemar Warzała
WP
MA
WP
SW
PM
PM
19
13
19
24
12
7
169.3953 
 
 
 
 
 
12.04601
12983
04696
15477
Witold Kaliński
Janusz Kobylarski
Antoni Sękowski
Krzysztof Żak
PM
PM
PM
MP
12
3
18
3
168.7749 
 
 
 
13. 
 
 
 
16146
Aksel Hornslien
Stig Marinussen
Steinar Ovrid
Erik Salensminde
Frank Svindahl
NOR
NOR
NOR
NOR
MA
6
6
6
6
1.5
155.7344 
 
 
 
 
14.08117
03644
03939
03978
04022
Grażyna Brewiak
Adam Błachnio
Aleksander Skop
Jarosław Śmieszek
Adam Wujków
MA
KP
KP
KP
KP
18
9
9
13
15
152.6140 
 
 
 
 
15.07777
09138
05374
01661
Ewa Banaszkiewicz
Danuta Kazmucha
Cezary Serek
Włodzimierz Starkowski
MA
WP
WP
DS
15
13
9
21
147.6635 
 
 
 
16.16164
 
13933
 
Vadim Basalyga
Mikmaig Chorny
Oleg Gradovski
Oleg Medvedev
PD
ISR
PD
ISR
1.5
6
3
6
130.8130 
 
 
 
17.07526
05111
01516
05363
04731
Aleksander Jezioro
Wit Klapper
Karol Mykietyn
Jerzy Russyan
Sylwester Walerowicz
MP
MP
DS
WP
PM
21
21
18
21
15
172.9526 
 
 
 
 
18.04535
05574
06795
05534
Dariusz Bogucki
Przemysław Błaszczyk
Ewa Miszewska
Stanisław Zakrzewski
PM
LD
WP
WP
13
13
18
13
164.5221 
 
 
 
19.14845
04411
04434
12680
Robert Krawczyk
Zbigniew Prasek
Wojciech Romaszko
Michał Wróblewski
PM
PM
PM
PM
3
4
3
2.5
158.9917 
 
 
 
20.02673
09491
05739
02157
Marek Jaworski
Rafał Niedzielski
Robert Nowicki
Paweł Szymonik
MP
LU
WP
LU
9
7
15
5
155.2912 
 
 
 
21.04922
08485
02959
07869
Piotr Busse
Grażyna Busse
Sławomir Olech
Sławomir Zawiślak
WP
WP
LU
WP
18
9
18
21
145.457 
 
 
 
22.06923
04852
07860
12899
Jacek Sikora
Marta Sikora
Adam Walczyński
Michał Wróbel
PM
PM
PM
MA
3
1.5
4
3
142.453 
 
 
 
23.01220
01345
13557
08859
01739
01749
Grzegorz Bajek
Maciej Hutyra
Jerzy Izdebski
Krzysztof Lewandowski
Rafał Wolański
Maciej Wręczycki
DS
DS
ZP
WP
DS
DS
7
4
5
5
5
15
138.92  
 
 
 
 
 
24.03787
 
03815
02185
Adam Kozłowski
Magnus Larssen
Michał Lewiński
Damian Wroński
LB
NOR
LB
ZP
12
6
12
7
134.49  
 
 
 
25.05023
05059
05282
08769
Paweł Gruszczyński
Stanisław Janik
Jerzy Nowak
Sławomir Piechocki
WP
LB
WP
WP
5
12
12
7
162.61  
 
 
 
26.06526
10444
06629
08978
05856
Waldemar Burakowski
Stefan Cabaj
Włodzimierz Ilnicki
Jacek Leśniczak
Piotr Walczak
MA
MA
MA
LB
WP
15
7
15
13
19
153.57  
 
 
 
 
27.12127
07190
04602
13364
11809
04707
Jarosław Bartosiński
Paweł Chindelewicz
Aleksander Kasprzak
Adam Lonski
Krzysztof Mielnik
Mirosław Szaliński
PM
MA
PM
PM
PM
PM
5
12
18
5
5
12
152.32  
 
