Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 2023 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C3355/18637 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

44. Grand Prix Warszawy
44th Grand Prix of Warsaw
2. Kongresowy Turniej Par - Obok Mikstów
piątek, 19 sierpnia 2016r., godz. 17:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.02468
02533
Jerzy Brzustowski
Tomasz Pawluk
LU
LU
4
4
63.856131III
III
2.01840
01865
Leszek Majdański
Andrzej Pawlak
WP
OP
15
13
61.735829III
III
3.11942
07018
Bogdan Radwański
Włodzimierz Wyrzykowski
MA
MA
5
9
61.545427 
 
4.06488
06800
Wiesław Andruk
Sylwester Młynarczuk
MA
MA
9
18
61.505126 
 
5.11600
12899
Jarosław Stach
Michał Wróbel
MA
MA
7
4
60.074824 
 
6.08929
07061
Jan Mazurkiewicz
Marek Różański
MA
MA
7
9
59.754523 
 
7.06693
06876
Jacek Korpetta
Janusz Radecki
MA
MA
17
18
59.424221 
 
8.10117
02831
Krzysztof Lasocki
Włodzimierz Wala
WP
MP
24
19
59.183920 
 
9.04108
14728
Przemysław Janiszewski
Kamil Nowak
WM
LB
21
7
58.073618 
 
10.17155
06797
Sławomir Bąk
Andrzej Miszewski
MA
MA
2.5
18
56.963317 
 
11.06723
17242
Roman Krzemień
Andrzej Zawada
MA
MA
9
7
56.573015 
 
12.16461
11209
Sławomir Rokicki
Tomasz Sułkowski
MA
MA
1.5
5
56.552814 
 
13.08931
11610
Andrzej Fengler
Paweł Starnawski
MA
MA
5
5
56.512513 
 
14.05739
05314
Robert Nowicki
Marcin Pędziński
WP
WP
15
15
56.442211 
 
15.10563
07646
Paweł Klapper
Tomasz Kluz
WP
MP
3
12
55.981910 
 
16.08431
12224
Wiesław Sycz
Aleksander Waślicki
MA
MA
13
3
55.83168 
 
17.04762
03064
Konrad Araszkiewicz
Michał Błach
WP
SL
19
5
55.68137 
 
18.17479
17837
Janusz Wawrowski
Mirosław Zawiślak
MA
MA
3
1
55.63126 
 
19.06382
06387
Maciej Dobrzyński
Bogdan Gancarz
MA
MA
5
4
55.62126 
 
20.06707
06813
Maciej Kowalski
Krzysztof Najda
MA
MA
11
5
55.35116 
 
21.12127
04242
Jarosław Bartosiński
Andrzej Fronczak
PM
WM
5
18
55.00116 
 
22.07190
08970
Paweł Chindelewicz
Bogusław Pawszak
PM
MA
12
12
54.79105 
 
23.08593
12129
Marcin Bartoszewski
Grzegorz Deptuła
WM
WM
5
7
54.60105 
 
24.06522
06895
Henryk Brodawski
Artur Rutkowski
MA
MA
13
19
54.2695 
 
25.06551
13709
Jacek Ciechomski
Grzegorz Głasek
SW
SW
19
7
53.7995 
 
26.04091
04092
Maciej Czarnecki
Przemysław Czarnecki
PD
PD
1.5
3
51.9084 
 
27.10054
04842
Andrzej Jaszczak
Leszek Sztyrak
ZP
WM
15
19
51.8484 
 
28.07004
07005
Piotr Wowkonowicz
Rafał Wowkonowicz
MA
MA
11
9
51.6974 
 
29.02912
02966
Jacek Janowski
Stanisław Pająk
MA
SW
18
13
51.4574 
 
30.07126
01910
Janusz Kurdej
Roman Zabłocki
KP
OP
5
5
51.3663 
 
31.03104
03281
Kazimierz Cios
Leszek Krzeczek
SL
SL
11
7
51.2363 
 
32.04104
10833
Adam Popławski
Aleksander Szczupakowski
PD
MA
5
3
50.8753 
 
33.13993
09491
Grzegorz Cieślak
Rafał Niedzielski
LU
MA
3
7
50.8553 
 
34.09822
06341
Zdzisław Ingielewicz
Grzegorz Narkiewicz
MA
KP
5
24
50.6842 
 
35.06526
06703
Waldemar Burakowski
Sławomir Kowalczyk
MA
MA
15
9
50.4042 
 
36.06595
16833
Ryszard Florkiewicz
Ted Jablonowski
MA
MA
3
0
50.2232 
 
37.01345
13462
Maciej Hutyra
Dariusz Puczyński
DS
MA
5
3
50.1732 
 
38.11588
11595
Jacek Gajda
Dariusz Wojna
MA
MA
2
2
50.0221 
 
39.07789
06675
Bogusław Dziarmaga-Działyński
Andrzej Klik
