Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C3576/19792 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

18. Mityng "Hotel Senator"**
3. Mityngowy Turniej Par
piątek, 31 marca 2017r., godz. 16:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.07989
07937
Wiesław Skubisz
Michał Świdziński
LU
LU
9
5
63.529347II
II
2.16259
02933
Maciej Kliś
Piotr Kucharski
MP
SW
3
18
59.478643III
III
3.07341
10219
Ireneusz Kowalczyk
Jacek Stokowacki
SL
SL
21
4
59.188040III
III
4.13420
07431
Adam Cichoń
Marek Witek
MP
PK
2
21
58.467437 
 
5.02460
02495
Marek Atalski
Andrzej Kokoryka
LU
LU
13
9
58.186834 
 
6.15595
03881
Maciej Dąbrowski
Tomasz Osiński
MA
KP
5
12
58.006231 
 
7.07271
09835
Adrian Bakalarz
Tomasz Kłys
SL
WP
5
5
57.195628 
 
8.10444
06629
Stefan Cabaj
Włodzimierz Ilnicki
MA
MA
9
17
56.875126 
 
9.14728
11319
Kamil Nowak
Przemysław Zawada
MA
LB
9
17
56.834523 
 
10.11591
06689
Tadeusz Bożek
Andrzej Kondeja
MA
MA
5
13
56.393920 
 
11.10043
07043
Łukasz Kalbarczyk
Sandra Różańska
MA
MA
5
3
55.713317 
 
12.05574
08549
Przemysław Błaszczyk
Anna Maduzia
LD
MA
15
5
55.542714 
 
13.10534
06973
Waldemar Sroczyński
Piotr Tuszyński
LB
LB
9
24
55.532111 
 
14.02671
02827
Ryszard Jaśkiewicz
Marek Urbański
MP
LB
11
12
55.46189 
 
15.01220
01749
Grzegorz Bajek
Maciej Wręczycki
DS
DS
11
15
55.41179 
 
16.02912
02966
Jacek Janowski
Stanisław Pająk
MP
SW
18
13
55.39168 
 
17.17167
15976
Tomasz Kiełbasa
Stanisław Mączka
MA
MA
2.5
4
54.91158 
 
18.10533
01617
Ryszard Pałasz
Przemysław Saliński
DS
DS
9
7
54.68147 
 
19.05691
11428
Grzegorz Lewaciak
Paweł Zubiel
LD
LD
18
7
54.52137 
 
20.02468
02533
Jerzy Brzustowski
Tomasz Pawluk
LU
LU
4
4
54.48126 
 
21.10752
07975
Jacek Balcerowski
Jerzy Maludziński
SW
SW
1.5
11
54.31116 
 
22.08986
07722
Józef Małysz
Janusz Wesołowski
LU
PK
5
13
54.25105 
 
23.02703
07940
Marcin Krawczyk
Piotr Waniurski
MP
MP
12
11
53.9495 
 
24.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Szarkanas
PD
PD
11
11
53.5284 
 
25.07054
04842
Sławomir Kolarz
Leszek Sztyrak
MA
WM
5
19
52.0774 
 
26.08978
05856
Jacek Leśniczak
Piotr Walczak
LB
WP
15
21
51.8963 
 
27.02930
09371
Stanisław Król
Zbigniew Swat
SW
SW
4
1.5
51.7953 
 
28.05464
07544
Witold Turant
Marek Tyran
LD
LD
18
11
51.2342 
 
29.06382
02904
Maciej Dobrzyński
Janusz Gawęcki
MA
SW
5
18
51.1332 
 
30.05624
18695
Jacek Grzelczak
Andreas Visetti
LD
LD
11
0
50.9821 
 
31.15120
12899
Agnieszka Pietrzyk
Michał Wróbel
OP
OP
4
5
50.9511 
 
32.14710
16128
Yauheni Hardzei
Pavel Peradziryi
PD
PD
2.5
3
50.90   
 
33.02522
11828
Leszek Młodziński
Edward Wójcik
LU
LU
4
4
50.18   
 
34.04535
14885
Dariusz Bogucki
Marcin Dobrowolski
PM
MA
13
5
49.51   
 
35.02928
08308
Marek Kozdrach
Kamil Walczyk
OP
SW
4
5
48.86   
 
36.05176
01661
Michał Kwiecień
Włodzimierz Starkowski
DS
DS
24
24
48.51   
 
37.04198
05830
Adolf Bocheński
Robert Stoliński
WM
LD
12
15
48.33   
 
38.12634
03960
Monika Sautaux
Radosław Szczepański
KP
LB
4
18
48.28   
 
39.12450
04662
Katarzyna Dufrat
Michał Nowosadzki
MA
MA
13
24
48.06   
 
40.11573
14983
Piotr Kazub
Andrzej Konczak
LD
LD
4
4
48.05   
 
41.14704
04165
Igor Godun
Ihar Radziukevich
PD
PD
3
7
46.63   
 
42.13993
07939
Grzegorz Cieślak
Elżbieta Waniurska
LU
LU
4
5
46.29   
 
43.06551
02946
Jacek Ciechomski
Andrzej Majcher
SW
SW
19
9
46.27   
 
44.11092
02806
Tytus Bisping
Wojciech Strzemecki
MP
LB
5
21
45.93   
 
45.07158
09210
Zbigniew Hałaczkiewicz
Tatiana Verkhos
MA
MA
5
3
45.78   
 
46.13940
15263
Andrzej Łukianiuk
Andrzej Rzechuła
MA
MA
2.5
2
45.77   
 
47.11296
07849
Artur Pomarański
Bogdan Szulejewski
ZP
MA
4
21
45.73   
 
48.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
MA
7
19
45.34   
 
49.17036
17390
Małgorzata Golec
Zofia Wciślik
SW
SW
1.5
1.5
44.78   
 
50.03787
03920
Adam Kozłowski
Grzegorz Rojewski
LB
KP
12
12
44.60   
 
51. 
17392
Danuta Kaczmarek
Urszula Stefaniak
GER
SW
6
1.5
44.57   
 
52.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
SW
SW
7
4
43.99   
 
53.09322
15916
Mirosław Kotowski
Grzegorz Wieczorkiewicz
SW
SW
4
3
43.94   
 
54.02673
01437
Marek Jaworski
Zdzisław Kunc
MP
DS
12
11
42.20   
 
55.10869
10870
Alicja Krzemińska
Paweł Krzemiński
KP
KP
3
3
42.14   
 
56.18128
07542
Wojciech Kurkowski
Marek Tekieli
LU
LU
1
7
41.53   
 
57.14651
14650
Sergey Belko
Dmitry Kamlyuk
PD
PD
1.5
2
41.47   
 
58.07572
12006
Ireneusz Jagielski
Danuta Krupnik
MA
MA
7
5
40.29   
 
59.06014
06148
Adam Małdyk
Andrzej Wójcik
ZP
ZP
3
7
39.56   
 
60.18165
18166
Dariusz Kłodos
Arkadiusz Wódkowski
MA
MA
0.5
0.5
37.89   
 
61.10721
01152
Sławomir Czech
Grzegorz Rewer
LU
LU
5
9
37.52   
 
62.07053
16473
Krzysztof Gołaś
Wojciech Niewiadomski
MA
MA
5
2
36.24   
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1812 punktów PKL, w tym 922 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2017/gpp/04starachowice/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-09-24 g.05:29:08 (0.2572/134) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.