Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C3979/22022 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP** Kolumna Zygmunta
OTP** - Kolumna Zygmunta
niedziela, 13 maja 2018r., godz. 11:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.06629
10148
Włodzimierz Ilnicki
Paulina Klimentowska
MA
PM
17
7
63.43102II
II
2.13438
13060
Rafał Marks
Dominika Piesiewicz
MA
WP
9
4
59.6296III
III
3.06747
06780
Krzysztof Latoszewski
Anna Mandecka
MA
MA
9
7
59.1090III
III
4.14728
09643
Kamil Nowak
Tomasz Sielicki
MA
MA
11
7
58.6585 
 
5.07190
10023
Paweł Chindelewicz
Leszek Łuniewski
PM
LD
12
12
58.0880 
 
6.16859
06723
Ireneusz Grynczewski
Roman Krzemień
MA
MA
4
9
57.7474 
 
7.18821
18843
Marek Melsztyński
Wojciech Słysz
MA
MA
1
0.5
57.7069 
 
8.09734
07901
Krzysztof Kowalczyk
Rafał Łuczak
MA
MA
4
4
57.5464 
 
9.08970
07555
Bogusław Pawszak
Stanisław Stachlewski
MA
MA
12
9
57.3259 
 
10.06522
06800
Henryk Brodawski
Sylwester Młynarczuk
MA
MA
13
18
56.8554 
 
11.10105
17675
Robert Głowacki
Janusz Królikowski
MA
MA
13
2
56.1749 
 
12.15261
06950
Mirosław Krasowski
Piotr Strzelczyk
MA
MA
2
5
55.9544 
 
13.06929
06995
Ewa Skopińska
Piotr Witkowski
MA
MA
12
9
55.9338 
 
14.07052
01726
Edmund Czubak
Tomasz Winciorek
MA
SW
11
18
55.7533 
 
15.04793
06707
Krzysztof Kluf
Maciej Kowalski
MA
MA
12
12
55.5028 
 
16.06516
06517
Andrzej Borewicz
Halina Borewicz
MA
MA
11
9
55.2923 
 
17.06551
13709
Jacek Ciechomski
Grzegorz Głasek
SW
SW
19
7
54.9820 
 
18.06689
12196
Andrzej Kondeja
Zbigniew Skibicki
MA
MA
13
5
53.9919 
 
19.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
WM
7
19
53.6019 
 
20.06812
06830
Jan Nadaj
Andrzej Ogłoblin
MA
MA
13
15
53.5418 
 
21.18140
04660
Zbigniew Banasiak
Marek Niesłuchowski
MA
PM
0.5
5
53.5017 
 
22.07777
17155
Ewa Banaszkiewicz
Sławomir Bąk
MA
MA
15
4
53.3116 
 
23.06693
06876
Jacek Korpetta
Janusz Radecki
MA
MA
17
18
53.2615 
 
24.12012
06956
Jacek Koter
Bogdan Szlacheta
MA
MA
5
5
53.2414 
 
25.06845
07033
Tomasz Paluchowski
Dariusz Zembrzuski
MA
MA
13
13
53.0613 
 
26.16645
15976
Piotr Jasiński
Stanisław Mączka
MA
MA
4
4
52.8112 
 
27.18433
05859
Marcin Miller
Artur Wasiak
LD
LD
0
12
52.6612 
 
28.16989
06225
Kazimierz Głowacki
Wojciech Palmowski
MA
MA
2
9
52.6211 
 
29.17640
12968
Marek Chylewski
Andrzej Piesiewicz
MA
MA
1
5
52.6110 
 
30.11942
07018
Bogdan Radwański
Włodzimierz Wyrzykowski
MA
MA
5
9
52.339 
 
31.06186
08271
Sławomir Grędziński
Adam Karczmarz
WM
WM
7
5
51.998 
 
32.17451
07840
Wojciech Grzegorzewski
Zbigniew Santkiewicz
MA
MA
2
3
51.807 
 
33.17854
17207
Dariusz Krakowiak
Jerzy Oleksiewicz
MA
MA
1.5
2
51.556 
 
34.08438
13463
Iwona Woźniak
Arkadiusz Zadworny
MA
MA
2.5
3
51.245 
 
35.06542
06543
Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
MA
MA
18
18
50.864 
 
