Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C3547/19680 turniej teamów
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTT*** Mityngowy Turniej Teamów, GPPT 2017 (1)
Kongresowy Turniej Teamów - Puchar Żuław
piątek, 3 marca 2017r., godz. 17:00

Wyniki oficjalne − turniej teamów Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.04198
04212
04405
04842
Adolf Bocheński
Mirosław Cichocki
Krzysztof Pikus
Leszek Sztyrak
WM
WM
WM
WM
12
19
19
19
1575.35275I
I
I
I
2.12450
12197
03960
10085
Katarzyna Dufrat
Michał Klukowski
Radosław Szczepański
Justyna Żmuda
MA
DS
LB
MA
13
24
18
15
1488.61245II
II
II
II
3.08203
05056
04108
14728
Wojciech Gaweł
Rafał Jagniewski
Przemysław Janiszewski
Kamil Nowak
MA
MA
MA
MA
19
21
21
9
1400.52221II
II
II
II
4.04250
01539
04451
07242
Bogusław Gierulski
Wojciech Olański
Jerzy Skrzypczak
Vytautas Vainikonis
WP
WP
WP
WP
21
21
21
15
1281.52196 
 
 
 
5.07811
02121
02806
06973
02827
11319
Marcin Krupowicz
Ryszard Sakowicz
Wojciech Strzemecki
Piotr Tuszyński
Marek Urbański
Przemysław Zawada
LB
LB
LB
LB
LB
LB
21
17
21
24
12
17
1179.59172 
 
 
 
 
 
6.15621
04588
04699
04735
Tomasz Gotard
Sławomir Henclik
Krzysztof Sikorski
Wacław Wejknis
PM
PM
PM
PM
19
18
18
15
1073.97148 
 
 
 
7.06551
13709
06954
09550
Jacek Ciechomski
Grzegorz Głasek
Adam Suwik
Jakub Wojcieszek
SW
SW
SW
SW
19
7
18
17
972.54124 
 
 
 
8.02013
11296
06085
02166
Andrzej Jeleniewski
Artur Pomarański
Zbigniew Sawicki
Jarosław Wachnowski
WP
ZP
ZP
LB
18
4
11
18
871.5699 
 
 
 
9.01221
09549
01318
01661
Cezary Balicki
Maciej Bielawski
Stanisław Gołębiowski
Włodzimierz Starkowski
DS
KP
DS
DS
24
11
24
24
775.7075 
 
 
 
10.14370
14369
11198
06121
Marek Figurski
Józef Klimowski
Krzysztof Lipowski
Bogdan Trun
ZP
ZP
ZP
ZP
3
3
3
3
675.4855 
 
 
 
11.04163
07164
07277
10238
Andrei Arlovich
Sviatlana Badrankova
Aliaksandr Prakapenka
Alexander Zhukov
PD
PD
PD
PD
15
5
3
9
575.0050 
 
 
 
12.10799
14845
10813
04411
Michał Gutowski
Robert Krawczyk
Bartłomiej Nowak
Zbigniew Prasek
PM
PM
PM
PM
3
4
3
5
463.6446 
 
 
 
13.06540
06815
09146
04740
Bartosz Chmurski
Piotr Nawrocki
Piotr Tuczyński
Piotr Wiankowski
MA
MA
MA
MA
21
17
15
19
374.1142 
 
 
 
14.03787
03815
05386
02158
Adam Kozłowski
Michał Lewiński
Paweł Siwiński
Zdzisław Świątek
LB
LB
LB
LB
12
12
12
12
270.2938 
 
 
 
15.05111
04665
05363
04731
Wit Klapper
Kazimierz Omernik
Jerzy Russyan
Sylwester Walerowicz
SL
PM
WP
WP
21
19
21
15
169.6834 
 
 
 
16.17766
 
 
 
Julij Chumak
Volodymyr Dragan
Volodymyr Porkhun
Oleg Rovyskin
PD
-
-
UKR
2
0
0
6
64.4030 
 
 
 
17.02673
12272
06845
13882
Marek Jaworski
Anna Makarewicz
Tomasz Paluchowski
Agnieszka Wiankowska
MP
DS
MA
PM
12
3
13
4
63.1616 
 
 
 
18.04242
12220
04402
04425
Andrzej Fronczak
Kazimierz Konefał
Ryszard Pichla
Marek Ratkowski
WM
WM
WM
WM
18
4
7
12
62.7413 
 
 
 
19.14885
08549
11550
12154
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
Piotr Marcinowski
Mateusz Sobczak
MA
MA
DS
DS
5
4
7
7
61.8211 
 
 
 
20.15595
10450
01865
07854
Maciej Dąbrowski
Jacek Dmowski
Andrzej Pawlak
Witalis Talar
MA
MA
MA
MA
5
12
13
13
61.048 
 
 
 
21.03644
07849
01726
04022
Adam Błachnio
Bogdan Szulejewski
Tomasz Winciorek
Adam Wujków
KP
MA
WP
KP
13
21
18
15
59.916 
 
 
 
22.13661
07725
08158
15477
Adam Harasimowicz
Grzegorz Superson
Piotr Zatorski
Krzysztof Żak
MP
MP
DS
MP
4
11
19
4
59.683 
 
