Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 2023 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C3340/18491 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

59. Kongres "Sława"
Turniej Kongresowy K-3 Boczny
sobota, 2 lipca 2016r., godz. 15:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.01945
07926
Mirosław Bublewicz
Maciej Wierzbicki
LB
LB
11
9
70.006432III
III
2.05059
02158
Stanisław Janik
Zdzisław Świątek
LB
LB
12
12
64.316131III
III
3.06551
10570
Jacek Ciechomski
Wojciech Kaźmierczak
SW
LD
19
12
61.245729 
 
4.09568
01713
Mariusz Ilnicki
Stanisław Wawszczyk
DS
DS
5
5
60.745528 
 
5.05691
05856
Grzegorz Lewaciak
Piotr Walczak
WP
WP
18
21
60.285226 
 
6.12624
12620
Patryk Berhorst
Bartłomiej Cybula
PM
PM
3
3
60.044925 
 
7.02013
02166
Andrzej Jeleniewski
Jarosław Wachnowski
WP
LB
18
18
58.824623 
 
8.05084
05111
Tadeusz Kaczanowski
Wit Klapper
WP
SL
19
21
58.724422 
 
9.09357
14234
Arkadiusz Majcher
Jakub Zawada
MA
PK
7
5
58.574121 
 
10.09520
11428
Marek Przybyła
Paweł Zubiel
LD
LD
5
7
58.193819 
 
11.03029
03068
Stanisław Adamczyk
Michał Bojanowski
SL
SL
7
7
58.173518 
 
12.02673
10563
Marek Jaworski
Paweł Klapper
MP
WP
12
3
57.873216 
 
13.10045
13450
Jacek Krystecki
Konrad Krystecki
DS
DS
2.5
0.5
57.033015 
 
14.01474
10503
Ryszard Makuch
Bronisław Tabisz
DS
DS
5
3
56.992714 
 
15.04242
03861
Andrzej Fronczak
Leszek Moszczyński
WM
KP
18
7
56.902412 
 
16.08998
09562
Maurycy Biernat
Łukasz Gaweł
MA
DS
5
7
56.562111 
 
17.02683
02727
Krzysztof Kleinrok
Andrzej Lubojemski
MP
MP
12
13
56.49189 
 
18.12999
12154
Adam Krysa
Mateusz Sobczak
MP
DS
9
7
56.42168 
 
19.02650
03525
Krzysztof Góra
Aleksy Swoboda
OP
OP
7
7
56.13137 
 
20.06507
10023
Wojciech Biegajło
Leszek Łuniewski
MA
MA
13
12
56.01137 
 
21.09549
01318
Maciej Bielawski
Stanisław Gołębiowski
DS
DS
9
24
55.69126 
 
22.14369
06066
Józef Klimowski
Ludwik Piotrowski
ZP
ZP
3
9
55.59126 
 
23.05574
04360
Przemysław Błaszczyk
Mirosław Makatrewicz
LD
WM
13
13
54.84116 
 
24.09418
11769
Piotr Kuc-Dzierżawski
Tomasz Stryszawski
MP
MP
5
7
54.82116 
 
25.02055
07917
Andrzej Libera
Jerzy Sosiński
LB
LB
4
5
54.70105 
 
26.02966
02977
Stanisław Pająk
Mirosław Rafalski
SW
SW
13
18
54.15105 
 
27.12873
15632
Michał Drankiewicz
Mateusz Strzelczyk
DS
DS
2
2
54.1195 
 
28.17721
18147
Jakub Bazyluk
Grzegorz Gruza
MA
MA
0
0
53.8095 
 
29.01803
01824
Stanisław Górski
Andrzej Kazimierowicz
OP
OP
5
3
53.7484 
 
30.07190
08519
Paweł Chindelewicz
Jacek Młyńczyk
PM
MP
12
13
53.6184 
 
31.03387
06355
Tadeusz Nędzi
Lech Warwocki
SL
LD
7
7
53.5274 
 
32.06526
01910
Waldemar Burakowski
Roman Zabłocki
MA
OP
15
5
53.0974 
 
33.02235
11672
Jacek Corn
Janusz Dworzecki
LB
LB
4
3
52.7563 
 
34.02671
14167
Ryszard Jaśkiewicz
Dariusz Lisiecki
MP
WP
9
3
52.4063 
 
35.01234
01632
Kazimierz Bednarek
Aleksander Skorupa
DS
DS
9
5
52.0363 
 
36.09835
05314
Tomasz Kłys
Marcin Pędziński
SL
WP
4
15
51.8053 
 
37.02224
02227
Mirosław Bubiłek
Ryszard Chmiel
LB
LB
13
9
51.7953 
 
38.05226
05487
Andrzej Mazurek
Przemysław Weymann
WP
WP
11
11
51.6742 
 
39.09956
06599
Kazimierz Adamski
Waldemar Gałek
LD
LD
2.5
4
51.6142 
 
40.01231
01822
Longin Bartnik
Andrzej Jurkiewicz
OP
OP
7
4
51.5132 
 
41.07809
05808
Piotr Kołuda
Adam Skalski
LU
LU
15
9
51.2732 
 
42.07909
02382
Paweł Pietrażycki
Sławomir Polak
LB
WP
5
5
51.2021 
 
43.03562
13174
Jerzy Ujma
Ryszard Zwolak
OP
OP
12
3
50.9521 
 
44.09952
03561
Stanisław Drabczyk
Zbigniew Tymków
SL
SL
5
12
50.5911 
 
