Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C4156/21826 turniej teamów
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTT*** GPPT 2017/18 (8)
Mityng Wiosenny - GPPT
piątek, 6 kwietnia 2018r., godz. 11:00

Wyniki oficjalne − turniej teamów Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.04535
05574
04250
01807
06887
04451
Dariusz Bogucki
Przemysław Błaszczyk
Bogusław Gierulski
Roman Grzelak
Jacek Romański
Jerzy Skrzypczak
PM
LD
WP
DS
DS
WP
13
15
21
15
24
21
3073.82299I
I
I
 
 
I
2.15595
10095
01865
05423
Maciej Dąbrowski
Paweł Miechowicz
Andrzej Pawlak
Jeremi Stępiński
OP
LB
OP
OP
7
15
15
19
2080.66255II
II
II
II
3.12197
14728
08158
11319
Michał Klukowski
Kamil Nowak
Piotr Zatorski
Przemysław Zawada
MP
MA
MP
MA
24
11
21
17
1085.95218II
II
II
III
4.09357
11550
12154
10085
Arkadiusz Majcher
Piotr Marcinowski
Mateusz Sobczak
Justyna Żmuda
PK
DS
DS
MP
9
9
9
15
1070.88180 
 
 
 
5.08312
05176
01661
06963
Piotr Bizoń
Michał Kwiecień
Włodzimierz Starkowski
Marek Szymanowski
MP
MP
MP
LD
21
24
24
24
82.02143 
 
 
 
6.10450
06795
06845
08434
Jacek Dmowski
Ewa Miszewska
Tomasz Paluchowski
Witold Tomaszek
OP
WP
MA
WP
13
19
13
12
75.79105 
 
 
 
7.01220
02495
02497
01749
Grzegorz Bajek
Andrzej Kokoryka
Dariusz Koproń
Maciej Wręczycki
DS
LU
LU
DS
11
9
15
15
72.2868 
 
 
 
8.01318
01539
06973
07242
Stanisław Gołębiowski
Wojciech Olański
Piotr Tuszyński
Vytautas Vainikonis
DS
WP
LB
WP
24
21
24
17
70.7355 
 
 
 
9.10895
18762
14508
05836
Beata Pietrzak
Ewa Sokół-Nawalny
Zdzisław Stoszek
Piotr Szczeciński
LD
LD
LD
LD
2.5
0.5
3
3
68.4030 
 
 
 
10.05059
08978
10534
05856
Stanisław Janik
Jacek Leśniczak
Waldemar Sroczyński
Piotr Walczak
LB
LB
LB
WP
13
15
9
21
68.0326 
 
 
 
11.06551
13709
05670
05730
Jacek Ciechomski
Grzegorz Głasek
Andrzej Kozikowski
Wiesław Niciński
SW
SW
LD
LD
19
7
13
13
67.0822 
 
 
 
12.06165
07725
06249
15477
Dariusz Biedrzycki
Grzegorz Superson
Przemysław Ślesicki
Krzysztof Żak
MA
MP
MA
MP
7
11
7
5
66.2018 
 
 
 
13.05568
10563
05111
05691
Zdzisław Beling
Paweł Klapper
Wit Klapper
Grzegorz Lewaciak
WP
SL
SL
LD
18
4
21
18
65.3814 
 
 
 
14.07114
07117
07543
11428
Waldemar Skóra
Sławomir Sroczyński
Przemysław Teleszyński
Paweł Zubiel
LD
LD
LD
LD
12
5
13
7
64.3010 
 
 
 
15.14186
13616
19268
14157
Ramunas Grigoraitis
Arunas Jankauskas
Mackus Remigijus
Sonata Simanaitiene
PD
PD
PD
PD
2
4
0
3
63.526 
 
 
 
16.02673
05739
10533
02827
Marek Jaworski
Robert Nowicki
Ryszard Pałasz
Marek Urbański
MP
WP
DS
LB
12
15
9
13
63.032 
 
 
 
17.02904
16259
02966
02806
Janusz Gawęcki
Maciej Kliś
Stanisław Pająk
Wojciech Strzemecki
SW
MP
SW
MA
18
4
15
21
62.77  
 
 
 
18.18508
12835
05830
17494
Monika Kowner
Wacław Opacki
Robert Stoliński
Aleksander Zatke
LD
LD
ZP
LD
0.5
2.5
15
1.5
62.45  
 
 
 
19.02013
06706
04665
05363
Andrzej Jeleniewski
Apolinary Kowalski
Kazimierz Omernik
Jerzy Russyan
ZP
WP
PM
WP
18
24
19
21
59.28  
 
 
 
20.04198
04212
09138
04303
04431
06909
Adolf Bocheński
Mirosław Cichocki
Danuta Kazmucha
Roman Kierznowski
Zbigniew Rogowski
Anna Sarniak
WM
WM
WM
WM
WM
WM
13
19
15
21
18
19
56.88  
 
 
 
 
 
21.17161
06580
16645
17167
15511
11903
Krzysztof Cichy
Piotr Dybicz
Piotr Jasiński
Tomasz Kiełbasa
Kacper Kopka
Paweł Szymaszczyk
MA
MA
MA
MA
MA
MA
3
11
4
4
4
9
55.13  
 
 
 
 
 
22.01054
03787
03815
03847
Tadeusz Garbacik
Adam Kozłowski
Michał Lewiński
Jarosław Michałowski
MP
LB
LB
KP
12
12
12
18
53.40  
 
 
 
23.05606
09303
05822
05876
Grzegorz Dziębowski
Jarosław Łaszczuk
Tomasz Spodenkiewicz
Piotr Wulkiewicz
LD
LD
LD
LD
7
5
13
7
52.86  
 
 
 
24.17082
11928
11296
18890
Maciej Boczar
Krystian Dowolski
Artur Pomarański
Vasil Valchev
MA
MA
ZP
ZP
3
4
5
1.5
48.29  
 
 
 
25.05464
07544
07025
07044
Witold Turant
Marek Tyran
Jerzy Zaremba
Piotr Żak
LD
LD
WP
WP
18
13
21
19
46.73  
 
 
 
26.12127
07190
11809
07431
Jarosław Bartosiński
Paweł Chindelewicz
Krzysztof Mielnik
Marek Witek
PM
PM
PM
SL
7
12
7
21
44.00  
 
 
 
27.09667
15864
12202
13028
Arkadiusz Górzewski
Agnieszka Pabiniak
Witold Pabiniak
Piotr Suchodolski
PM
LD
LD
PM
5
1
1
5
43.94  
 
 
 
28.05624
05680
05681
06346
Jacek Grzelczak
Włodzimierz Krysztofczyk
Tomasz Krysztofiak
Adam Pawłowski
LD
LD
LD
LD
13
9
13
13
42.12  
 
 
 
29.11198
09385
06121
06131
Krzysztof Lipowski
Wojciech Morawski
Bogdan Trun
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
ZP
ZP
3
2.5
4
7
38.29  
 
 
 
30.15394
14027
11237
15492
Milan Chyliński
Łukasz Gałasiński
Łukasz Kosma
Kamil Wszędybył
LD
LD
LD
LD
2
2
3
1.5
37.79  
 
 
 
31.12129
11466
04360
04463
Grzegorz Deptuła
Tadeusz Laszczak
Mirosław Makatrewicz
Jan Stańczak
WM
MA
WM
WM
7
7
13
9
28.00  
 
 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 6402 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2018/gpp/08lodz/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-06-20 g.14:51:11 (0.3298/140) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.