Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C3576/19794 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

18. Mityng "Hotel Senator"**
5. Mityngowy Turniej Par
sobota, 1 kwietnia 2017r., godz. 16:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
1.05574
04535
Przemysław Błaszczyk
Dariusz Bogucki
LD
PM
15
13
68.189447
2.12450
04662
Katarzyna Dufrat
Michał Nowosadzki
MA
MA
13
24
64.308945
3.07271
09835
Adrian Bakalarz
Tomasz Kłys
SL
WP
5
5
63.808342
4.08978
05856
Jacek Leśniczak
Piotr Walczak
LB
WP
15
21
63.507940
5.18128
07542
Wojciech Kurkowski
Marek Tekieli
LU
LU
1
7
61.407538
6.02496
02934
Cezary Komajda
Krzysztof Kujawa
LU
LU
11
19
60.757035
7.07291
09643
Krzysztof Buras
Tomasz Sielicki
MA
MA
24
5
59.786633
8.04588
04665
Sławomir Henclik
Kazimierz Omernik
PM
PM
18
19
58.416131
9.07341
10219
Ireneusz Kowalczyk
Jacek Stokowacki
SL
SL
21
4
58.205729
10.05176
01661
Michał Kwiecień
Włodzimierz Starkowski
DS
DS
24
24
58.165226
11.05624
14983
Jacek Grzelczak
Andrzej Konczak
LD
LD
11
4
58.154824
12.01220
01749
Grzegorz Bajek
Maciej Wręczycki
DS
DS
11
15
57.874322
13.05464
07544
Witold Turant
Marek Tyran
LD
LD
18
11
57.653920
14.17167
15976
Tomasz Kiełbasa
Stanisław Mączka
MA
MA
2.5
4
57.253417
15.02928
15916
Marek Kozdrach
Grzegorz Wieczorkiewicz
OP
SW
4
3
57.173015
16.12197
11319
Michał Klukowski
Przemysław Zawada
DS
LB
24
17
55.692613
17.08986
07722
Józef Małysz
Janusz Wesołowski
LU
PK
5
13
55.232111
18.02820
02846
Józef Tokarz
Ryszard Woliński
MP
MP
7
12
55.051910
19.15120
12899
Agnieszka Pietrzyk
Michał Wróbel
OP
OP
4
5
54.63189
20.10043
11104
Łukasz Kalbarczyk
Sławomir Niajko
MA
ZP
5
12
54.27179
21.11296
07849
Artur Pomarański
Bogdan Szulejewski
ZP
MA
4
21
54.06179
22.02121
04842
Ryszard Sakowicz
Leszek Sztyrak
LB
WM
17
19
53.32168
23.06327
11600
Paweł Górmiński
Jarosław Stach
MA
MA
5
7
53.23158
24.05691
11428
Grzegorz Lewaciak
Paweł Zubiel
LD
LD
18
7
53.02147
25.11092
02806
Tytus Bisping
Wojciech Strzemecki
MP
LB
5
21
52.55137
26.02460
02495
Marek Atalski
Andrzej Kokoryka
LU
LU
13
9
52.53137
27.07052
08166
Edmund Czubak
Renata Dancewicz
MA
MA
11
5
52.53126
28.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
MA
7
19
52.38116
29.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
MA
MA
5
5
52.21105
30.03787
03920
Adam Kozłowski
Grzegorz Rojewski
LB
KP
12
12
51.75105
31.02703
07940
Marcin Krawczyk
Piotr Waniurski
MP
MP
12
11
51.6195
32.10533
01617
Ryszard Pałasz
Przemysław Saliński
DS
DS
9
7
51.2884
33.02468
02533
Jerzy Brzustowski
Tomasz Pawluk
LU
LU
4
4
51.0074
34.13993
07939
Grzegorz Cieślak
Elżbieta Waniurska
LU
LU
4
5
50.7774
35.14704
04165
Igor Godun
Ihar Radziukevich
PD
PD
3
7
50.6463
36.02896
02956
Jarosław Dębicki
Zdzisław Nowak
SW
SW
5
4
50.4253
37.11591
06689
Tadeusz Bożek
Andrzej Kondeja
MA
MA
5
13
49.9142
38.14142
08308
Ryhor Abramovich
Kamil Walczyk
SW
SW
1.5
5
49.7142
39.14710
16128
Yauheni Hardzei
Pavel Peradziryi
PD
PD
2.5
3
49.7032
40.17361
16716
Marta Makarewicz
Lena Ostrowska
MA
MA
2.5
2.5
49.6821
41.06014
06148
Adam Małdyk
Andrzej Wójcik
ZP
ZP
3
7
