Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C3177/15414 turniej teamów
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTT**** RUCH finał - 27. Mistrzostwa Polski Teamów
FINAŁ Mistrzostw Polski Teamów
czwartek, 11 grudnia 2014r., godz. 16:00

Wyniki oficjalne − turniej teamów Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.04163
04109
05069
06815
10370
08158
Andrei Arlovich
Łukasz Brede
Paweł Jassem
Piotr Nawrocki
Erikas Vainikonis
Piotr Zatorski
PD
SL
SW
MA
PD
SW
15
15
17
13
9
17
0.00450M
M
M
M
M
M
2.04922
08485
02934
07603
07869
Piotr Busse
Grażyna Busse
Krzysztof Kujawa
Tomasz Pilch
Sławomir Zawiślak
LU
LU
LU
SL
LU
18
13
18
18
21
0.00340I
I
I
I
I
3.01807
05111
04665
06887
Roman Grzelak
Wit Klapper
Kazimierz Omernik
Jacek Romański
WP
WP
PM
WP
13
21
19
24
0.00280I
I
I
I
4.05611
06706
06795
06973
09550
Dominik Filipowicz
Apolinary Kowalski
Ewa Miszewska
Piotr Tuszyński
Jakub Wojcieszek
WP
WP
WP
LB
LB
18
24
18
24
15
0.00200II
II
II
II
II
5.06551
13709
10570
11104
09755
Jacek Ciechomski
Grzegorz Głasek
Wojciech Kaźmierczak
Sławomir Niajko
Łukasz Witkowski
SW
SW
SW
ZP
SW
19
5
12
12
11
152.17160II
II
II
II
II
6.04531
04250
04802
01539
04451
07242
Marek Barylewski
Bogusław Gierulski
Cezary Krzemiński
Wojciech Olański
Jerzy Skrzypczak
Vytautas Vainikonis
WP
WP
WP
WP
WP
WP
18
21
18
21
21
13
138.19120II
II
II
II
II
II
7.04108
06658
04662
02806
11319
Przemysław Janiszewski
Jacek Kalita
Michał Nowosadzki
Wojciech Strzemecki
Przemysław Zawada
SL
KP
KP
SL
SL
21
21
21
18
15
132.48100 
 
 
 
 
8.01347
10054
09138
06845
05374
07849
Piotr Ilczuk
Andrzej Jaszczak
Danuta Kazmucha
Tomasz Paluchowski
Cezary Serek
Bogdan Szulejewski
WP
SL
WP
MA
WP
MA
18
13
13
13
12
18
110.5890 
 
 
 
 
 
9.02904
08283
02501
02933
02966
02977
Janusz Gawęcki
Andrzej Iwański
Mariusz Kowalski
Piotr Kucharski
Stanisław Pająk
Mirosław Rafalski
SW
SW
SW
SW
SW
SW
18
12
13
18
12
18
108.3380 
 
 
 
 
 
10.06540
07052
09357
09146
05856
01726
Bartosz Chmurski
Edmund Czubak
Arkadiusz Majcher
Piotr Tuczyński
Piotr Walczak
Tomasz Winciorek
MA
MA
MA
MA
WP
WP
21
11
5
15
19
18
61.3770 
 
 
 
 
 
11.03644
08979
03844
04022
Adam Błachnio
Krzysztof Jassem
Marcin Mazurkiewicz
Adam Wujków
KP
KP
KP
KP
11
24
19
15
36.9260 
 
 
 
12.08513
01318
12197
01661
Piotr Gawryś
Stanisław Gołębiowski
Michał Klukowski
Włodzimierz Starkowski
DS
DS
DS
DS
24
21
19
21
54.55  
 
 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 10220 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.yoursite.com/turpage.html

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-01-19 g.06:37:52 (0.2056/72) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.