Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C3704/21061 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP** XXXII Mauzoleum Bema
OTP** Memoriał Renaty Wajdowicz
niedziela, 22 października 2017r.

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.02919
02952
Aleksander Knawa
Ireneusz Michalski
SW
SW
13
7
61.73115II
II
2.01032
01171
Jacek Czaykowski
Stefan Skowron
PK
PK
12
12
59.65106III
III
3.08288
15916
Grzegorz Bachanek
Grzegorz Wieczorkiewicz
SW
SW
3
3
59.3798III
III
4.02806
11319
Wojciech Strzemecki
Przemysław Zawada
MA
MA
21
17
58.4191 
 
5.01019
01168
Andrzej Byzdra
Wiesław Siek
PK
PK
5
9
57.8784 
 
6.12984
07621
Robert Mostek
Jerzy Wielgus
MP
MP
4
4
56.9876 
 
7.16259
14728
Maciej Kliś
Kamil Nowak
MP
MA
3
11
56.3969 
 
8.02460
02976
Marek Atalski
Tomasz Raczkiewicz
LU
LU
13
12
55.6962 
 
9.02888
02891
Zbigniew Borkowski
Bartosz Ceglarski
SW
SW
12
7
54.5854 
 
10.14882
07687
Jacek Brózda
Mirosław Kołton
MP
MP
4
9
54.5247 
 
11.02820
02846
Józef Tokarz
Ryszard Woliński
MP
MP
7
12
54.0540 
 
12.02760
02803
Jerzy Pasich
Adam Stono
MP
PK
7
11
54.0332 
 
13.02757
02807
Bogdan Palczyński
Reginald Sukiennik
MP
MP
9
12
53.4425 
 
14.05718
07725
Jerzy Michałek
Grzegorz Superson
SL
MP
21
11
53.1122 
 
15.06382
02904
Maciej Dobrzyński
Janusz Gawęcki
SW
SW
5
18
53.0721 
 
16.02794
07642
Ryszard Skotarski
Witold Stachnik
MP
MP
12
7
52.8320 
 
17.13420
14584
Adam Cichoń
Marek Heichel
MP
MP
2.5
3
52.7419 
 
18.01054
05111
Tadeusz Garbacik
Wit Klapper
MP
SL
12
21
52.7317 
 
19.01053
10984
Leszek Garbacik
Zbigniew Kwoka
PK
PK
5
5
52.4516 
 
20.01066
14379
Andrzej Janda
Józef Turecki
PK
PK
5
3
52.0415 
 
21.02812
02831
Maciej Szczerczak
Włodzimierz Wala
MP
MP
4
19
51.9914 
 
22.01104
15601
Jan Lipior
Tomasz Mazur
PK
PK
5
3
51.9812 
 
23.02597
02678
Tadeusz Biernat
Jacek Kalinowski
MP
MP
12
7
51.6611 
 
24.01071
14688
Jan Kadula
Jacek Szczerba
PK
PK
12
4
51.5510 
 
25.01030
01128
Marek Cyrkiel
Roman Opaliński
PK
PK
12
18
51.509 
 
26.02676
12999
Jarosław Jurkiewicz
Adam Krysa
PK
PK
12
9
51.417 
 
27.14525
14000
Przemysław Kurzak
Łukasz Pląder
OP
MP
2.5
3
51.236 
 
28.05615
07542
Jarosław Gąsiorowski
Marek Tekieli
LU
LU
13
7
51.025 
 
29.02590
15988
Józef Barczyk
Ryszard Cieślik
MP
MP
7
2.5
50.814 
 
30.07271
03529
Adrian Bakalarz
Jacek Szczerbowski
SL
OP
7
7
50.282 
 
31.02966
02977
Stanisław Pająk
Mirosław Rafalski
SW
SW
15
18
50.041 
 
32.12075
02775
Marzena Kwiecińska-Wilk
Małgorzata Praszałowicz
MP
MP
4
5
49.66  
 
33.12314
15112
Damian Smulski
Zygmunt Szczudło
PK
PK
3
2
49.64  
 
34.15413
07312
Sławomir Reising
Dariusz Sosin
MP
MP
3
5
49.47  
 
35.14142
02753
Ryhor Abramovich
Jarosław Nowakowski
SW
MP
2
4
49.43  
 
36.02666
11471
Andrzej Hycnar
Maciej Rodzaj
PK
MP
13
7
49.41  
 
37.11092
02716
Tytus Bisping
Andrzej Kusion
MP
MP
5
7
49.38  
 
38.08986
08026
Józef Małysz
Andrzej Potrzyszcz
LU
LU
5
5
49.37  
 
39.02672
07729
Stanisław Jaśkiewicz
Wojciech Paszko
MP
MP
7
7
49.26  
 
40.13074
11109
Maciej Grabiec
Maciej Kita
MP
MP
7
5
49.01  
 
41.07691
15715
Janusz Natorski
Robert Podsiadły
MP
MP
5
4
48.74  
 
42.08519
18203
Jacek Młyńczyk
Zdzisław Wojtynia
MP
SL
13
3
48.53  
 
43.02937
07491
Nikander Kuszewski
Tadeusz Sobota
SW
SW
11
5
47.94  
 
44. 
02863
Zbigniew Maj
Władysław Ziobro
-
MP
0
4
47.26  
 
45.07644
07410
Piotr Markiewicz
Zygmunt Wróbel
MP
MP
5
2.5
46.99  
 
46.02681
02723
Mariusz Kita
Bogusław Lesiecki
MP
MP
12
12
46.56  
 
47.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
SW
SW
7
4
46.54  
 
48.09797
03347
Janusz Buksa
Maciej Mąka
MP
MP
7
5
46.47  
 
49.11550
12154
Piotr Marcinowski
Mateusz Sobczak
DS
DS
7
7
46.09  
 
50.03356
11769
Katarzyna Michałek
Tomasz Stryszawski
SL
MP
7
7
45.74  
 
51.01090
11320
Bogusław Kruczek
Robert Kwiatkowski
PK
PK
11
3
45.52  
 
52.16743
15899
Michał Kuczkowski
Grzegorz Walczewski
MP
SL
2.5
1.5
44.97  
 
53.13660
07405
Jarosław Duda
Piotr Radzikowski
MP
MP
4
9
44.73  
 
54.17021
17457
Stefan Bentkowski
Lech Kozłowski
MP
MP
1.5
1.5
44.03  
 
55.07229
07613
Kazimierz Banek
Marek Surmiak
MP
MP
7
5
43.83  
 
56.18788
18787
Adam Brodowski
Aleksander Klimkowicz
MP
MP
0
2
43.71  
 
57.10554
18018
Zbigniew Kozioł
Zbigniew Niziołek
PK
PK
4
2
42.84  
 
58.02795
11232
Władysław Słowik
Zbigniew Świderek
MP
MP
11
4
42.49  
 
59.07623
07619
Aleksandra Krakowska
Waldemar Krakowski
MP
MP
3
3
42.42  
 
60.02909
07490
Wojciech Jadczyk
Rafał Siewior
SW
SW
4
2.5
41.96  
 
61.02793
09501
Paweł Skałacki
Jan Skuciński
MP
MP
7
5
40.88  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 2220 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://tzbs.info/tzbs/2017/bem17/t171022.html

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-01-27 g.09:42:39 (0.2985/134) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.