Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C3521/19433 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP** 5. Memoriał im. Arcymistrza Czarka Szadkowskiego
turniej par
niedziela, 22 stycznia 2017r.

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.04109
02806
Łukasz Brede
Wojciech Strzemecki
WP
LB
17
21
67.02100II
II
2.06115
06148
Radosław Szopiński
Andrzej Wójcik
ZP
ZP
7
7
61.1494III
III
3.09111
11293
Sebastian Nowak
Radzisław Oczkowicz
WP
WP
2.5
4
61.0589III
III
4.09138
05374
Danuta Kazmucha
Cezary Serek
WP
WP
15
15
58.1084 
 
5.08485
04922
Grażyna Busse
Piotr Busse
SL
SL
15
18
57.8479 
 
6.01234
01707
Kazimierz Bednarek
Stanisław Wachel
DS
DS
9
5
57.5075 
 
7.14326
10171
Justyna Duszyńska
Yan Shpuntou
ZP
MP
2.5
7
57.4470 
 
8.09994
07909
Adam Małecki
Paweł Pietrażycki
LB
LB
4
5
57.0465 
 
9.05893
05996
Jacek Batóg
Zbigniew Lasocki
ZP
ZP
7
12
56.7860 
 
10.05084
02121
Tadeusz Kaczanowski
Ryszard Sakowicz
WP
LB
19
17
56.6156 
 
11.14167
10533
Dariusz Lisiecki
Ryszard Pałasz
DS
DS
3
9
56.2951 
 
12.02013
02166
Andrzej Jeleniewski
Jarosław Wachnowski
WP
LB
18
18
56.1246 
 
13.02302
02424
Radosław Król
Eugeniusz Szczepański
LB
LB
5
9
56.0241 
 
14.06090
 
Robert Cylwik
Jan Nowak
ZP
NZ
5
0
55.9637 
 
15.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
MA
MA
5
4
55.8332 
 
16.02055
07917
Andrzej Libera
Jerzy Sosiński
LB
LB
4
5
55.6227 
 
17.05282
08769
Jerzy Nowak
Sławomir Piechocki
WP
LB
12
7
55.5622 
 
18.01952
06130
Andrzej Choniawko
Wojciech Waszkiewicz
ZP
ZP
13
4
55.4820 
 
19.04943
05527
Sławomir Czapliński
Janusz Wygowski
WP
WP
5
9
55.3819 
 
20.02259
02314
Andrzej Grygorczuk
Ireneusz Lachowicz
LB
LB
5
5
55.3118 
 
21.02453
02198
Marcin Zawadzki
Katarzyna Żegilewicz-Zawadzka
LB
LB
12
9
55.2518 
 
22.07902
02087
Damian Mazurak
Marian Nieznański
LB
LB
5
5
55.2017 
 
23.05038
05049
Jerzy Gurzęda
Jarosław Hilbrecht
WP
WP
7
7
55.0016 
 
24.07140
01696
Jerzy Ignyś
Grzegorz Toboła
LB
LB
5
2.5
54.7315 
 
25.05226
05548
Andrzej Mazurek
Janusz Zwierzyński
WP
WP
11
11
54.5414 
 
26.06003
14368
Robert Lewandowski
Andrzej Żmuda
ZP
ZP
2
3
54.5314 
 
27.01943
02093
Kazimierz Brauer
Stanisław Owczarski
LB
LB
9
12
54.4213 
 
28.02261
02395
Krzysztof Hajkowski
Krzysztof Rogoziński
LB
LB
9
12
53.8012 
 
29.08911
02179
Ilya Shpuntou
Kacper Wilczak
WP
DS
7
5
53.3211 
 
30.01937
02056
Ryszard Boberski
Krystyna Lindner
LB
LB
3
2.5
53.0410 
 
31.05326
05403
Robert Pogorzelski
Piotr Solecki
WP
WP
5
7
52.909 
 
32.15633
11296
Bogusław Drozd
Artur Pomarański
ZP
ZP
2.5
4
52.409 
 
33.16184
16183
Tomasz Bartnicki
Zofia Miechowicz
LB
LB
4
3
52.068 
 
34.02025
02047
Roman Klejny
Jerzy Kubiak
LB
LB
11
5
51.927 
 
35.07906
02102
Andrzej Parmonik
Czesław Plachimowicz
LB
LB
5
5
51.446 
 
36.05890
08990
Marek Banach
Ryszard Sałata
ZP
ZP
5
3
51.095 
 
37.17618
17193
Krzysztof Krzeszowski
Kacper Tanaś
LB
LB
1
1
50.935 
 
38.12779
14960
Jacek Kufel
Krzysztof Kufel
WP
WP
3
2
50.834 
 
39.05079
05340
Rafał Junik
Janusz Przybysz
WP
KP
7
9
50.163 
 
40.02307
10578
Stefan Kubies
Sławomir Zubrycki
LB
LB
7
4
49.892 
 
41.02365
02387
Jan Obuchowicz
Stanisław Pryputniewicz
LB
LB
9
5