MA
MA
4
9
49.7521 
 
40.07053
15582
Krzysztof Gołaś
Tomasz Kozłowski
MA
MA
5
2.5
49.7111 
 
41.15511
16069
Kacper Kopka
Łukasz Trendak
MA
MA
3
3
49.54   
 
42.16859
07840
Ireneusz Grynczewski
Zbigniew Santkiewicz
MA
MA
2
2
49.50   
 
43.10308
13650
Piotr Walas
Marcin Wasłowicz
LD
PM
2.5
1.5
48.69   
 
44.06664
06306
Jan Kandybowicz
Kazimierz Wielechowski
MA
MA
13
12
48.58   
 
45.10057
06710
Wilhelm Boczar
Tomasz Kozarzewski
PK
MA
4
3
48.49   
 
46.16087
17233
Feliks Czechowski
Jan Kosieradzki
MA
MA
1
0
48.37   
 
47.10247
04399
Grzegorz Lasocki
Tomasz Patalan
WM
WM
7
3
48.29   
 
48.06845
07849
Tomasz Paluchowski
Bogdan Szulejewski
DS
DS
13
18
47.99   
 
49.02519
02572
Bartosz Matras
Paweł Zaleski
LU
LU
5
4
47.97   
 
50.09338
04103
Stanisław Lisowski
Dariusz Sterniczuk
PD
PD
4
5
47.84   
 
51.06666
06810
Tadeusz Karolak
Andrzej Musiał
MA
MA
3
3
47.65   
 
52.07810
06721
Waldemar Kostrzewa
Edward Krusiewicz
MA
MA
4
7
47.57   
 
53.06856
06904
Jan Piotrowski
Lech Sadoś
MA
MA
7
12
47.50   
 
54.02928
07431
Marek Kozdrach
Marek Witek
SW
LB
4
21
47.48   
 
55.16259
02933
Maciej Kliś
Piotr Kucharski
MP
SW
3
18
47.37   
 
56.03724
04360
Leszek Hejne
Mirosław Makatrewicz
MA
WM
7
13
46.96   
 
57.01508
01772
Jarosław Molenda
Sławomir Zimniak
DS
DS
9
5
46.90   
 
58.17161
18011
Krzysztof Cichy
Filip Parol
MA
MA
1.5
0.5
46.88   
 
59.06507
11214
Wojciech Biegajło
Marek Kolasiński
MA
MA
13
3
46.66   
 
60.06014
06079
Adam Małdyk
Grzegorz Rybacki
ZP
ZP
3
5
46.45   
 
61.09213
09755
Grzegorz Witkowski
Łukasz Witkowski
MA
SW
3
12
46.06   
 
62.06638
06900
Włodzimierz Janeczek
Tomasz Ryffa
MA
MA
11
5
46.05   
 
63.06646
04463
Jerzy Jodełka
Jan Stańczak
MA
WM
4
9
45.66   
 
64.06765
06915
Piotr Łyczkowski
Andrzej Serwach
MA
MA
11
11
45.42   
 
65.09006
15600
Adam Peszke
Jacek Wróbel
WP
MA
4
1.5
45.09   
 
66.15825
14534
Kazimierz Salak
Roman Wajs
MA
MA
2
2.5
44.97   
 
67.17766
13616
Julij Chumak
Arunas Jankauskas
PD
PD
1.5
4
44.87   
 
68.07796
08978
Marek Jeleniewski
Jacek Leśniczak
WM
LB
18
15
44.65   
 
69.06766
06960
Wiesław Maciejczuk
Janusz Szukszta
MA
MA
13
9
44.36   
 
70.16585
16699
Adam Pigulski
Arkadiusz Poziemski
DS
DS
1.5
2
43.33   
 
71.16345
06682
Lech Bujnowski
Tadeusz Knap
MA
MA
1.5
4
42.66   
 
72.09607
12173
Henryk Przybysławski
Olga Wrzos
MA
MA
5
4
42.40   
 
73.03499
06355
Andrzej Sładki
Lech Warwocki
SL
LD
9
7
41.39   
 
74.08800
16140
Jerzy Kosowicz
Andrzej Szepczyński
MA
MA
3
3
40.65   
 
75. 
06335
Marek Działak
Bolesław Krzewski
NZ
MA
0
9
40.29   
 
76.13622
08428
Mirosław Łopaciuk
Krzysztof Sokół
MA
MA
4
3
39.35   
 
77.17951
15201
Jakub Bojanowski
Jacek Komorowski
MA
MA
0.5
2
39.19   
 
78.04601
12983
Witold Kaliński
Janusz Kobylarski
PM
PM
12
4
38.32   
 
79.17675
17695
Janusz Królikowski
Wacław Kryński
PD
MA
0.5
0
37.06   
 
80. 
 
Giedrius Kirstukas
Remigijus Mackus
LTU
LTU
6
6
35.78   
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1550 punktów PKL, w tym 794 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.warsbrydz.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-08-14 g.19:57:49 (0.3082/170) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.