36.10435
18036
Waldemar Putz
Leszek Tylec
MA
MA
5
1.5
50.704 
 
37.10356
06711
Agnieszka Jonczyk
Hanna Koziorowska
MA
MA
3
5
50.693 
 
38.13074
12123
Maciej Grabiec
Mateusz Stępiński
MP
MA
7
7
50.672 
 
39.06526
06703
Waldemar Burakowski
Sławomir Kowalczyk
MA
MA
15
9
50.561 
 
40.15582
07928
Tomasz Kozłowski
Mariusz Łasiewicki
MA
MA
3
4
50.55  
 
41.06940
13591
Sylwester Sommer
Konrad Stenzel
MA
MA
5
4
50.41  
 
42.08931
06628
Andrzej Fengler
Krzysztof Hordyński
MA
MA
5
3
50.27  
 
43.06733
10368
Grzegorz Kula
Michał Kułakowski
MA
MA
11
2.5
49.73  
 
44.06539
06797
Robert Chmielak
Andrzej Miszewski
MA
MA
7
18
49.53  
 
45.06507
18032
Wojciech Biegajło
Maciej Kulikowski
MA
MA
13
2
49.49  
 
46.10447
13913
Mikołaj Komorowski
Damian Trojnara
MA
MA
2
2
49.22  
 
47.09357
17030
Arkadiusz Majcher
Anna Zaręba
PK
MA
9
2.5
49.12  
 
48.06854
06904
Janusz Pietrzak
Lech Sadoś
MA
MA
5
12
48.90  
 
49.14529
13940
Ireneusz Cybulski
Andrzej Łukianiuk
MA
MA
3
2.5
48.84  
 
50.10450
06795
Jacek Dmowski
Ewa Miszewska
OP
WP
13
19
48.71  
 
51.17554
17725
Jakub Dziuba
Albert Grochowski
MA
MA
1.5
1.5
48.18  
 
52.14535
14416
Lesław Klader
Irena Pruszko
MA
MA
4
0.5
48.07  
 
53.07810
06903
Waldemar Kostrzewa
Józef Rzepka
MA
MA
4
5
47.87  
 
54.06291
08428
Zdzisław Olszewski
Krzysztof Sokół
MA
MA
5
3
47.85  
 
55.18862
18260
Dariusz Płoszaj
Tomasz Wolfke
MA
MA
0.5
1
47.00  
 
56.07053
07020
Krzysztof Gołaś
Jan Zabrocki
MA
MA
5
7
46.98  
 
57.16862
15262
Paweł Bagrowski
Grzegorz Piotrowski
MA
MA
1.5
2
46.92  
 
58.06221
06255
Grzegorz Nowiński
Paweł Wróblewski
MA
MA
2
2.5
46.78  
 
59.07051
12638
Edward Branicki
Tomasz Branicki
MA
MA
5
3
46.12  
 
60.16296
16675
Jerzy Bejma
Joanna Kilanowicz-Bosek
MA
MA
2.5
2.5
45.85  
 
61.17384
06758
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
MA
MA
3
12
45.76  
 
62.06766
06987
Wiesław Maciejczuk
Krzysztof Waśniewski
MA
MA
13
7
45.73  
 
63.18302
17232
Jerzy Danielewicz
Andrzej Szlachta
MA
MA
4
2
45.19  
 
64.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
1.5
4
45.15  
 
65.16495
06811
Marek Janota
Jacek Musiał
MA
MA
2
3
44.99  
 
66.07817
16461
Ewa Łukowska
Sławomir Rokicki
MA
MA
2
2.5
44.83  
 
67.06488
06856
Wiesław Andruk
Jan Piotrowski
MA
MA
9
7
43.85  
 
68.14527
14528
Urszula Cwyl
Marek Palubiński
MA
MA
3
3
42.23  
 
69.18419
17233
Tomasz Gellert
Jan Kosieradzki
MA
MA
1
0.5
41.89  
 
70.18354
18319
Małgorzata Buduła
Rafał Przybysz
MA
MA
1.5
1.5
41.71  
 
71.15825
14534
Kazimierz Salak
Roman Wajs
MA
MA
2
3
41.57  
 
72.14536
14417
Dorota Mosakowska
Maciej Mosakowski
MA
MA
1.5
2
40.65  
 
73.09780
13939
Marek Cieniewicz
Zbigniew Dembiński
MA
MA
3
2.5
40.10  
 
74. 
17479
Józef Lechman
Janusz Wawrowski
-
MA
0
3
39.32  
 
75.08403
06832
Andrzej Fryszkowski
Teresa Olczyk
MA
MA
4
5
39.20  
 
76.15855
06710
Roman Kowalewicz
Tomasz Kozarzewski
MA
MA
2.5
3
38.35  
 
77.18774
18831
Ewa Orłowska
Janina Orłowska
MA
MA
1
1
36.02  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 2466 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://warsbrydz.pl/wyniki/inne2018/180511kolumna/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-04-23 g.19:35:07 (0.2784/164) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.