 
 
 
 
28.07221
04165
15665
12357
Andrei Kavalenka
Ihar Radziukevich
Andrei Sotnikau
Aleh Tsimakhovich
PD
PD
PD
PD
4
7
3
7
151.95  
 
 
 
29. 
04242
12220
 
Slavi Aleksiev
Andrzej Fronczak
Kazimierz Konefał
Sachko Romanow
BGR
WM
WM
BGR
6
18
4
6
150.28  
 
 
 
30.07815
06909
09643
08434
Lena Leszczyńska
Anna Sarniak
Tomasz Sielicki
Witold Tomaszek
MA
MA
MA
MA
7
18
4
9
145.93  
 
 
 
31. 
13474
13628
11652
 
 
Ekaterina Dobrushina
Valery Kanstantsinau
Larysa Kuzniatsova
Alexander Nekhoroshev
Veronika Romashova
Vjatekeslav Ungakov
RUS
PD
PD
PD
RUS
RUS
6
3
2
5
6
6
131.54  
 
 
 
 
 
32.04560
04591
04630
04732
Jarosław Drewing
Tadeusz Jakubiak
Jacek Lasota
Michał Wantke
PM
PM
PM
PM
4
4
7
7
114.91  
 
 
 
33.13074
11109
14286
13076
Maciej Grabiec
Maciej Kita
Błażej Krawczyk
Michał Krysa
MP
MP
MP
MP
4
4
4
3
159.99  
 
 
 
34.05889
05893
06090
05996
Patryk Araszkiewicz
Jacek Batóg
Robert Cylwik
Zbigniew Lasocki
ZP
ZP
ZP
ZP
5
5
4
9
154.86  
 
 
 
35. 
 
 
 
Finn Fyllingslid
Stig Gahlemshavo
Tor Anders Hauge
Roger Treet
NOR
NOR
NOR
NOR
6
6
6
6
142.07  
 
 
 
36.05568
05670
05691
11428
Zdzisław Beling
Andrzej Kozikowski
Grzegorz Lewaciak
Paweł Zubiel
WP
LD
WP
LD
18
13
18
5
135.53  
 
 
 
37.11573
14983
07124
 
Piotr Kazub
Andrzej Konczak
Ryszard Lachowicz
Uli Schweding
PM
PM
DS
GER
3
4
7
6
133.54  
 
 
 
38.15803
15802
13028
09696
Monika Suchodolska
Adam Suchodolski
Piotr Suchodolski
Grzegorz Wołowiec
PM
PM
PM
PM
1.5
1.5
4
4
125.84  
 
 
 
39.14885
14525
08549
14000
Marcin Dobrowolski
Przemysław Kurzak
Anna Maduzia
Łukasz Pląder
ZP
MP
ZP
MP
2.5
2
2
2
113.17  
 
 
 
40.12450
11936
05423
10085
Katarzyna Dufrat
Ervin Otvosi
Jeremi Stępiński
Justyna Żmuda
MA
PM
PM
MA
7
7
19
13
108.66  
 
 
 
41.15511
15824
16371
16373
Kacper Kopka
Tomasz Kopka
Maciej Osmolak
Krzysztof Pietruszka
MA
MA
MA
MA
2
2
1.5
1.5
105.91  
 
 
 
42.15933
16053
15849
15414
Krystian Bojeczko
Filip Czaplicki
Dominik Krajnik
Wojciech Okuniewski
PM
PM
PM
PM
0
0.5
0.5
1
98.99  
 
 
 
43.04163
05611
01115
03960
10370
08158
Andrei Arlovich
Dominik Filipowicz
Krzysztof Martens
Radosław Szczepański
Erikas Vainikonis
Piotr Zatorski
PD
WP
WP
KP
PD
SW
13
17
24
18
7
15
74.44  
 
 
 
 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 11278 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2014/baltycki/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-07-04 g.04:04:10 (0.2997/213) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.