Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C3620/20302 turniej teamów
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTT*** Mityngowy Turniej Teamów, GPPT 2017 (5)
Auto Watin Grand Prix Polski Teamów
sobota, 17 czerwca 2017r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej teamów Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.04922
08203
05056
07869
Piotr Busse
Wojciech Gaweł
Rafał Jagniewski
Sławomir Zawiślak
SL
MA
MA
SL
19
19
21
21
146.04293I
I
I
I
2.04535
05574
05084
04665
Dariusz Bogucki
Przemysław Błaszczyk
Tadeusz Kaczanowski
Kazimierz Omernik
PM
LD
WP
PM
13
15
19
19
143.20250II
II
II
II
3.01054
02663
12158
03546
Tadeusz Garbacik
Jacek Herman
Izabella Jaworska
Krzysztof Śliwoń
MP
MP
LD
SL
12
11
3
13
141.22213II
II
II
II
4.13474
07221
11653
11652
Valery Kanstantsinau
Andrei Kavalenka
Igor Kravchenko
Alexander Nekhoroshev
PD
PD
PD
PD
4
5
5
5
139.16177 
 
 
 
5.01299
10533
05400
05534
Karol Filipowicz
Ryszard Pałasz
Maciej Sobieralski
Stanisław Zakrzewski
DS
DS
WP
WP
13
9
15
15
127.97140 
 
 
 
6.06815
05464
07544
04740
Piotr Nawrocki
Witold Turant
Marek Tyran
Piotr Wiankowski
MA
LD
LD
MA
17
18
13
19
127.63103 
 
 
 
7.01291
01433
01617
01713
Krzysztof Dziekański
Aleksander Kud
Przemysław Saliński
Stanisław Wawszczyk
DS
LB
DS
DS
12
11
9
5
124.8566 
 
 
 
8.01019
06382
02904
02666
01138
Andrzej Byzdra
Maciej Dobrzyński
Janusz Gawęcki
Andrzej Hycnar
Marek Pietraszek
PK
MA
SW
PK
PK
5
5
18
13
18
123.4854 
 
 
 
 
9.09549
05069
05070
11809
03401
Maciej Bielawski
Paweł Jassem
Piotr Jassem
Krzysztof Mielnik
Jarosław Ostrowski
KP
ZP
WP
PM
WP
11
17
9
7
15
122.2748 
 
 
 
 
10.04588
04684
04699
04735
Sławomir Henclik
Józef Pochroń
Krzysztof Sikorski
Wacław Wejknis
PM
PM
PM
PM
18
19
19
15
106.2341 
 
 
 
11.07271
12474
03497
03562
Adrian Bakalarz
Marek Blat
Jerzy Skwark
Jerzy Ujma
SL
SL
SL
OP
7
11
13
12
105.9235 
 
 
 
12.01347
05097
02121
05856
07431
Piotr Ilczuk
Janusz Kalida
Ryszard Sakowicz
Piotr Walczak
Marek Witek
WP
WP
LB
WP
PK
18
7
17
21
21
92.0029 
 
 
 
 
13.11092
02013
05111
07341
06994
Tytus Bisping
Andrzej Jeleniewski
Wit Klapper
Ireneusz Kowalczyk
Tomasz Wiśniewski
MP
WP
SL
SL
SL
5
18
21
21
13
61.2514 
 
 
 
 
14.11104
07854
06128
06129
Sławomir Niajko
Witalis Talar
Andrzej Wasylko
Piotr Wasylko
ZP
MA
ZP
ZP
12
13
7
12
60.1310 
 
 
 
15. 
 
18197
 
Gonzalo Goded
Federico Goded
Andrzej Knap
Luis Lantaron
ESP
ESP
PK
ESP
19
19
5
19
60.076 
 
 
 
16.05059
03787
05314
03920
Stanisław Janik
Adam Kozłowski
Marcin Pędziński
Grzegorz Rojewski
LB
LB
WP
KP
13
12
15
12
58.702 
 
 
 
17.04531
02671
02672
11296
Marek Barylewski
Ryszard Jaśkiewicz
Stanisław Jaśkiewicz
Artur Pomarański
WP
MP
MP
ZP
18
11
7
4
58.21  
 
 
 
18.05670
05691
07114
11428
Andrzej Kozikowski
Grzegorz Lewaciak
Waldemar Skóra
Paweł Zubiel
LD
LD
LD
LD
13
18
12
7
58.16  
 
 
 
19.11573
14983
13033
03933
02552
04848
Piotr Kazub
Andrzej Kończak
Andrzej Pertkiewicz
Eugeniusz Seichter
Piotr Sopiński
Maria Tomczewska
LD
LD
LU
KP
LU
PM
4
4
4
11
3
7
56.67  
 
 
 
 
 
20.02673
04360
02519
07725
Marek Jaworski
Mirosław Makatrewicz
Bartosz Matras
Grzegorz Superson
MP
WM
LU
MP
12
13
7
11
56.08  
 
 
 
21.05624
09835
05739
06346
Jacek Grzelczak
Tomasz Kłys
Robert Nowicki
Adam Pawłowski
LD
WP
WP
LD
11
5
15
13
53.29  
 
 
 
22. 
 
 
 
Joseph Engel
Julian Frydrich
Uri Gilboa
Jacov Vax
ISR
ISR
ISR
ISR
6
19
6
6
52.21  
 
 
 
23.10721
01297
12272
01152
Sławomir Czech
Mirosław Fechner
Anna Makarewicz
Grzegorz Rewer
LU
DS
DS
LU
7
7
4
9
50.73  
 
 
 
24.12129
04350
04427
04463
Grzegorz Deptuła
Jarosław Łosiak
Edmund Reczuga
Jan Stańczak
WM
WM
WM
WM
7
9
7
9
50.71  
 
 
 
25.02650
15120
03455
12899
Krzysztof Góra
Agnieszka Pietrzyk
Jerzy Radomski
Michał Wróbel
OP
OP
SL
OP
7
5
12
5
49.36  
 
 
 
26.10450
10938
08434
01739
Jacek Dmowski
Wojciech Rozwadowski
Witold Tomaszek
Rafał Wolański
MA
DS
MA
DS
13
5
12
7
47.01  
 
 
 
27.05023
05282
08769
05352
05353
Paweł Gruszczyński
Jerzy Nowak
Sławomir Piechocki
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
LB
WP
LB
WP
WP
5
12
9
5
11
43.00  
 
 
 
 
28.11444
05889
15084
06101
Grzegorz Adamski
Patryk Araszkiewicz
Mirosław Stelmaszyk
Paweł Stężała
ZP
ZP
ZP
ZP
4
5
2.5
5
40.87  
 
 
 
29.01508
14782
14783
01627
Jarosław Molenda
Jakub Patreuha
Patryk Patreuha
Waldemar Siuda
DS
DS
DS
DS
9
3
3
12
40.63  
 
 
 
30.05017
06014
06079
05371
Józef Grewling
Adam Małdyk
Grzegorz Rybacki
Grzegorz Samol
WP
ZP
ZP
WP
7
3
5
4
38.32  
 
 
 
31.06551
06954
09755
09550
Jacek Ciechomski
Adam Suwik
Łukasz Witkowski
Jakub Wojcieszek
SW
SW
SW
SW
19
18
13
17
36.63  
 
 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 6069 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://kongres.brydz.wlkp.pl/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-07-11 g.20:16:09 (0.2257/141) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.