45.09643
09146
Tomasz Sielicki
Piotr Tuczyński
MA
MA
4
15
50.5211 
 
46.07341
10219
Ireneusz Kowalczyk
Jacek Stokowacki
SL
SL
21
4
50.11   
 
47.01250
10938
Andrzej Bondarewicz
Wojciech Rozwadowski
DS
DS
13
5
49.83   
 
48.17134
15595
Marek Dalecki
Maciej Dąbrowski
MA
MA
7
5
49.35   
 
49.02262
11296
Zbigniew Halat
Artur Pomarański
LB
ZP
12
3
49.25   
 
50.03103
03499
Robert Cimr
Andrzej Sładki
SL
SL
5
9
48.91   
 
51.14533
03472
Maciej Mendrek
Kazimierz Róg
SL
SL
1.5
9
48.55   
 
52.01627
01727
Waldemar Siuda
Artur Winkler
DS
DS
12
9
48.02   
 
53.14885
13438
Marcin Dobrowolski
Rafał Marks
MA
MA
4
7
47.43   
 
54.02261
02042
Krzysztof Hajkowski
Aleksander Kozłowski
LB
LB
9
3
47.28   
 
55.02934
16145
Krzysztof Kujawa
Andrzej Proczkowski
LU
PK
19
1.5
47.21   
 
56.01224
10472
Marek Bałdysz
Sammy Bałdysz
DS
DS
13
4
47.04   
 
57.13471
03142
Jacek Bryja
Romuald Gabrysz
SL
SL
4
3
46.66   
 
58.01523
01768
Jan Niebudek
Jerzy Zatorski
DS
DS
2.5
3
46.53   
 
59.06580
09213
Piotr Dybicz
Grzegorz Witkowski
MA
MA
11
3
46.38   
 
60.01297
01427
Mirosław Fechner
Przemysław Kubicki
DS
DS
7
5
46.29   
 
61.05635
14845
Bogusław Jakóbczyk
Robert Krawczyk
LD
PM
5
4
46.15   
 
62.07130
10584
Eugeniusz Konik
Wiesław Puton
OP
DS
4
5
46.13   
 
63.05064
05243
Andrzej Janowicz
Tomasz Mieloch
WP
WP
5
4
45.86   
 
64.03787
03920
Adam Kozłowski
Grzegorz Rojewski
LB
KP
12
12
45.71   
 
65.01347
01361
Piotr Ilczuk
Tomasz Jaworski
WP
DS
18
9
45.67   
 
66.06648
05423
Piotr Jurek
Jeremi Stępiński
MA
MA
18
19
45.64   
 
67.08253
11842
Witold Grochulski
Piotr Matuszewski
LU
LU
5
3
45.60   
 
68.03724
03529
Leszek Hejne
Jacek Szczerbowski
MA
OP
7
7
45.56   
 
69.01817
05221
Ryszard Jakubowski
Tadeusz Masłowski
OP
WP
11
7
45.42   
 
70.05624
06346
Jacek Grzelczak
Adam Pawłowski
LD
LD
11
13
45.39   
 
71.10721
03454
Sławomir Czech
Jacek Radomski
MA
OP
5
9
45.27   
 
72.04762
04788
Konrad Araszkiewicz
Ireneusz Jarosz
WP
WP
19
18
45.26   
 
73.15617
15616
Matthias Stenneken
Ralf Wollenberg
LB
LB
1
1
45.06   
 
74.02907
11089
Waldemar Haponiuk
Marek Michalczyk
SW
LU
5
2.5
44.52   
 
75.07710
02631
Andrzej Dudzik
Kazimierz Dziadkowiec
MP
MP
12
5
44.47   
 
76.03063
03211
Tadeusz Biskup
Andrzej Jarecki
SL
SL
5
5
44.32   
 
77.11551
 
Grzegorz Jarząbek
Bartłomiej Pentacz
DS
NZ
5
0
44.20   
 
78.07811
10209
Marcin Krupowicz
Igor Łosiewicz
SL
MA
21
7
44.06   
 
79.09001
02401
Marek Matwijewicz
Zdzisław Rzucidło
LB
LB
3
5
43.18   
 
80.03256
03543
Henryk Kopernok
Tomasz Szymczyk
SL
SL
5
3
42.80   
 
81.05615
06705
Jarosław Gąsiorowski
Zdzisław Kowalewski
MA
MA
13
13
42.30   
 
82.13570
03999
Piotr Proporowicz
Tadeusz Wasilewski
KP
KP
4
5
40.69   
 
83.02040
02372
Skarbimir Kozar
Wiesław Pastuszko
LB
LB
5
7
39.30   
 
84.06488
06689
Wiesław Andruk
Andrzej Kondeja
MA
MA
9
13
38.90   
 
85.12382
01615
Zygmunt Adamski
Jan Sadowski
DS
WP
2
4
37.62   
 
86.15340
09903
Aleksander Drabczyk
Michał Witkowski
SL
OP
2.5
4
37.42   
 
87.17724
18127
Maksymilian Grochowski
Mikołaj Kowalski
MA
MA
0
0
35.39   
 
88.01369
01674
Piotr Kalinowski
Włodzimierz Szczepanik
DS
DS
7
11
27.36   
 
89. 
 
Natalia Kurek
Magdalena Sidor
NZ
NZ
0
0
21.45   
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1796 punktów PKL, w tym 920 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.kongres-slawa.pl/harmonogram/2016

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-05-24 g.17:48:39 (0.3002/188) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.