49.5511
42.13420
07431
Adam Cichoń
Marek Witek
MP
PK
2
21
49.43  
43.03881
03971
Tomasz Osiński
Karol Szwenkel
KP
KP
12
7
49.36  
44.09924
06441
Jacek Kowalski
Roman Urbańczyk
MA
MA
5
7
49.31  
45.04198
05830
Adolf Bocheński
Robert Stoliński
WM
LD
12
15
49.21  
46.13622
08428
Mirosław Łopaciuk
Krzysztof Sokół
MA
MA
4
3
48.72  
47.03232
03231
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
SL
SL
7
7
48.28  
48.08203
14728
Wojciech Gaweł
Kamil Nowak
MA
MA
19
9
48.22  
49.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Szarkanas
PD
PD
11
11
48.22  
50.07572
12006
Ireneusz Jagielski
Danuta Krupnik
MA
MA
7
5
48.09  
51.02519
02559
Bartosz Matras
Jerzy Tarajko
LU
LU
5
4
47.97  
52.02673
01437
Marek Jaworski
Zdzisław Kunc
MP
DS
12
11
47.91  
53.10534
06973
Waldemar Sroczyński
Piotr Tuszyński
LB
LB
9
24
47.70  
54.12634
03960
Monika Sautaux
Radosław Szczepański
KP
LB
4
18
47.38  
55.17384
06758
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
MA
MA
2
12
47.28  
56.10444
06629
Stefan Cabaj
Włodzimierz Ilnicki
MA
MA
9
17
47.11  
57.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
SW
SW
7
4
47.10  
58.13411
16898
Michał Kaleta
Maciej Kędzierski
SL
MP
2.5
2.5
46.96  
59.04360
02524
Mirosław Makatrewicz
Józef Myć
WM
LU
13
7
46.63  
60.06551
13709
Jacek Ciechomski
Grzegorz Głasek
SW
SW
19
7
46.59  
61.15062
09345
Sviatlana Aleinikova
Norbert Krzystanek
SW
SW
1.5
3
45.71  
62.02671
02827
Ryszard Jaśkiewicz
Marek Urbański
MP
LB
11
12
45.52  
63.18143
18180
Michał Mac
Karol Otawski
SW
SW
0
0
45.12  
64.11573
18695
Piotr Kazub
Andreas Visetti
LD
LD
4
0
44.77  
65.09956
06599
Kazimierz Adamski
Waldemar Gałek
LD
LD
2.5
4
44.56  
66.15595
06845
Maciej Dąbrowski
Tomasz Paluchowski
MA
MA
5
13
44.19  
67.02522
11828
Leszek Młodziński
Edward Wójcik
LU
LU
4
4
43.72  
68.09322
07975
Mirosław Kotowski
Jerzy Maludziński
SW
SW
4
11
43.70  
69.03005
03020
Piotr Waluszewski
Grzegorz Zakrzewski
SW
SW
4
9
43.43  
70.06382
02904
Maciej Dobrzyński
Janusz Gawęcki
MA
SW
5
18
43.28  
71.07053
16473
Krzysztof Gołaś
Wojciech Niewiadomski
MA
MA
5
2
43.16  
72.02912
02966
Jacek Janowski
Stanisław Pająk
MP
SW
18
13
43.13  
73.06368
06408
Jerzy Bednarz
Jarosław Kosior
MA
MA
4
4
42.27  
74.08460
09371
Andrzej Prokop
Zbigniew Swat
SW
SW
4
1.5
42.13  
75.10721
01152
Sławomir Czech
Grzegorz Rewer
LU
LU
5
9
41.34  
76.18165
18166
Dariusz Kłodos
Arkadiusz Wódkowski
MA
MA
0.5
0.5
41.14  
77.14651
14650
Sergey Belko
Dmitry Kamlyuk
PD
PD
1.5
2
40.07  
78.10869
10870
Alicja Krzemińska
Paweł Krzemiński
KP
KP
3
3
40.01  
79.07989
07937
Wiesław Skubisz
Michał Świdziński
LU
LU
9
5
39.99  
80.02931
02930
Sławomir Król
Stanisław Król
SW
SW
3
4
39.94  
81.07158
09210
Zbigniew Hałaczkiewicz
Tatiana Verkhos
MA
MA
5
3
35.37  
82.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
1
4
34.65  

Łącznie 2416 punktów PKL, w tym 1230 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2017/gpp/04starachowice/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-09-24 g.05:28:29 (0.3364/174) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.