49.881 
 
42.05118
05508
Cezary Kmiecik
Robert Włodkowski
WP
WP
4
5
49.85  
 
43.02099
02163
Stanisław Pietrzak
Henryk Tyburczy
ZP
ZP
4
5
49.74  
 
44.01982
02057
Andrzej Garczyński
Radosław Liskowiak
LB
LB
5
5
49.65  
 
45.05900
06112
Lechosław Błaziński
Roman Szlachetka
ZP
ZP
12
12
49.49  
 
46.02311
10041
Edward Kulus
Dariusz Kwiatkowski
LB
LB
9
4
49.36  
 
47.02269
02268
Irena Hugiel
Lesław Hugiel
LB
LB
7
9
49.04  
 
48.01923
02037
Maciej Arnold
Tadeusz Kowalicki
LB
LB
5
7
48.88  
 
49.02040
02115
Skarbimir Kozar
Czesław Rekret
LB
LB
5
4
48.79  
 
50.10591
11550
Joanna Brede
Piotr Marcinowski
WP
DS
3
7
48.61  
 
51.02000
02174
Janusz Hliwa
Wojciech Waszkowiak
LB
LB
7
12
48.23  
 
52.12914
12190
Łukasz Frąckowiak
Mateusz Rymarczyk
LB
LB
2
2
48.18  
 
53.01938
02092
Henryk Bogucki
Bolesław Onyszczuk
LB
LB
4
3
47.96  
 
54.06117
06118
Franciszek Świderski
Jerzy Świderski
ZP
ZP
9
7
47.95  
 
55.12691
02417
Stanisław Borowiec
Jan Stoklasek
LB
LB
4
4
47.88  
 
56.02258
17301
Stanisław Gromulski
Arkadiusz Jaranowski
LB
LB
3
2
47.84  
 
57.02236
07887
Jerzy Cydzik
Antoni Gocyła
LB
LB
5
7
47.84  
 
58.02012
10379
Mirosław Jedynak
Adam Łagowski
LB
LB
2.5
1.5
47.58  
 
59.14565
16159
Daniel Fira
Radosław Maćczak
ZP
ZP
3
1.5
47.45  
 
60.05242
05170
Ewa Knapik
Włodzimierz Kwiatkowski
WP
WP
5
12
47.24  
 
61.05957
06144
Edward Kaczmarek
Czesław Wojtaś
ZP
ZP
9
5
46.93  
 
62.08328
06042
Piotr Kiełczewski
Zbigniew Nowak
ZP
ZP
5
4
46.54  
 
63.12345
12346
Andrzej Dudkiewicz
Andrzej Włodarczak
LB
LB
2
2.5
45.98  
 
64.04873
02262
Bogusław Barański
Zbigniew Halat
WP
LB
3
12
45.97  
 
65.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
1
4
45.20  
 
66.09464
13084
Bartosz Gajewski
Łukasz Wieczorek
LB
LB
3
3
45.06  
 
67.02034
02071
Zbigniew Kosiór
Marek Marciniak
LB
LB
4
3
43.79  
 
68.05436
05490
Mieczysław Szczechowiak
Grzegorz Wichtowski
WP
WP
4
5
43.78  
 
69.02288
10972
Krzysztof Kapturkiewicz
Stefan Kozicz
LB
LB
5
3
43.37  
 
70.02316
09001
Leszek Latocki
Marek Matwijewicz
LB
LB
5
3
42.86  
 
71.14300
14301
Krzysztof Cyranik
Marian Grzesiak
LB
LB
2.5
4
42.80  
 
72.02116
02180
Andrzej Rękosiak
Lidia Wilczak
LB
LB
7
4
42.76  
 
73.01995
02119
Krzysztof Gromadziński
Edward Sajkowski
LB
LB
3
3
42.58  
 
74.15687
15688
Mieczysław Kańdulski
Barbara Soroko
LB
LB
1.5
2
42.58  
 
75.18393
15370
Wojciech Felsztyński
Edward Śniadecki
LB
LB
0
1.5
41.39  
 
76.17388
17389
Halina Grześkowiak
Zdzisława Krzyżańska
LB
LB
1
1
40.92  
 
77.15226
09356
Ryszard Szkwarek
Agnieszka Ziomek
LB
LB
2
1.5
40.69  
 
78.02053
 
Andrzej Lewandowski
Bogdan Mazierski
LB
NZ
4
0
40.01  
 
79.17614
16568
Błażej Franczyk
Kacper Rymarczyk
LB
LB
1
1.5
39.74  
 
80.17874
 
Jerzy Glezer
Włodzimierz Lamcha
LB
NZ
0.5
0
36.66  
 
81.18098
18099
Adrian Dziobek
Dawid Dziobek
LB
LB
0
0
33.28  
 
82.18102
18101
Aleksandra Konieczna
Jędrzej Pacek
LB
LB
0
0
29.91  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 2568 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.brydzlubuski.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-09-23 g.12:36:52 (0.3851/174) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.