 
 
23.06382
02904
02928
08308
Maciej Dobrzyński
Janusz Gawęcki
Marek Kozdrach
Kamil Walczyk
MA
SW
OP
SW
5
18
4
5
58.73  
 
 
 
24.06526
08241
03847
05856
Waldemar Burakowski
Wojciech Dolny
Jarosław Michałowski
Piotr Walczak
MA
KP
KP
WP
15
12
18
21
58.55  
 
 
 
25.11092
16130
04618
02826
Tytus Bisping
Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
Stanisław Urbanowski
MP
PM
PM
MP
5
4
4
7
56.65  
 
 
 
26.05670
05691
07109
07114
Andrzej Kozikowski
Grzegorz Lewaciak
Jerzy Ronke
Waldemar Skóra
LD
LD
WP
LD
13
18
13
12
56.54  
 
 
 
27.01347
07815
06795
08434
Piotr Ilczuk
Lena Leszczyńska
Ewa Miszewska
Witold Tomaszek
WP
MA
WP
MA
18
7
19
11
55.64  
 
 
 
28.04344
04424
04473
10821
Marek Lichocki
Jerzy Ratkowski
Jerzy Sukow
Daniel Wesołowski
WM
WM
WM
PM
12
5
12
4
55.61  
 
 
 
29.09667
11681
12987
13028
Arkadiusz Górzewski
Ziemowit Nowak
Witold Pietrzak
Piotr Suchodolski
PM
PM
LD
PM
5
5
2.5
4
55.54  
 
 
 
30.04279
04360
04427
04463
Jan Janiak
Mirosław Makatrewicz
Edmund Reczuga
Jan Stańczak
WM
WM
WM
WM
7
13
7
9
54.24  
 
 
 
31.12127
04602
04797
04416
Jarosław Bartosiński
Aleksander Kasprzak
Ryszard Konopka
Bernard Pszczoła
PM
PM
PM
WM
5
18
12
11
52.41  
 
 
 
32. 
08899
 
06923
Jamis Neimanis
Marcin Osmański
Ivars Rubenis
Jacek Sikora
LVA
PM
LVA
ZP
6
4
6
5
51.53  
 
 
 
33.04329
09462
04480
04506
Zbigniew Krzepkowski
Marek Serdyński
Waldemar Ślesicki
Regina Wołek
WM
WM
WM
WM
5
1.5
2.5
2.5
50.40  
 
 
 
34. 
10798
02262
13693
Marek Czapliński
Kazimierz Gierulski
Zbigniew Halat
Curt Sjolin
-
PM
LB
LB
2
3
12
2
47.50  
 
 
 
35.08117
08485
04922
07869
Grażyna Brewiak
Grażyna Busse
Piotr Busse
Sławomir Zawiślak
PM
SL
SL
SL
19
15
18
21
47.10  
 
 
 
36.02468
10721
03454
03546
Jerzy Brzustowski
Sławomir Czech
Jacek Radomski
Krzysztof Śliwoń
LU
LU
OP
SL
4
5
9
13
46.33  
 
 
 
37.04535
04541
04559
04751
Dariusz Bogucki
Mariusz Brewiak
Kazimierz Dominiak
Andrzej Zaleski
PM
PM
PM
PM
13
13
9
9
45.38  
 
 
 
38.15874
16850
17349
16849
Andrii Garbar
Yaroslav Kryvko
Denis Mylyi
Yurii Rudyk
LU
LU
LU
LU
1.5
1.5
0.5
1.5
43.76  
 
 
 
39. 
09414
09287
 
Witold Doerocki
Henryk Hacik
Ryszard Mytych
Mariusz Sarnowski
-
WM
WM
-
0
2
0
0
43.02  
 
 
 
40.08950
07283
17361
05307
06909
07431
Iwona Czajka
Jarosław Figlus
Marta Makarewicz
Zbigniew Papierniak
Anna Sarniak
Marek Witek
MA
SL
MA
SL
MA
PK
7
13
2.5
13
19
21
41.14  
 
 
 
 
 
41.16989
11899
06248
08592
Kazimierz Głowacki
Dominik Głowacki
Hilary Ślesicki
Jerzy Uscki
MA
MA
WP
WM
1.5
1
4
1.5
40.22  
 
 
 
42. 
 
14156
 
Gelena Jazvinska
Remigiujus Mackus
Gintaras Simanaitis
Laimutis Zuromskas
LTU
LTU
PD
LTU
6
6
2
6
35.04  
 
 
 
43.14186
13616
14184
14157
Ramunas Grigoraitis
Arunas Jankauskas
Żaneta Pisarskiene
Sonata Simanaitiene
PD
PD
PD
PD
2
4
1.5
2.5
34.41  
 
 
 
44.04297
09385
08316
06131
Wojciech Karpiński
Wojciech Morawski
Krzysztof Nagielski
Marek Wawrzyniak
WM
ZP
WM
ZP
5
2
9
5
29.95  
 
 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 7972 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2017/gpp/02elblag/W-team.html

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-07-09 g.11:16:25 (0.2929/190) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.